Skoči na vsebino

Akrapovič izpušni sistemi


wowman

Priporočene objave

Pri akrapoviču mi je najbol žalostno to...da za bogi slip-on ne morejo zrihtat homologacije. Lahko je vreden žakl zlata pa ga bom vseeno z motorja dol vrgel, ker mi akrapovič ne more enega bogega papirja zrihtat, da bi lahko homologiral izpuh. Še sreča, da sem ga dobil zraven motorja in ga bom lahko brez slabe vesti zabrisal v smetje., ko ga bom zamenjal z enim ko ma papirje zraven.

Lp

Homologacija je draga reč...

D.

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Homologacija je draga reč...

D.

Me zanima koliko strank so izgubili na ta račun. Ali pa se jim očitno jebe za nas ko se dirkamo ampak se samo po cesti peljemo in bi radi imeli papirje poštimane.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me zanima koliko strank so izgubili na ta račun. Ali pa se jim očitno jebe za nas ko se dirkamo ampak se samo po cesti peljemo in bi radi imeli papirje poštimane.

saj ni on kriv, ampak državni voditelji ;)

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri akrapoviču mi je najbol žalostno to...da za bogi slip-on ne morejo zrihtat homologacije. Lahko je vreden žakl zlata pa ga bom vseeno z motorja dol vrgel, ker mi akrapovič ne more enega bogega papirja zrihtat, da bi lahko homologiral izpuh. Še sreča, da sem ga dobil zraven motorja in ga bom lahko brez slabe vesti zabrisal v smetje., ko ga bom zamenjal z enim ko ma papirje zraven.

Lp

rajši ga meni pošlji kot da ga v smetje daš, poštnino jaz krijem :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me zanima koliko strank so izgubili na ta račun. Ali pa se jim očitno jebe za nas ko se dirkamo ampak se samo po cesti peljemo in bi radi imeli papirje poštimane.

0,000001....Akrapo in podobni lonci/sistemi so bili namensko narejeno za dirke....legal varianta je samo kot "dodatek" v ponudbi.

Popravljeno . Popravil Frips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj imajo državi voditelji pri tem bi rad vedel??

Obrazloži nam to prosim.........

pismo hilton sam ti si tolk pameten da se čudim kaj počenjaš tle gor???

daj pejt na fakulteto izkoristiti to pamet da boš uspešen ;)

malo vklopi te možgane ki so ti jih spral.

ti enostavno povem da boš razumel ;)

ZASLUŽEK imajo pri tem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pismo hilton sam ti si tolk pameten da se čudim kaj počenjaš tle gor???

daj pejt na fakulteto izkoristiti to pamet da boš uspešen ;)

malo vklopi te možgane ki so ti jih spral.

ti enostavno povem da boš razumel ;)

ZASLUŽEK imajo pri tem.

glede na to da sem faks nazadnje pred 5 leti obiskal nimam več potrebe po tem...

uspešen sem na svojem področju... tako da ne skrbi ti zame....

pa postavil sem ti lepo vprasanje kaj imajo državni voditelji pri temu???

nekako ne najdeš odgovora, ker me tudi ne čudi.......

sem v dokaj zanimiv branži in ti lahko povem da ima podjetje akrapovič več kot dovolj strank....

tako da je količina izdelkov ki jih proda podjetje akrapovič v sloveniji le kaplica v morje

http://www.akrapovic...-o-nasi-zgodbi/

Med podjetniki, ki opozarjajo, da je gospodarstvo tik pred sesutjem, je tudi Igor Akrapovič, lastnik podjetja Akrapovič iz Ivančne Gorice, kjer je zaposlenih 400 ljudi, tam proizvajajo vrhunske izpušne sisteme za motocikle in športne avtomobile, je sinoči poročal RTV Slovenija.

Če se razmere ne bodo izboljšale, se bodo morali preseliti v tujino, je dejal lastnik. "Imamo en kup zakonodaj, ki onemogočajo hiter razvoj podjetij, predvsem ekstremno visoko obdavčenje izobražene in sposobne delovne sile, na drugi strani je toga zakonodaja, podjetju je težavo predstavljala zazidljivost parcel".

