Skoči na vsebino

Akrapovič izpušni sistemi


wowman

Priporočene objave

  • 3 tedne pozneje...

Tud jaz kupim za 1000rr letnik 2006/2007 najraje karbon :P ker nov je malo drag ...

Popravljeno . Popravil Gizmo_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali kdo popravlja izpuhe slučajno ?

Imam namreč manjšo vdrtino na Akrapovic Titan dušilcu in tu pa tam kaka praskica.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Ali paše izpuh oziroma zadnji lonec Akrapović (hexa carbon) od Honde CBR600rr (2006) na Hondo Cbr1000rr (2004). Krivina verjetno ne....

Prosim za pomoč...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali paše izpuh oziroma zadnji lonec Akrapović (hexa carbon) od Honde CBR600rr (2006) na Hondo Cbr1000rr (2004). Krivina verjetno ne....

Prosim za pomoč...

Poglej na www.akrapovic.com Imas za vsak model skico ter podatke...premer cevi, dolžino lonca in tako naprej.. Samo kolikor vem ne paše..tudi homologacija je druga

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglej na www.akrapovic.com Imas za vsak model skico ter podatke...premer cevi, dolžino lonca in tako naprej.. Samo kolikor vem ne paše..tudi homologacija je druga

LP

Tx že prej vse pregledal tako da ni teorije da bi kaj pasalo...Škoda...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Itak, da mu privoščim, da gre nekam kjer si lahko BP omogoči širitev poslovanja. Saj tudi Boscarol I. je pravo potezo naredil. Sej drug ne te L in D ne bo spametoval nihče, jim bo vsaj oči odprl :eek:

Drugače, pa Guantanama ima dosti placa, pa bi bilo bolje kkšne politične osebke tja preselt oz vn. O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Itak, da mu privoščim, da gre nekam kjer si lahko BP omogoči širitev poslovanja. Saj tudi Boscarol I. je pravo potezo naredil. Sej drug ne te L in D ne bo spametoval nihče, jim bo vsaj oči odprl :eek:

Drugače, pa Guantanama ima dosti placa, pa bi bilo bolje kkšne politične osebke tja preselt oz vn. O:-)

Ne, samo Guantanamo ne. Jih bomo pol dobil nazaj... :whistle:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Itak, da mu privoščim, da gre nekam kjer si lahko BP omogoči širitev poslovanja. Saj tudi Boscarol I. je pravo potezo naredil. Sej drug ne te L in D ne bo spametoval nihče, jim bo vsaj oči odprl :eek:

Drugače, pa Guantanama ima dosti placa, pa bi bilo bolje kkšne politične osebke tja preselt oz vn. O:-)

Emm, ni čist tako. Pipistrel se seli, zato, da bo lahko izvažal v ZDA. Američani nočejo podpisati bilateralni sporazuma o prostem dostopu na trg orožja, Ker trenažna letala spadajo pod orožje, mora Boscarol narest firmo v državi ki ta sporazum že ima. njegov namen je prodajat Nasi, kjer je že zmagal na najmanj dveh natečajih!

takole je reku v enem intervjuju:

"Tako prejšnja kot sedanja vlada sta si prizadevali, da bi podpisali bilateralni sporazum z ZDA, ki je pogoj, da lahko slovenska podjetja prodajajo letala in opremo za letala na to potencialno veliko tržišče,"

Firmo Akrapovič že dolgo davi zakonodaja, ki izredno obremenjuje visoke plače. če hoče Akrapovič dostojno plačat vrhunskega, uvoženega inžinirja, je plača le polovica stroška, vse ostalo pogoltne birokracija. Kolko dodane vrednosti mora dosegat človek da upraviči take stroške, ne pomisli noben. :headbang:

če Spies ali Lorenzo letos postaneta prvaka, bo Akrapovič osvojil še zadnjo stvar ki v vitrini manjka!

post-1354-0-68496000-1297864487_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Emm, ni čist tako. Pipistrel se seli, zato, da bo lahko izvažal v ZDA. Američani nočejo podpisati bilateralni sporazuma o prostem dostopu na trg orožja, Ker trenažna letala spadajo pod orožje, mora Boscarol narest firmo v državi ki ta sporazum že ima. njegov namen je prodajat Nasi, kjer je že zmagal na najmanj dveh natečajih!

takole je reku v enem intervjuju:

"Tako prejšnja kot sedanja vlada sta si prizadevali, da bi podpisali bilateralni sporazum z ZDA, ki je pogoj, da lahko slovenska podjetja prodajajo letala in opremo za letala na to potencialno veliko tržišče,"

Firmo Akrapovič že dolgo davi zakonodaja, ki izredno obremenjuje visoke plače. če hoče Akrapovič dostojno plačat vrhunskega, uvoženega inžinirja, je plača le polovica stroška, vse ostalo pogoltne birokracija. Kolko dodane vrednosti mora dosegat človek da upraviči take stroške, ne pomisli noben. :headbang:

če Spies ali Lorenzo letos postaneta prvaka, bo Akrapovič osvojil še zadnjo stvar ki v vitrini manjka!

post-1354-0-68496000-1297864487_thumb.jpg

Pa sej mu razvoja ni potrebno imeti v Sloveniji. Naj ga preseli recimo na Slovaško, kjer mislim da imajo enotno davčno stopnjo 25%.

