Skoči na vsebino

KTM servisi/prodaja/poprodajna podpora/splošno


matooooo

Priporočene objave

Ob 4/15/2017 ob 19:10, lightning pravi:

 

Edina slaba stvar, če temu lahko tako rečemo, je časovna komponenta vsega skupaj. Od tega da pripelješ in odpelješ je mesec mimogrede. Jaz sem imel itak eno operacijo vmes, tako da me to ni motilo, komu pa lahko to požre malo živcev. Ti pa da tudi možnost, da si pri vsem zraven, ti pokaže, vprašaš...skratka to me je res presenetilo. Če sem bil ob nakupu motorja še skeptičen, kam in kako vozit, če sploh, ali se lotiti sam, kot sem včasih LC4, morem reči, da sedaj več ne razmišljam.

 

:eek: Za servis? mesec dni za servis, brez hudega strojeloma?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Cartman pravi:

:eek: Za servis? mesec dni za servis, brez hudega strojeloma?

Ali več .........ker imam v garaži vedno kakšen motor viška to ni velik problem , če pa imaš samo en motor ...............ne kupit KTM ;)

Popravljeno . Popravil Kmet2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Cartman pravi:

:eek: Za servis? mesec dni za servis, brez hudega strojeloma?

Kaj ga en teden pijejo predno začnejo šravfat :slap:? Zgleda, da bom tudi to sam šravfal. Ne bo prva zadeva. Pri Japoncih tega problema ni!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem kako se ostali dogovarjajo za servis vendar pri Selešu sem poklical pripeljal in odpeljal v istem dnevu. Vpoklic smo reševali v ponedeljek motor sem odpeljal v sredo zjutraj. Prav tako sem se dogovoril z Jamnikom pripeljal ob 9ih prevzel ob 18ih pa se je delal komplet servis z nastavljanjem ventilov. Vse med sezono.

 

Lp, Samo

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, nemo pravi:

Včeraj, skoraj eno leto, odkar ne vozim več KTM SA, so mi iz KTM poslali flajer, ki postavlja na laž vse tiste, ki smo se pritoževali nad poprodajnim servisom lastnikom KTM. 

Vzeto iz konteksta: "FAST, HASSLE-FREE, AND READY TO RACE. 24 HOURS A DAY, SEVEN DAYS A WEEK, AND 365 DAYS A YEAR." itd... (opomba: velike črke ne pomenijo, da kričim. Kričijo pri KTM). 

 

 

no a si videl, še vedno mislijo nate :P 24ur :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

7 hours ago, Kmet2 said:

Ali več .........ker imam v garaži vedno kakšen motor viška to ni velik problem , če pa imaš samo en motor ...............ne kupit KTM ;)

Imam samo en KTM in nobenega motorja viška. Mi morda zato naredijo servis VEDNO v enem dnevu ("strojeloma" s KTM - na srečo - nisem imel)?:cool:

Popravljeno . Popravil Dark
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

pred 9 urami, Cartman pravi:

:eek: Za servis? mesec dni za servis, brez hudega strojeloma?

Ma kakšen strojelom:eek:, sej se menimo o KTMih!:D

Ja zadeva je taka da ima možakar še šiht v turnusu in če hočeš bit vsaj malo zraven, ob predpostavki da imaš ti šiht dopoldan, potem vsak drug teden avtomatsko odpade. Potem je pa še nekaj vije vaje in gor in dol in je mesec mimogrede okoli. Sem pa imel za narediti kar nekaj več kot ''navaden'' servis ali navaden servis z nastavitvijo ventilov. Kot rečeno, mene tako postopanje zaenkrat ne moti in bom z veseljem vozil k njemu, dokler bo storitev na takem nivoju kot je. Prvo moram jaz 110% zaupati serviserju in potem še toliko motorju, od tam dalje so samo nianse. Seles mi je rekel, da to naredi v dveh dneh in še cenejši bi bil...zato sem šel k Mihatu:D

 

LP; Lightning

Popravljeno . Popravil lightning
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Miha ja zame top Serviser,če ne bi bilo njega bi prodal jodlarja , čas ga hebe ,prav zaradi zgoraj omenjenega......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Kmet2 pravi:

Miha ja zame top Serviser,če ne bi bilo njega bi prodal jodlarja , čas ga hebe ,prav zaradi zgoraj omenjenega......

res zanimivo :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejte fantje, če je pa kaj moteče je pa to, da serviserju skačeš naokol ko on šramfa. Kdor ne zaupa svojmu serviserju, da bo dobro naredil v vaši odsotnosti, naj šramfa sam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Snecer pravi:

res zanimivo :) 

Poleg Mihata bi ga servisiral edino še pri tebi, drugače prodam :ras:

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsekakor še kak servis ne bi škodil nekje v osrednji Sloveniji ali primorski. Sem prepričan, da s porastom količine prodanih KTMjev in širitvijo segmenta v cestni/potovalne endure razred, bo še kako potreben. Mogoče zanimiva tržna niša za koga.

