Skoči na vsebino

Razlika v letih - praktične izkušnje


Nearrain

Priporočene objave

Volk ženske so ena takšna bitja, ki pristnost besed veliko hitreje in bolje zaznavajo kot mi. Verjetno so takšne zato, ker je njihova življenska vloga takšna, da se vedno na podlagi nekih besed in dejanj odločajo in potem zvesto tem obljubam in spoznanjem tudi sledijo. So splošno bolj stanovite. Žal mi moški mislimo, da jih lahko okoli prinesemo, vendar se k sreči motimo, ker nas britko odkrijejo. Na srečo pa zato, ker one večinoma pomirjajo agresijo v nas, skrbijo za mir in ravnotežje.

Tako, da tudi ti jim kaj všečnega napiši, saj bo navsezadnje kmalu 8.marec in nekaj dni prej ne škodi. Je kot ena vrsta predigre. Poskusi.

Jaz ti rečem da ne manka dosti pa boš naredil doktorat glede nasprotnega spola ... kr tako naprej ... :wink: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

doktorat ravno ne ;)....je pa daleč prišel :D :D

sterilizirana psica --> zadovoljna psica :wink: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Volk ženske so ena takšna bitja, ki pristnost besed veliko hitreje in bolje zaznavajo kot mi. Verjetno so takšne zato, ker je njihova življenska vloga takšna, da se vedno na podlagi nekih besed in dejanj odločajo in potem zvesto tem obljubam in spoznanjem tudi sledijo. So splošno bolj stanovite. Žal mi moški mislimo, da jih lahko okoli prinesemo, vendar se k sreči motimo, ker nas britko odkrijejo. Na srečo pa zato, ker one večinoma pomirjajo agresijo v nas, skrbijo za mir in ravnotežje.

Tako, da tudi ti jim kaj všečnega napiši, saj bo navsezadnje kmalu 8.marec in nekaj dni prej ne škodi. Je kot ena vrsta predigre. Poskusi.

Jaz ti rečem da ne manka dosti pa boš naredil doktorat glede nasprotnega spola ... kr tako naprej ... :wink: :wink:

Mogoce bo res naredil doktorat iz poznavanja nasprotnega spola, bo pa imel popravnega iz poznavanja lastnega spola. Jaz se nikakor ne prepoznam kot moski, ki jih Leon tu opisuje in navsezadnje, s toliksno mero samokritike, kot je to spisal se mi tudi on ne zdi taksen. Nismo vsi za v en kos.

lp DTW

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kastriran pes je najboljši pes...... garantirano!!! :twisted: :twisted: :twisted: :wink:

dvomim,da bi se psi strinjali s teboj....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam mal..kastriran pes pa sterilizirana psica nista ena in ista zadeva (as if u didn't know)

pa da mal razložim svojo hipotezo :wink: --> če ni obremenjena s hormonalnimi izpadi potem se lahko svobodneje odloča za partnerja, sterilizacija pa ji ob enem ne preprecuje normalnega spolnega obcevanja.

kastriran pes je pa ...no...ni čist isto.....ampak po moje se ma glih tko fajn :wink: :wink: :lol: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cist tko...... kastrirana psica nima niti vec volje do seksa..... sam se zre in spi. :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cist tko...... kastrirana psica nima niti vec volje do seksa..... sam se zre in spi. :wink:

Takih je med ljudmi kolikor hočeš, pa še kastrirani niso. :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cist tko...... kastrirana psica nima niti vec volje do seksa..... sam se zre in spi. :wink:

Takih je med ljudmi kolikor hočeš, pa še kastrirani niso. :wink:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Alla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čist tko..ni šlo za psice :lol: :lol:

...pa tisto o spanju in zrtju ni res :!:

kinologi bodo pa potrdili da imajo tudi kastrirani psi navado naskakovati goneče se psice..še posebno ce jih kastriramo ko so starejši.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja, če še mal na mačke obrnemo. Moja je kastrirana pa še vedno veselo skače naokoli in pusti mačkonom, da jo flodrajo :lol: :P :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DtW. Samokritičen sem zato ker vem, da tiste ženske, ki razumejo napisano vedo, da dajati pomeni razbremenjevati se, sproščati se, dosegati večji notranji mir. Zaenkrat se kot moški ne čutim ogroženega ker v ženskah čutim pomočnice in ne nasprotnice. Ko in če bom ogroženost začutil, potem bo to znak, da sem nekje nekaj narobe naredil in bom moral to čimprej popraviti.

