Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

em če vam ne vpali zaj po določenem stanju . ste si sami krivi jaz nisem zdržal eč nisem na vsake 14 dni zakurblal.

drugače pa tisti ko ve da je motor nazadnje deloval čist normalno in zdaj zaradi x-y vzroka nevpali. naj se na boji in ga malo porine in bo ziher za brundal. pe ne obupat po 15 metrih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

em če vam ne vpali zaj po določenem stanju . ste si sami krivi jaz nisem zdržal eč nisem na vsake 14 dni zakurblal.

drugače pa tisti ko ve da je motor nazadnje deloval čist normalno in zdaj zaradi x-y vzroka nevpali. naj se na boji in ga malo porine in bo ziher za brundal. pe ne obupat po 15 metrih

točno tako. kurbljan redno. pa porin zdej pa bo zihr kresnu...

drgač pa vzrokov je pomojem lohk glih tok kukr je črk abecede zakaj motor ne pali :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čak, teb sploh noče obrnt?

Huh... pol pa fergi odpade, svečka odpade, tud cdi odpade...

mogoče kkšna varovalka? če praviš da je akumulator dober...

a luči pa to ti pa normalno delajo? :unsure:

ne mi noče niti več obrnt in obratomer mi ne dela ko porivam in luč za fole(N) mi ne gori

luči delajo normalno

kaj bi bilo to

help meeeee :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne mi noče niti več obrnt in obratomer mi ne dela ko porivam in luč za fole(N) mi ne gori

luči delajo normalno

kaj bi bilo to

help meeeee :headbang:

poglej če ti dela ono stikalo ko je za tačko če je tisto prekinjeno pol štrom odvzet celi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tnx za prejšne odgovore :worship: .... men motor tud ne užge, če neki časa stoji (mesc al pa več), sam jst samo svečko pogrejem pa pol brez blema užge, ubistvu mi fotr to zrihta :naughty: ...zka men usake tok časa obratomer kr neha delat?? :unsure: učas pa "cagr" kr skače gor pa dol za 1000 obratu, tko da sploh ne vem kok obratu mam...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Počak, ne takoj porivat.

Tko sm jest lepo zjebu cilindr, k nism vedu daj ribnu, pa mi ni več hotu užgat, čeprov je normalno verglal. Na forumu so mi lepo svetovali nej ga porinem... aha, po 300m klancu je šlo na dol.. pol je biu pa cilindr za u smeti.

Praviš da dobi bencin do cilindra? Se pravi je svečka mokra?

Kdaj si nazadnje laufou motor?

tocno tko mene so tud najebal enkrat k mi je voda v cilindr sla (zgonene dihtunge) pa so rekl sam porivi sam porivi. pa je zagrabu..

aha saj cilinder imam obnovljen in nov bat sporten. je pa res da se nisem vozu z njim ene 4 mesce.

svecka je mokra ja. in danes ko sem verglal mi je crkila enetrika ampak bat. je dobra in use je ql. nasrečo imam še eno celo eletroniko od aprilie.

a ve kaj bi bilo to

na cdiju ni nič narobe in na užigu tudi ne saj računalnik dela ampak verglat noče ni pa šel zaganjač ker je nou.

hvala za odgovore

lp

kaksn pa je to sporten bat :D

mormseobregntpress.

kko se se označujejo ojnice?? :unsure: :unsure: a se po kšnih številkah, velikosti...?? kašna je ojnica po velikosti u original cilindru?? kok večjo oz. močnejšo bi mogu dat če bi uzeu kit 160?? kok prbližna cena bi bla če bi hotu kupt novo ojnico za kit 160 (a bi blo več kot 200€)?? če je zadej zobnik večji oz. spredi manjši, bolši pospeški so?? a gre pol tko k pr biciklu k prestavlaš?? mal pomagite prosm :worship: :worship:

fante to je problem- ker je skoraj nemogoce dobiti mocnejso ojnico za ta kit! zato vecinoma riba! zato je brezveze kit usaj zame... nezanesliv šit

če pretiravaš s čokom tud ne užge veš :)

hehe no shit jerryboy :D ga zalije

Počak, ne takoj porivat.

Tko sm jest lepo zjebu cilindr, k nism vedu daj ribnu, pa mi ni več hotu užgat, čeprov je normalno verglal. Na forumu so mi lepo svetovali nej ga porinem... aha, po 300m klancu je šlo na dol.. pol je biu pa cilindr za u smeti.

