Skoči na vsebino

Kriptovalute


lucif3rka

Priporočene objave

Sej to, vsi pisejo, da je treba holdat, kar je pa tezko, ce investiras jurja recimo in gledas kako pada in mas sam se 600 recimo. In ce zapanicaris, prodas, zajebes... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisti, ki je spomladi kupil, mu je sedaj lustno :) Je pa tud tezko verjetno, ko gledas da ti iz jurja rata 10k,in ne ves a bo slo dol, al gor, a bi se cakal, a bi prodal pa upal da pade..... Ni to izi. Pravjo pa itak holdat na dolgi rok, whatever that means... :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbolje, da imaš 1BTC za vedno, da ga nikoli ne porabiš :)

Če bi šlo naprej tako, kot si je peščica elite zamislila že pred leti...bi to bila prihodnost in je sedaj res še na začetku...digitalni denar in osebni čipi v telesih. Kot kaže zadnji čas v Ameriki, se pa lahko vse skupaj precej zakomplicira...velika večina Američanov se upira tej zaroti...vprašanje, koliko časa jih bodo zatirali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, DinDiin pravi:

Tisti, ki je spomladi kupil, mu je sedaj lustno :) Je pa tud tezko verjetno, ko gledas da ti iz jurja rata 10k,in ne ves a bo slo dol, al gor, a bi se cakal, a bi prodal pa upal da pade..... Ni to izi. Pravjo pa itak holdat na dolgi rok, whatever that means... :)

A ni prvo pravilo, da v kripto vložiš le tisti denar, ki ga lahko pogrešiš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bojda ja :) Lahko si pa izplacas vlozek, ce se ti fajn dvigne ?, potlej pa sam se s tistim operiras, kar mas notri.... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, DinDiin pravi:

Bojda ja :) Lahko si pa izplacas vlozek, ce se ti fajn dvigne ?, potlej pa sam se s tistim operiras, kar mas notri.... 

Po moje je sedaj čas za izplačilo...sem pa vesel, da nimam teh problemov :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Tedybear pravi:

A ni prvo pravilo, da v kripto vložiš le tisti denar, ki ga lahko pogrešiš.

...velja za vse finančne produkte....ne zgolj kripto.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej, tezko je vrzt prigaran denar v nekaj, kar ne ves a bo kej prnesl al ne.... Ce das mesecno na stran 100 flik pri tisocki place, bi si res samo zelel, da gre gor gor gor.... In je tragedija ce spusis, ampak se zmer si se sam odlocil.... 

Mnogo lazje je, ce ti mesecno tisocka ali vec v sparovec pade.... Pac ne pogresas ravno jurja na koncu leta verjetno. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Btc je v zadnjega pol leta šel gor preko 100%. 

Prodaja zdaj? Ja, če prodaš, čakaš na korekcijo, ki ne bo ne vem kakšna in znova kupit. 

Jaz ga raje držim in počasi še dodajam vložek.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo je človeško razmišljanje. Še nedolgo nazaj so ljudje vezali vloge na bankah za usranega 1,5% letnega donosa....s tem, da si moledoval na banki za svoj denar, če si ga slučajno nujno potreboval. V kriptu je praktično zagotovljen 100% donos v enem letu pa nič ni vezano in kadarkoli lahko dvigneš kolikor potrebuješ....pa še vedno se nekateri sprašujejo če se splača.....in jamrajo o zamudah....Kdor bo kupoval pri 300.000 in čakal na 1MIO je res precej zamudil....ampak zdaj....ne vem no...ne razumem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah, sej ves kako je, nc ni zihr. Noben ne ve kam bo slo, govori se o 100k,pa 400k,pa mio ja.... Zihr pa ni :) vse je ce ce ce, mas mnoge, ki so napacen cas notr letel, pa je zgrmel.... In ce niso do danes cakali, so se zaklali. Folk je kredite jemal na prejsnjem vrhu, ker je bil tak hype, pa je zgrmelo. Zdaj je se 1x visji vrh in se spet ne ve kam...

Ce bi marca mesca 20k butnil notr, bi zdej lahko 200k ven potegnil, kr lepo ja.... Ampak takrat je vse skp dol letel, pa sploh nben ni hotu notr...  Sej vemo.... Za nazaj je izi vedt kako pa kej, za naprej pa nben nima pojma :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 50 minutami, vandrovec pravi:

Naši mediji objavljajo bolj malo novic iz Amerike...po moje se tam nekaj pripravlja. Lahko je ta rast sedaj past za privabo kupcev...bo zanimivo čez kak mesec pogledat.

America’s Most Accurate Firm Makes Next Stunning Prediction… - The Legacy Report

...ob koncu leta pa še veliko bolj....

...evo že pada...vse gre po gobe...vsi ki so vložili bodo vse zgubili...veliki nateg....

....za nekoga pa priložnost za nakup.....

Popravljeno . Popravil BIF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 57 minutami, VS800 pravi:

Jest bi sam rt..da se noute še kle skregal pa en prot drugmu ubrnl :010

Vsake toliko raje zviznem v skupino, da se malo pomirim ?????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 44 minutami, Rossi pravi:

Kaj nism prodal, klinc pa moji principi...

...naj te v življenju ne vodijo principi. Zaupaj svoji pameti in občutku....

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma, bom kr pr hodlanju ostal ? Prej se mi je zazdelo, da bo mal zaruzlo in ce bi prodal, bi za spremembo celo zadel, sam je kar v redu kot je. Sej se ne pritozujem. Dokler ne bo stotke (neto) ne prodajam, to je trenutni princip.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je pa to :) Ce bi vceraj prodal, bi danes lahko dosti ceneje kupoval in si vecas stevilo kovanckov.... Ce ce ce. 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!