Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

Jst sm ga tut rinu po dvorišču gor in dol pa sm meu uno tipko na desni ročki, da ga ne zažene prtisneno.... kolega jo je neki drku..jst pa sploh gledu nism...

tko da ja precej neumnga se počutš.. k ugortoviš kaj je :whistle: :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem tudi enkrat dolgo iskal napako pa sem naredil pravo bedarijo. Na Mitotu sem dal noter nov akumolator pa ni pa ni vžgal pa sem iskal sto vzrokov pol pa le grem gledat akumolator pa sem narobe obrnil plus pa minus. Sem avtomatsko vtakno akumolator tako noter kot je bil prejšnji ta pa je imel obrnjen + in - in sem kr avtomatsko priklopo kable brez da bi to opazil. No, potem sem obrnil akumolator in Cagiva se je že drla po cesti :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej teli obratomerji so sumljivi... men je že 2x dol padu...sam sm meu srečo garancijo pa so mi ga obakrat zamenjal.....

pa men je igla dol padla... ko sm 1x ler med 4 pa 5 najdu... (nism dost močno šaltnu), pa mi je obratomer na 14 navil.. pa je sam iglo snel...

ej jst sm meu isti problem na 05 petdesetki. te igle za obrate so cist slabo narjene al pa celotn sistem. ne sam da mi je polza utrgal za hitrost kazat (dobr po eni strani :whistle: ) sam da mi je pa ucasih kr skaku obratomer za 5000 gor pa pol cez 12.000 do konca pa take stvari... ampak sam k je biu vroc motor kr neki :headbang:

proba naj kompresijo

svečko daj dol pa z prstom pokrij lukno. ... lohk da te mal zdrma ampak če bo fajn kompresija pol ni ribnu in je problem drugje

mogoče ni iskre ? si probal to?

seveda bi mu

jap to nej nrdi. sej zdrmat ga nima kej! sam potegnil pa vn dal mu bo prst... ce pa nebo... jah pol pa je zal ribnil :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ELETRIKO POŠTIMU, ampak ne zažene. sem se spustiu po klancu in ni užgalo.na verglanje tudi ne užge.

kaj bi bilo to????????? :headbang:

help meeeeeee :unsure:

veš ka naredi men isto ni šlo pa mi je dans ratal dvign kesl pa tam k maš lukni v zračn filter pokrij z roko dol pa vergli zraun pa boš vido da ti bo u drugo ziher užgau

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pr marassiju ti on tut use uštima če hočš, je pa pooblaščen serviser za aprilie aplak ti da notr karkol mu rečeš, tut fejke :P uštima pa vredu, usaj tko pravjo. drugač pa je Hervatin Marčelo v Kromberku pri Novi Gorici, ni pooblaščen, ima se za nevem kaj, moraš včasih kr čakat, ampak ko se loti uštima res perfektno!!

kje pa je ta marossi?? a mi lhk daš od obeh natančne naslove?? drgač pa hvala! :winkiss: a kej veš, če je marossi drag, glede na to da je pooblaščen, al računa v mejah normale?? :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem vam že 2x tu napisal da dajte kesl gor pa pokrit filter pa more upalit :). Zhanu je delalo pa meni tudi tak da nevem zakaj tak problem probat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem vam že 2x tu napisal da dajte kesl gor pa pokrit filter pa more upalit :) . Zhanu je delalo pa meni tudi tak da nevem zakaj tak problem probat.

ja tole je blo pa res najmajnši problem probat še najmajn dela zato sm pa tut prvo s tem poskuso

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drgač na prst težko kompresijo pomerš... saj jest sm probou tko, pa je bla kr močna... kuko je pa zgledou bat zatiban, ste pa vidl :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ujagaš ga lahk edino v hosti :slap:

k je tok težko v googla napisat filter ki ga rabiš pa poiskat uvoznika za slovenijo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ujagaš ga lahk edino v hosti :slap:

k je tok težko v googla napisat filter ki ga rabiš pa poiskat uvoznika za slovenijo

Ja če bi vedo kire firme sploh za rsko kej delajo. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja če bi vedo kire firme sploh za rsko kej delajo. :whistle:

autocommerce naroč...tm boš dubu najprej :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: jst sm naroču prbližn 6 msecu nazaj en fedr za mašino...pa me še zmer niso poklical...itk ga ne rabm več, k mi en urar naredu... :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

autocommerce naroč...tm boš dubu najprej :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: jst sm naroču prbližn 6 msecu nazaj en fedr za mašino...pa me še zmer niso poklical...itk ga ne rabm več, k mi en urar naredu... :lol1: :lol1:

Oni so res extra speed... jst sm čaku od maja do novembra obratomer.... in kosm ga dubu je blo konc sezone :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm ga tut rinu po dvorišču gor in dol pa sm meu uno tipko na desni ročki, da ga ne zažene prtisneno.... kolega jo je neki drku..jst pa sploh gledu nism...

tko da ja precej neumnga se počutš.. k ugortoviš kaj je :whistle: :whistle: :whistle:

hm, ti si se počutil neumnega na dvorišču? kaj pa jst ko sm se na bencinski sred mesta jebu ko ni hotu vžgat? :D :D :whistle: nakonc pa tisto rdeče stikalo na desni ročki jao :P :P no ja kr dost cajta tm kurblu pa gledu pa že porival okoli jooj sramota :D :P :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kompresija je dobra ker je bat nou...in svecka tudi nova tako sem pogledu in ima iskro.

tudi probu sem pokrit lukjo na filtru in ne pomaga :headbang:

kaj bi bilo to?koliko časa ste verglali predn vam je upalilo?

:unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje pa je ta marossi?? a mi lhk daš od obeh natančne naslove?? drgač pa hvala! :winkiss: a kej veš, če je marossi drag, glede na to da je pooblaščen, al računa v mejah normale?? :unsure:

motomarassi to je una trgovina k sm dau link zadnjič... sej mora bit kje na strani naslov, ne vem ga na pamet, če neboš dubu mi povej bom kje poisku. kolko je drag pa nevem, meni vse kar je bol zahtevno stric naredi, se pa pozna dol z unimi pa mi je ene 2x reku ko ni meu cajta naj dol peljem... sam pol mi je vseeno stric uštimu...(zastonj pač :P )

marčelo pa ma Motomehanika Hervatin Marčelo al neki tazga, sej ma tut v imeniku se mi zdi, naslova tut ne vem, če ga ne dobiš mi povej, bom jst kje pogledu sam nevem kje... al pa ti dobim številko pa se kr z njim zmeniš ti lahko bol točno pove... ta marčelo pa mislim da mi je računu okoli 4k bivših sit na uro ko mi je 50ko štimu, enkrat pa sm se celo zmenu z njim pa mi je popravlju ko ni imel nič drugega, sm več čaku mi je pa nrdu kar bol poceni... (blo je neki več dela)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje a bi kdo mogoče vedu kje bi se dalo dobit novo sklopko (oz lamele al kar že pride za menjat) tuki v slo in pa kolko bi pršlo koštat? ni treba original, karkoli druzga če se dobi pač od konkurence al karkoli. V ita je 150€, pa me zanima če se da tuki kej bol poceni dobit? sej sam tok če je kdo kej menju pa da ima podatke al karkol...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!