Skoči na vsebino

Razlika v letih - praktične izkušnje


Nearrain

Priporočene objave

Pa samo še nekaj ... tako kot je Max napiso da razlika v letih z leti zbledi .... to ni povsem res ... če si ti recimo star 20 tvoj partner pa 28, je že malo drugače kot pa da si ti 45 partner pa 53 ...

In pa seveda mamo na motosvetu lep primer : Vrtnico in cyc-a ... :roll:

Zdaj pa kje se bol pozna ?! :oops: :roll:

(mater sem pametna ...)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za izkušnje ne vem,za leta pa sem gotov,

da jih bo vsaj nekaj zatajila...

Točno !!

A si že tolk stara, da morš tajit leta :?: :twisted:

Ne ne ... jaz sem tok malo stara da moram tait ... pa da nebom preveč pametno zvenela ... :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne ne ... jaz sem tok malo stara da moram tait ... pa da nebom preveč pametno zvenela ... :roll:

:shock: :shock:

Ni bojazni :lol: :twisted: :twisted: 8)

Pred čem pa bi bla bojazen ? :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne ne ... jaz sem tok malo stara da moram tait ... pa da nebom preveč pametno zvenela ... :roll:

:shock: :shock:

Ni bojazni :lol: :twisted: :twisted: 8)

Pred čem pa bi bla bojazen ? :oops:

da bi preveč pametn zgledala :lol: :lol: :lol: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stara sem glih pov, da lahk mam starejše in mlajše. :wink: Sam keri so zdej bolši? :roll:

Starejši nedvomno ... ampak tko do 5 let največ !

Mlajši pa do 3 leta razlike ... verjemi mi da je tko najbolš ... :roll: :oops:

Ehhh, vidis... Po tvojem odgovoru sodec si med 18 in 60 let :D :twisted:

Pravijo de vaja dela mojstra in da majo vsake oci svojga malarja in ti zdej samo prelagas odgovornost na tako resna vprasanja, kot je zveza med dvema clovekoma na druge :roll: :wink:

Izkusnje drugih so samo izkusnje drugih zvez, ki so verjetno razpadle in zato govorijo naprimer: ne ta pa ni dober ali pa, ja taki so pravi :?

Buhhhh.... :idea: :arrow:

Pa se to razlika v letih z leti bledi :!: :idea: 8)

Po mojem odgovoru sodeč ? zakaj ? :roll: :oops:

Khmmmmm... Ne, ne, to je letelo na Jumpo.

Ampak velja pa itak za vse.

Vsak je svoje srece kovac :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne ne ... jaz sem tok malo stara da moram tait ... pa da nebom preveč pametno zvenela ... :roll:

:shock: :shock:

Ni bojazni :lol: :twisted: :twisted: 8)

Pred čem pa bi bla bojazen ? :oops:

da bi preveč pametn zgledala :lol: :lol: :lol: :twisted:

Sem že pomirjena .... :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He, he Jumpa saj jih imamo. Izkušnje profesionalcev mislim 8)

In kje so profesionalci ? :roll: :arrow: :idea:

Ne bom delala reklame ker me bo Noise skenslov :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za biti dobro vožen ali dobro voziti oz. imeti kilometrino ne pomeni, da moraš biti prositutek ali prostitutka (majokratkodelovnodobo) :roll:

....babi, midva že veva, kaj to pomeni, a ne?.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oh vidva .... :roll:

Ne bit žalostna, prišel bo čas, ko boš tudi ti vedela o čem govoriva z Bmw-jem :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok, čisto na kratko... iz lastnih izkušenj povem, da so obremenjevanja z leti brez veze.... kot sem tudi že prej napisala.

In če se dva nimata o čem bolj pomembnem za sekirat, a bosta šla skupaj al ne, razen z leti, potem naj gresta raje vsak svojo pot. Zadnje kar je, mi je pomembno to, da je on dejansko 10 let starejši. Meni to še zelo paše... me pa bolj skrbi, če se bova na duhovnem, mentalnem, seksualnem in ne vem kakem še področju zaštekala. In če se bova na vseh teh zaštekala, ne vidim, zakaj bi nama potem morala leta delati preglavice.....

In se strinjam z babi, da te izkušenost ne dela prostitutka ali prostitutke.... take izjave gredo meni na vse možne in nemožne organe..... Vsak si izbere svoje življenje, svojega partnerja in ima svoje potrebe, želje, cilje... dokler živiš v okviru samega sebe in v okviru dobrega partnerstva so vse ostale zadeve irelavantne... je pa res, da moraš imeti žal za te zadeve kar nekaj kotičkov svojih možgan počiščenih..... za nekatere je to težko, za nekatere nemogoče... samo ne krivite potem let, ampak svoje možgane.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol pa tk narbolš, da si prostitutke najdete. Majo narvečjo "kilometrino" :twisted:

