Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

kok pa hočš? :D

sam tok da mam benz pokrit... to je pa računi 16km 1€

:) sam pridm če dobim koga za zravn...matex gre... lahko se zmenmo ja :yes:

jernej čist zadovoln :D

amm jerči...a bi ti uno tvojo dizo posodu pliz?da vidmo če jo bomo rabl..

prodam :devil:

hec... kero to mislš 127??

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prodam :devil:

hec... kero to mislš 127??

127 ja...ma ne sej sam posod tok da probamo kako dela na 127 dizi...jst mam itak 150 notr...tko da mi pomoje ne bo prou pršla...upam da pa bo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

127 ja...ma ne sej sam posod tok da probamo kako dela na 127 dizi...jst mam itak 150 notr...tko da mi pomoje ne bo prou pršla...upam da pa bo :P

okey wtf, a majo res mitoti tako velke dize notri, al ma sam tvoj tako veliko notr :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

okey wtf, a majo res mitoti tako velke dize notri, al ma sam tvoj tako veliko notr :?

mitoti majo tok...sej ti pravm...da k bomo naštelal bo mogla bit razlika med nama...tokrat v mojo korist...no ne bom nč reku...sam v teoriji more bit :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons sta poj prletela do mene j3rn3j pa matex in sta uštimala zadevco :OK: tko da šenkrat HVALA! :D

poj sm jih pa nazaj grede pospremu do zbilj, tko da toj bla končno prava krtstna vožna motorja :D zdj dela k urca.

ni mi pa jasn kva se je tist s skutrjam tm pr vodicah neki silu :D

uglavnm, zdj sm res hepi k mi končno dela motor tko k more :OK: :OK:

@ skyline_m, sm iz okolce Kranja, ene 3km iz centra, Kokrica oz. Mlaka (bl natančno). sj če greš ti kdaj dam v vom greš vrjetn skoz mlako :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons sta poj prletela do mene j3rn3j pa matex in sta uštimala zadevco :OK: tko da šenkrat HVALA! :D

poj sm jih pa nazaj grede pospremu do zbilj, tko da toj bla končno prava krtstna vožna motorja :D zdj dela k urca.

ni mi pa jasn kva se je tist s skutrjam tm pr vodicah neki silu :D

uglavnm, zdj sm res hepi k mi končno dela motor tko k more :OK: :OK:

@ skyline_m, sm iz okolce Kranja, ene 3km iz centra, Kokrica oz. Mlaka (bl natančno). sj če greš ti kdaj dam v vom greš vrjetn skoz mlako :)

to pa rad slišim :OK: :D

mal optimalne nastavitve pa bo :OK: zdej se lohka vsaj do lj zapeleš da damo mal večjo dizico notr pa uštimamo u nulo... ampak drgač je zdej kr ok :OK:

un s skuterjem... mater me je razpizdu... sm ga pol pojedu ... :devil: :evilgrin: baje je skor v ovinku vun leto k se je tolko silu :lol1: sm si mislu kup motor pa pol prehitevej... pol sm dou pa 2 dol pa gasa :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to pa rad slišim :OK: :D

mal optimalne nastavitve pa bo :OK: zdej se lohka vsaj do lj zapeleš da damo mal večjo dizico notr pa uštimamo u nulo... ampak drgač je zdej kr ok :OK:

un s skuterjem... mater me je razpizdu... sm ga pol pojedu ... :devil: :evilgrin: baje je skor v ovinku vun leto k se je tolko silu :lol1: sm si mislu kup motor pa pol prehitevej... pol sm dou pa 2 dol pa gasa :D

bom pršu v LJ enkrat yap, sam tm sm js čiiiist zgublen, tko da me boš mogu počakat že čist tm pr začetku LJ :D da bom furou za tabo :P

ja, un s skutrjam je enkrat skor vn letu v levmu ovinku, je mogu dt nogo dol pa motor mu je še zmer ornk plesov :D sj poj smo ga usi pajsnl, pač je biu optimist :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons sta poj prletela do mene j3rn3j pa matex in sta uštimala zadevco :OK: tko da šenkrat HVALA! :D

poj sm jih pa nazaj grede pospremu do zbilj, tko da toj bla končno prava krtstna vožna motorja :D zdj dela k urca.

ni mi pa jasn kva se je tist s skutrjam tm pr vodicah neki silu :D

uglavnm, zdj sm res hepi k mi končno dela motor tko k more :OK: :OK:

@ skyline_m, sm iz okolce Kranja, ene 3km iz centra, Kokrica oz. Mlaka (bl natančno). sj če greš ti kdaj dam v vom greš vrjetn skoz mlako :)

in v cem je sploh biu problem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in v cem je sploh biu problem?

mislm da je biu zabasan fergi :) pač tm kar ma veze z dovodom benza je blo treba zrihtat :D

tko da štrom je biu OK :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni, kolk gre tanova aprilia rs 125, če vzameš ven blokade, a je treba pol k nima blokad še dodatno kj predelat, kok to vse skup prbližn košta?

Oprostite, če je že bla ta debata, ampak se mi res ne da prebrt vseh 400 strani

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupujem jo, no nisem še zihr a bi kupu Derbija al rs-ko

te zanima bela z 5000km?---->dodaj me na MSN,najdes ga v profilu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kaj premišljuješ, Aprilio vzemi, kakšen derbi...

kdo pa sploh prodaja derbi-ja v sloveniji :?

js bi tut rajš vzel aprilio ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdo pa sploh prodaja derbi-ja v sloveniji :?

js bi tut rajš vzel aprilio ;)

Noben, treba uvozt ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim da ne dobavlja iz novga mesta....vsaj en tip iz nmja se mi zdi da ga je mel.....samo baje je ful NEmasivn....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsem bodocim kupcem nove aprilie(2007),....sporocam malo zalostno novico,...

in sicer: 2007 ima drugacen princip delovanja masine,drugo elektroniko,malo drugace narejen fergi,...pa se kaj bi se najdlo(obratomer do 14k rpm)....

s tem posledicno,pride na servisu drazje odblokiranje,ker je treba preko nekega testerja jo odpret,....pa se na servisu v mbju ne vejo kako to sploh dela....

v najhujsem primeru mi je pa reko,da ce ne bo slo drugace,bo treba predelat na isti nacin kot je 2006(CDI in pa fergi pa se kake malenkosti).....

tako da se 2007 rske se en cas ne bo dalo doma odpret

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsem bodocim kupcem nove aprilie(2007),....sporocam malo zalostno novico,...

in sicer: 2007 ima drugacen princip delovanja masine,drugo elektroniko,malo drugace narejen fergi,...pa se kaj bi se najdlo(obratomer do 14k rpm)....

s tem posledicno,pride na servisu drazje odblokiranje,ker je treba preko nekega testerja jo odpret,....pa se na servisu v mbju ne vejo kako to sploh dela....

v najhujsem primeru mi je pa reko,da ce ne bo slo drugace,bo treba predelat na isti nacin kot je 2006(CDI in pa fergi pa se kake malenkosti).....

tako da se 2007 rske se en cas ne bo dalo doma odpret

Včasih sm lahk tut vesel da mam staro Rsko :lol1:

Je pa full bedast to...ja a pol daš cdi pa fergi pa te stvari iz 2006 modela not???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včasih sm lahk tut vesel da mam staro Rsko :lol1:

Je pa full bedast to...ja a pol daš cdi pa fergi pa te stvari iz 2006 modela not???

ja meni je reko da ce ne bo slo drugac,da bojo mogli to delat....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!