Prav zadnjič sem Alenu malce nabijal v tej smeri, če že prodaja bi pasalo še servis met zraven, pa ni tko enostavno, oziroma ni izobraženih mehanikov na tem področju. Al jebiga, kdor bo sedaj vložil, bo verjetno kmalu tudi kasiral.

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj pa lahko pelješ tudi k drugemu mehaniku, a misliš da kakšen neKTM mehanik ne bi znal? Jaz sem vozil npr. k ne Kawasaki serviserju, lej ga zlomka, zdaj je pa pooblaščeni. Se je na mojem učil? :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, Snecer pravi:

Saj pa lahko pelješ tudi k drugemu mehaniku, a misliš da kakšen neKTM mehanik ne bi znal? Jaz sem vozil npr. k ne Kawasaki serviserju, lej ga zlomka, zdaj je pa pooblaščeni. Se je na mojem učil? :) 

lej, dokler je garancija 2 ali 4 leta tako ali tako nimaš izbire, ker so pa praviloma novejši KTMji našopani z vso elektroniko , se skoraj nič ne da narediti brez "pcja" kateri se mora tudi povezati z matično fabriko, da se zadeve vpišejo. Ni to "žal" več tako enostavna mašinca kot 990, ko si lahko na poti generalko naredil. 

Za menjavo ploščic, olja, verige, filtra zraka, sveč in drobnarij res ni problem, lahko narediš sam, ali pri lokalnem "Frančkotu", dejstvo je da še vedno moraš na komp in vpisat servis. Takoj ko so pa kaki "errorji" si pa brez "pooblaščenega" pečen, al pa maš moped v safe mode.

Sicer pa jaz osebno hočem, da mi po mopedu paca nekdo, ki ima iskušnje s KTM, ne pa kar en tretji.

Za vsak moped imam service manual, tako, da približno vem, kaj in kako mora mehanik delat in kak material uporabit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.

... jah no ... eni imate prav ... eni pa nabijate tja v tri dni, ... :sleep2:

... ko pa rabiš ... in če seveda to sploh rabiš ...  nekaj več ... kot le menjavo olja ... in predvsem nekaj več zaupanja v serviserja ... je Miha gotovo eden od zelo primernih ... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne razumem. 

pred 5 urami, lightning pravi:

 

Ma kakšen strojelom:eek:, sej se menimo o KTMih!:D

Ja zadeva je taka da ima možakar še šiht v turnusu in če hočeš bit vsaj malo zraven, ob predpostavki da imaš ti šiht dopoldan, potem vsak drug teden avtomatsko odpade. Potem je pa še nekaj vije vaje in gor in dol in je mesec mimogrede okoli. Sem pa imel za narediti kar nekaj več kot ''navaden'' servis ali navaden servis z nastavitvijo ventilov. Kot rečeno, mene tako postopanje zaenkrat ne moti in bom z veseljem vozil k njemu, dokler bo storitev na takem nivoju kot je. Prvo moram jaz 110% zaupati serviserju in potem še toliko motorju, od tam dalje so samo nianse. Seles mi je rekel, da to naredi v dveh dneh in še cenejši bi bil...zato sem šel k Mihatu:D

 

LP; Lightning

Ma ne razumem. Sori, kaj kurc je treba bit zravn? In zakaj bo motor pri nekomu tri tedne, ce je na njem 2 dni dela? Pa za menjat dimnik filtre in pogledat ventile, majkemi, ni 16 ur dela. Ajd, teden. Mesec???

pred 4 urami, Kmet2 pravi:

Miha ja zame top Serviser,če ne bi bilo njega bi prodal jodlarja , čas ga hebe ,prav zaradi zgoraj omenjenega......

Tole je tud mal cudno, a ne? Kaj je vzrok, in kaj posledica? Premalo dela, ker porabi tolk cajta, al premalo naredi, zato ker porabi tolko casa? Verjamem da je dec pedanten in dosleden, ampak....ta "popoldanski poslovni model" je precej...šalabajzarski. Oziroma, vedno bol cenim korektne obrtnike, in z leti mi hudo kopni potrplenje s sanjaci in umetniki....ampak cist stekam. Sta se zavohala in sta zadovolna en z drugim. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...lej...da bi si 2 dni dopusta jemal, pa prosil nekoga, da pride po mene in potem pelje po motor, ko je končan, da zrihtam redni alpa veliki servis, je za mene milo rečeno, nesprejemljivo...meni je normalno, da pokličem, se zmenim, pridem, predam moped v obdelavo in ga po posegu prevzamem, plačam račun in se odpeljem...nekomu paše, da gre vmes na kavo, pir, pico, klobaso ali kaj tretjega...mene pač veseli in želim biti prisoten, ko nekdo šari po drobovju mojega vozila...malo zato, da vidim kaj in kako sploh dela, malo zato, da se kaj naučim...če se nekdo ne zna zorganizirat tako, da tako delo opravi v enem dnevu, potem me bo tak serviser težko videl. ktm je pač specifičen, ker je samo par pooblaščenih ljudi, ki dejansko lahko "uradno" servisirajo te mašine. če bi bilo več kvalitetne konkurence, bi se zorganizirali ali pa zaprli štacuno, ker bi ostali brez dela ker niso fleksibilni, kot moramo biti drugi, ki delamo v storitveni dejavosti.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ko kupujete motorje, a tud zahtevate, da ste zraven ko se v firmimi sestavljajo?

