Skoči na vsebino

KTM servisi/prodaja/poprodajna podpora/splošno


matooooo

Priporočene objave

pred 3 minutami, motolover pravi:

Čisto razvajanje!

pa sj to ti pravim, ti lahko v 6 z obemi bavarci, pol pa k prideš ven iz mesta ali vasi....pa nč...pa sam gas ko skuter.

Jaz pa pridem do table, obrnem ročico, mam filing da bo moped razpadu, ogledala zaplapolajo, vizir začne trest, iz agregata zaseka braaap, že mislim, da dosegam warp hitrost, ampak to še ni nič, pol pa sune in zapoje, pa že moram udarit gor, drugač sm prec na zadnji , pa spet braaaaap, pa spet gor, vibracije se umirijo, poezija :D

 

Razvajanje majkemi :P, čisto razvajanje!!!!

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 7. 4. 2017 ob 15:36, DAMI34 pravi:

KTM podpora....servisi :D

Kličem včeraj Jamnika, se ne javi, pošljem še mail, do danes ni poklical nazaj, niti ni odgovoril na mail. 

Alora, bi se reklo pri nas, bom pa nesel denar drugam. Če ga pa še drugje ne bodo hoteli, bom pa jodlarja prodal. Odločitev danes dokončna.

Če misliš da je to problem...

Zadnjič (in to je bilo čisto zares zadnjič) , sem se zmenil za servis, čakal skoraj en mesec, poklical par dni prej (nič) , poklical dan pred servisom (nič) , poklical na dan servisa (X krat) in nič, poslal SMS pa še vedno nič, šel prej iz službe oče je prišel prej z vikenda (da me bo peljal nazaj) in .... nič. Nekje ob 10h zvečer dobim klic (a sva zmenjena za servis? ) , bi ga steral nekam, ampak ker sem šel čez 3 dni na pot in v tem času ne bi nabral materiala za servis, pogoltnem to in pripeljem motor drugi dan (sobota) na servis (čudežno se zdaj ni moral hladiti čez noč) . Ko potem pregledam račun (material, delo) me je "cepil" za enih 100€ (na dejansko ceno servisa) .

Kar se mene tiče je cigan in me ne vidi več (raje šenkam motor) .

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, franc pravi:

Če misliš da je to problem...

Zadnjič (in to je bilo čisto zares zadnjič) , sem se zmenil za servis, čakal skoraj en mesec, poklical par dni prej (nič) , poklical dan pred servisom (nič) , poklical na dan servisa (X krat) in nič, poslal SMS pa še vedno nič, šel prej iz službe oče je prišel prej z vikenda (da me bo peljal nazaj) in .... nič. Nekje ob 10h zvečer dobim klic (a sva zmenjena za servis? ) , bi ga steral nekam, ampak ker sem šel čez 3 dni na pot in v tem času ne bi nabral materiala za servis, pogoltnem to in pripeljem motor drugi dan (sobota) na servis (čudežno se zdaj ni moral hladiti čez noč) . Ko potem pregledam račun (material, delo) me je "cepil" za enih 100€ (na dejansko ceno servisa) .

Kar se mene tiče je cigan in me ne vidi več (raje šenkam motor) .

lp

žalostno :(

al je neresen al pa ma probleme

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, DAMI34 pravi:

žalostno :(

al je neresen al pa ma probleme

Ja na dolgi rok.

Sem mislil, da se je vmes "umiril" , ker moja štorija je iz leta 2011.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, franc pravi:

Ja na dolgi rok.

Sem mislil, da se je vmes "umiril" , ker moja štorija je iz leta 2011.

lp

ah, sem mislil, da sedaj, ker do par dni nazaj, je med nama komunikacija potekala normalno, ter delo ravno tako. 2x servis, obakrat sem bil zraven in pa en teden ko sem uveljavljal vse garancije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 25 minutami, franc pravi:

Če misliš da je to problem...

Zadnjič (in to je bilo čisto zares zadnjič) , sem se zmenil za servis, čakal skoraj en mesec, poklical par dni prej (nič) , poklical dan pred servisom (nič) , poklical na dan servisa (X krat) in nič, poslal SMS pa še vedno nič, šel prej iz službe oče je prišel prej z vikenda (da me bo peljal nazaj) in .... nič. Nekje ob 10h zvečer dobim klic (a sva zmenjena za servis? ) , bi ga steral nekam, ampak ker sem šel čez 3 dni na pot in v tem času ne bi nabral materiala za servis, pogoltnem to in pripeljem motor drugi dan (sobota) na servis (čudežno se zdaj ni moral hladiti čez noč) . Ko potem pregledam račun (material, delo) me je "cepil" za enih 100€ (na dejansko ceno servisa) .

Kar se mene tiče je cigan in me ne vidi več (raje šenkam motor) .

lp

škofljica?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 minutami, DAMI34 pravi:

ah, sem mislil, da sedaj, ker do par dni nazaj, je med nama komunikacija potekala normalno, ter delo ravno tako. 2x servis, obakrat sem bil zraven in pa en teden ko sem uveljavljal vse garancije.

