Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

pozdravljeni

Se vedno mi ne "kresne Aprilia :headbang:

poklical sem ze Hrvatin Marčelota ampak noče povedat kaj bi bilo saj tako zgubi stranko :headbang:

ve kdo zakaj mi noče vzgat?

Vse štima kot bi moglo, ampak ne dela :headbang: :headbang: :headbang:

help meeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :headbang:

ja k enmu serviserju ga pel an... ne pa de doma nekj delaš k boš nakonc še kj več uniču...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odvisno kolk se misliš vozit, kk lepo boš delu z motorjem, pa kolk sreče boš mel ko kupiš rabljenega. Teoretično lahko imaš nič stroškov razn bencin+olje :rolleyes:

teoretično lahko zadanes 1.500.000 evrov na loteriji 1:2.000.000 :D

nene pr aprilli to ni možno strari moj :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in kak cestni motor 125 rabljen se najbol mi splaca kupit. k za aprilio rs sm slišu d se kao ful kvari in to...

sosedov fran`čk ti je doub`r pouedu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hoče ti povedat da ne morš vsega kar slišt jemt resno.

Se aprilia RS kvari, ampak lih tko se tud Cagiva Mito... amapk gresta pa k sneta skira...

malenkost mn se kvari honda NSR, sam tud gre mal slabš... pa starejši model je an.

Če pa nočeš da se ti kvari pa poglej za kkšno CBR 125 al pa R125... štriraktna mašina, samo, pozabi na ''velike'' hitrosti.

Če lepo uzdržuješ 2t, ga ogrevaš pred vožno, pa dobro olje tankaš+paziš kako ga vozš, pa malo sreče da maš.. se ne bo kvaru kr tko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in kak cestni motor 125 rabljen se najbol mi splaca kupit. k za aprilio rs sm slišu d se kao ful kvari in to...

ma odvisn kwa z nejmu delaš.., če se lepo peleš ne da ga na full tišiš pa de redno servisiraš pa tkole ti neb smeu crknt...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne da ti noče povedat... tud ne more ti povedat ker more veik stvari probat

lohk je od zaribanga cilindra pa do tega recimo da je cevka za benz zamašena... use bi mogu pregledat :)

cilinder na novo obnovljen in nou bat

tako fukjen pa tud nism da ne bi pogledu ce je cevka od benzine zamašena :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A odkar si zamenou to, ti je lepo laufou? Tko da ti sam zdej k je mrzlo ne užge? Prej ti pa je?

Al ti že od menjave ne užge?

Popravljeno . Popravil _Fingi_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne pomeni, da če je nov bat, da ne more bit zariban. Lahk da nisi kaj vredu naredil, ko si menjeval, pa je šlo u tri krasne spet.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in kak cestni motor 125 rabljen se najbol mi splaca kupit. k za aprilio rs sm slišu d se kao ful kvari in to...

Glede na to, da kupuješ rabljenega kupi tistega, ki je najbolj ohranjen in ima narejene VSE servise!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja lej če bi se res tolko kvarli tej motorji bi aprilia že propadla 10x, sam kolkr vem jim gre ful dobro.. :trance_33_sleep: to sam neki govorijo. je pa res da je 2t in da se ti bo zato lahko zelo hitro pokvarlo če ne boš vzdrževal in to... 125 4t ne gre nikamor, no za superšportnika mislm, je mal bedno d ti gre pol sam 130. men je šla še 50ka več :trance_33_sleep: je pa tko da boš enih 150€ za zavarovanje in to dau vsako leto in pa računi na kšnih 200€ za gume...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cilinder na novo obnovljen in nou bat

tako fukjen pa tud nism da ne bi pogledu ce je cevka od benzine zamašena :)

joj no kaj tok zjaš tuki, če maš pa vse novo vse super uštimano in ni nič narobe z motorjem pol vžgi in se vozi!!! če ti pa ne vžge pol je pa SIGURNO neki narobe in ni vse kul kokr praviš :trance_33_sleep: pelji kšnemu mehaniku kr zgleda da nebo nič s tem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A odkar si zamenou to, ti je lepo laufou? Tko da ti sam zdej k je mrzlo ne užge? Prej ti pa je?

Al ti že od menjave ne užge?

od menjave ne užge. :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne pomeni, da če je nov bat, da ne more bit zariban. Lahk da nisi kaj vredu naredil, ko si menjeval, pa je šlo u tri krasne spet.

na mesto mi je dal mehanik. tako da ne bi smelo nič bit narobe ampak tisti dan nisem niti probal uzgat in potem tisti mehanik nima več časa prit pogledat kaj bi bilo :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

joj no kaj tok zjaš tuki, če maš pa vse novo vse super uštimano in ni nič narobe z motorjem pol vžgi in se vozi!!! če ti pa ne vžge pol je pa SIGURNO neki narobe in ni vse kul kokr praviš :trance_33_sleep: pelji kšnemu mehaniku kr zgleda da nebo nič s tem...

ti nisem reku da je use ql!!!!

use je na mestu kot mora bit in benzin pride u cilinder in iskro ma to sem reku da je ql.

ce tolko ves pa pridi ti h men in mi ga postimaj :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nazaj k temu mehaniku in povedat da je neki zaj* in zadeva ne dela.

@RSka:

Itak da gre apriliji ful dobr, če vse projekte financirajo iz prodaje rezervnih delov za RS! :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko je vse lepo, pa ti je bat narobe ubrnu, pa ne bo delal.... :whistle:

bat mi je menju bratranec(mehanik) in je ze ful motorjou stimou in ni bat narobe obrnu.

samo njemu mu je znanje sedaj tudi odpovedalo ker ne dela toliko z motorji ampak več z auti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst mam eno vpršanje ?? mam namen kupt 125 ccm motor in bi neki prašu a je res to

ane k je italjan pa da se dele ne da dobit pa da se kwar ane!!! k n vem men je aprilija

še kr ušeč?????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!