Skoči na vsebino

Akrapovič izpušni sistemi


wowman

Priporočene objave

Original glusnik za Fazerco ma premer 32mm, z Fripsom pa furava 38 mm (ce se ne motim). Sam se vecimo prevozim po jodlariji in mam iz tega razloga tudi cel cas glusnik montiran;tam te takoj oberejo za 50 EUR, pri nas se pa se da nekak pogovorit z policisti.

jp 38mm je...Ga imam skoz notri, tudi po SLO...ker brez mi že preveč ropota :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...in kje si ti nabavil ta večji fi? Na gornjih linkih ne najdem.....

Na tocno tem linku ki ga je ze raza postal: www.akra-shop.de

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne uničuj po nepotrebnem originalne glušnike. Nobene luknje ne pomagajo, nobeno krajšanje ne pomaga itd....Edino da nabaviš nove glušnike z večjim izhodnim fi-jem....

Da ne bom kaj narobe povedal, ampak saj je glušnik db killer? Če je....

Jaz imam leovinceja, kjer sem db killler skrajšal in je bil zvok skoraj tak kot da bi bil brez njega. Je pa res da sem malce pretiraval in sem odžagal skoraj celega. Kasneje mi je ropotanje šlo že na živce in smo nazaj našvasali eno cev, mislim da z istim fijem.

Tako da če te moti da je pretih, ne vidim razloga zakaj ga nebi probal skrajšati, ali povrtati. Tako ali tako se ga ne vidi ker je v izpuhu, in če se ti zdi da si naredil napako lepo nazaj privariš eno cev.

Vem pa da različni izpuhi imajo različne db killerje. Moj je tak kot na priloženi sliki :closedeyes:

LP

post-17122-0-08942800-1300712279_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

-kupiš MASS pa ne rabiš nič predelat

-če ne verjameš,prisluhni :winkiss:

Kaj te to je "MASS obuje tudi VAS"... Pa ni primerjave z Akrapotom. Že zaradi tega ga imam,ker je slovenski proizvod. Akrapovič pa dolgo dolgo nič....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne uničuj po nepotrebnem originalne glušnike. Nobene luknje ne pomagajo, nobeno krajšanje ne pomaga itd....Edino da nabaviš nove glušnike z večjim izhodnim fi-jem....

Res je, vrtati in krajšati originalni glušnik ni smiselno. Jaz imam enako iz 32 na 38 spremenjen izhod, pa še notranjo cev spremenjeno. Če vrtaš ali krajšaš originalnega ne bo pravega efekta. Dere se že, samo ni globokega zvoka kot bi si želel. Lukenj je pa lahko takoj preveč. Dolžina pa spet, odrežeš 5mm preveč se dere, 5mm premalo pa spet ni nič. Preverjeno! Še najboljši bi bil nastavljiv glušnik ampak v vsakem primeru z povečano izhodno odprtino.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo,

mene zanima kakšna je razlika med Slip-on / Street legal in Open, gre se pa za monstra 696 '08.

Na izgled popolnoma enaka...je tle fora da pri street legal dobiš not DBkiller v open pa ne?

http://www.akrapovic.com/motorcycle-exhaust/products/ducati/

tu si pa lahko pogledate kaj mislim.

Hvala in LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo,

mene zanima kakšna je razlika med Slip-on / Street legal in Open, gre se pa za monstra 696 '08.

Na izgled popolnoma enaka...je tle fora da pri street legal dobiš not DBkiller v open pa ne?

http://www.akrapovic.com/motorcycle-exhaust/products/ducati/

tu si pa lahko pogledate kaj mislim.

Hvala in LP

Enega je možno homologirat enega pa ne...caka....

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj te to je "MASS obuje tudi VAS"... Pa ni primerjave z Akrapotom. Že zaradi tega ga imam,ker je slovenski proizvod. Akrapovič pa dolgo dolgo nič....

Da nebom užalil drugih proizvajalcev izpušnih sistemov...

Dosti iz foruma nas je bilo prej na TOMOS-u in veljal je le en auspuh MFPower in če nisi imel tega nisi imel nič.

Motor je popoln, ko imaš montiranega Akrapoviča tistih par konjev, če je ali ni itak jih na cesti ne moremo izkoristiti.

Akrapovič,je ime je kakovost in je SLOVENSKO.Je zvok...In tudi tisti kateri ne poznajo nič od motorjev znajo rečt "akrapoviča ma"...Torej je le pojem več...

Dobri poznavalci pa rečejo Škorpijona ma gor...

Ne rečem,da so Yoshimura,Boss,Wings,Leo Vince,Termignoni,Polini,Two Brothers slabe izpušne cevi ampak Akrapo je le Akrapo....

Pa brez zamere...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

-saj nobeden ne kritizira Akrapoviča,nekdo se je potožil,da mu je pretih z db killerji,pa sem mu dal predlog

-imel sem priložnost slišat marsikateri konkurenčen izdelek in glede zvoka,še posebej z db killerjem,je MASS v špici

-kolega ima leota na hornetki brez dušilca,pa ga preglasim tudi če ga imam gor,oziroma vedno bolj opažam,da sploh ni potrebe,da bi ga snel,tako je majhna razlika :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

-saj nobeden ne kritizira Akrapoviča,nekdo se je potožil,da mu je pretih z db killerji,pa sem mu dal predlog

-imel sem priložnost slišat marsikateri konkurenčen izdelek in glede zvoka,še posebej z db killerjem,je MASS v špici

-kolega ima leota na hornetki brez dušilca,pa ga preglasim tudi če ga imam gor,oziroma vedno bolj opažam,da sploh ni potrebe,da bi ga snel,tako je majhna razlika :naughty:

....se pravi da so zraven izpuha MASS priloženi čepki.... :rolleyes:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo

Kupil sem rabljen motor R1 - letnik 2008, ki ima akrapoviča. Zraven sem dobil tudi potrdilo o skladnosti, vendar ni imel vpisa v homologacijo.

