Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

za izpuh še zmerej ko so bli problemi je polcaj teživ zarad homolgacije ja.. najbolš je met org. lonc pa drugo krivino pa je zadeva rešena.. glede nesreč maš prav ja, lohka samo upamo da nas ne bojo preverjali kaj preveč :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za izpuh še zmerej ko so bli problemi je polcaj teživ zarad homolgacije ja.. najbolš je met org. lonc pa drugo krivino pa je zadeva rešena.. glede nesreč maš prav ja, lohka samo upamo da nas ne bojo preverjali kaj preveč :rolleyes:

Upaj, da ne pride do nesreče in jaz upam z vami :) Ni ga denarja na svetu, ki ti bo povrnil normalno hojo, če si kvalitetno zlomiš nogo. Ampak to je skoraj malenkost v primerjavi s tem, ker se lahko še kaj hujšega pripeti, Bog ne daj!

Popravljeno . Popravil budacki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za izpuh še zmerej ko so bli problemi je polcaj teživ zarad homolgacije ja.. najbolš je met org. lonc pa drugo krivino pa je zadeva rešena.. glede nesreč maš prav ja, lohka samo upamo da nas ne bojo preverjali kaj preveč :rolleyes:

Mene je še letečman ustavu pa gledu izpuh pa ni nič reku! Sm mev pa Jollymoto Corso, pa rečmo da ni biv glih tih :P Pa nobene homologacije, niti nardit se je ni dal, ker je izpuh namenjen kao le za na dirkališče .) Pr telih 125ccm 2T, jih pov sploh neve da maš drug izpuh, ker itk ne zgleda neki hud ror. :rolleyes: To so ble moje izkušnje pač, tak da brez skrbi :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za izpuh še zmerej ko so bli problemi je polcaj teživ zarad homolgacije ja.. najbolš je met org. lonc pa drugo krivino pa je zadeva rešena.. glede nesreč maš prav ja, lohka samo upamo da nas ne bojo preverjali kaj preveč :rolleyes:

če mate pa tk pametne policaje u vaših koncih da opazi razliko

med navadnim in športnim auspuhom svaka mu čast. U naših koncah

policaj neve kk bi preveru kubike kaj šele homologacijo xD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če mate pa tk pametne policaje u vaših koncih da opazi razliko

med navadnim in športnim auspuhom svaka mu čast. U naših koncah

policaj neve kk bi preveru kubike kaj šele homologacijo xD

Imate pa srečo. :D

Meni je tudi policist motorist pregledal izpuh, sicer sem mu zatrdil, da je original ( in je tudi bil ), vendar odblokiran, kar se pa na srečo ni videlo, ker je bil prerezan in sešvasan tokaj strokovno :)

Se je pa vidlo, da se gospod razume v motorje. Moram priznat.

Sicer pa, kot že rečeno...original dušilec in off-stock resonanca pa je zmaga ^^

Popravljeno . Popravil budacki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene je še letečman ustavu pa gledu izpuh pa ni nič reku! Sm mev pa Jollymoto Corso, pa rečmo da ni biv glih tih :P Pa nobene homologacije, niti nardit se je ni dal, ker je izpuh namenjen kao le za na dirkališče .) Pr telih 125ccm 2T, jih pov sploh neve da maš drug izpuh, ker itk ne zgleda neki hud ror. :rolleyes: To so ble moje izkušnje pač, tak da brez skrbi :OK:

Srečen bot kevin da je imev dobr dan, al pa d je nesposobn ;) pa dj mi vsaj en plusk na prejšn stran k eni veselo minuske talajo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imate pa srečo. :D

Meni je tudi policist motorist pregledal izpuh, sicer sem mu zatrdil, da je original ( in je tudi bil ), vendar odblokiran, kar se pa na srečo ni videlo, ker je bil prerezan in sešvasan tokaj strokovno :)

Se je pa vidlo, da se gospod razume v motorje. Moram priznat.

Sicer pa, kot že rečeno...original dušilec in off-stock resonanca pa je zmaga ^^

pol ste pa bogi :D

če en policaj ni vedu da je a1 do 125ccm

je trdiu da je to za 50ccm :D

pa men tk paše da se ne spoznajo kaj preveč xD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nevem kaj tok komplicerate s temi homologacijami. Moj motor je mel giannelija že k do ga pripeljali v Slovenijo (iz Italije), pa niso v Kopru nč rekl, kjer je bla delana homologacija, niti ga niso vpisal v homologacijski kartonček. Pa tudi jst ko sem lani delal tehnični pregled sem ga naredil brez problema brez homologacije. Tko da če mi bo policaj kej težil se bom samo francoza naredil in to je to. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nevem kaj tok komplicerate s temi homologacijami. Moj motor je mel giannelija že k do ga pripeljali v Slovenijo (iz Italije), pa niso v Kopru nč rekl, kjer je bla delana homologacija, niti ga niso vpisal v homologacijski kartonček. Pa tudi jst ko sem lani delal tehnični pregled sem ga naredil brez problema brez homologacije. Tko da če mi bo policaj kej težil se bom samo francoza naredil in to je to. :D

oui, oui, l'original :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če kdo rabi mam doma 1 originalni žmigavec za rsko od 2006 dalje...mam sicer tudi drugega, vendar je steklo razbito

če koga zanima ->PM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3.000 / 6 = 500/leto ok, 600/leto, če je 5 sezon = 100/mesec zej pa gruntej....

