Skoči na vsebino

Akrapovič izpušni sistemi


wowman

Priporočene objave

1 hour ago, simonh said:

Ker je kupljen biv lani poleti. Naredil cca 2000km in pospravil motor. O glasnosti pa zacel razmislat letos ko sem motor spet dav na cesto :D

Verjamem da nebo nic vecji uzitek...ampak za ta dnar sm prcakvov neki druzga....ni blo pa mal dnarja 

Po domače se temu reče, da imaš dolgo lajtngo. :)

Verjetno bodo zaradi zakonodaje itak začeli delati vse brez killerjev.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, Zivnorc said:

...ma neeeeeeee...   :eek:

... pa ...a to si moral sam pogruntat??.... nismo že dovolj pisali o tem?  :P

 

Hvala za dobre nasvete. Vzel od makaronarjev, pa 500€ je ostalo. Je pa hudič, ker vsak sprašuje zakaj ne Akrapo :mad:. Še nalepko bom dol snel, ker se mi ne da razlagat.. 

Če realno ocenim, kvaliteta izdelave je nekoliko slabša, spet pa ne toliko, da bi plačal 3-kratno ceno. Zvok je zadovoljiv, za karbonski pokrovček in titan mi je pa vseeno. Aja, pa db killer pride zraven serijsko :D.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, XTR pravi:

Hvala za dobre nasvete. Vzel od makaronarjev, pa 500€ je ostalo. Je pa hudič, ker vsak sprašuje zakaj ne Akrapo :mad:. Še nalepko bom dol snel, ker se mi ne da razlagat.. 

Če realno ocenim, kvaliteta izdelave je nekoliko slabša, spet pa ne toliko, da bi plačal 3-kratno ceno. Zvok je zadovoljiv, za karbonski pokrovček in titan mi je pa vseeno. Aja, pa db killer pride zraven serijsko :D.

Sej to nooooo :) hahahaha

Verjetno za vecino motorjev pride, za mojo hornetko pa zgleda da ne....phaa...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, motolover pravi:

Po domače se temu reče, da imaš dolgo lajtngo. :)

Verjetno bodo zaradi zakonodaje itak začeli delati vse brez killerjev.

....verjetno da res..... je čisto logično..

pred eno uro, simonh pravi:

Sej to nooooo :) hahahaha

Verjetno za vecino motorjev pride, za mojo hornetko pa zgleda da ne....phaa...

MASS obuje tudi vas.

Mogoče so vse mogoče kombinacije izpuhov in motorjev tega proizvajalca...... kar je zelo pozitivno , saj se lahko prosto zmišljuješ, kaj bi rad. Pa sej so vsi auspuhi praktično enaki.... samo številke na njih (na vsakem tipu) so drugačne...in dobiš homolomo papir s to številko za tvoj tip motorja...in to je to.

...ni to to, da na tvojo HONDO paše pa samo en auspuh od Akrapota. .... malo za lase privlečeno tole.... da lahko računajo več, da pa morajo za vsak tip motorja razviti svoj denfer.... ajd, ne rečem, če menjaš celoten izpušen sistem... to je druga pesem...

...sej ne da bi delal reklamo za MASS v AKRAPOVIĆ temi...(ker nimam nič od tega) .....ampak sem izredno zadovoljen, da sem naredil tako, kot sem....in mogoče nekomu pomagal pri odločitvi...

tko..  :cool:

:P

 

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Itak samo Mass pa Mitas ,sej če bi mel pa Obelićevo , bi blo pa Obelićev o tops :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, simonh pravi:

Ker je kupljen biv lani poleti. Naredil cca 2000km in pospravil motor. O glasnosti pa zacel razmislat letos ko sem motor spet dav na cesto :D

Verjamem da nebo nic vecji uzitek...ampak za ta dnar sm prcakvov neki druzga....ni blo pa mal dnarja 

prevec moto svet beres in si delas probleme tam kjer jih ni. 

pa res ne razumem kako je lahko proizvajalec kriv, ker ti ne omogoca predelav, ki niso dovoljene za vožnjo v prometu?

pred 7 urami, Zivnorc pravi:

....verjetno da res..... je čisto logično..