Ko pa plačuje ljudjem v proizvodnji minimalca 570 EUR neto se pa nič ne razburja... :whistle:

Vse tole jamranje po Financah mi gre že pošteno na živce. Če se mu računica v Sloveniji ne izide, naj gre pač vem. Jaz tudi če mi je kakšna zadeva v Sloveniji predraga pač kupim v tujini, pa ne jamram v Financah. In sedaj ko smo v EU je to zelo enostavno.

Popravljeno . Popravil marko55
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa sej mu razvoja ni potrebno imeti v Sloveniji. Naj ga preseli recimo na Slovaško, kjer mislim da imajo enotno davčno stopnjo 25%.

Ko pa plačuje ljudjem v proizvodnji minimalca 570 EUR neto se pa nič ne razburja... :whistle:

Vse tole jamranje po Financah mi gre že pošteno na živce. Če se mu računica v Sloveniji ne izide, naj gre pač vem. Jaz tudi če mi je kakšna zadeva v Sloveniji predraga pač kupim v tujini, pa ne jamram v Financah. In sedaj ko smo v EU je to zelo enostavno.

Potem je najbolje da gre še ves slovenski visokoizobraženi kader ven, ker kmalu ne bodo imeli kaj več početi v Sloveniji. Mislim da to nikamor ne pelje.

Škoda bi bilo, da se vsa visoka tehnologija preseli izven naših meja. Razvoj, kot ga imajo pri Akrapoviču, je dober in se lahko marsikdo od njega kaj nauči.

Vsekakor, upam da bo šlo kaj na bolje in da zadržimo razvoj še kakšnega podjetja pri nas.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupil sem akrapovič slip on izpuh. izpuh ima serijsko številko, mene pa zanima kje bi jst dobu A- test, da bi to stvarco lahko homologiral?

Prejšnji lastnik je izgubil papir! ker na svojmu motorju ni imel homologirano-uporabljal samo za na pisto!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupil sem akrapovič slip on izpuh. izpuh ima serijsko številko, mene pa zanima kje bi jst dobu A- test, da bi to stvarco lahko homologiral?

Prejšnji lastnik je izgubil papir! ker na svojmu motorju ni imel homologirano-uporabljal samo za na pisto!

ČE je izpuh homologiran oz. ima homologacijske papirje, lahko dobiš kopijo/duplikat direktno pri Akrapovič-u. Če pa je izpuh serijsko namenjen samo za pisto, potem papirje ne obstajajo.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupil sem akrapovič slip on izpuh. izpuh ima serijsko številko, mene pa zanima kje bi jst dobu A- test, da bi to stvarco lahko homologiral?

Prejšnji lastnik je izgubil papir! ker na svojmu motorju ni imel homologirano-uporabljal samo za na pisto!

poklič v Ivančno in ti pošljejo po emailu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupil sem akrapovič slip on izpuh. izpuh ima serijsko številko, mene pa zanima kje bi jst dobu A- test, da bi to stvarco lahko homologiral?

Prejšnji lastnik je izgubil papir! ker na svojmu motorju ni imel homologirano-uporabljal samo za na pisto!

Morda sem butl, ampak jaz bi poskusil pri AKRAPOVIČ-u!?... :rolleyes:

D.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa sej mu razvoja ni potrebno imeti v Sloveniji. Naj ga preseli recimo na Slovaško, kjer mislim da imajo enotno davčno stopnjo 25%.

Ko pa plačuje ljudjem v proizvodnji minimalca 570 EUR neto se pa nič ne razburja... :whistle:

Vse tole jamranje po Financah mi gre že pošteno na živce. Če se mu računica v Sloveniji ne izide, naj gre pač vem. Jaz tudi če mi je kakšna zadeva v Sloveniji predraga pač kupim v tujini, pa ne jamram v Financah. In sedaj ko smo v EU je to zelo enostavno.

ne vem ali vrabci civkajo koliko imajo place v akrapotu, da vsi vse vedo :glare:

glede da poslovno veliko sodelujemo z njimi ti lahko povem, da imajo rok placil v povprecju 36 dbi , tako da se vidi da je podjetje akrapovic preprosto top podjetje......

aja marko ti bi tudi jamral ce bi ti drzava pobrala veliki delez dobicka... :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem ali vrabci civkajo koliko imajo place v akrapotu, da vsi vse vedo :glare:

Po mojih informacijah imajo ljudje v proizvodnji pri Akrapoviču minimalca.

glede da poslovno veliko sodelujemo z njimi ti lahko povem, da imajo rok placil v povprecju 36 dbi , tako da se vidi da je podjetje akrapovic preprosto top podjetje......

