Skoči na vsebino

KTM 1290 Super Duke ( R 2014 in GT 2016)


Cufa
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

Priporočene objave

pred 3 urami, DAMI34 pravi:

zato, ker ma baje fantastične zavore, ostalo je pa bolj qurac :P

 

Tvoje mnenje o zavorah na tvojem duku?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, luxsa pravi:

Problem je valjcni lezaj in rja na zadnji osi.

A si pozabu prebrat kaj vse riba na bmfih .............

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nebi vedu kaj,ta je ze cetrti pa na nobenem ni nic zaribal,hvala qurcu da nisem lani kupil KTM.:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, Rogerg pravi:

Kere   ploscice si pa kupu dami ? Js bi tud kaksne bolse meu :)

 

Original

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, sesir pravi:

Tvoje mnenje o zavorah na tvojem duku?

Sedaj ok, po mojem so bile prve ploščice premehke, temu primeren zavorni učinek.

Pač začetni problemi, ko morajo na trg spravit nov model. Niso pa iste kot na SDju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, luxsa pravi:

Pomoje ga bos ti tud kmal rabu,u svabiji jamrajo da jim zaribavajo lezaji na zadnjem kolesu na SD.:kva2:

Sd ni sdgt...sicer je pa to stara zgodba, na katero sem bil opozorjen lani še pred nakupom. Preber temo od začetka.

Naj te pa potolažim, nihce na australskem, niti na taljanskem pa niti na fb forumu se ni pojokal zarad ležaja. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 urami, DAMI34 pravi:

 

 

js sm full vesel, k tok nasvetov dobim. Sej bom še pametn ratal.

No v FB grupi superduke GT klapa menjuje ploščice na 10kkm...očitno gre za zelo mehko mešanico, pa za zelo "ferarijski" moped. Za info naj povem, da sem jih na kavi menjal na 45kkm, pa sem veliko več zaviral kot sedaj, ko mi sam moped zavira.

Torej, menjal sem jih na 20kkm, pa še vsaj 5-10kkm bi naredile, ampak ker sem ziheraš, raje prej kot kasnej in ker od začetka nisem bil zadovoljen z zavornim učinkom. Te, ki sem jih pa sedaj dal gor (isto OEM) pa kar zabijejo moped dol. Prej sem zaviral s celo roko, sedaj lahko spet samo z dvemi prsti. :D

Any question?

 

 

premočno doziraš in na premajhni razdalji se ustavljaš, zato ji prehitro pobira

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, Snecer pravi:

premočno doziraš in na premajhni razdalji se ustavljaš, zato ji prehitro pobira

to bo ja :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, Snecer pravi:

probaj več z agregatom, sigurno ima dober pojemek za v2 tresavico :)

Spet vse veš , kaj si prebral v kakšni reviji ..........pojemek ni takšen , kot na standardnih V2 ki nimajo zdrsne sklopke .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, Kmet2 pravi:

Spet vse veš , kaj si prebral v kakšni reviji ..........pojemek ni takšen , kot na standardnih V2 ki nimajo zdrsne sklopke .

Potem naj pogleda tudi sklopko, če mu je ni že pobralo.

Sicer pa je to naravno pridobljeno znanje, običajni občutki, ki jih moraš imeti pri vožnji z motorjem.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 30 minutami, Snecer pravi:

probaj več z agregatom, sigurno ima dober pojemek za v2 tresavico :) 

1. agregat zavira fantastično

2. ne vem zakaj bi me morala skrbeti tehnika vožnje in zaviranje, če sem s ploščicami naredi 20kkm, ostali jih menjujejo pa že pri 10kkm, maš mogoče filing, da sem preveč zaviral? :D

3. za menjavo sem se odločil sam, popolnoma prostovoljno in nihče me ni prisilil. :P

4. cena ploščic je cca 40% nižja kot pa pri SXu :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, DAMI34 pravi:

Sedaj ok, po mojem so bile prve ploščice premehke, temu primeren zavorni učinek.

Pač začetni problemi, ko morajo na trg spravit nov model. Niso pa iste kot na SDju.

Mislil bi sem si,da ima ktm odlične zavore...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, sesir pravi:

Mislil bi sem si,da ima ktm odlične zavore...

sej ma Brembo :P

 

pred 4 minutami, Snecer pravi:

Aja, težave so s ploščicami, sem spregledal ta podatek.

tko na kratko, ena izmed porodnih težav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim, da imaš tudi ti lepo ceno za ploščice. Poizkusi Carbone Lorraine jih zelo hvalijo pa so skoraj polovico ceneje.

 

 

Lp, Samo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, DAMI34 pravi:

sej ma Brembo :P

 

tko na kratko, ena izmed porodnih težav.

Pa zato je bilo moje mnenje,da ima ktm odlične bremze...porodne težave...jebat ga...brembo imam sicer več izkušenj iz avta in v avtu je to to!vedno ko bo potrebna menjava diskov bo na avtu brembo!