EEEEEE Jumpa. Napaka. Mi delaš krivico in še veliko moškim, ki jih izgleda še nisi imela v sebi. Sex s prostitutko in ljubljeno osebo sta dve povsem različni stvari. Prvo je zgolj praznenje jajc (ranga Desanka Šakič oz. Leva Roka), drugo je pa letenje. Moški orgazem ni zgolj izlitje semena. Obstaja tudi »psihični« del orgazma (predvsem psihični). S pakticiranjem, z leti, z ljubeznijo se izkaže (različno pri posameznih), da se procent pomena prvega hitro zmanjšuje, napram pomenu drugega. In pravo je drugo, kajti če želiš orgazem doživeti psihično, potem moraš zadostiti večim pogojem in ne zgolj gledati nase. Ti pogoji izhajajo iz ljubezni do partnerja in so napr.:

- da partner večkrat doseže vrhunec (ker mu to želiš in privoščiš) pred teboj

- da sex ni drvenje do cilja temveč užitek v hoji, okronan z viškom

- da poznaš partnerjeve »točke« naslade in ga dodatno vzburjaš, obnoriš

- da so dotiki ljubljene osebe veliko več kot le dotiki dveh teles

- da so vzdihljaji veliko več, ...

- da je predigra že vsak izrečen stavek s pravim tonom glesu, s pravim pogledom,...

Jumpa čas je, da greš ponovno v lov. :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lejga lejga Leona....kok on to ve;))))......se čist strinjam s tabo.....ni ga lepšga k se izpod tuša nag sprehodiš po sobi, da si natakneš boksarce(une oprijete).......:)..... in te partnerica nalahko udari po nagi riti ali celo nežno ugrizne......men to ful sede;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se ne bi morala bolj strinjati Leon!!

Pa še to... s časoma ugotoviš tudi, da ni vse v izlitju, da lahko za dober seks smatraš tudi, če dva ne prideta do orgazma, ampak če končata brez izliva in orgazmov, če jima tako paše. Ko ugotoviš, da niso vsi cilji enaki..... In ko pride moški do točke, ko doživi orgazem in ne doživi izliva prehaja v vode tantričnega seksa, kjer so feelingi veliko več vredni, kot pa vsak izliv.

Ko ugotoviš, da se lahko ljubiš uro, dve tri brez nabijanja in da ti ne rata vmes dolgčas, ko čutiš vsak milimeter njegovega/njenega telesa, kako uživa..... To ti žal prinaša kilometrina in pa predvsem popolno medsebojno ujemanje ter zaupanje med dvema. Ne prinaša ti pa ena prostitutka, pri kateri ni pomembno za feelinge in orgazme brez izliva, ampak da bo na čimlažji način, čimhitreje, s čimboljšo tehniko prišla do čimveč denarja..... Hvala lepa, če bi bila moški, bi si raje omislila pumpco za tiča, kot pa prostitutko. Govorim iz lastnih izkušenj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse to mi je jasno. Ampak 3/4 sexa je v glavi in če tm kej ne štima se ne splača matrat. Pa sploh ni važna starost

Ravno o tem sva z Leonom na veliko diskutirala ravnokar...... :twisted: :wink: :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fruti, mater imava podobne okuse. Sicer sem pa jaz to nekje bral. :lol: :roll:

... ..... Hvala lepa, če bi bila moški, bi si raje omislila pumpco za tiča, kot pa prostitutko. Govorim iz lastnih izkušenj...

Pupa khhm. :oops: (iztrgano iz konteksta-oprosti)

Drugače pa ali ni lepo, ki vsi tako sexamo in se imamo radi. Moram priznati, da nisem dober v sex-u, ker pri meni ima meso še vedno prednost. Ni še tantarični sex. Meso je le meso, pa čeprav je tako nagajivo in prodorno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja.... tisto iz konteksta mi ni bilo všeč...... :x :wink:

Sicer pa, tudi jaz nisem master tantričnega seksa... je pa res, da je vse odvisno kako se spraviš k zadevi in kake cilje imaš. Če so vedno tvoji cilji čimhitreje in čimbolj učinkoviti zagotoviti lastne cilje, potem pozabi na tantrični seks. Če ti je še do česa več.. predvsem spoznavanja sebe in partnerja v svetu spolnosti, česa si sposoben in kaj lahko skupaj z medsebojnim sodelovanjem in predvsem željo, da prideta do nečesa "višjega", lahko doživiš tantrični seks brez kakršnega koli preučevanja....

Joj, kok sem jst pametna :twisted: :twisted: :oops: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem kmet.

Iz tantre sem potegnil le to, da lahko z dihom kotroliram čas in trajanje...in da vrhunec raztegnem na par deset sekund. Kar pa se ostalega tiče - še ekrat sem kmet po prepričanju. Moram imet meso. Najedilniku, v postelji, v roki, na jedilniku, v postelji, pod sabo, na sebi in v skrinji. Če nimam mesa, moram imeti denar za meso. Potem ga imam. In sem vesel. In vse leto delaš in izbiraš in se trudiš, da lahko uživaš v mesu.

In rjuhe je treba popackat...

Brez izliva ni odriva...

In še ena iz De Sadovih svetlih:

"...če bi imela jajca, de kraljica, bila bi kralj..."

Zato vladamo in zato smo. :twisted: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!