Imaš že kaj kar mu ni všeč. Zamenjat olje in filtre pa "vzet" 100€ +material je pač "hud biznis" , ki sem ga trpel dokler je bil motor v garanciji, jaz pa nisem vedel kako malo dela je dejansko potrebno. Očitno ovac za "šišanje" ne zmanjka pa jih lahko izbira. Čeprav tvoj je še v garanciji (da lahko "dreka po normah" ) . Tako, da je res malo čudno...

lp

ps. Siks: Škofljica ja

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, franc pravi:

Imaš že kaj kar mu ni všeč. Zamenjat olje in filtre pa "vzet" 100€ +material je pač "hud biznis" , ki sem ga trpel dokler je bil motor v garanciji, jaz pa nisem vedel kako malo dela je dejansko potrebno. Očitno ovac za "šišanje" ne zmanjka pa jih lahko izbira. Čeprav tvoj je še v garanciji (da lahko "dreka po normah" ) . Tako, da je res malo čudno...

lp

ps. Siks: Škofljica ja

Ne moreš verjet, ampak pravkar mi je odgovoril na email :D

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, franc pravi:

ps. Siks: Škofljica ja

...nerazumljivo mi je takšno poslovanje...očitno jih je premalo, da lahko take poka...serviser za hondo/kawa/yama si kaj takega ne bi mogel privoščiti...oz. če bi si, si ne bi velikokrat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja je malce bolj slabo odziven ,sam pošteno povedano ,da ni njega prodam vse KTM in čao , kot Ducati ........men kar je naredil je naredil tops , pa sem mu dajal take projekte za čez zimo , ko je imel čas , vse vrhunsko izvedeno in to pač kompenziram da je tak kot je , Jaz ostajam dokler bodo pomaranče pri njem !!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men se vedno javi, v najslabšem primeru pokliče nazaj isti dan. Pa nimam 100 motorjev in ne pustim miljonov pri njemu :) Mogoče ma pa črno knjigco kamor zapisuje "poredne" in "prezahtevne" :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 minutami, Žan96 pravi:

Men se vedno javi, v najslabšem primeru pokliče nazaj isti dan. Pa nimam 100 motorjev in ne pustim miljonov pri njemu :) Mogoče ma pa črno knjigco kamor zapisuje "poredne" in "prezahtevne" :lol1:

do prejšnjega četrtka sem bil tudi jaz tega navajen, no danes sva komunicirala in upam, da sva se razumela :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, DAMI34 pravi:

do prejšnjega četrtka sem bil tudi jaz tega navajen, no danes sva komunicirala in upam, da sva se razumela :D

 

No to se pa tut meni dogaja. In sicer, da se ne razumeva oziroma poslušava drug drugega :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Žan96 pravi:

No to se pa tut meni dogaja. In sicer, da se ne razumeva oziroma poslušava drug drugega :blush:

sem dal na pismeno :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Zdravo.

KTM je kot izgleda KONČNO naredil VELIK korak v poprodajnih storitvah in podpori za svoje kupce :)

morda pa se le zadeva premika v pravo smer

http://www.ktm.com/service/mobility/  

http://www.ktm.com/globalassets/service/mobility-card/2017/folders/ktm-mobility-service-folder-2017-en.pdf

lp

L

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, Luka66 pravi:

Zdravo.

KTM je kot izgleda KONČNO naredil VELIK korak v poprodajnih storitvah in podpori za svoje kupce :)

morda pa se le zadeva premika v pravo smer

http://www.ktm.com/service/mobility/  

http://www.ktm.com/globalassets/service/mobility-card/2017/folders/ktm-mobility-service-folder-2017-en.pdf

lp

L

to je stara zgodba, v bistvu 2016 so izdali mobility card (za motorje v garanciji seveda)...kaj konkretno v situaciji, če se ti kje kaj zalomi, pa to pomeni ne bi točno vedel, so pa neke omejitve, prevoz do nekih 150€, oziroma do prvega KTM servisa.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam to mobilno garancijo že od leta 2014 ko sem kupil 1190 ADV !

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, Kmet2 said:

Jaz imam to mobilno garancijo že od leta 2014 ko sem kupil 1190 ADV !

 

2 minutes ago, Dark said:

Kot pišeta Dami in Kmet: na zahodu nič novega. Mobilno garancijo ima KTM že nekaj časa... Ki pa me niti posebej ne zanima, ker motor v okvari "šlepajo" do prvega servisa. (npr. na Jadranki do Zagreba).  Zato sem član AMZS, podobno storitev pa vključuje še kasko zavarovanje...

Popravljeno . Popravil Dark
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
pred 27 minutami, Frenk 67 pravi:

zdej bomo pa še bl čakal, k je naš serviser začel še manekensko karijero

https://www.amzs.si/

ampak zdj je pravi prijatelj :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 46 minutami, Frenk 67 pravi:

zdej bomo pa še bl čakal, k je naš serviser začel še manekensko karijero

https://www.amzs.si/

 

pred 18 minutami, DAMI34 pravi:

ampak zdj je pravi prijatelj :P

 

Tudi ob cesti stati je potrebno znati :lol1:.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Včeraj, skoraj eno leto, odkar ne vozim več KTM SA, so mi iz KTM poslali flajer, ki postavlja na laž vse tiste, ki smo se pritoževali nad poprodajnim servisom lastnikom KTM. 

Vzeto iz konteksta: "FAST, HASSLE-FREE, AND READY TO RACE. 24 HOURS A DAY, SEVEN DAYS A WEEK, AND 365 DAYS A YEAR." itd... (opomba: velike črke ne pomenijo, da kričim. Kričijo pri KTM). 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!