Skoči na vsebino

Razlika v letih - praktične izkušnje


Nearrain

Priporočene objave

Fruti sej ni, samo meni je kurac ponesreč gor padu, ko je Babi trznila. :twisted:

Še malo na temo. Mladi fantje si ponavadi želijo dobro rit, dobre joške, pa da je vse v 0. Ja, ker imajo punce za gledat, pa okol kazat, pa mal (pol urce) za po postli metat. Starejši imajo ženske, da z njimi živijo, za enakovredne partnerje in za nekaj ur po postelji metat in se zavedajo, da v življenju in ob divji akciji prepotenih tles izgled telesa ne igra bistvene vloge pri užitku in kvaliteti, ampak da so za užitke pomembne druge stvari. Draga dekleta, ki vam vaši fantje nabijajo kompleks, da vaše telo ni lepo,... dajte jim čas in jim s pogovori pomagajte, da odrastejo. Če jim to po določenem času ne uspe si najdite druge. To je indikator, da vaša ljubezen ni pristna in čvrsta.

Fantje pa brez zamere.

gola resnica.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še malo na temo. Mladi fantje si ponavadi želijo dobro rit, dobre joške, pa da je vse v 0. Ja, ker imajo punce za gledat, pa okol kazat, pa mal (pol urce) za po postli metat. Starejši imajo ženske, da z njimi živijo, za enakovredne partnerje in za nekaj ur po postelji metat in se zavedajo, da v življenju in ob divji akciji prepotenih tles izgled telesa ne igra bistvene vloge pri užitku in kvaliteti, ampak da so za užitke pomembne druge stvari. Draga dekleta, ki vam vaši fantje nabijajo kompleks, da vaše telo ni lepo,... dajte jim čas in jim s pogovori pomagajte, da odrastejo. Če jim to po določenem času ne uspe si najdite druge. To je indikator, da vaša ljubezen ni pristna in čvrsta.

Fantje pa brez zamere.

matr, se mamo pametne fante!!!!!!!!!! BRAVO Leon!!!! 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fruti sej ni, samo meni je kurac ponesreč gor padu, ko je Babi trznila. :twisted:

Še malo na temo. Mladi fantje si ponavadi želijo dobro rit, dobre joške, pa da je vse v 0. Ja, ker imajo punce za gledat, pa okol kazat, pa mal (pol urce) za po postli metat. Starejši imajo ženske, da z njimi živijo, za enakovredne partnerje in za nekaj ur po postelji metat in se zavedajo, da v življenju in ob divji akciji prepotenih tles izgled telesa ne igra bistvene vloge pri užitku in kvaliteti, ampak da so za užitke pomembne druge stvari. Draga dekleta, ki vam vaši fantje nabijajo kompleks, da vaše telo ni lepo,... dajte jim čas in jim s pogovori pomagajte, da odrastejo. Če jim to po določenem času ne uspe si najdite druge. To je indikator, da vaša ljubezen ni pristna in čvrsta.

Fantje pa brez zamere.

BRAVO LEON ... tole je bila terna!!

Ker pa imam 10 let starejšega fanta in enako velja tudi za veze, kjer je moški kar nekaj starejši.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fruti sej ni, samo meni je kurac ponesreč gor padu, ko je Babi trznila. :twisted:

Še malo na temo. Mladi fantje si ponavadi želijo dobro rit, dobre joške, pa da je vse v 0.

Sem mal priredil.......he he he....zato pa na fitnes hodm;))))))))))...prznam..........hočem met dobro rit in joške......pa tud trebušnakov se neb branu......sam ne morm radiatorja pojest;)))))))))))))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fruti jaz nimam vedno prav in btw si srečen?

Srečen ker nimaš vedno prov? Ali srečen v življenju?......kakorkoli....v življenju sem srečen....če pa imaš vedno prov al pa ne....pa ne vpliva na mojo srečo;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A tako poceni se da točke dobit na MS pri ženskah. :?: :(

Sem zapomnu si :lol: :lol:

Jaz tud znam napisat kaj všečneg 8) :!:

:lilangel:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam fantje..pol je treba pa realizirat zadevo...drgač na bo nič če boste samo govoril...sej veste...pes ki laja ne grize (nima časa ) :wink: :lol: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam fantje..pol je treba pa realizirat zadevo...drgač na bo nič če boste samo govoril...sej veste...pes ki laja ne grize (nima časa ) :wink: :lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Alla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pes, ki laja ne krize, ampak seksa pa :lol: :lol:

čeprav samo v sezoni

parjenja......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BRAVO LEON ... tole je bila terna!!

Ker pa imam 10 let starejšega fanta in enako velja tudi za veze, kjer je moški kar nekaj starejši.......

UAUUUUU.....to je pa nekaj novega!!!!!!!!!!!!!!!!

