Skoči na vsebino

Razlika v letih - praktične izkušnje


Nearrain

Priporočene objave

Moja starša sta narazen 12 let :shock: (oče je starejši) in jaz sem peti otrok :!: :!: :!:

Mislim, da je to dovolj zgovorno... :wink: :wink: :wink:

Očitno se zadeva obnese... jest nimam nič proti... če se ne bi obneslo, mene verjetno ne bi blo :? 8) 8) :lol:

:P :P :P

Lepo, da se obnese.

Pa tudi število vas, otrok mi je všeč :lol: :lol: :lol:

p.s.

Pomeni tudi, da so tvoji starejši bratje/sestre lepo vzgojeni, disciplinirani in so lepo hodili po risankah spat in do jutra niso bili žejni/lačni/bolni/jih ni bilo strah/ itd... skratka - niso hodili iz sob. :lol: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja starša sta narazen 12 let :shock: (oče je starejši) in jaz sem peti otrok :!: :!: :!:

Mislim, da je to dovolj zgovorno... :wink: :wink: :wink:

Očitno se zadeva obnese... jest nimam nič proti... če se ne bi obneslo, mene verjetno ne bi blo :? 8) 8) :lol:

:P :P :P

Lepo, da se obnese.

Pa tudi število vas, otrok mi je všeč :lol: :lol: :lol:

p.s.

Pomeni tudi, da so tvoji starejši bratje/sestre lepo vzgojeni, disciplinirani in so lepo hodili po risankah spat in do jutra niso bili žejni/lačni/bolni/jih ni bilo strah/ itd... skratka - niso hodili iz sob. :lol: :lol: :lol:

Torej če povzamem ... Teb se zdi številka pet (glede otrok) dobra ... to lahko jemlemo tako kot, da bi ti mela pet otrok ?! (sam radovedna sm ... kot vedno ...)

In tist tvoj PS jemlemo kot : so čist drugačni kot jz :roll: :lol: :lol: :oops: :roll:

Pa prosim brez zamere ....

... Povem kaj si mislim ... Včasih preveč ... :twisted: :twisted: :twisted:

Sam še vedn ne razumem tist glede nekih sob .... :idea: :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....Očitno se zadeva obnese... jest nimam nič proti... če se ne bi obneslo, mene verjetno ne bi blo :? 8) 8) :lol:

Da nisi bila samo greska :?: :roll: :twisted: Se samo hecamo :D

Ti pa Ane neja poznas, bos vidu, ko te bo s kurblwelo potegnila :twisted: :twisted: :twisted:

lp DTW :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da nisi bila samo greska :?: :roll: :twisted: Se samo hecamo :D

Ti pa Ane neja poznas, bos vidu, ko te bo s kurblwelo potegnila :twisted: :twisted: :twisted:

lp DTW :wink:

Nea me zdaj sekirat, saj sn napisu, da se samo hecamo :oops: :D

Zaj mam pa obcutek da sn ga hudo kiksnu :roll: pa se z kurbwelo mi mahas tu pred nosom :shock: :?: :idea: :arrow:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam še vedn ne razumem tist glede nekih sob .... :idea: :roll:

Pardon, da se mešam ... :idea: ... sam po moje, če so bli otroc lepo v sobah sta lahko ata in mama nemoteno ' žagala ' naprej ... :roll:

Manuela ... a sem zadel :?:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam še vedn ne razumem tist glede nekih sob .... :idea: :roll:

Pardon, da se mešam ... :idea: ... sam po moje, če so bli otroc lepo v sobah sta lahko ata in mama nemoteno ' žagala ' naprej ... :roll:

Manuela ... a sem zadel :?:

To bo ja ... :P :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A smo zdej tuki že kej pametnga pogruntal?

Me zanima al nej starejšga al mlajga iščem :roll:

Odvisno kok si ti mlajsa oz. starejsa :?: :roll: :idea: :arrow: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odvisno kok si ti mlajsa oz. starejsa :?: :roll: :idea: :arrow: :D

Od tebe ali od povprečnega zrelega moškega? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stara sem glih pov, da lahk mam starejše in mlajše. :wink: Sam keri so zdej bolši? :roll:

Starejši nedvomno ... ampak tko do 5 let največ !

Mlajši pa do 3 leta razlike ... verjemi mi da je tko najbolš ... :roll: :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stara sem glih pov, da lahk mam starejše in mlajše. :wink: Sam keri so zdej bolši? :roll:

Starejši nedvomno ... ampak tko do 5 let največ !

Mlajši pa do 3 leta razlike ... verjemi mi da je tko najbolš ... :roll: :oops:

Ehhh, vidis... Po tvojem odgovoru sodec si med 18 in 60 let :D :twisted:

Pravijo de vaja dela mojstra in da majo vsake oci svojga malarja in ti zdej samo prelagas odgovornost na tako resna vprasanja, kot je zveza med dvema clovekoma na druge :roll: :wink:

Izkusnje drugih so samo izkusnje drugih zvez, ki so verjetno razpadle in zato govorijo naprimer: ne ta pa ni dober ali pa, ja taki so pravi :?

Buhhhh.... :idea: :arrow:

Pa se to razlika v letih z leti bledi :!: :idea: 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stara sem glih pov, da lahk mam starejše in mlajše. :wink: Sam keri so zdej bolši? :roll:

Starejši nedvomno ... ampak tko do 5 let največ !

