Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

predvidevam da se še nkol nis zanimu za nov cilinder, ponavadi dobiš v kompletu cilinder, glavo in bat z vsem kar paše zraven, 800€ za to je čist realna cena, glede na to da je vse original, že sam original bat z vsem kar paše zraven pride slabih 200€ mislim da, potem pa še glava lih en tolk, al pa še kj več, pa še cilinder ene 300-400€

original je pač original

nihče pa ti ni reku da morš kupt original.....

Ja bi reku komplet ne pa sam cilinder

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa sem še jaz malo pogledal naokoli po nemškem in italijanskem e-bayu. Kolikor vidim, so cilinder kiti novi okoli 300€ originalni, gledal sem tudi nekaj rabljenih za polovično ceno itd. Razglejte se malo, mislim, da bo vsak raje dal še 30€ za poštnino, kot pa še 500 za kit na uradnem servisu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa sem še jaz malo pogledal naokoli po nemškem in italijanskem e-bayu. Kolikor vidim, so cilinder kiti novi okoli 300€ originalni, gledal sem tudi nekaj rabljenih za polovično ceno itd. Razglejte se malo, mislim, da bo vsak raje dal še 30€ za poštnino, kot pa še 500 za kit na uradnem servisu.

am..dej povej tole italijansko stran :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

www.ebay.it :whistle:

Nove sem jaz gledal na avstrijskem ebayu. Tu pa je nekaj rabljenih, dokaj poceni.

Popravljeno . Popravil R1FREAK
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

www.ebay.it :whistle:

Nove sem jaz gledal na avstrijskem ebayu. Tu pa je nekaj rabljenih, dokaj poceni.

a lhk poveš še od avstrijskega, :lol: k bi rabu nove dele... drgač pa tnx :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pa omg kaj ne morš it na google pa napisat not ebay austria al kaj?

www.ebay.at ffs

www.ebay.de

Popravljeno . Popravil R1FREAK
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a mi zna kdo povedat razlike med gumami Dunlop Qualifier in pa Michelin Pilot? Mogu bi menjat, zdaj mam gor qualiferke, pa mi je un dol k menja še te od michelin ponuju... pa so se mi zdele kr zanimive, zelo ukrivljene... sej mi je neki o razlikah govoru sam ve preveč, nism razumu :P edina razlika k uredu razumem je ta da so qualiferke slabih 200€, Pilot pa 230€ (usaj pr njemu)... torej..a bi mi znau kdo kaj o tem povedat?

Popravljeno . Popravil RSka
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a mi zna kdo povedat razlike med gumami Dunlop Qualifier in pa Michelin Pilot? Mogu bi menjat, zdaj mam gor qualiferke, pa mi je un dol k menja še te od michelin ponuju... pa so se mi zdele kr zanimive, zelo ukrivljene... sej mi je neki o razlikah govoru sam ve preveč, nism razumu :P edina razlika k uredu razumem je ta da so qualiferke slabih 200€, Pilot pa 230€ (usaj pr njemu)... torej..a bi mi znau kdo kaj o tem povedat?

200€ za qualifier??u jebemti :D mal cenej se da dobit veš ;)

isti kurac sta oba tipa gum...sam da so qualifier res pocen tko da jih kr uzem ;) (pa mal cenejšeg aponudnika najd...se jih da dobit za 40kbsit..)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

200€ za qualifier??u jebemti :D mal cenej se da dobit veš ;)

isti kurac sta oba tipa gum...sam da so qualifier res pocen tko da jih kr uzem ;) (pa mal cenejšeg aponudnika najd...se jih da dobit za 40kbsit..)

200€ za obe gumi je zelo solidna cena

sploh če ti jih še zmontira in tastare uzame, drugače so samo gume tudi kar nekaj € cenejše... se mi zdi da je 200€zlo spodbudna cena

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

200€ za qualifier??u jebemti :D mal cenej se da dobit veš ;)

isti kurac sta oba tipa gum...sam da so qualifier res pocen tko da jih kr uzem ;) (pa mal cenejšeg aponudnika najd...se jih da dobit za 40kbsit. .)

ja vse se je podražlo za znoret. za 50ko k sm meu so šle gume za eno tretjino cene gor :headbang: pa ta isti tip mi je ponuju pred zimo qualiferke z montažo vred za 160€, zdej pa hoče neki malga pod 200€+24€ montaža :headbang: fak an

kje pa se da cenejš gume dobit??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja vse se je podražlo za znoret. za 50ko k sm meu so šle gume za eno tretjino cene gor :headbang: pa ta isti tip mi je ponuju pred zimo qualiferke z montažo vred za 160€, zdej pa hoče neki malga pod 200€+24€ montaža :headbang: fak an

kje pa se da cenejš gume dobit??

lani jst vem da sm jih gledu povsod za 40kbsit..zdej pa nevem..."alessa" kontaktiraj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lani jst vem da sm jih gledu povsod za 40kbsit..zdej pa nevem..."alessa" kontaktiraj...

ja lani je blo use poceni zdej so pa ful podražli vse :glare: bom njega prašu ja. čeprav za tisto razliko v ceni pol lih poštnino plačam :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja lani je blo use poceni zdej so pa ful podražli vse :glare: bom njega prašu ja. čeprav za tisto razliko v ceni pol lih poštnino plačam :hmm:

jah pr ene par ponudnikih prever ponudbe..če ne bo nč pač uzam ane..itak maš pa še velik časa tko da se zaganji se preveč..če ne druzga boš za kšn tank pa litr olja pršparu :P

na majhnem se gradi veliko...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

em glede gum...

moto mirči v slov.konjicah ma fajne cene :) pa montaža je brezplačna, pa tam lahk gumo pustiš ono ko je hin :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

200€ za qualifier??u jebemti :D mal cenej se da dobit veš ;)

isti kurac sta oba tipa gum...sam da so qualifier res pocen tko da jih kr uzem ;) (pa mal cenejšeg aponudnika najd...se jih da dobit za 40kbsit..)

na ceneje.si poglej :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na ceneje.si poglej :worship:

al pa poklič matica boha ki ima povsod veze take da glava peče :worship:

underground biznis..če vzameš 3stvari na1x dobiš četrto zastonj :worship:

boha za predsednika :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje motor negre vec kot je sel :whistle:

pomoje da je razmerje zrak/bencin poruseno saj ima ta kolen opaznejše manjši premer notri.

tm ene 500mn se vrti.

ampak sam da mal km nrdim bom pogledu svecko da vidmo. :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja verjetno bo res ja, sploh pa če si takrat štelal razmerje ko je bilo mrzlo, boš moral zdaj vsakič ko bo bolj vroče malo odpret zrak

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja verjetno bo res ja, sploh pa če si takrat štelal razmerje ko je bilo mrzlo, boš moral zdaj vsakič ko bo bolj vroče malo odpret zrak

u ja pa se na to sm pozabu jst mam razmerje zrak bencin se za julij nrjen...

pol pa te dve malenkosti tkole vplivajo.

sam se mi zdi da v najvisjih vrtljajih pogresa bencin. seprav je al prevec zraka al premal bencina.

ane? :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bo preveč zraka kar držalo.......pozimi je zrak hladen, se pravi da je bolj gost, in pri enakem volumnu je težji kot poleti, ker pa verjetno nisi nič štelal razmerja od takrat ko si ujel pravo nastavitev, gre res preveč zraka v mešanico

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!