 

PS: A ma to vanklov motor, da je tok drgač kot vsi ostali motorji?

 

Popravljeno . Popravil skalar36
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 hours ago, pik1 said:

.

... jah no ... eni imate prav ... eni pa nabijate tja v tri dni, ... :sleep2:

... ko pa rabiš ... in če seveda to sploh rabiš ...  nekaj več ... kot le menjavo olja ... in predvsem nekaj več zaupanja v serviserja ... je Miha gotovo eden od zelo primernih ... :P

A jim povem jaz al jim boš ti naj si gs-a nabavijo in se vozijo namesto da se sam o servisih pogovarjajo 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, skalar36 pravi:

A ko kupujete motorje, a tud zahtevate, da ste zraven ko se v firmimi sestavljajo?

 

PS: A ma to vanklov motor, da je tok drgač kot vsi ostali motorji?

 

v bistvu, ko kupujemo moped, hočemo biti na prevzemu le tega :P

Nima vanklovega, ma KTM, to je istu ku Japonc, sam še mal bolj zajebanu :ras:

 

pred 8 urami, ludiluka pravi:

A jim povem jaz al jim boš ti naj si gs-a nabavijo in se vozijo namesto da se sam o servisih pogovarjajo 

a dj no dj, vi2 s @pik1sta srečna že če do Vikija brez okvar prideta :P

pol pa 100 fotk na FB, yeaah, še sem živ, pa sam 2 šraufa sem zgubil :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

9 hours ago, ludiluka said:

jah no ... eni imate prav ... eni pa nabijate tja v tri dni, ... :sleep2:

... ko pa rabiš ... in če seveda to sploh rabiš ...  nekaj več ... kot le menjavo olja ... in predvsem nekaj več zaupanja v serviserja ... je Miha gotovo eden od zelo primernih ... :P

A jim povem jaz al jim boš ti naj si gs-a nabavijo in se vozijo namesto da se sam o servisih pogovarjajo 

Pik 1, ali ni na Motosvetu tako, da nekateri nimajo dovolj prostora za "nabijanje tja v tri dni" v temah, ki so temu namenjene? In nabijajo v vseh temah? Če naredim avtomobilistično primerjavo: vozijo in servisirajo Dacio, komentirajo (nabijajo tja v tri dni) pa vožnjo in servis BMW-ja, Audi-ja, Marcedes-a... Čeprav niso v teh avtomobilih nikoli niti sedeli!

Ludiluka: s svojim KTM-om se veliko vozim in sem s servisom zelo zadovoljen. Ko pa temu ne bo več tako, bom razmislil o alternativah. Vendar to zanesljivo ne bo nakup GS-a, ki je sicer zelo dober motor. Vendar v Mariboru, po besedah mojih znancev, voznikov BMW-jev iz Štajerske, nima ustrezne servisne podpore...

Popravljeno . Popravil Dark
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, Dark pravi:

Pik 1, ali ni na Motosvetu tako, da nekateri nimajo dovolj prostora za "nabijanje tja v tri dni" v temah, ki so temu namenjene? In nabijajo v vseh temah? Če naredim avtomobilistično primerjavo: vozijo in servisirajo Dacio, komentirajo (nabijajo tja v tri dni) pa vožnjo in servis BMW-ja, Audi-ja, Marcedes-a... Čeprav niso v teh avtomobilih nikoli niti sedeli!

Ludiluka: s svojim KTM-om se veliko vozim in sem s servisom zelo zadovoljen. Ko pa temu ne bo več tako, bom razmislil o alternativah. Vendar to zanesljivo ne bo nakup GS-a, ki je sicer zelo dober motor. Vendar v Mariboru, po besedah mojih znancev, voznikov BMW-jev iz Štajerske, nima ustrezne servisne podpore...

.

... stari, če sem pošten, ne razumem prav dobr tegale ... :sleep2:

... dej mi malo podnapisov prosim ... :P

 

 

ps.

... sem te pa kar lajkou ... za vsak slučaj ... da se ti ne bom kej zameril ... :D

pred 4 urami, Snecer pravi:

spet gostilniške pravljice

.

... pravljice me navdušujejo že celo življenje ... :P

.... zadnja leta pa kdaj pa kdaj že tud kakšna gostilna ... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!