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Nightmare pravi:

Vidim, da imaš tudi ti lepo ceno za ploščice. Poizkusi Carbone Lorraine jih zelo hvalijo pa so skoraj polovico ceneje.

 

 

Lp, Samo

vem, da jih hvalijo, tudi nekateri jih stavijo na SDGT, ampak jaz sem se že 1x opekel in od takrat samo še OEM :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Just now, DAMI34 said:

vem, da jih hvalijo, tudi nekateri jih stavijo na SDGT, ampak jaz sem se že 1x opekel in od takrat samo še OEM :D

 

No za 80€ v tvojem primeru mislim, da ta opeklina ne bo tako huda v primerjavi s 150€ kot daš za original.

Sam jih naročim samo, da pride plača. :D

 

 

Lp, Samo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, DAMI34 pravi:

vem, da jih hvalijo, tudi nekateri jih stavijo na SDGT, ampak jaz sem se že 1x opekel in od takrat samo še OEM :D

 

Tudi jaz prisegam na original,ko jz menjal tudi vedno šel kupit v original trgovino!

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, sesir pravi:

Pa zato je bilo moje mnenje,da ima ktm odlične bremze...porodne težave...jebat ga

sej ima odlične zavore. Mel sem pri 10kkm ABS error in reklamacijo, ko mi ni v redu prijemala zavora, ponavadi je kar spuščala pri mali brzini, tik pred ustavitvijo, nato mi je na servisu menjal komplet zavorno olje, druge napake ni odkril in od takrat so zavore delovale normalno. Ampak, ker so prve ploščice že bile nekoliko obrabljene in ker je očitno bila prva serija zlo mehka, je bil temu primeren zavorni učinek.

Sedaj neprimerno bolj zavira moped z velik manjšo silo na ročici.

Podobno sem imel na SXu 2011 letnik. Original zlo mehke, pa si moral močneje stisniti ročico, nato sem dal Brembo sintrane, so grizle velik bolje ampak žal tudi diske. 

pred 2 minutami, Nightmare pravi:

No za 80€ v tvojem primeru mislim, da ta opeklina ne bo tako huda v primerjavi s 150€ kot daš za original.

Sam jih naročim samo, da pride plača. :D

 

 

Lp, Samo

105 so moje. Pa kot sem rekel, ne bom več experimentiral, zakaj, sem en post višje napisal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za 25eu ali za 70eu...pa recimo 15 k km prej več...zakaj ne original ploščice,ki so vsaj kuk jz sprobal neprimerno boljše???Ne razumem!Pri bremzah ne sme biti kompromisov!!!!!!!!!!Ok no zadaj jih še v življenju nisem menjal...

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, DAMI34 said:

sej ima odlične zavore. Mel sem pri 10kkm ABS error in reklamacijo, ko mi ni v redu prijemala zavora, ponavadi je kar spuščala pri mali brzini, tik pred ustavitvijo, nato mi je na servisu menjal komplet zavorno olje, druge napake ni odkril in od takrat so zavore delovale normalno. Ampak, ker so prve ploščice že bile nekoliko obrabljene in ker je očitno bila prva serija zlo mehka, je bil temu primeren zavorni učinek.

Sedaj neprimerno bolj zavira moped z velik manjšo silo na ročici.

Podobno sem imel na SXu 2011 letnik. Original zlo mehke, pa si moral močneje stisniti ročico, nato sem dal Brembo sintrane, so grizle velik bolje ampak žal tudi diske. 

105 so moje. Pa kot sem rekel, ne bom več experimentiral, zakaj, sem en post višje napisal.

http://ktm-oprema.si/index.php?route=product/search&search=61313030000

 

Niso tele tvoje? 105€ par ali komplet? No saj nima veze.

 

@Sesir, če leti name.... Sam imam le eno zavorno čeljust, ploščice so enake oblike kot jih ima SuperDuke, SuperDukeGT, RC8, Aprilia, Ducati na svojih top modelih.... Cene pa nihajo od 50€ do 100+ za par in ne komplet za obe čeljusti. Nekako bi sklepal, da bi naj imel RC8 "najboljše", če je že najhitrejši(med KTMi) pa so samo 50€. Cena ne kaže kvaliteto izdelka in še nikoli ni bilo original najboljše. Ne bom kupil drugih samo zato ker so cenejše ampak ker je firma dobra in priznana poleg tega pa so še cenejše. Lahko, da bodo zanič in bom pač vrgel 40€ stran a če se izkažejo za dobr nakup pa bom vsako sezono prišparal 45€ kolikor je razlika do mojih originalnih.

 

 

Lp, Samo

Popravljeno . Popravil Nightmare
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Nightmare pravi:

http://ktm-oprema.si/index.php?route=product/search&search=61313030000

 

Niso tele tvoje? 105€ par ali komplet? No saj nima veze.

 

ej ne vem, sem jih naročil pri Axlu. 105€ je bil komplet (2para)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!