Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

Ma si ti malo prfukjen?

Ja, sama elita. Se sedovska dej zraun pa se ksnga stajerca pa si cisto zmagou :fight1:

a ni edn kupu celo rsko k mu je prec zaribala pa 666 je hotu nwm kok kesa za svojo modro?

ka pa teb ni jasno?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja motor je že odblokiran in je vse nastavljeno, poznaš koga ki prodaja rave ventil? drugače pa saj to je prava napravica ne? http://cgi.ebay.de/A...2#ht_500wt_1156 to + oni prejšni link pa dela mar ne?

Tako je, potrebuješ oboje.

Idilično bi bilo, če bi kupil od koga, ki prodaje oboje skupaj. Imel boš manjšo poštnino ter manj komplikacij. Žal nimam časa, da ti poiščem v tujini, sem pa našel v Sloveniji:

http://tinyurl.com/42uo4f7

Popravljeno . Popravil budacki
  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja motor je že odblokiran in je vse nastavljeno, poznaš koga ki prodaja rave ventil? drugače pa saj to je prava napravica ne? http://cgi.ebay.de/Aprilia-RS-125-Stellmotor-Auslasssteuerung-/250824498146?pt=Motorrad_Kraftradteile&hash=item3a664e1be2#ht_500wt_1156 to + oni prejšni link pa dela mar ne?

oz še en link tote + ona giljotina ne? :)http://cgi.ebay.de/Steuerventil-Aprilia-RS125-RS-125-AP8112567-/110552657401?pt=Motorrad_Kraftradteile&hash=item19bd73adf9#ht_500wt_922

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je tako! Potrebuješ samo tisto, kar imaš na obeh slikicah, ki sem jih prilepil par postov višje.

Uspešen nakup!

130€ vse skupaj po moje ceneje nebom nikjer dobil... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

130€ vse skupaj po moje ceneje nebom nikjer dobil... :)

100€ novi deli? V SLO ali iz tujine?

Kakšno leto nazaj sem uspel dobiti komplet (giljotina+elektromagnet+CDI) za 100€, sicer rabljeno.

Je pa vredu ponudba, ni kaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

100€ novi deli? V SLO ali iz tujine?

Kakšno leto nazaj sem uspel dobiti komplet (giljotina+elektromagnet+CDI) za 100€, sicer rabljeno.

Je pa vredu ponudba, ni kaj.

novi so se mi zdi samo mam zaj en problem ker če kupim http://cgi.ebay.de/Aprilia-RS-125-RAVE-POWERVALVE-VALVE-SPRING-SEALS-CABLE-/170503678271?pt=UK_Motorcycle_Parts&hash=item27b2cfa93f#ht_2316wt_1152 potem mi manjka http://cgi.ebay.de/Aprilia-RS-125-RAVE-POWER-VALVE-AND-CASE-BRAND-NEW-RX-/180522144886?pt=UK_Motorcycle_Parts&hash=item2a07f55476#ht_2335wt_1152 ( oni del ko giljotino noter vstaviš... :D nikjer pa nea dobiš kompleta :D kaka ideja? poznaš od kot bi kupil? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

novi so se mi zdi samo mam zaj en problem ker če kupim http://cgi.ebay.de/A...#ht_2316wt_1152 potem mi manjka http://cgi.ebay.de/A...#ht_2335wt_1152 ( oni del ko giljotino noter vstaviš... :D nikjer pa nea dobiš kompleta :D kaka ideja? poznaš od kot bi kupil? :D

Sem ti dal LINK, drugače pa pokliči na avtocommerce pa vprašaj pri njih. Na srečo že več kot leto dni ne vozim 2 taktnih petard in sem že malo "pozabljiv" kar se tega tiče.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam jest cev rave za 150€? :naughty:

piši na private!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne bodi preveč pameten če pojma nimaš, jas svoje nikoli nisem nikoli mel namena prodat mel sem jo na avto net zbog fore zato pa je blo malo višja cena...

eden ?? veliko jih je že kuplo rs-ke pa so zaribale

Ja? De mi reci vsaj se enega tukei na forumi :)

praf maš yes.gif

aja...mi nismo štajerci pač pa prleki..tak za info tongue.gif

Ma se huja, ko govorite, vas pou pizde ne razumem :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja? De mi reci vsaj se enega tukei na forumi :)

Ma se huja, ko govorite, vas pou pizde ne razumem :headbang:

nebi zaj po imenih vem pa za 3 :)

slovar si kupi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja? De mi reci vsaj se enega tukei na forumi :)

Ma se huja, ko govorite, vas pou pizde ne razumem :headbang:

joooj kak pa te ti pišeš trance_21_laughing1.gif

a kej jo maš eek.gif ?