MASS obuje tudi vas.

Mogoče so vse mogoče kombinacije izpuhov in motorjev tega proizvajalca...... kar je zelo pozitivno , saj se lahko prosto zmišljuješ, kaj bi rad. Pa sej so vsi auspuhi praktično enaki.... samo številke na njih (na vsakem tipu) so drugačne...in dobiš homolomo papir s to številko za tvoj tip motorja...in to je to.

...ni to to, da na tvojo HONDO paše pa samo en auspuh od Akrapota. .... malo za lase privlečeno tole.... da lahko računajo več, da pa morajo za vsak tip motorja razviti svoj denfer.... ajd, ne rečem, če menjaš celoten izpušen sistem... to je druga pesem...

...sej ne da bi delal reklamo za MASS v AKRAPOVIĆ temi...(ker nimam nič od tega) .....ampak sem izredno zadovoljen, da sem naredil tako, kot sem....in mogoče nekomu pomagal pri odločitvi...

tko..  :cool:

:P

 

 

in ne samo to, tudi ce ti skrajsa lonc na polovico ti glih tako da papirje ceprav se iz lune vidi, da je kr neki podomače vrženo skupi.

Popravljeno . Popravil cikadina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cika tukaj te pa moram popravit ,te stvari se da narediti kot tovarniško ,samo mora pravi majster delat ,ti pokažem pri meni če se kaj vidimo ,pa boš povedala če vidiš predelavo :Ddrugače se pa strinjam !

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ne mislim izdelave kot take, da bi bilo grdo ali šlampasto narejeno. ampak me je pa malo tezko prepricat da 20cm dolg auspuh, ki ima na koncu tako lukno da gre moska pest notr je v sladu s predpisi. dere se pa da te iz rid slisjo se v logatec :P. nimam nic proti massu al karkoli samo razlika med tistim kar je v italijanskem katalogi in za kar sklepam so papirji in tistim kar vidim in predvsem slisim po cesti je pa ogromna.

ce ta auspuh ne bi bil na motorju tako izpostavljen bi ga 90% ljudi pustilo na miru. tko pa je to najbolj enostavna stvar za "individualizacijo" mopeda pa se poleg estetskega ma se zvocni ucinek :P pa tak fajn "ice braker" je za pred gostilno. se takoj kak najde "a ti pa mas akrapota, ja fajn to" dosti boljs kot "u ti si pa dve nalepkici na moped nalimu" :lol1:

zdej grem pa spat k vidim da ze neumnosti pisem :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Kmet2 pravi:

Cika tukaj te pa moram popravit ,te stvari se da narediti kot tovarniško ,samo mora pravi majster delat ,ti pokažem pri meni če se kaj vidimo ,pa boš povedala če vidiš predelavo :Ddrugače se pa strinjam !

Gre za izpuh z "napačno" številko ? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ste pa zapel za te Mass izpuhe. Pa saj obstaja še kakšen drug ITA proizvajalec... Termignoni, MiVV, LeoVince... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 minutami, XTR pravi:

Ste pa zapel za te Mass izpuhe. Pa saj obstaja še kakšen drug ITA proizvajalec... Termignoni, MiVV,LeoVince..:)

:OK:

 

pred 28 minutami, Borutt pravi:

Gre za izpuh z "napačno" številko ? 

Ne!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, XTR pravi:

Ste pa zapel za te Mass izpuhe. Pa saj obstaja še kakšen drug ITA proizvajalec... Termignoni, MiVV, LeoVince... :)

Nisem zapel za ta MASS izpuh....in ja...vem, da obstajajo še drugu ITA izpuhi...Vendar mi je ob vsem prebiranju in izbiranju v ooči padel (za moj motor) edino MASS....in me boli "K" če je italijansku al pa če je norveški...

Vse ostalo, kar si naštel....ali mi ni bilo všeč (klasičen lonec na dolgem roru do tablice) ali pa je bilo cenovno kot Akrapovič....

