Skoči na vsebino

KTM 1290 Super Duke ( R 2014 in GT 2016)


Cufa
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

Priporočene objave

pred 35 minutami, gasperX pravi:

Dami kolk je predvidena cena servisa na 30kkm?? 

saj sem napisal malo višje, za japonce okrog 400€ odvisno kaj vse se še zraven uredi. Vsaj toliko sem plačeval za SXa na 42kkm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne ne Dami a nisi upazu na FB, zdej se sam se za KTM-a zanimam po tanovem 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, gasperX pravi:

Ne ne Dami a nisi upazu na FB, zdej se sam se za KTM-a zanimam po tanovem 

aja, ne na FB sem malo.

Lej, če boš v AU servisiral, bo kak šiling dražje, vem da fantje po svetu za normalen servis plačujejo tudi po 500 dolarjev (pri nas cca 120 menjava olja) če še filter zraka si na 200€.

Probleme imajo enake ali podobne (nekateri tudi mnogo večje al pa manjše), vsaj kar prebiram na FBju v svetvni grupi GTja, drugih grup ne prebiram.

EURO4 norme so nam pač nekoliko zagrenile življenje.

Ampak, servis imaš na 15kkm (od jurja kubature dalje) kar je manj kot japonc na 10kkm, kontrola ventilov vsaj pri LC8 pa na 30 kar je prej kot pri japoncih, ki imajo na 40 ali več, odvisno od agregata (pišem za vrstne 4 valnike)

Za razliko od nekaterih, ki hvalijo svoj moped in oh in sploh se jim nič ne dogaja, ter jih nič ne stane vzdrževanje, pa kljub temu stalno razmišljajo o menjavi....KTM je qurba, ki ti zleze pod kožo in se ga nočeš rešit :P

Smatraj, da sem te opozoril :D

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To da je drazje v jodlariji mi je jasno. Glede na to da mam na suziju interval na 6kkm bo tole milina na 15.... je pa res da sem ga ravno tako kupu da bo naslednji servis na 30kkm ampak do tja ma se cas sparat pa 11kkm :D Grem pa v petek v Salzburg prevzet 1050 adventurja :D

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, DAMI34 pravi:

Pisal je Hiperđek za njegov Versače, ko je ventile kontroliral mehanik po posluhu (je bilo poceni), taisti moped je potem Kmet že za drugo kontrolo ventilov peljal na Eliso in je bil skrajni čas da so jih prilagodili.

 

dela je ogromno, sploh odstranitev rezervoarja, vsega kableraja Euro4 sranja itd...mislim da je Miha opravil kar dobro delo saj je komplet moped sčekiral.

 

To je napisala. Mehanik mora biti dbest. Pravi jasnovidec oziroma skozikovinovidec. 

Za pregled in nastavitev ventilov sem bila pripravljena pri ceni za servis na 40.000 km. Vendar so na servisu rekli, da zaenkrat ni potrebe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, Borutt pravi:

To je napisala. Mehanik mora biti dbest. Pravi jasnovidec oziroma skozikovinovidec. 

Za pregled in nastavitev ventilov sem bila pripravljena pri ceni za servis na 40.000 km. Vendar so na servisu rekli, da zaenkrat ni potrebe.

zavedli so jo, kontrola ventilov je predpisana v uporabniškem priročniku, in če se je ne držiš, pač tvegaš.

 

pred 25 minutami, gasperX pravi:

To da je drazje v jodlariji mi je jasno. Glede na to da mam na suziju interval na 6kkm bo tole milina na 15.... je pa res da sem ga ravno tako kupu da bo naslednji servis na 30kkm ampak do tja ma se cas sparat pa 11kkm :D Grem pa v petek v Salzburg prevzet 1050 adventurja :D

 

čestitam, igračast moped, sploh če ga spedenaš kot ga je Kmet. Sem ga vozil in nič mu ne manjka, izredno igriv čez ovinke, mala poraba, zelo komot.

Servisiranje pa je skoraj 100% podobno kot na mojmu, interval vem da je na 15kkm, ventili na 30kkm.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 33 minutami, DAMI34 pravi:

čestitam, igračast moped, sploh če ga spedenaš kot ga je Kmet. Sem ga vozil in nič mu ne manjka, izredno igriv čez ovinke, mala poraba, zelo komot.

Servisiranje pa je skoraj 100% podobno kot na mojmu, interval vem da je na 15kkm, ventili na 30kkm.