Nikoli nisem trdil, da Akrapovič ni top podjetje.

aja marko ti bi tudi jamral ce bi ti drzava pobrala veliki delez dobicka... :angry:

Sej jaz sem tudi vsakič nejevoljen, ko pogledam na svojo plačilno listo (razmerje med bruto in neto plačo). Ampak ne grem pa jamrat v Finance. Ko bom imel dost tega, bom šel pač drugam, kjer mi bodo manj trgali.

Saj lahko Akrapovič ustanovi podjetje na Slovaškem, njegovi razvojniki dobijo plačo po Slovaški zakonodaji (in so tam tudi davčni rezidenti), delajo pa pač "na terenu" v Ivančni. V Sloveniji se na žalost s takim jamranjem po Financah ne bo spremenilo nič. Podjetja se morajo pač sama prilagoditi, in če imamo res najvišjo obdavčitev visokih plač v Evropi, naj se podjetja znajdejo in prenesejo razvoj ven. Slovenija s tem ne izgubi veliko (razen dohodnine od teh ljudi in prispevek za zdravstvo in penzijo), podjetje pa lahko "baje" veliko pridobi (baje zato, ker jaz iz vseh primerjav ki so bile narejene tega ne vidim). Poleg tega bi bil to dober znak za Janšo (Pahor je itak že odpiskal), da bo moral narediti vse, kar je obljubil v prejšnjem mandatu pa tega ni storil, drugače Akrapovič ne bo selil ven le razvoja ampak komplet firmo. To pa bi bil konkreten udarec za državo Slovenijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem ali vrabci civkajo koliko imajo place v akrapotu, da vsi vse vedo :glare:

glede da poslovno veliko sodelujemo z njimi ti lahko povem, da imajo rok placil v povprecju 36 dbi , tako da se vidi da je podjetje akrapovic preprosto top podjetje......

aja marko ti bi tudi jamral ce bi ti drzava pobrala veliki delez dobicka... :angry:

mislim, ne morem, da ne bi mal pokomentiral, vendar rok plačila 36pa ja ni tako malo, hahaha si ti pojava in na podlagi 36dni jih ti oceniš kot top podjetje. Nv no... mal se je za zamislt ;)

Drgač pa kolikor poznam nekaj ljudi iz fabrke, nič kaj dosti ne javkajo, da bi bile prenizke plače :)...

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim, ne morem, da ne bi mal pokomentiral, vendar rok plačila 36pa ja ni tako malo, hahaha si ti pojava in na podlagi 36dni jih ti oceniš kot top podjetje. Nv no... mal se je za zamislt ;)

Drgač pa kolikor poznam nekaj ljudi iz fabrke, nič kaj dosti ne javkajo, da bi bile prenizke plače :)...

hyper jack...... ti je oprosceno da pri svojih letih tako razmisljas.... :winkiss: hahahaha

ja glede roka placil se ocenjuje podjetja

no povej katero je zate v sloveniji uspesno podjetje, pa da ti povem v kaksni zmoti zivis

mogoce ves kaksni so roki placila pri renomiranih podjetjih kot so sava goodyer, gorenje......... Kolektor..... in podobni

glede da sem v doloceni branzi ze vec let sem definitivno precej bolje informiran kot ti......

sodelujem z velikimi podjetji v sloveniji in ti lahko marsikaj povem....... predvsem o neplacilni disciplini........

marko razmerje bruto neto.. jebat ga....

nisi edini

se oproscam za :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, mal čudno sem vprašanje postavu!

pri njih čakam že 1 mesec na odgovor, pa sem že mal obupal, zato sprašujem če je še kaka druga možnost (probat ni greh) :rolleyes:

na nemški strani od akrapoviča (www.akrapovic.de) si lahko potegneš dol homologacijo (ABE-download). naj te nič ne moti, da so papirji v nemščini - s tem listkom so mi ga na RTI-ju vpisali v homologacijski kartonček

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ve kdo bi staknil certifikat za akrapovičeve starejše izpuhe-konkretno za gsxr 1100 w 1995-97? Pa če kdo ve kje so bile odtisnjene številke?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, mal čudno sem vprašanje postavu!

pri njih čakam že 1 mesec na odgovor, pa sem že mal obupal, zato sprašujem če je še kaka druga možnost (probat ni greh) :rolleyes:

Pokliči..v živo se hitreje in lažje zmeniš :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!