Glede na to, da je še zablokiran...mogoče tudi ni napačno. Kolega je s TZR 50 naredil 200km v dveh letih :)

Se pa da vsekakor preverit osebno na motorju...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravo racerji :rolleyes:

Sem nov na forumu..Mam rs-o 2003 letnik. Rad bi da bi motor imel večjo končno hitrost in sicer pri cdi-ju sem že prerezal tisto žico zadaj, v izpuhu je odstranjen katalizator.

verjetno bi bilo potrebno zamenjat ferg z 34mm....

tnx za odgovore

p.s. če sem kam narobe napisu mi povejte pa bom popravu :closedeyes:...noben se ni pameten rodiu !

uživancija :music3:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ali obstaja kaka finta kak nastavit rave ventil? al je treba nastavit,probat,spremenit,vozit,nastavit in tako naprej?

Kaj nisem vredu nastavo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravo racerji :rolleyes:

Sem nov na forumu..Mam rs-o 2003 letnik. Rad bi da bi motor imel večjo končno hitrost in sicer pri cdi-ju sem že prerezal tisto žico zadaj, v izpuhu je odstranjen katalizator.

verjetno bi bilo potrebno zamenjat ferg z 34mm....

tnx za odgovore

p.s. če sem kam narobe napisu mi povejte pa bom popravu :closedeyes:...noben se ni pameten rodiu !

uživancija :music3:

pozdravljen..vse si vredu napisal in naredil...glej cdi si preprezal, 34mm ne rabiš daj samo v 28 fergazer večjo dizo not..pa tak pri cilindru spodaj nad izpušnim kanalom maš narejeno za rave ventil..to ven odšrajfaj in spucaj pol to kaj je na tem zgoraj odreži vkraj in daš nazaj not in maš končno okoli 175km/h ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljen..vse si vredu napisal in naredil...glej cdi si preprezal, 34mm ne rabiš daj samo v 28 fergazer večjo dizo not..pa tak pri cilindru spodaj nad izpušnim kanalom maš narejeno za rave ventil..to ven odšrajfaj in spucaj pol to kaj je na tem zgoraj odreži vkraj in daš nazaj not in maš končno okoli 175km/h ;)

Pol pa vsi jokajo zakaj je ribnila :) Olje še povečat pod nujno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol pa vsi jokajo zakaj je ribnila :) Olje še povečat pod nujno.

ne jokamo vsi ;)

eni vemo dobro vzdrževati aprilio ;)

Popravljeno . Popravil Aprilia rs 125
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol pa vsi jokajo zakaj je ribnila :) Olje še povečat pod nujno.

nič olja povečevat pumpo kr zapret pa sam delat mešanco

če maš 99" do 05" aprilio maš pod zadnim sedežem velik

prostora tk da tist liter olja pa ni težko zraven nosit

pa ga na bencinski zraven dolit tako je najbolš nimaš

nobenih skrbi zaradi olja ;)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nič olja povečevat pumpo kr zapret pa sam delat mešanco

če maš 99" do 05" aprilio maš pod zadnim sedežem velik

prostora tk da tist liter olja pa ni težko zraven nosit

pa ga na bencinski zraven dolit tako je najbolš nimaš

nobenih skrbi zaradi olja ;)

kaki liter jas sem že 2l stiščal pod zic :D drugače pa ja kot si napisal najbolše si sam delat mešanco

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo,.. eno vprašanje.. Do kuk se vam kej rske od 99-05 zvrtijo?? Men se do 12.000

Se da to kj povečat, da bi se do ene 13000?, brez menjave česar koli.

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lohka menjaš matico na šaltheblu pa bo šla do 14k....

elektronika omejuje vžig po 11.500, tko da z novo elektroniko, športno krivino bi se zvrtel več, če bi pa do 13 hotu pa pomojem še kšn bat z enim obročkom itd. itak po 11.500 začne moč padat, tko da najbolš da šaltaš takrat.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo,.. eno vprašanje.. Do kuk se vam kej rske od 99-05 zvrtijo?? Men se do 12.000

Se da to kj povečat, da bi se do ene 13000?, brez menjave česar koli.

Hvala

1100-11500 odblokirana,šp. izpuh

če ti ni škoda motorja probaj luft gor odpreti samo te nebo dolgo šel

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!