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja če si glup pol resem ne razumeš ;):D

če je kdo tuki glup si vrjetn ti k pišeš take bedarije

res je da mate prleki nek svoj jezik k ni dost podobn slovenščini in vs je zlo težko razumet tko da bi vs prosu da se probate čim bol potrudt in pisat dokaj razumlivo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če je kdo tuki glup si vrjetn ti k pišeš take bedarije

res je da mate prleki nek svoj jezik k ni dost podobn slovenščini in vs je zlo težko razumet tko da bi vs prosu da se probate čim bol potrudt in pisat dokaj razumlivo

za nas pa je kaka lublanščina al pa kako narečje od tam dol tudi zlo čudno...pač nismo navajeni drugih narečij...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V četrti menjavi je zlo čudn zvok(čez vse obrate) ve kdo kaj bi lahko to bilo?

Med vožnjo mi je nehala delati ročka za plin oz. čisto malo prime ko ful zategneš, zajla ni ftrgana, se je mogoče snelo pšri fergazeru kaj? pri ročki je kabl pravilno gor in vse štima...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prodajam nekaj delov za aprilio rs 125, vsi deli so malo rabljeni (1000km) pokličite al pa pišite sms

post-32675-0-94692900-1306693918_thumb.jpgpost-32675-0-89933500-1306693958_thumb.jpg

in za aprilio rs 50, polek izpuha je še izpušni lonec ampak ima samo 2 šraufa od treh ampak 3 je samo krajši mislim da še gre pritrdit... Cilinder s batom je potreben manjše obnove (tesnila samo)

post-32675-0-38381100-1306694110_thumb.jpg post-32675-0-30612300-1306694071_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prodajam nekaj delov za aprilio rs 125, vsi deli so malo rabljeni (1000km) pokličite al pa pišite sms

post-32675-0-94692900-1306693918_thumb.jpgpost-32675-0-89933500-1306693958_thumb.jpg

in za aprilio rs 50, polek izpuha je še izpušni lonec ampak ima samo 2 šraufa od treh ampak 3 je samo krajši mislim da še gre pritrdit... Cilinder s batom je potreben manjše obnove (tesnila samo)

post-32675-0-38381100-1306694110_thumb.jpg post-32675-0-30612300-1306694071_thumb.jpg

kok gočeš za zadn lonc:D:Dza rsko 125..

Popravljeno . Popravil jurca
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kok gočeš za zadn lonc:D:Dza rsko 125..

nebi ti po delih dau ti pa dam celega tolko poceni, za 100€ ti ga dam za lonec boš pa tak tudi mogo 70€ dat če ga boš posamezno kupo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kok gočeš za zadn lonc:D:Dza rsko 125..

nebi ti po delih dau ti pa dam celega tolko poceni, za 100€ ti ga dam za lonec boš pa tak tudi mogo 70€ dat če ga boš posamezno kupo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nebi ti po delih dau ti pa dam celega tolko poceni, za 100€ ti ga dam za lonec boš pa tak tudi mogo 70€ dat če ga boš posamezno kupo

hehe ti to orginal prodajaš za 100 :D za 100-150 se že dobi gianeli rabljen. Ponavadi smo prodajali izpuhe za 50€+- pa še ti so bili odblokirani.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Točn tk to je zlo zlo optimistična cena :D nima veze a je nov a je rabljen pri avspuhih

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jas sem dober celoten original aspuh prodal za 20€..100€ neven če boš dobil biggrin.gif

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma sm hotu bit tih, pa ne morm: original 11kw je 241+186 funtov. če kdo išče original, potem že ve zakaj. in vsi tisti strokovnjaki, ki trdite, da

je original = staro železo(pleh?) mao preberte nov zakon o cpp, kazni za vožnjo odblokiranih zadev in (čist tko, ker se vam pač ne more zgodit) za vsak slučaj, kaj zavarovalnica meni o vpletenosti takega vozila, odblokiranega a zavarovanega kokr blokirano na 11kw, v prometno nesrečo..... in avspuh je po moje ena prvih zadev (pr 2T mašini), v katero bi vrgu uč... 100€ je poštena cena. (no, če si dal za celo rs-ko 400€, potem imaš pač drugačno mišlenje....)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glej, gianelli (ki ni najbolši izpuh, je pa dosti boljši od originala) stane 230 funtov. Tudi če odmisliš razliko v moči, je gianelli še vedno dost lažji in posledično motor boljši za pelat. Enostavno original avspuh ni vreden takega denarja, če pa dobiš za nekaj evrov boljši izdelek. Pač trg. Sploh pa to velja za rabljene izdelke, ker pomojem vsi dobro vemo kako cenijo original izdelke, npr nalepke za stranico so po 80€, nekdo drug ti jih pa naredi za 20€.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!