Pravi, da ne gre le za nespodbudno okolje, ampak je to celo ponižujoče. Meni, da je boljše v Avstriji, vabijo ga tudi v Italijo, kamor bo prihodnje leto del proizvodnje preselilo podjetje Pipistrel iz Ajdovščine, še pravi RTV Slovenija. Akrapovič bo v domačem okolju ostal le, če se razmere za podjetništvo ne bodo še poslabšale.

"Predvsem potrebujemo neko stabilno zakonodajo, ki je naravnana k stimuliranju razvoja, vlaganju v razvoj in pridobivanju kadrov, ki so visoko izobraženi, ter razmišljanju o prestrukturiranju celega gospodarstva iz dodelavnih del v višje tehnologije," je še povedal podjetnik, ki dobro ve, kaj je kriza, leta 2008 so začela naročila upadati, takrat so odpustili 26 ljudi, a so s korenitimi ukrepi težave prebrodili. Zdaj je v podjetju 40 ljudi več kot pred dvema letoma. V petih letih pa nameravajo promet podvojiti - s 40 na 80 milijonov evrov.

drugace pa dragi sky vrjetno ne ves kaj pomeni povecanje prometa iz 40 na 80 milj.... v 5 letih.....

dejansko bo mu uselo najvrjetneje to v 3 :worship:

aja pa glede zaslužka....

naprimer za lazje razumevanje

tukaj je odzadaj miljon stvari ki jih ti ne bos nikoli razumel.... in ne mislim se spuščat v detajle.....

od materiala ki stane, do delavca, do razvoja itn......

Popravljeno . Popravil hilton
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede na to da sem faks nazadnje pred 5 leti obiskal nimam več potrebe po tem...

uspešen sem na svojem področju... tako da ne skrbi ti zame....

pa postavil sem ti lepo vprasanje kaj imajo državni voditelji pri temu???

nekako ne najdeš odgovora, ker me tudi ne čudi.......

sem v dokaj zanimiv branži in ti lahko povem da ima podjetje akrapovič več kot dovolj strank....

tako da je količina izdelkov ki jih proda podjetje akrapovič v sloveniji le kaplica v morje

http://www.akrapovic...-o-nasi-zgodbi/

Med podjetniki, ki opozarjajo, da je gospodarstvo tik pred sesutjem, je tudi Igor Akrapovič, lastnik podjetja Akrapovič iz Ivančne Gorice, kjer je zaposlenih 400 ljudi, tam proizvajajo vrhunske izpušne sisteme za motocikle in športne avtomobile, je sinoči poročal RTV Slovenija.

Če se razmere ne bodo izboljšale, se bodo morali preseliti v tujino, je dejal lastnik. "Imamo en kup zakonodaj, ki onemogočajo hiter razvoj podjetij, predvsem ekstremno visoko obdavčenje izobražene in sposobne delovne sile, na drugi strani je toga zakonodaja, podjetju je težavo predstavljala zazidljivost parcel".

Pravi, da ne gre le za nespodbudno okolje, ampak je to celo ponižujoče. Meni, da je boljše v Avstriji, vabijo ga tudi v Italijo, kamor bo prihodnje leto del proizvodnje preselilo podjetje Pipistrel iz Ajdovščine, še pravi RTV Slovenija. Akrapovič bo v domačem okolju ostal le, če se razmere za podjetništvo ne bodo še poslabšale.