Hvalim ga zato, ket sem imel te lonce v rokah...se pogovoril z mojstrom Igorjem......in se pogovoril, kaj hočem. Za vsak lonec mi je povedal, kak zvok spušča (itak pa sem bil že odločen za katerega)....kako ti ga zmontira...ali stori še kaj.....

....skratka... Da se zmeniti prav vse.

Povedal mi je štorije od nekaterih strank, ko so zahtevali kaj, kar jim je odsvetoval...pa so hodili nazaj....skratka majjstr na mestu...

Ko prevzamem motor, me vpraša, če je to-to....mi da homolomo papir z vpisanim izpuhom....plačam....mi pove še, če mi kaj ne bo všeč...pridi in popraviva...si dava roko...in grem.

Zato hvalim Mass. :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, cikadina pravi:

ma ne mislim izdelave kot take, da bi bilo grdo ali šlampasto narejeno. ampak me je pa malo tezko prepricat da 20cm dolg auspuh, ki ima na koncu tako lukno da gre moska pest notr je v sladu s predpisi. dere se pa da te iz rid slisjo se v logatec :P. nimam nic proti massu al karkoli samo razlika med tistim kar je v italijanskem katalogi in za kar sklepam so papirji in tistim kar vidim in predvsem slisim po cesti je pa ogromna.

zdej grem pa spat k vidim da ze neumnosti pisem :P

...  ne more  zmontirati in dati na homologacijo nič drugačnega, kot originalnega lonca, kot je w katalogi..  :D .... tako da tisto, kar si videla, fantje predelujejo ali sami..... ali pa s pomočjo "mojstra" po homologaciji..   ;)

Na homologaciji izpuh slikajo za v arhiv....in verjamem, da je zmontiran original... če pa dajo fantje naslednjo uro skrajšat izpuh, je pa to potem njihov problem...   :D

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Zivnorc pravi:

Nisem zapel za ta MASS izpuh....in ja...vem, da obstajajo še drugu ITA izpuhi...Vendar mi je ob vsem prebiranju in izbiranju v ooči padel (za moj motor) edino MASS....in me boli "K" če je italijansku al pa če je norveški...

Vse ostalo, kar si naštel....ali mi ni bilo všeč (klasičen lonec na dolgem roru do tablice) ali pa je bilo cenovno kot Akrapovič....

Hvalim ga zato, ket sem imel te lonce v rokah...se pogovoril z mojstrom Igorjem......in se pogovoril, kaj hočem. Za vsak lonec mi je povedal, kak zvok spušča (itak pa sem bil že odločen za katerega)....kako ti ga zmontira...ali stori še kaj.....

....skratka... Da se zmeniti prav vse.

Povedal mi je štorije od nekaterih strank, ko so zahtevali kaj, kar jim je odsvetoval...pa so hodili nazaj....skratka majjstr na mestu...

Ko prevzamem motor, me vpraša, če je to-to....mi da homolomo papir z vpisanim izpuhom....plačam....mi pove še, če mi kaj ne bo všeč...pridi in popraviva...si dava roko...in grem.

Zato hvalim Mass. :D

 

Sam za Kmeta je prepoceni :P

A ni fajn, ko lahko kdaj navadni smrtniki kupimo tut kaj dobrega pa poceni?

Mitas, a ni fajn. Pa še fajn je, pa poceni. Za nekatere so pa žal prepoceni. No zame bi lahko bile še cenejše, pa jih bi še vedno vzel :D

 

Popravljeno . Popravil DAMI34
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 hours ago, Zivnorc said:

Hvalim ga zato, ket sem imel te lonce v rokah...se pogovoril z mojstrom Igorjem......in se pogovoril, kaj hočem. Za vsak lonec mi je povedal, kak zvok spušča (itak pa sem bil že odločen za katerega)....kako ti ga zmontira...ali stori še kaj.....

....skratka... Da se zmeniti prav vse.

Povedal mi je štorije od nekaterih strank, ko so zahtevali kaj, kar jim je odsvetoval...pa so hodili nazaj....skratka majjstr na mestu...