Mlajši pa do 3 leta razlike ... verjemi mi da je tko najbolš ... :roll: :oops:

Kolk pa si ti stara, da maš tolk izkušenj? Sam da vem, kolk lahk dam na tvoje mnenje :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do zdaj še nisem mel "sreče" da bi mel mlajšo, vse so ble starejše minimalno 2 ali maksimalno....20 let :lol: Skraka, starejše so zakon, niso tak zmedene ko kure (mlajše, meni je zlo žal, ampak to je dejstvo :twisted: ), znajo izražat čustva in želje - nedvoumno, kar je zelo zaželjeno, so bolj za AKCIJO (beri: majo kljub obveznostim kot so služba fax,...vedno čas za bedarije :D 8) ), nimajo v glavi nešteto omejitev pri spolnosti, so bolj razumevajoče in manj egoistične, pa znajo pokazat da jim nekaj pomeniš, da nisi samo igračka... :wink: (čeprav ponavadi si :lol: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stara sem glih pov, da lahk mam starejše in mlajše. :wink: Sam keri so zdej bolši? :roll:

Starejši nedvomno ... ampak tko do 5 let največ !

Mlajši pa do 3 leta razlike ... verjemi mi da je tko najbolš ... :roll: :oops:

Kolk pa si ti stara, da maš tolk izkušenj? Sam da vem, kolk lahk dam na tvoje mnenje :roll:

za izkušnje ne vem,za leta pa sem gotov,

da jih bo vsaj nekaj zatajila...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stara sem glih pov, da lahk mam starejše in mlajše. Sam keri so zdej bolši?

Starejši dlje rabijo, da jim pride. Dejstvo, ki govori samo zase. Ponavadi imajo tudi debelejše denarnice.

Kolk pa si ti stara, da maš tolk izkušenj? Sam da vem, kolk lahk dam na tvoje mnenje

A ni bolj pomembno, koliko jih je že kopalo v njenih revirih in ali so bili zadovoljni z delom. :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stara sem glih pov, da lahk mam starejše in mlajše. :wink: Sam keri so zdej bolši? :roll:

Starejši nedvomno ... ampak tko do 5 let največ !

Mlajši pa do 3 leta razlike ... verjemi mi da je tko najbolš ... :roll: :oops:

.....z moškimi je tako kot z motoristi.....ni važno, koliko si star, temveč kakšno "kilometrino" imaš za sabo......ne obremenjuj se z leti, če so starejši ali mlajši, temveč z zrelostjo, resnostjo in odgovornostjo (beri kilometrino)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ni bolj pomembno, koliko jih je že kopalo v njenih revirih in ali so bili zadovoljni z delom.

Definitivno, da je samo to pomembno.... v tem primeru... :wink: :twisted: :D 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ni bolj pomembno, koliko jih je že kopalo v njenih revirih in ali so bili zadovoljni z delom.

Definitivno, da je samo to pomembno.... v tem primeru... :wink: :twisted: :D 8)

Pol pa tk narbolš, da si prostitutke najdete. Majo narvečjo "kilometrino" :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stara sem glih pov, da lahk mam starejše in mlajše. :wink: Sam keri so zdej bolši? :roll:

Starejši nedvomno ... ampak tko do 5 let največ !

Mlajši pa do 3 leta razlike ... verjemi mi da je tko najbolš ... :roll: :oops:

Ehhh, vidis... Po tvojem odgovoru sodec si med 18 in 60 let :D :twisted:

Pravijo de vaja dela mojstra in da majo vsake oci svojga malarja in ti zdej samo prelagas odgovornost na tako resna vprasanja, kot je zveza med dvema clovekoma na druge :roll: :wink:

Izkusnje drugih so samo izkusnje drugih zvez, ki so verjetno razpadle in zato govorijo naprimer: ne ta pa ni dober ali pa, ja taki so pravi :?

Buhhhh.... :idea: :arrow:

Pa se to razlika v letih z leti bledi :!: :idea: 8)

Po mojem odgovoru sodeč ? zakaj ? :roll: :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za biti dobro vožen ali dobro voziti oz. imeti kilometrino ne pomeni, da moraš biti prositutek ali prostitutka (majokratkodelovnodobo) :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stara sem glih pov, da lahk mam starejše in mlajše. :wink: Sam keri so zdej bolši? :roll:

Starejši nedvomno ... ampak tko do 5 let največ !

Mlajši pa do 3 leta razlike ... verjemi mi da je tko najbolš ... :roll: :oops:

Kolk pa si ti stara, da maš tolk izkušenj? Sam da vem, kolk lahk dam na tvoje mnenje :roll:

Kok sem stara ? Ne povem ... :twisted:

Jaz sem mela samo eno takšno izkušnjo z 5 let starejšim. Ena moja znanka (no dve znanki) pa imata obe 10 let starejšega in sta čez 30 ..... zlo čez 30 .....

Iz tega lahko sklepemo da se včasih le obnesejo te razlike ..... ampak vprašanje če so potem skozi srečni ..... :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stara sem glih pov, da lahk mam starejše in mlajše. :wink: Sam keri so zdej bolši? :roll:

Starejši nedvomno ... ampak tko do 5 let največ !

Mlajši pa do 3 leta razlike ... verjemi mi da je tko najbolš ... :roll: :oops:

Kolk pa si ti stara, da maš tolk izkušenj? Sam da vem, kolk lahk dam na tvoje mnenje :roll:

za izkušnje ne vem,za leta pa sem gotov,

da jih bo vsaj nekaj zatajila...

Točno !!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za biti dobro vožen ali dobro voziti oz. imeti kilometrino ne pomeni, da moraš biti prositutek ali prostitutka (majokratkodelovnodobo) :roll:

Se strinjam, sam kaj ko je blo tm napisan, da je sam to važn kolk se jih je že kopal v "njenih revirjih" in kok so bli zadovolni z njenim delom. Pol je res narbolš, da si omisljo profesionalko :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!