"Predvsem potrebujemo neko stabilno zakonodajo, ki je naravnana k stimuliranju razvoja, vlaganju v razvoj in pridobivanju kadrov, ki so visoko izobraženi, ter razmišljanju o prestrukturiranju celega gospodarstva iz dodelavnih del v višje tehnologije," je še povedal podjetnik, ki dobro ve, kaj je kriza, leta 2008 so začela naročila upadati, takrat so odpustili 26 ljudi, a so s korenitimi ukrepi težave prebrodili. Zdaj je v podjetju 40 ljudi več kot pred dvema letoma. V petih letih pa nameravajo promet podvojiti - s 40 na 80 milijonov evrov.

drugace pa dragi sky vrjetno ne ves kaj pomeni povecanje prometa iz 40 na 80 milj.... v 5 letih.....

dejansko bo mu uselo najvrjetneje to v 3 :worship:

aja pa glede zaslužka....

naprimer za lazje razumevanje

tukaj je odzadaj miljon stvari ki jih ti ne bos nikoli razumel.... in ne mislim se spuščat v detajle.....

od materiala ki stane, do delavca, do razvoja itn......

no in to ti jaz hočem povedat....kdo mu ne dopušča zazidljivih parcel? kdo drug kot naša država....kdo ga tunka?

in jst akrapoviča čist podpiram, ne podpiram pa vlade ki mu serje na glavo zaradi njegove uspešnosti saj s tem homologiranjem dirkaških in cestnih izpuhov je čist državna izmišljotina ;)

upam da štekaš kar sem hotel povedati.....

od zdaj naprej te bom klical todomundo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no in to ti jaz hočem povedat....kdo mu ne dopušča zazidljivih parcel? kdo drug kot naša država....kdo ga tunka?

in jst akrapoviča čist podpiram, ne podpiram pa vlade ki mu serje na glavo zaradi njegove uspešnosti saj s tem homologiranjem dirkaških in cestnih izpuhov je čist državna izmišljotina ;)

upam da štekaš kar sem hotel povedati.....

od zdaj naprej te bom klical todomundo

kje je bilo govora o zazidljivih parcelah?

vrjetno se je kaj druga odzadaj, kot naprimer pametni občinski svetniki in podobne zadeve... ne pa vlada......

ne zdaj teme menjat otročič...

pa kje si pobral da je v vladi problem da ti ne moreš homologirat izpuha??

res vsak dan zvem kaj novega....

pomojem bo treba naredit referendum o izpuhih....

mislim da malce ti zamenjuješ pojme.......

pa saj vseeno......

boš odrasel enkrat... :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje je bilo govora o zazidljivih parcelah?

vrjetno se je kaj druga odzadaj, kot naprimer pametni občinski svetniki in podobne zadeve... ne pa vlada......

ne zdaj teme menjat otročič...

pa kje si pobral da je v vladi problem da ti ne moreš homologirat izpuha??

res vsak dan zvem kaj novega....

pomojem bo treba naredit referendum o izpuhih....

mislim da malce ti zamenjuješ pojme.......

pa saj vseeno......

boš odrasel enkrat... :topic:

kdo piše oz. si izmišljuje zakone in jih nato tudi omgoča??? mogoče sosedov Tonček? ali njegov stari OČA?

ma dej ne da se mi sploh pregovarjat s tabo ker itak ne bomo nič spremenili, ti pa kar verjami v božička.

In ja jaz sem mlad ampak vsaj toliko razgledan da vidim kaj definitivno je problem v tej državi, pa ziher ni akrapovič ;)

LP

bom odrasel ja ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In ja jaz sem mlad ampak vsaj toliko razgledan da vidim kaj definitivno je problem v tej državi, pa ziher ni akrapovič ;)

Pa definitivno ni problem v tej državi, da moraš izpuh homologirati. Problem je v tem, da ti in tebi podobni "ne jebete" predpisov. Zato pa vsi delajo po svoje in kradejo ter imamo anarhijo elit, kjer si eni dovolijo preveč in za to zaradi narobe zastavljenega sistema ne odgovorjajo in niso kaznovani.

Anarhija je super zadeva za anarhiste pri koritu, za vse ostale pa je totalno sranje. Sej boš še mal odrastu pa razumel... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred kratkim sem nabavil akrapota, ki ga nameravam homologirat. Kr precej se vozim po avstriji, zato nameravam imeti glušnike večinoma not.

Je pa moped z temi glušniki precej tih, zdi se mi, da celo tišji od orig. rorov :blush: .