Ko prevzamem motor, me vpraša, če je to-to....mi da homolomo papir z vpisanim izpuhom....plačam....mi pove še, če mi kaj ne bo všeč...pridi in popraviva...si dava roko...in grem.

Zato hvalim Mass. :D

 

Čez mojstra nimam slabe besede. Mi je že naredil uslugo za kar sem mu zelo hvaležen, kapo dol za tak odnos do strank. Na žalost pa v njihovi ponudbi nisem našel izpuha ki bi mi bil res všeč, da bi lepo sedel na moj motor. Zgleda da sem preveč izbirčen. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, cikadina pravi:

ja pol pa ne more narest kar hočeš :P

 

...japalahko...  :P

pred 11 minutami, XTR pravi:

Čez mojstra nimam slabe besede. Mi je že naredil uslugo za kar sem mu zelo hvaležen, kapo dol za tak odnos do strank. Na žalost pa v njihovi ponudbi nisem našel izpuha ki bi mi bil res všeč, da bi lepo sedel na moj motor. Zgleda da sem preveč izbirčen. 

Zamenjaj motor.

Simpl.  :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, DAMI34 pravi:

Sam za Kmeta je prepoceni :P

A ni fajn, ko lahko kdaj navadni smrtniki kupimo tut kaj dobrega pa poceni?

Mitas, a ni fajn. Pa še fajn je, pa poceni. Za nekatere so pa žal prepoceni. No zame bi lahko bile še cenejše, pa jih bi še vedno vzel :D

 

:fyou::fyou:Zanimivo vas je brat ko obračate plošče ,pa ne samo za gume ,temveč elektronska pomagala ,znamke motorjev itd ......prav nasmejite me ,kako je zdaj to vse super duper ,prej ko ste vozili mopede ki so preprosto zaostajali za napredkom in novostmi pa so bili to najboljši motorji . Več ko imaš več se ti lahko pokvari ,vzmetenje -boljšega ni kot na Japoncu ,bremze so vsaj primerljive če ne boljše ,pa ne bi več našteval pa bi lahko v nedogled . Da ne govorim o trditvah ,da ne bi kupil nikoli mopeda ki je 15+ ker bla bla bla itd .......pa to ne leti osebno na tebe (tud Miško):P sam na vse Kawasakijevce in japončkarje ki so prešaltali v zdnjih dveh letih na polizdelke kot so GS,KTM itd .......škoda ker si ne preberete vaših postov 3 leta nazaj in zdaj ...........jz umiram od smeha :lol1:

Pa ne mi zdej litanij pisat kako je Kawasaki še zmerom oh in sploh ,ker če bi bil se definitivno ne bi odločali za haj tek motorje ki so zelo kvarljivi ,pa predragi itd .......itak boste skočli pokonci prav tisti ,ki ste se najdli v tem zapisu .

pa lep pozdrav z vašimi novimi polizdelki ,ki se kvarijo ,imajo slabo servisno mrežo ,so predragi in nasploh zelo kvarljivi in blablabla 

Sam osebno bi kupil takoj KTM-a če bi bil samo 4k€ in ne 16  ,bi pa tudi takoj kupil Kawasaki če bi imel vsaj primerljiv moped tistemu kar iščem ,žal nima in kot kaže še dolgo ne bo imel ! 

Kaj kaj ,boli ,dolgčas skratka jebite se vsi :fyou::fyou: 

Če boste vključili še mal cinizma in sarkazma ,boste post razumeli tako kot je mišljen ,če pa ne se pa spet :l_01:

Lp iz sončnega UKC 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 urami, Kmet2 pravi:

 

Kaj kaj ,boli ,dolgčas skratka jebite se vsi :fyou::fyou: 

 

Lp iz sončnega UKC 

jebi se tut ti :P Pa ščipalko si dej na ušes bo manj bolelo :P

ps. sej bo še mal, pol pa mopeeeeed

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupim izpuh za suzuki gsxr600 2010 letnik ce ima kdo za prodat akrapovic ali leovince:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

Živjo. 
Kupuje kdo akrapoviča za Yamaho FZ6? Ker imam željo po originalnem izpuhu (novem), in bo akrapovič za prodati.

Lep pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!