Skoči na vsebino

Razlika v letih - praktične izkušnje


Nearrain

Priporočene objave

Problem v letih med partnerji nastane takrat, ko je mlajsi partner tolko mlajsi, da se rojen ni. :?  Ali :?  :?  

lp DTW 8)

tako je... mene tud leta ne motijo, ceprav jih ima dragi glih tolk kot jest.. :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

slabe dneve in tedne in mesece odpuscamo...slaba leta pa......ehem :(

...........zdravimo :?: :D :D :D

lp DTW

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čvrst mes in dob'r sup => njami fut'r, k'se dolg papa.

Stigmata verjetno si opazila, da ponavadi moške med aktom dodatno vzburja, če žensko pri tem razturava. No, in ker ste ženske pametne, ste se spomnile tudi kdaj malo pohlinit, da je akt bolj erotičen (da ne opazujete pajčevin po stropu), da je tip bolj živahen, da pade kakšen pelc montel naslednjič v trgovini  :twisted:  :roll: .

?????????pa kje jaz živim?????????a migat mora tud?........shit,obljubim, da bom drugič buden,obljubim :twisted: :roll: :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eno vprasanje bi mela ...

če ljubezen gore premika....zakaj je toliko ločitev, zakaj toliko samomorov, zakaj toliko ljudi ostaja pri starših in reskira razpad dobre zveze?...itd....ali res vsi te ljudje ki se razhajajo ne znajo ljubiti??' je to razlog?..prave ljubezni ki gore premika gotovo nimajo, drugace bi svoje tezave resili drugace in ostali skupaj.

v čem je stos?

mene se pogosto loteva nek filing da izraz o pravi ljubezni ki gore premika ne drzi...ozirom manj kot se nam zdi.....

...kajti taka ljubezen naj bi bila sposobna premagati financne, emocionalne in nevemkaksne krize..pa je ne....clevek ne more ziveti dan za dnem pod pritiskom..negelde na to koliko ljubi svojega partnerja....zmeša se mu, poci mu film in eventuelno vedno odide...clovek je indiidualist...naj bi bil enotna osebnost ki (če nam je prav ali ne) v krizni situaciji gleda na svoje preživetje (tudi psihicno)....

tisto ker ljudi zadrzuje v neznosnih situacijah je danes pohlep, necimrnost in lenoba.

ali pa se motim in nismo več sposobni ljubiti tako kot je treba???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čvrst mes in dob'r sup => njami fut'r, k'se dolg papa.

ponavadi moške med aktom dodatno vzburja, če žensko pri tem razturava. No, in ker ste ženske pametne, ste se spomnile tudi kdaj malo pohlinit, da je akt bolj erotičen (da ne opazujete pajčevin po stropu), da je tip bolj živahen, da pade kakšen pelc montel naslednjič v trgovini  :twisted:  :roll: .

Se bom naslednjič priklopila na 220 :shock: :shock: pa ma da pade pelc :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stigmata verjetno si opazila, da ponavadi moške med aktom dodatno vzburja, če žensko pri tem razturava. No, in ker ste ženske pametne, ste se spomnile tudi kdaj malo pohlinit, da je akt bolj erotičen (da ne opazujete pajčevin po stropu), da je tip bolj živahen, da pade kakšen pelc montel naslednjič v trgovini  :twisted:  :roll: .

Sem že marsikaj opazla ampak nič podobnega hlinjenju! Zato pa nimam pelc mantla! hmmmmm....... :evil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eno vprasanje bi mela ...

če ljubezen gore premika....zakaj je toliko ločitev, zakaj toliko samomorov, zakaj toliko ljudi ostaja pri starših in reskira razpad dobre zveze?...itd....ali res vsi te ljudje ki se razhajajo ne znajo ljubiti??' je to razlog?..prave ljubezni ki gore premika gotovo nimajo, drugace bi svoje tezave resili drugace in ostali skupaj.

v čem je stos?

mene se pogosto loteva nek filing da izraz o pravi ljubezni ki gore premika ne drzi...ozirom manj kot se nam zdi.....

...kajti taka ljubezen naj bi bila sposobna premagati financne, emocionalne in nevemkaksne krize..pa je ne....clevek ne more ziveti dan za dnem pod pritiskom..negelde na to koliko ljubi svojega partnerja....zmeša se mu, poci mu film in eventuelno vedno odide...clovek je indiidualist...naj bi bil enotna osebnost ki (če nam je prav ali ne) v krizni situaciji gleda na svoje preživetje (tudi psihicno)....

tisto ker ljudi zadrzuje v neznosnih situacijah je danes pohlep, necimrnost in lenoba.

ali pa se motim in nismo več sposobni ljubiti tako kot je treba???

Sem lepo napisal.....za une k vejo kaj je to...........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se bom naslednjič priklopila na 220  :shock:  :shock:  pa ma da pade pelc  :twisted:

Potem bom pa jaz kondom uporabljal, da me ne bo iz štumfov ven vrglo, ko boš pečko vklopla.

Sem že marsikaj opazla ampak nič podobnega hlinjenju! Zato pa nimam pelc mantla! hmmmmm.......

