Skoči na vsebino

Akrapovič izpušni sistemi


wowman

Priporočene objave

Na kratko.

Poleti sem kupil izpuh WINGS, zraven nisem dobil nikakršne homologacije !

Kaj sedaj lahko pričakujem na tehničnem pregledu glede auspuha?

:010 :010 :010 :010

daš gor original avspuh(10 minut dela)...seveda je to samo moj predlog....pa javi kako je šlo ker jaz imam prvi tehnični šele drugo leto....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ti originaln lonc tut meri?Moj je namreč zlo glasn- LC4 620 SC.

original lonec naj bi bil v skladu z vsemi zahtevami...če si motor kupu v Sloveniji se nimaš česa bat....

Kaj pa pri tapravih strojih, ki imajo 2,3,4 lonce??  Dela za cel popoldan

definiraj kaj je pravi stroj :angry:

sicer pa sej ni važno...če hočš ga dej gor drugače pa kupuj lonce ki imajo urejene zadeve....sicer pa še nisem vidu motorja s 4 neoriginal avspuhi....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Itak da so predelave tud z več kot 4 auspuhi!!!

Vidu sm jih že 4 na vsak stran! Torej vse skup 8!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :yea2: :devil: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bi rad žalu!

Sm pa vidu u Wingsu k sm ga razdru, da je not posinkana mrežica, ki se uporablja za zajce!!!! :lol1:

Po možnosti ti jo po enem mescu vn odnese in pol ni čudno da so auspuhi glasni!

Akrapovič uporablja perforirano INOX pločevino ki je velik boljša!!!!!! :o .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dvomim! Tista mreža za zajce je jako redka tak da bi ti verjetno že po eni uri vso volno ven spihalo.

Glede na to ceno ki jo imajo ga bom magari sam razdru pa zamenjal mrežo za zajce z perforirano pločevino ki jo lahko dobim na metre.

Samo kot sem že napisal močno dvomim.

LP

Leteči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bi rad žalu!

Sm pa vidu u Wingsu k sm ga razdru, da je not posinkana mrežica, ki se uporablja za zajce!!!! :lol1:

Po možnosti ti jo po enem mescu vn odnese in pol ni čudno da so auspuhi glasni!

Akrapovič uporablja perforirano INOX pločevino ki je velik boljša!!!!!! :o .)

kupi akrapoviča...pa kaj ti pričakuješ od avspuha ki je za pol cenejši kot akrapovič....sej je čist logično kjeri avspuh je boljši....če si lahko privoščiš akrapoviča potem ga takoj kupi...avspuh je namreč vrhunski v vseh pogledih.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

definiraj kaj je pravi stroj :angry:

sicer pa še nisem vidu motorja s 4 neoriginal avspuhi....

Stroj - mašina - taprava mašina

A nisi še nikoli videl Speed Tripla z tremi lonci al pa Z 1000 z recimo štirimi mig izpuhi?? Stopi iz megle.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stroj - mašina - taprava mašina

A nisi še nikoli videl Speed Tripla z tremi lonci al pa Z 1000 z recimo štirimi mig izpuhi?? Stopi iz megle.

sem vidu omenjene motocikle z omenjenim številom avspuhov....nisem pa vidu Z1000 z štirimi akrapoti...kvečjemu z enim mogoče dvema.....

in še vedno te sprašujem kaj je zate pravi motor...tisti ki ima 3,4 avspuhe...če ima enega ni al kaj??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sicer pa še nisem vidu motorja s 4 neoriginal avspuhi....

Hočeš rečt da ne obstaja in da vsi tukaj blodijo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hočeš rečt da ne obstaja in da vsi tukaj blodijo?

kaj se zdej name spravljaš....povedal sem kaj sem sam vidu.....povedal sem da taki motorji obstajajo vendar so izjemno redki in to je vse.....obstajajo motorji z več kot 4 avspuhi...vendar se akrapovič ne sekira kako jim bo 5 avspuhov nadel gor...ker je manjše število bolj učinkovito....drugo je estetika....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na kratko.

Poleti sem kupil izpuh WINGS, zraven nisem dobil nikakršne homologacije !

Kaj sedaj lahko pričakujem na tehničnem pregledu glede auspuha?

:010 :010 :010 :010

neopravljen tehnični pregled, ali pa ne ... odvisno od tvoje sreče in če je bila žena ponoči prijazna do tvojega pregledovalca ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem bil že 99%, da grem po WINGSE, ampak, če ni homologacije, potem verjetno tudi WINGSOV ne bo.

Sicer pa Kuža tudi z originalom kar lepo prede....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cist tko "mimo grede" a ma kdo priblizno oceno med kaksnimi cenami se giblje Akrapo street-legal? Sej vem da se da poklicat pa zvedet, ampak da se ne bo kdo matru, ce slucajno kdo ze pozna info. <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cist tko "mimo grede" a ma kdo priblizno oceno med kaksnimi cenami se giblje Akrapo street-legal? Sej vem da se da poklicat pa zvedet, ampak da se ne bo kdo matru, ce slucajno kdo ze pozna info. <_<

Pride te priblizno 120k - odvisno od modela motocikla. :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cist tko "mimo grede" a ma kdo priblizno oceno med kaksnimi cenami se giblje Akrapo street-legal? Sej vem da se da poklicat pa zvedet, ampak da se ne bo kdo matru, ce slucajno kdo ze pozna info. <_<

Letos bo itak 80% celotne proizvodnje street-legal (razen racing line). Ce se malo pocakas bos precej o tem prebral v clanku, ki se bo avtomagicno pojavil na naslovni strani motosveta.

Ceno pa si ze izvedel. Gre seveda za en slip-on lonec. Dva sta temu primerno drazja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Zanima me koliko je še akrapovič učinkovit po štirih letih garanja :?

po koliko km na leto...po moje se da kej poštimat....za v smeti zagotovo ni....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gre se za kawasaki zx9r l.2000 prevoženih30.000 km.se da učinkovitost preverit pri kakšnem mehaniku, ali samo pri proizvajalco(akrapovič). :fight2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kokr sm jest prebrau nej bi se volna v auspuhu menala na vsako leto-pa kdo to dela :? :?

Definitivno je pa priporocljivo jo po parih letih zamenjat. Volno za akrapota pa vemo kje se dobi-Ivančna Gorica :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kokr sm jest prebrau nej bi se volna v auspuhu menala na vsako leto-pa kdo to dela :? :?

Definitivno je pa priporocljivo jo po parih letih zamenjat. Volno za akrapota pa vemo kje se dobi-Ivančna Gorica :OK:

Ampak verjetno samo za njegove izdelke

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak verjetno samo za njegove izdelke

A de bi se pri Akrapovicu z Wings-i in temu podobnimi zajebaval :? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A de bi se pri Akrapovicu z Wings-i in temu podobnimi zajebaval :? :?

NE da bi ti volno prodal, dvomim.

LP

Leteči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!