Praviš da dobi bencin do cilindra? Se pravi je svečka mokra?

Kdaj si nazadnje laufou motor?

tocno tko mene so tud najebal enkrat k mi je voda v cilindr sla (zgonene dihtunge) pa so rekl sam porivi sam porivi. pa je zagrabu..

aha saj cilinder imam obnovljen in nov bat sporten. je pa res da se nisem vozu z njim ene 4 mesce.

svecka je mokra ja. in danes ko sem verglal mi je crkila enetrika ampak bat. je dobra in use je ql. nasrečo imam še eno celo eletroniko od aprilie.

a ve kaj bi bilo to

na cdiju ni nič narobe in na užigu tudi ne saj računalnik dela ampak verglat noče ni pa šel zaganjač ker je nou.

hvala za odgovore

lp

kaksn pa je to sporten bat :D

mormseobregntpress.

kko se se označujejo ojnice?? :unsure: :unsure: a se po kšnih številkah, velikosti...?? kašna je ojnica po velikosti u original cilindru?? kok večjo oz. močnejšo bi mogu dat če bi uzeu kit 160?? kok prbližna cena bi bla če bi hotu kupt novo ojnico za kit 160 (a bi blo več kot 200€)?? če je zadej zobnik večji oz. spredi manjši, bolši pospeški so?? a gre pol tko k pr biciklu k prestavlaš?? mal pomagite prosm :worship: :worship:

fante to je problem- ker je skoraj nemogoce dobiti mocnejso ojnico za ta kit! zato vecinoma riba! zato je brezveze kit usaj zame... nezanesliv šit

če pretiravaš s čokom tud ne užge veš :)

hehe no shit jerryboy :D ga zalije

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poglej če ti dela ono stikalo ko je za tačko če je tisto prekinjeno pol štrom odvzet celi

sem dal dol tisto stikalo ker je blo sfukano

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tocno tko mene so tud najebal enkrat k mi je voda v cilindr sla (zgonene dihtunge) pa so rekl sam porivi sam porivi. pa je zagrabu..

kaksn pa je to sporten bat :D

mormseobregntpress.

fante to je problem- ker je skoraj nemogoce dobiti mocnejso ojnico za ta kit! zato vecinoma riba! zato je brezveze kit usaj zame... nezanesliv šit

hehe no shit jerryboy :D ga zalije

tocno tko mene so tud najebal enkrat k mi je voda v cilindr sla (zgonene dihtunge) pa so rekl sam porivi sam porivi. pa je zagrabu..

kaksn pa je to sporten bat :D

mormseobregntpress.

fante to je problem- ker je skoraj nemogoce dobiti mocnejso ojnico za ta kit! zato vecinoma riba! zato je brezveze kit usaj zame... nezanesliv šit

hehe no shit jerryboy :D ga zalije

Tak, na en obroček, po možnosti oblečen z grafitom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vertex dirkalni cel črn z črnim obročkom kao močnejši=)

200€

vidim da se ful spoznaš na motorje če ne veš kak je dirkalni bat Flame=)

bom pogledu se enkrat ce sem praw povezu

ma je praw povezano skori 100%

aprilia je italjanski tomos ka se samo kvari :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vertex dirkalni cel črn z črnim obročkom kao močnejši=)

200€

vidim da se ful spoznaš na motorje če ne veš kak je dirkalni bat Flame=)

bom pogledu se enkrat ce sem praw povezu

ma je praw povezano skori 100%

aprilia je italjanski tomos ka se samo kvari :headbang:

heh ne bom se kregu. uprasanje je blo retoricno.

pol pa se ne cud da je italjanski tomos ce mas en ubrock na batu. to se pac hitrej vrti (je pa u primerjavi zmogljivostmi/zdrzljivosti za bati z dvema)

pa da nebos spet solzice spustil, to govorim nasploh.

ampak hej,

tut jst pravim

vsaka stotinka šteje :worship:

Popravljeno . Popravil FlamE#7
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vertex dirkalni cel črn z črnim obročkom kao močnejši=)

200€

vidim da se ful spoznaš na motorje če ne veš kak je dirkalni bat Flame=)

bom pogledu se enkrat ce sem praw povezu

ma je praw povezano skori 100%

aprilia je italjanski tomos ka se samo kvari :headbang:

ja ristič je tud meu dirkalni bat

pa je biu en kurac tale dirkalni bat :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ristič je tud meu dirkalni bat

pa je biu en kurac tale dirkalni bat :P

TO je zato k ga je reesko furu :evilgrin: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tnx za prejšne odgovore :worship: .... men motor tud ne užge, če neki časa stoji (mesc al pa več), sam jst samo svečko pogrejem pa pol brez blema užge, ubistvu mi fotr to zrihta :naughty: ...zka men usake tok časa obratomer kr neha delat?? :unsure: učas pa "cagr" kr skače gor pa dol za 1000 obratu, tko da sploh ne vem kok obratu mam...