A to potem pomeni, da ti ne prihaja tako pogosto, če še ni pelca ? :twisted: :roll:

Razturavati = gibanje brez kontrole z rahlo tendenco bega od vira naslade, ker preveč seka. Refleksni umik.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A to potem pomeni, da ti ne prihaja tako pogosto, če še ni pelca ? :twisted: :roll:

Razturavati = gibanje brez kontrole z rahlo tendenco bega od vira naslade, ker preveč seka. Refleksni umik.

Ne to pomeni da ne hlinim.... Pelca pa tud ne bi hotela met... :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razlika v letih?.... :idea: ... uni k vejo da ljubezen gore premika...(pa naj bo enostranska al drugačna......je bistvo) :lol:

Jaz se pa totalno ne strinjam :idea: :roll: :oops: :D :o :turn-l:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eno vprasanje bi mela ...

če ljubezen gore premika....zakaj je toliko ločitev, zakaj toliko samomorov, zakaj toliko ljudi ostaja pri starših in reskira razpad dobre zveze?...itd....ali res vsi te ljudje ki se razhajajo ne znajo ljubiti??' je to razlog?..prave ljubezni ki gore premika gotovo nimajo, drugace bi svoje tezave resili drugace in ostali skupaj.

v čem je stos?

mene se pogosto loteva nek filing da izraz o pravi ljubezni ki gore premika ne drzi...ozirom manj kot se nam zdi.....

...kajti taka ljubezen naj bi bila sposobna premagati financne, emocionalne in nevemkaksne krize..pa je ne....clevek ne more ziveti dan za dnem pod pritiskom..negelde na to koliko ljubi svojega partnerja....zmeša se mu, poci mu film in eventuelno vedno odide...clovek je indiidualist...naj bi bil enotna osebnost ki (če nam je prav ali ne) v krizni situaciji gleda na svoje preživetje (tudi psihicno)....

tisto ker ljudi zadrzuje v neznosnih situacijah je danes pohlep, necimrnost in lenoba.

ali pa se motim in nismo več sposobni ljubiti tako kot je treba???

ne zganjaj panike ... ljubezni je dovolj, ampak tisti, ki ne morejo več skupaj se dandanes lahko pač ločijo.

Vsaka ljubezen je večna !!! ... dokler traja ... get it ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne to pomeni da ne hlinim.... Pelca pa tud ne bi hotela met... :wink:

Če nimaš pelca ali si potem pobrita ? :twisted: :roll:

No saj pelc je le naključni primer. Lahko je tudi sopotnikov sedež v športnem avtu ali na motorju, večerja v prijetnem lokalu, push-up modrc (baje, da je drag).

Upam, da misliva enako. Hlinjenje je BAD in si ne zasluži nagrade.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam, da misliva enako. Hlinjenje je BAD in si ne zasluži nagrade.

Bo že držalo! :lol: Sicer pa ne vem zakaj bi morala ženska bit "nagrajena"- dober sex je sam po sebi nagrada! :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam, da misliva enako. Hlinjenje je BAD in si ne zasluži nagrade.

Bo že držalo! :lol: Sicer pa ne vem zakaj bi morala ženska bit "nagrajena"- dober sex je sam po sebi nagrada! :wink:

Bravo.......8 strani si potrebovala za pametno izjavo!!!!!!!

Čestitam....še je upanje zate :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :!: :!: :!: :!:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam, da misliva enako. Hlinjenje je BAD in si ne zasluži nagrade.

Bo že držalo! :lol: Sicer pa ne vem zakaj bi morala ženska bit "nagrajena"- dober sex je sam po sebi nagrada! :wink:

Bravo.......8 strani si potrebovala za pametno izjavo!!!!!!!

Čestitam....še je upanje zate :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :!: :!: :!: :!:

Pa da ni blo to samo srecno nakljucje :wink: :?: :roll: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bravo.......8 strani si potrebovala za pametno izjavo!!!!!!!

Čestitam....še je upanje zate :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :!: :!: :!: :!:

Poanta ni v izjavi, ampak v praksi- v dejanjih!!!! :lol: :wink: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bravo.......8 strani si potrebovala za pametno izjavo!!!!!!!

Čestitam....še je upanje zate :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :!: :!: :!: :!:

Poanta ni v izjavi, ampak v praksi- v dejanjih!!!! :lol: :wink: :lol:

CCCCOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLL 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja starša sta narazen 12 let :shock: (oče je starejši) in jaz sem peti otrok :!: :!: :!:

Mislim, da je to dovolj zgovorno... :wink: :wink: :wink:

Očitno se zadeva obnese... jest nimam nič proti... če se ne bi obneslo, mene verjetno ne bi blo :? 8) 8) :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....Očitno se zadeva obnese... jest nimam nič proti... če se ne bi obneslo, mene verjetno ne bi blo :? 8) 8) :lol:

Da nisi bila samo greska :?: :roll: :twisted: Se samo hecamo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MIslim, da 20 in več lahko predstavlja dolgoročno problem.

Drugače pa mislim, da se z leti obremnjujejo tisti, ki na ta račun prikrivajo lastni ali skupen manko, vsebinsko nekompatibilnost.

Veliko ljubezni, sexa in užitkov vam želim !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!