Včeraj sem šel na LPP , kjer je bilo vse lepo in prav, nakar ob pregledu ugotovi da ni nikjer oznake izpuha, brez oznake pa nema homologacije :)

Kaj sedaj ? Kje naj bi ta oznaka sploh bila ? kako naj rešim omenjeno težavo, ker se mi zdi malo mim, da bi dal dol karbonska lonca in dal nazaj

originalna pločevinasta....

Hvala za vsako pomoč, prilagam slike in certifikat...

sken-akrapovic.pdf

post-30449-0-67309400-1301037781_thumb.jpg

post-30449-0-08854600-1301037786_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v dokumentu ti piše "marking" (tam je jasno napisano kje bi moral biti napis) če nimaš ploščice pomeni, da niso serija za homologirat in je tvoj dokument za kakšen drug izpušni lonec ;)

recep kako zadevo razrešit pa lahko dobiš na privatno sporočilo če se odločiš za legalizacijo ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo bi bilo slišat razliko med Škorpijonom in izdelkom konkurence na istem motorju. Mislim tako,da bi recimo jaz dal dol Akrapota pa takoj namontiral recimo Mass izpuh.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v dokumentu ti piše "marking" (tam je jasno napisano kje bi moral biti napis) če nimaš ploščice pomeni, da niso serija za homologirat in je tvoj dokument za kakšen drug izpušni lonec ;)

recep kako zadevo razrešit pa lahko dobiš na privatno sporočilo če se odločiš za legalizacijo ;)

poslal msg... poglej če si dobil ali pa me kontaktiraj na JGlavan@siol.net

l.p. Jože

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo

Kupil sem rabljen motor R1 - letnik 2008, ki ima akrapoviča. Zraven sem dobil tudi potrdilo o skladnosti, vendar ni imel vpisa v homologacijo.

Včeraj sem šel na LPP , kjer je bilo vse lepo in prav, nakar ob pregledu ugotovi da ni nikjer oznake izpuha, brez oznake pa nema homologacije :)

Kaj sedaj ? Kje naj bi ta oznaka sploh bila ? kako naj rešim omenjeno težavo, ker se mi zdi malo mim, da bi dal dol karbonska lonca in dal nazaj

originalna pločevinasta....

Hvala za vsako pomoč, prilagam slike in certifikat...

Oznaka pride ugravirana na ploščico pod to objemko na loncu.

Popravljeno . Popravil bitch
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima mogoče kdo kako sliko ? ....

Dobi za pivo... Al pa liter dolenjskega rdečega, ko se boš podil po naših koncih ;)

lahko na JGlavan@siol.net

l.p. Jože

Popravljeno . Popravil glavca1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravo,

mene zanima kje v Lj bi lahko kupil nov izpuh Akrapovič???

Gledal sem zastopnike, TC-motoshop...ampak nič nisem našel v njihovem programu da prodajajo te izpuhe...

je pa tudi zanimivo da na spletni strani ni cen za določen izpuh...šele na akrapovic.de vsaj približno ceno dobišš...podn podn

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravo,

mene zanima kje v Lj bi lahko kupil nov izpuh Akrapovič???

Gledal sem zastopnike, TC-motoshop...ampak nič nisem našel v njihovem programu da prodajajo te izpuhe...

je pa tudi zanimivo da na spletni strani ni cen za določen izpuh...šele na akrapovic.de vsaj približno ceno dobišš...podn podn

LP

Na Yamaha servisu Jure Primec na dolgem mostu jih lahko naročiš in jih kupiš. Lahko ti jih tudi namontira.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravo,

mene zanima kje v Lj bi lahko kupil nov izpuh Akrapovič???

Gledal sem zastopnike, TC-motoshop...ampak nič nisem našel v njihovem programu da prodajajo te izpuhe...

je pa tudi zanimivo da na spletni strani ni cen za določen izpuh...šele na akrapovic.de vsaj približno ceno dobišš...podn podn

LP

Elisa v Domžalah ti tudi lahko pomaga. Oba s Primcem sta super tako da odločitev je tvoja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi TC ti ga nabavi....malo pokliči okoli....cene se lahko za kak € razlikujejo ;)

Na lagerju tko al tko nima noben.

Popravljeno . Popravil Frips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tole mi je ostalo za enim od prejšnjih motorjev, če bi kdo tole želel imeti ali pa ima motor kot je v certifikatu, naj se mi javi na PM in po dogovoru mu-ji dam, šenkam, zastonj prodam ! enkrat ob priliki, če bo sreča mila bo dal-a za :beer1:

post-3412-0-45314700-1301511532_thumb.jpg

post-3412-0-27325500-1301511613_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam pa eno vprašanje, ali je mogoče akrapovič za suzuki K8 namontirat na K6? Kupil sem rabljenega (prilagam sliko) pa me zanima če mislite da bodo kake komplikacije?

post-29747-0-26044600-1301948465_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam pa eno vprašanje, ali je mogoče akrapovič za suzuki K8 namontirat na K6? Kupil sem rabljenega (prilagam sliko) pa me zanima če mislite da bodo kake komplikacije?

Meni tole zgleda, kot slip-on od k6, k7. Tako da pomoje je mišljen za ta mode :naughty: . Ker gsxr K8 ima tadolg ror, in ne tega kratgega. Kolikor jaz vem, pač!

Sporoči če mam prav :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!