Hvala ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 urami, DAMI34 pravi:

500€

Ventili so bili res kontrolirani, kot vsi do sedaj pri mojih motorjih. Vsi v zgornji meji tolerance in vsi enako, zanimivo. Mi je pokazal tudi slike.

V sklopu garancije mi pravkar menja še cilinder sklopke

IMG_20171009_183246.thumb.jpg.f0bb9694144cc339e4ba29f6c53bdba7.jpg

Kaj pa od Sergeja moped dela spet na servisu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, HyperJack pravi:

Kaj pa od Sergeja moped dela spet na servisu?

oba, čakata :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, DAMI34 pravi:

zavedli so jo, kontrola ventilov je predpisana v uporabniškem priročniku, in če se je ne držiš, pač tvegaš.

 

čestitam, igračast moped, sploh če ga spedenaš kot ga je Kmet. Sem ga vozil in nič mu ne manjka, izredno igriv čez ovinke, mala poraba, zelo komot.

Servisiranje pa je skoraj 100% podobno kot na mojmu, interval vem da je na 15kkm, ventili na 30kkm.

Na 15k km oz.1leto - kar pride prej? Fajn za tiste ki delate veliko km, malo manj za tiste kateri delajo(delamo) manj kot 15k km na leto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 58 minutami, Rey pravi:

Na 15k km oz.1leto - kar pride prej? Fajn za tiste ki delate veliko km, malo manj za tiste kateri delajo(delamo) manj kot 15k km na leto.

da, samo v tem primeru menjaš samo olje in oljni filter, ostalega ni potrebno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 urami, Borutt pravi:

Za pregled in nastavitev ventilov sem bila pripravljena pri ceni za servis na 40.000 km. Vendar so na servisu rekli, da zaenkrat ni potrebe

Pregled in nastavitev nista isto. Morda so jih pregledali pa so bili razmaki v redu in posledično nastavitev ni bila potrebna...

 

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Joker pravi:

Pregled in nastavitev nista isto. Morda so jih pregledali pa so bili razmaki v redu in posledično nastavitev ni bila potrebna...

 

 

Če niso računali, niso kontrolirali. Simpl. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
On 9/18/2017 at 10:06 PM, Borutt said:

Vse, kar je glasnejše od originala, ni legalno. Simpl. 

Te morm popraviti - vse kar je glasnejse v tocno dolocnih obratih ni legalno. Pri vseh ostalih obratih se glasnosti ne meri ;) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, ukica pravi:

Te morm popraviti - vse kar je glasnejse v tocno dolocnih obratih ni legalno. Pri vseh ostalih obratih se glasnosti ne meri ;) 

Kje se pa original meri? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, ukica pravi:

Na tistih obratih kot je napisan na ploscici..

Torej sta oba merjena na istih obratih. In, kar je glasnejše, je ... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 minutes ago, Borutt said:

Torej sta oba merjena na istih obratih. In, kar je glasnejše, je ... 

Res je nelegalno.

Kar se dogaja pd tistih obratov naprej je pa vseen :) 

Moj leovince res lepo zapoje od cca 5k rpm dalje. Glasnost se pa meri na 3,5k ;) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
Ob 13. 10. 2017 ob 9:37, Lipstick pravi:

DAMI,

evo ti gađet, da si boš mal poštimu mašino:

 

to je za SDR, žal se GT razlikuje.

2017 SDR omogoča tudi izklop nadzora exhoup lopute z diagnostiko(kar me v bistvu najbolj zanima, poleg odstranitve SASa), žal pa to ni možno na GTju :(

2018 model...nove farbe (stari problemi) :D

23379838_10155234592222607_9071251574186715241_n.jpg.f2ff95ce68f135abf20011e7b813908d.jpg

23172946_10155234590737607_8207850260094323593_n.jpg.8708a28f9554bc172270538bf68bcf30.jpg

23334313_10155234656517607_7989228935541670963_o.thumb.jpg.3efbceb6db2eca3396b808a3104f22fa.jpg

23215632_10155234657717607_5870403619569207796_o.thumb.jpg.433182460a94424e6a74f6256175d37d.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

2019 KTM Super Duke GT Updated!
Rumor filtering down through the ranks has it that when the new version of KTM’s not-so-old uber tourer gets here later in the year, it’s going to be sporting a swell TFT display like the one on brother Super Duke R, along with the other Dukes’ promiscuous split LED headlightand a new windscreen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2019 naj bi posodobili GTja.

Nov gobec, nekaj elektronike kot jo ima SD, drug vizir, TFT ekran...

 

KTM-1290-SUPER-DUKE-1.jpg

KTM-1290-SUPER-DUKE-2.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!