Pupa,pliz, pusti fante pri miru............skrajni čas je že, da dobiš MOŠKEGA in ne fanta...... :twisted: :wink:

PS: a ima motor???????????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A tako poceni se da točke dobit na MS pri ženskah. :?: :(

Sem zapomnu si :lol: :lol:

Jaz tud znam napisat kaj všečneg 8) :!:

:lilangel:

Kako pa boš kaj všečnega pisal, ko pa se volkovi itak samo enkrat na leto parite :?:

Izskušnje so eno, domišljija pa drugo. Prvi vedo kaj pišejo, drugi pa lajajo ker nimajo o čem pisati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A tako poceni se da točke dobit na MS pri ženskah. :?: :(

Sem zapomnu si :lol: :lol:

Jaz tud znam napisat kaj všečneg 8) :!:

:lilangel:

Kako pa boš kaj všečnega pisal, ko pa se volkovi itak samo enkrat na leto parite :?:

Izskušnje so eno, domišljija pa drugo. Prvi vedo kaj pišejo, drugi pa lajajo ker nimajo o čem pisati.

Ženski moraš povedat-napisat tisto kar hoče slišat. Torej je štos v tem, da ugotoviš kaj ji je všečno. To so ja starri recepti in ženskam (izjemam opravičilo) še vedno ni potegnilo. Kot v življenju tako tudi v osebnih odnosih šteje original in pristnost.

Torej: obrazci in pravila so za normalen folk!

Enkratno parjenje (letno) ima pri volku svojo funkcijo. Funkcija sexa pri ljudeh je (naj bi bila) drugačna kot in le reprodukcija. (Rode ne bere MS ?!)

Ljudje in delfini. :lol: :lol: :lol:

Ja, eni raje pišejo kot razmišljajo !

In zdaj razumi, vse od Crnkoviča naprej.

Nein, danke! 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ženski moraš povedat-napisat tisto kar hoče slišat. Torej je štos v tem, da ugotoviš kaj ji je všečno. To so ja starri recepti in ženskam (izjemam opravičilo) še vedno ni potegnilo. Kot v življenju tako tudi v osebnih odnosih šteje original in pristnost.

Torej: obrazci in pravila so za normalen folk!...

Volk ženske so ena takšna bitja, ki pristnost besed veliko hitreje in bolje zaznavajo kot mi. Verjetno so takšne zato, ker je njihova življenska vloga takšna, da se vedno na podlagi nekih besed in dejanj odločajo in potem zvesto tem obljubam in spoznanjem tudi sledijo. So splošno bolj stanovite. Žal mi moški mislimo, da jih lahko okoli prinesemo, vendar se k sreči motimo, ker nas britko odkrijejo. Na srečo pa zato, ker one večinoma pomirjajo agresijo v nas, skrbijo za mir in ravnotežje.

Tako, da tudi ti jim kaj všečnega napiši, saj bo navsezadnje kmalu 8.marec in nekaj dni prej ne škodi. Je kot ena vrsta predigre. Poskusi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smo zopet pri sto resnicah.

Sem hotel povedat, da ima všečno govorjenje(nakladanje ) moških konkreten cilj, ki navadno ni trajanje, osnova ni iskrenost. Prej ali slej ženske ugotovijo, oz bi ugotovile (tiste ki to hočejo) neresničnost povedanega vendar je namen takrat lahko že dosežen. :lol:

Večna igra "nadmudrivanja" ! :wink: :idea:

8. marec je kar nekaj. Datum za zgodovino.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

,..... vendar je namen takrat lahko že dosežen. :lol:

Večna igra "nadmudrivanja" ! :wink: :idea:

In nekateri si utvare delajo, da so dosegli namen, bili so pa zgolj zlorabljeni. 8)

Ampak, saj je navečja zloraba, neuporaba. :D :D

Vse se vrti po že znanih tirnicah-krožnicah, ki so na srečo spirale.

Tirnice kroga so vedno krajše, kotna hitrost raste, časa vedno manj na razpolago, šanse zlorabiti ali biti zlorabljen so vedno manjše in spirala konča v piki. Točka večne nirvane, kjer sploh ni več važno, kdo je koga.

U matr sem spet zakompliciral. Ampak je sigurno tako. :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smo zopet pri sto resnicah.

Sem hotel povedat, da ima všečno govorjenje(nakladanje ) moških konkreten cilj, ki navadno ni trajanje, osnova ni iskrenost. Prej ali slej ženske ugotovijo, oz bi ugotovile (tiste ki to hočejo) neresničnost povedanega vendar je namen takrat lahko že dosežen. :lol:

Večna igra "nadmudrivanja" ! :wink: :idea:

8. marec je kar nekaj. Datum za zgodovino.

Iz moškega govorjenja (nakladanja) "slišiš" tisto kar želiš slišati, ne glede na namen, cilj in iskrenost. Lahko, da je tudi naš namen izkoristiti neresničnost vašega govorjenja. In kdo potem nadmudrava?!?

8. marec pa večna utvara in iluzija, kot večina podobnih praznikov. Brezveze!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

,..... vendar je namen takrat lahko že dosežen. :lol:

Večna igra "nadmudrivanja" ! :wink: :idea:

In nekateri si utvare delajo, da so dosegli namen, bili so pa zgolj zlorabljeni. 8)

Ampak, saj je navečja zloraba, neuporaba. :D :D

Vse se vrti po že znanih tirnicah-krožnicah, ki so na srečo spirale.

Tirnice kroga so vedno krajše, kotna hitrost raste, časa vedno manj na razpolago, šanse zlorabiti ali biti zlorabljen so vedno manjše in spirala konča v piki. Točka večne nirvane, kjer sploh ni več važno, kdo je koga.

U matr sem spet zakompliciral. Ampak je sigurno tako. :(

:wink: 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!