Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

pizda zmotu sm se iglo mam cist spusceno diza je pa 130 a mislte da zarad tega trokira k je prevelka diza pa kok bi mogu dat tam okol 15 bo ok?aja motor je ceu odprt pa kompletnega gianelija ma

LP

diza mislim da pride 125, pol pa iglo nastavi pa mal sprobi (naštimaš zmes bencin/zrak) pa bi moglo bit ok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

predvidem da je to namenjen men :krneki: ...k da bo pr drugih motorjih kej bolš...sej k ga kupiš ne moreš vidt kko je z batom pa cilindrom oz. z mašino nasploh, da bi ga razdru pa tud ne pride v poštev (bi lastnik mal hudkan biu :evilgrin: )...če maš kšno bolšo zamisel jo pa kr povej...bi rad prebral kko ti veš v kakšnem stanju je motor... :whistle:

ja preprost sam recs prodajalcu da bosta na njegove stroske pogledala motor ce je slabo ohranjen. cene pa pac ti placas pa mas ohranjen motor. tistih 50€... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja preprost sam recs prodajalcu da bosta na njegove stroske pogledala motor ce je slabo ohranjen. cene pa pac ti placas pa mas ohranjen motor. tistih 50€... :rolleyes:

jah normalno motor nebo kot nov pol bo kupec reku da ni ok pa bo prodajalec plačeval? no nevem jst nebi pristal na to. nikoli ni novo pa pol lahko kupec vedno kej da ni dovol ok pa pol plači heh...ne ne

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ja nism nesposoben :evilgrin:

sm ze ful motorju postimau ma ta pa ne gre in ne gre.

bom probu z minimumom zdej.

to je biu joke... nam kr nekoga obtožvou...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja preprost sam recs prodajalcu da bosta na njegove stroske pogledala motor ce je slabo ohranjen. cene pa pac ti placas pa mas ohranjen motor. tistih 50€... :rolleyes:

na pogodbi piše

da je bilo vozilo pregledano in stestirano in da za vsako kasnejšo okvaro oz. skrito poškodbo prodajalec ne odgovarja nič

ko je prodajalec to podpisal je zakluču z motorjem :winkiss: pogodba pa more bit v vsakem primeru :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo da nebo tok dolgcas kle.

jst sm se zdle pelu en krogc in morm rect sam :worship: sicer mrzu asvalt sam u drugi je slo po srege k nc tm od 7500 dalje :worship: nism pa se zvrtu cist do 13500 bom stopnjevov lepo pocas zdle do 12500 pa pol do fulla. :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo da nebo tok dolgcas kle.

nism pa se zvrtu cist do 13500 bom stopnjevov lepo pocas zdle do 12500 pa pol do fulla

hja, mojstr, kwa pa če ne wrjamem obratom?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol pa poklic ce si iz lj. za pico :winkiss:

no pa ce si glih z doline pa prit v lj. pa useen za pico :D

Popravljeno . Popravil FlamE#7
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja, mojstr, kwa pa če ne wrjamem obratom?

ma ne sj je cist mozn k ma kr dost predelano rsko...sicer moja je ze original odprta in ma rave ampak se sam do 11500 zvrti...

Popravljeno . Popravil womlan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

12000 je zgornja meja. Tolk se je men vrtela povsem brez blokad chesterfieldka tud z velikim carbom tok da več ne dobiš :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

12000 je zgornja meja. Tolk se je men vrtela povsem brez blokad chesterfieldka tud z velikim carbom tok da več ne dobiš :worship:

hm nemu je povsem dau avspuh obrate...ti pa zih nis meu zamenjanega...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja resonanca dela čudeže. Meni je vleku od 7000-12000 zelo gladko. Lahko da pa nekomu 10000-13000 prav tako :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja resonanca dela čudeže. Meni je vleku od 7000-12000 zelo gladko. Lahko da pa nekomu 10000-13000 prav tako :worship:

men vleče od slabih 8000 do slabih 13500.

:winkiss:

uprasite jerneja- sicr bom pa itak posneu. jolly dela cudeze. pa najbrz zarad karbonskih lamel mal prej dobi ubrate. nevem

tko je :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a mi lahko kdo pove kolk keša bi mi šlo na leto pr aprilji rs 125 za popravilo,če bi jo vozu u mejah normale.

ja to je zlo odvisno al kupiš novo al staro, oziroma kolko je ohranjena in pa kolko jo sproti vzdržuješ, ogrevaš in kako voziš.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:winkiss:

uprasite jerneja- sicr bom pa itak posneu. jolly dela cudeze. pa najbrz zarad karbonskih lamel mal prej dobi ubrate. nevem

tko je :whistle:

tele flemčijeve rske so res neki posebnga ja :grim sam njemu se tok vrti pa nbenmu več :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a mi lahko kdo pove kolk keša bi mi šlo na leto pr aprilji rs 125 za popravilo,če bi jo vozu u mejah normale.

Men je šlo 400.000 sit brez bencina na leto. Mislim pa da lahko prideš skoz vseeno ceneje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljeni

Se vedno mi ne "kresne Aprilia :headbang:

poklical sem ze Hrvatin Marčelota ampak noče povedat kaj bi bilo saj tako zgubi stranko :headbang:

ve kdo zakaj mi noče vzgat?

Vse štima kot bi moglo, ampak ne dela :headbang: :headbang: :headbang:

help meeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljeni

Se vedno mi ne "kresne Aprilia :headbang:

poklical sem ze Hrvatin Marčelota ampak noče povedat kaj bi bilo saj tako zgubi stranko :headbang:

ve kdo zakaj mi noče vzgat?

Vse štima kot bi moglo, ampak ne dela :headbang: :headbang: :headbang:

help meeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :headbang:

ne da ti noče povedat... tud ne more ti povedat ker more veik stvari probat

lohk je od zaribanga cilindra pa do tega recimo da je cevka za benz zamašena... use bi mogu pregledat :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je šlo 400.000 sit brez bencina na leto. Mislim pa da lahko prideš skoz vseeno ceneje.

ma sej pole das hmali vec za servis ku za motor :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odvisno kolk se misliš vozit, kk lepo boš delu z motorjem, pa kolk sreče boš mel ko kupiš rabljenega. Teoretično lahko imaš nič stroškov razn bencin+olje :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!