Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

Aja je naštelan, nevem zakaj se mi je zdel da ni, kul pol. Drgač motor lepo laufa res ni mi žal denarja.

Uživi, LP

a si pol akumulator zamenju al si ga sam nafilu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@rokus666

sam si rekel da se tisti bol spozna na avte in ne tok na motorje... rs-ka pa ni apn da bo mislil da zna pa kr tko popravu. če ti je že tok vsega naredu a ma vsaj rotax122 manual pa da tam vse vidi točno kako in kaj? ker rs-ka ni avto... :trance_33_sleep: no za kaj manj resnega ne rabiš, sam če greš mašino odpirat je zlo dobro da maš ta manual...

imam manual ja!tako da zaradi tega ni blema

ja se spozna bolj na aute ampak tudi motorje je stimau ampak ne spn

ampak kawa ninja in krose

rs 125 pa se nikoli samo 50

in tuki ne ve kaj je

jebiga

:headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vleče :winkiss:

uradni servisi - 150€

nemški geiwiz - 100€

aha sej pol še ni newem kolk drago

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni zanalašč naked.

Plastike so precej drage.

žrtvuješ mal plače, in to je to :) 250€

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj bi pa nov cilinder? ne rabiš, ker sm ga že jst zamenu ene 5k km nazaj

sem meu srečo da sem dobil novega iz nemčije za 50k sit takrat k sm lih bat menju, splačalo se mi je pa itak, ker sem potem tistga mojga rablenga za skor lih tok prudov naprej :)

tko d glede cilindra ti ni treba skrbet

drgač pa ja, 800€ bo kr taprava cena, nekak tko

Popravljeno . Popravil JaRaNe
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja pa lahka kdo razolži kaj pomen rotax 122, 123,...

Drgač pa za cilinder sm že zvedu

rotax 122 in rotax 123 sta oznake, kateri cilinder paše na katero mašino, mislim da je za letnik 99 rotax 122, nism pa čist sigurn, to sm skoz mešu :) razlika je pa tm ko daš cilinder na mašino, na tiste 4 šraufe, pri spodnjih dveh je razlika

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rotax 122 in rotax 123 sta oznake, kateri cilinder paše na katero mašino, mislim da je za letnik 99 rotax 122, nism pa čist sigurn, to sm skoz mešu :) razlika je pa tm ko daš cilinder na mašino, na tiste 4 šraufe, pri spodnjih dveh je razlika

Aha, jst sm pa mislu da je to neki pr kanalih al pa kej.

Popravljeno . Popravil macak333
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drgač pa ti še enkrat povem - ni mi žal denarja, čeprov iskreno bi iz njega lahka mal več istržu.

kuko to misleš, al d bi jst več zanga dubu

al d teb premal gre :)

spredni zobnik zameni, če ga še nis, sva že govorila o tem, daj mal večjega, za ene dva zoba večjega, da ne bo pol ketna prekratka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kuko to misleš, al d bi jst več zanga dubu

al d teb premal gre :)

spredni zobnik zameni, če ga še nis, sva že govorila o tem, daj mal večjega, za ene dva zoba večjega, da ne bo pol ketna prekratka

Ne pravm da bi ga lahko za več prodal, glede na to kok truda si uložu vanj. Zobnika pa ne mislim menjat kr se mi je zmer šlo za pospeške in ne za končno, tko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne pravm da bi ga lahko za več prodal, glede na to kok truda si uložu vanj. Zobnika pa ne mislim menjat kr se mi je zmer šlo za pospeške in ne za končno, tko.

jah bi se ga dal prodat za ene 1.300€ mogoče, tko je biu pa november jst sm pa nujno rabu dnar za avto, novembra pa redkokdo kupi motor, zato torej taka cena, sicer pa sem pol tud doma dubu avto ene tok cnej d se poklapa vse :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah bi se ga dal prodat za ene 1.300€ mogoče, tko je biu pa november jst sm pa nujno rabu dnar za avto, novembra pa redkokdo kupi motor, zato torej taka cena, sicer pa sem pol tud doma dubu avto ene tok cnej d se poklapa vse :)

No vidš, pa sma ubadva dobr izšla.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drgač pa ja, 800€ bo kr taprava cena, nekak tko

A si ti bolan......800€ za cilinder so buče

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glih hotu sm napisat hehe :D

do 500km max. 6000rpm,do 1000km max. 9000rpm poj ga pa lahko tišiš...Tko ti piše tud v manualu :)

jst sm po eni drugi skali delu iz aprilia forum. pa je blo bl postopno use skup. k to je dost tko pac max 6k rpm pol kr na 9 pol pa kr na pac 11 al kok gre zaprta... nevem...

sam jst to govorim za ulavfavanje ne za bat zamenan pa to...

zaj biu pa kdaj na ridah ane? :)

http://www.bolha.com/oglas2760401

u tega sm jst dol pocu iz semaforja pr levu naprej cez tivoli pa tm pr prehodu za pesce ga nism vec vidu...

dokler ni prbrenclu za mano..

sploh nism vedu da hoce dirkat. pa se en glasek je mel v seb neki nazigu pa to...

tak je ne :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

u tega sm jst dol pocu iz semaforja pr levu naprej cez tivoli pa tm pr prehodu za pesce ga nism vec vidu...

dokler ni prbrenclu za mano..

sploh nism vedu da hoce dirkat. pa se en glasek je mel v seb neki nazigu pa to...

tak je ne :whistle:

LoL, to je od mojga frenda :D U bistvu on je že kupu tako, ti si prejšnga lastnika dol poču.....drgač pa motor sam zgleda čist čudn. Doma ma pa model še oklep pa masko, sam se mu ne da gor dajat. Pa gume so precej u pizdi :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si ti bolan......800€ za cilinder so buče

predvidevam da se še nkol nis zanimu za nov cilinder, ponavadi dobiš v kompletu cilinder, glavo in bat z vsem kar paše zraven, 800€ za to je čist realna cena, glede na to da je vse original, že sam original bat z vsem kar paše zraven pride slabih 200€ mislim da, potem pa še glava lih en tolk, al pa še kj več, pa še cilinder ene 300-400€

original je pač original

nihče pa ti ni reku da morš kupt original.....

Popravljeno . Popravil JaRaNe
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!