Zanima me, če ste tisti, ki imate glušnike not navrtali kaj lukenj in če, koliko, kakšen fi....?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred kratkim sem nabavil akrapota, ki ga nameravam homologirat. Kr precej se vozim po avstriji, zato nameravam imeti glušnike večinoma not.

Je pa moped z temi glušniki precej tih, zdi se mi, da celo tišji od orig. rorov :blush: .

Zanima me, če ste tisti, ki imate glušnike not navrtali kaj lukenj in če, koliko, kakšen fi....?

Jaz sem dal narediti nove glušnike,iz starih se porežejo cevi stran,se podreja večja luknja ,privariš večje cevi in imaš odličen glas,moraš pa glušnik podrejat skor do stene tko da ostane samo pol matice kjer se privijači glušnik na ispuh trance_25_naughty.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred kratkim sem nabavil akrapota, ki ga nameravam homologirat. Kr precej se vozim po avstriji, zato nameravam imeti glušnike večinoma not.

Je pa moped z temi glušniki precej tih, zdi se mi, da celo tišji od orig. rorov :blush: .

Zanima me, če ste tisti, ki imate glušnike not navrtali kaj lukenj in če, koliko, kakšen fi....?

-kupiš MASS pa ne rabiš nič predelat

-če ne verjameš,prisluhni :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

-kupiš MASS pa ne rabiš nič predelat

-če ne verjameš,prisluhni :winkiss:

vrjamem da mass ni slab...

samo primerjava med porschejem in fiat pando.... tudi ni najbolj realna......( mogoče sem malce pretiraval ampak upam da veš kaj ti hočem povedat)

akrapovič je ime ki je top znamka.... prepoznavna po celotnem svetu...

itn...

Popravljeno . Popravil hilton
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

-namen ni v primerjavi kakovosti,čeprav je ta relativna,ampak v zvoku z in brez dušilca :winkiss:

-drugače je posnetek slabe kakovosti,ta oblika izpuha pa meni izgleda kot rostfrei dimnik

-drugače pa vsa čast Akrapoviču :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

-namen ni v primerjavi kakovosti,čeprav je ta relativna,ampak v zvoku z in brez dušilca :winkiss:

-drugače je posnetek slabe kakovosti,ta oblika izpuha pa meni izgleda kot rostfrei dimnik

-drugače pa vsa čast Akrapoviču :worship:

ok

meni najljubši zvok.. seveda 2 cilindrov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 cilindra::notworthy: :notworthy:

Popravljeno . Popravil motofil
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me, če ste tisti, ki imate glušnike not navrtali kaj lukenj in če, koliko, kakšen fi....?

Ne uničuj po nepotrebnem originalne glušnike. Nobene luknje ne pomagajo, nobeno krajšanje ne pomaga itd....Edino da nabaviš nove glušnike z večjim izhodnim fi-jem....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne uničuj po nepotrebnem originalne glušnike. Nobene luknje ne pomagajo, nobeno krajšanje ne pomaga itd....Edino da nabaviš nove glušnike z večjim izhodnim fi-jem....

..aja? Nisem vedel, da obstajajo tudi z večjim fi-jem.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..aja? Nisem vedel, da obstajajo tudi z večjim fi-jem.....

Original glusnik za Fazerco ma premer 32mm, z Fripsom pa furava 38 mm (ce se ne motim). Sam se vecimo prevozim po jodlariji in mam iz tega razloga tudi cel cas glusnik montiran;tam te takoj oberejo za 50 EUR, pri nas se pa se da nekak pogovorit z policisti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Original glusnik za Fazerco ma premer 32mm, z Fripsom pa furava 38 mm (ce se ne motim). Sam se vecimo prevozim po jodlariji in mam iz tega razloga tudi cel cas glusnik montiran;tam te takoj oberejo za 50 EUR, pri nas se pa se da nekak pogovorit z policisti.

...in kje si ti nabavil ta večji fi? Na gornjih linkih ne najdem.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!