Ej teli obratomerji so sumljivi... men je že 2x dol padu...sam sm meu srečo garancijo pa so mi ga obakrat zamenjal.....

pa men je igla dol padla... ko sm 1x ler med 4 pa 5 najdu... (nism dost močno šaltnu), pa mi je obratomer na 14 navil.. pa je sam iglo snel...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej teli obratomerji so sumljivi... men je že 2x dol padu...sam sm meu srečo garancijo pa so mi ga obakrat zamenjal.....

pa men je igla dol padla... ko sm 1x ler med 4 pa 5 najdu... (nism dost močno šaltnu), pa mi je obratomer na 14 navil.. pa je sam iglo snel...

Mene tud jebe ja! sploh noče prek 9k it, pa včas ne dela, odvisn kok ga prime, hehe, bom vsaj lahk reko ko bom prodajo da sn ga skoz pod 9k furo :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene tud jebe ja! sploh noče prek 9k it, pa včas ne dela, odvisn kok ga prime, hehe, bom vsaj lahk reko ko bom prodajo da sn ga skoz pod 9k furo :winkiss:

kaj nej pa jst rečem?? :xx: da sm se učasih brez obratu vozu al kaj :lol1: :lol1: vidm da nism edini k mi gre ta obratomer na k... :( :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ELETRIKO POŠTIMU, ampak ne zažene. sem se spustiu po klancu in ni užgalo.na verglanje tudi ne užge.

kaj bi bilo to????????? :headbang:

help meeeeeee :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ribno :krneki:

proba naj kompresijo

svečko daj dol pa z prstom pokrij lukno. ... lohk da te mal zdrma ampak če bo fajn kompresija pol ni ribnu in je problem drugje

mogoče ni iskre ? si probal to?

pol mu neb verglal... :unsure:

seveda bi mu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ELETRIKO POŠTIMU, ampak ne zažene. sem se spustiu po klancu in ni užgalo.na verglanje tudi ne užge.

kaj bi bilo to????????? :headbang:

help meeeeeee :unsure:

a ma ta tvoja svečka sploh iskro?? a jo ful razmetava?? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo men še učeri ni užgau pa je verglau pa vsepa sem poslušo r1freaka pa zračn filter pokril z roko dol pa dvakrat za verglau pa se je užgau in biu mal prej na prvi vožnji sezone

R1FREAK tnx

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mas bencin odprt....oz mas sploh kaj bencina not....je svecka se dobra...itd...(jaz sem 1x nevede dal bencin na off pa sem se pol ure je..l ko sem ga hoto vpalit,...pol sem komaj zgruntal kaj je :P )

drugac pa ce kdo slucajno rabi....mam doma se drug del gas zajle-tist ko gre na 2 dela(fergazer,oljna pumpa)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala za to trgovino :worship: :worship: ...a pol kle tud kit prodaja?? pa če kdo ve za kšnga mehanika, k bi mi dau motor skup (pa ne mislim aprilia servisov k so predragi, pa še orginial dele dajo gor k so še 1x draži od fejkov), pa iščem kšnga k se prou ukvarja z 2T motorji pa da bi mi use zrihtov tko k je treba k je pač več stvari za popravt, k ne mislim dobit kšnga telebana...pa useen je al bo dele on zrihtov al pa jst, sam da mi ga 100% popravi, pa seveda za solidno ceno.... :rolleyes: dejte plissssss pomagat, k sezona prhaja jst pa brez motorja!!! :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

pr marassiju ti on tut use uštima če hočš, je pa pooblaščen serviser za aprilie aplak ti da notr karkol mu rečeš, tut fejke :P uštima pa vredu, usaj tko pravjo. drugač pa je Hervatin Marčelo v Kromberku pri Novi Gorici, ni pooblaščen, ima se za nevem kaj, moraš včasih kr čakat, ampak ko se loti uštima res perfektno!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!