Pupa kot lastnik pimpla se kar zgrozim, če se govori o kakšnih posegih tam spodaj. Potem pa vidim še tvoj avatar. Mislim "bejžmo fantje". :shock: :D :D :D

Menim, da je narava takšna, da če človek naredi poseg vanjo, potem se to širše gledano vedno nekje maščuje. V primeru sterilizacije je že vednost človeka, da nekaj "ne štima" gotovo usodna za njegovo psiho (kvaliteto življenja). Začetno navdušenje (ni nevarnosti reprodukcije) slej kot prej izgine in ostane invalidnost in vse psihične težave povezane z njo, češ jaz pa tega ne morem, nisem sposoben, sem manjvreden. Res je tudi, da smo ljudje različni.

OK mogoče, ko že imaš potomce in "si psiho potolažil", potem da, vendar te gotovo hormoni na katere psiha vpliva nekje zajebejo, pa četudi, da se hitreje staraš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ice

tud jest mam dva primerka doma (enga pasjega pa enga macjega )pa sta oba NI RES...tako da..... :lol: :lol: :lol: :lol:

u gavnem pa nisem imela v smislih sterilizacije/kastracije de facto ampak v prispodobi :roll: ...ki je bila extremna...

....sterilizacija kot omejitev vpliva hormonov kot edinega kriterija pri izbiri partnerja..... :roll: :roll: :roll:

aja pa o kastratih...sej poznate dunajske dečke pa te zadeve a ne?

no v kakih zgodovinskih zapisih bi se našlo kaj kar bi pričalo o tem da so bili nekateri izmed teh fantov prav tako sexualno razvratni (če ne celo bolj) kot uni ki jim niso nič odrezali ali preščipnili :lol: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol: dobro,da nisi rekla ......unga..... :lol: ta tezkega in velikega..... :lol: ....ki trenutno hujsa....... al je ze nehal?! :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da je v današnjih časih razlika v letih kar problem... ampak samo v eno stran in to, če je ženska mlajša od moškega. Sam sem imel razmerje z 8 let mlajšo in moram rečt, da je blo potrebno res veliko razumevanja, pogovorov... a se je na koncu pokazal, da je razlika v letih le očitna. Punca je bla za svoja leta (23) preveč neodgovorna ali pa ji še ni blo za neko "resno" razmerje, čeprav je trdila nasprotno. Skratka, moje izkušnje so take, kar pa ne pomeni, da je lahko drugače. Vse je odvisno od samega posameznika. Poznam pa dosti parov, ki pa so ženske starejše od moških... no tle pa vse lepo "špila"... zakaj?

LP Dejans

Pat, tud mlade "mašine" včasih rabijo stare mojstre...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je ne vedno :wink: :P

Mene nič ne boli :lol: 8)

Tejka

Všasih tudi podnapisi ne koristijo :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ice

kaj, kje????....nič ne vem...nobenga ne poznam ki bi hujšal :lol: :lol: :lol:

volk

jih je treba naročit..podnapise that is......ker drugač bi bili vsi posti dolgi v maloro, če bi mel vso podnapise in spremno besedo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kak ste te na kastriranje prišli ?! :turn-l:

:roll: ah vi ... vedn je na konco čist neki drugi pogovor ... ja sej ... kaj pa te ... :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da je v današnjih časih razlika v letih kar problem... ampak samo v eno stran in to, če je ženska mlajša od moškega. Sam sem imel razmerje z 8 let mlajšo in moram rečt, da je blo potrebno res veliko razumevanja, pogovorov... a se je na koncu pokazal, da je razlika v letih le očitna. Punca je bla za svoja leta (23) preveč neodgovorna ali pa ji še ni blo za neko "resno" razmerje, čeprav je trdila nasprotno. Skratka, moje izkušnje so take, kar pa ne pomeni, da je lahko drugače. Vse je odvisno od samega posameznika. Poznam pa dosti parov, ki pa so ženske starejše od moških... no tle pa vse lepo "špila"... zakaj?

LP Dejans

Pat, tud mlade "mašine" včasih rabijo stare mojstre...

Ja zaj smo pa me krive .... ja kdo pa ane ?!

Sej nekatiri moški ste tudi za svoja leta zlo otročji ... poznam par takih tako da ni sam na nas vsa stvar :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!