Skoči na vsebino

KORONA virus


vandrovec
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

povezave (klik):

Priporočene objave

pred 53 minutami, DAMI34 pravi:

Faq, res debilno do amena. Pa kaj nas briga kaj se dogaja v Indiji.  Sicer sem pa kako vemo da je res? Sej so pri nas tudi bolnišnice polne korona bolnikv, pa tudi 1 novinar ni nikoli šel s kamero preverit v kako bolnico, če je res. Ma ljudje danes verjamejo vse. Razen resnice ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, DAMI34 pravi:

Veste, še vedno kritiziram vse sranje okrog korone. Ampak veste, če se boste testirali, jim boste naklonili še več penezov, kot če se cepite. In ja se strinjam: celjenje (razen cepljencu) ne pomaga prav veliko.

Moram pa biti pošten, ker sem že izdajauc baje. (cepljens s prvim odmerkom AZ razloge sem že zapisal)

Ne živim prav zdravo (pijem, kadim, žrem vse, diujam z motorjem) vsaj v tem pogledu ne smem filozofirat, kok je samo celjenje nevarno. Pa si vseeno dovolim izreči:

Cepljenje je nevarno, v kolikor živiš zdravo življenje, je nevarno v kolikor ne poznamo dolgoročnih posledic in je nevarno v koliko serjemo da bo rešilo vs problem. Drgač pa ni...starostnike je vsaj mal rešilo, nas (starejše občestvo) da bomo lahko potovali.

Problema pa ne bo rešilo. DEJSTVO

Bo pa zafukalo marsikoga, ki kasira pri provizijah, dodatkih itd..seveda si bodo hoteli podaljšati dobičke, zato bodo:

novi sevi (fullnevarni)

maske (provizije)

pocenit hitri testi za vse (2,2 mio dodanes) ko pade v žep posrednika dobra provizija.

Bi reku: zjebamo jih, če se vsi cepimo. Ampak vem, da jih ne bomo!!!! Izgovore za nadaljevanje agonije bodo že našli/iznašli. IN TO ME SKRBI.

 

ps. kdor se noče cepit ni obvezen, ga bodo pa jebal povsod, kamor se bo premaknil. Ter obstaja dokaj idealna opcija, da se korona umiri in vse sprosti. Sam počakat je treba, če se vam da.

 

 

 

 

 

Sej samo cepljenje ni noben problem,pa tud problem ni plačat 1x,2x na leto tist test,da lohk bruhnem na jadranko...problem je v tem,da se boste/bomo ( jest NE ) mogl cepit vsaj še 2,3,4 angleški imunologi so celo zapisali da tud več kot 5 let še...zdej je pa kla tisti problem...vsako cepivo,tako za gripo,kovid,ebolo,etc,delamo ga tudi mi....je čisti strup za telo,...kolk ljudi res umre samo zaradi kovida,mi ne bomo zvedl nikoli,ker vse vlade lažejo o tem....tud če se cepite vsi v sloveniji kovida ne boste izkoreninili....zbolevajo tudi tisti,ki so že bili cepljeni,baje da so simptomi lažji,ampak zbolevajo...je pa tu največji problem - vseh 8 miljard ljudi ne bo cepljenih NIKOLI,torej....pa upam,da nouš spet zdej to narobe razumu,da sm te hotu kej napadat....

Popravljeno . Popravil Grut
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6 minutes ago, skalar36 said:

Faq, res debilno do amena. Pa kaj nas briga kaj se dogaja v Indiji.  Sicer sem pa kako vemo da je res? Sej so pri nas tudi bolnišnice polne korona bolnikv, pa tudi 1 novinar ni nikoli šel s kamero preverit v kako bolnico, če je res. Ma ljudje danes verjamejo vse. Razen resnice ne.

Mam zelo dobrega frenda ki dela na covid oddelku v šempeterski, na infekcijski v lj pa 2 redna uporbika, en je se zivljensko odvisn od terapij tam. Ko je blo hudo, je blo povsod res hudo. Tud zdej oddelki niso prazni. Ni izrednega stanja. Decembra pa je blo zelo napeto. Zelo. De je zajebano mi je reklo tud par hospitaliziranih zarad covida.
 

Bolezen zna bit zajebana k 100 mater, in ko je folk bolan, zna bit zelo bolan. Ampak verjet mi ni treba. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

11 minutes ago, Grut said:

mogl cepit vsaj še 2,3,4 angleški imunologi so celo zapisali da tud več kot 5 let še.

Za take zadeve bi morala bit takrat se vedno razglasena pandemija. Racunam da ne bo. ZDA se pucajo. Dvomim da bo pandemija potegnena globoko v 2022. Ko se pandemijo preklice, jemtwh izrednih razmer konc. Ins smtem konc obveznih cepilnih kolobocij. 
 

Dopuscam tud de sm naiven, in bo vse samo se slabse. Norost na svetu je  dost velika. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 27 minutami, skalar36 pravi:

Faq, res debilno do amena. Pa kaj nas briga kaj se dogaja v Indiji.  Sicer sem pa kako vemo da je res? Sej so pri nas tudi bolnišnice polne korona bolnikv, pa tudi 1 novinar ni nikoli šel s kamero preverit v kako bolnico, če je res. Ma ljudje danes verjamejo vse. Razen resnice ne.

14 dni nazaj je bil v KC pravi Bergamo..pol je pa Janša reku, dejmo jim mal svobode, ko me fuka ustavno sodišče :P

V Indiji je res kažin..ma že dolgo..TRENUTNO JE PA ESKALIRAL.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, Kugelschreiber pravi:

Mam zelo dobrega frenda ki dela na covid oddelku v šempeterski, na infekcijski v lj pa 2 redna uporbika, en je se zivljensko odvisn od terapij tam. Ko je blo hudo, je blo povsod res hudo. Tud zdej oddelki niso prazni. Ni izrednega stanja. Decembra pa je blo zelo napeto. Zelo. De je zajebano mi je reklo tud par hospitaliziranih zarad covida.
 

Bolezen zna bit zajebana k 100 mater, in ko je folk bolan, zna bit zelo bolan. Ampak verjet mi ni treba. 

Sej to. Eni pravjo, da so bolnice prazne, eni pa da polne. In kje so novinarji s kamerami?

Je pa tud tko. ko je pri nas gužva in mal več dela, delavci takoj jamrajo kok je težko, ko so navajeni zimskih razmer, ko skoraj ni strank.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 31 minutami, Grut pravi:

Sej samo cepljenje ni noben problem,pa tud problem ni plačat 1x,2x na leto tist test,da lohk bruhnem na jadranko...problem je v tem,da se boste/bomo ( jest NE ) mogl cepit vsaj še 2,3,4 angleški imunologi so celo zapisali da tud več kot 5 let še...zdej je pa kla tisti problem...vsako cepivo,tako za gripo,kovid,ebolo,etc,delamo ga tudi mi....je čisti strup za telo,...kolk ljudi res umre samo zaradi kovida,mi ne bomo zvedl nikoli,ker vse vlade lažejo o tem....tud če se cepite vsi v sloveniji kovida ne boste izkoreninili....zbolevajo tudi tisti,ki so že bili cepljeni,baje da so simptomi lažji,ampak zbolevajo...je pa tu največji problem - vseh 8 miljard ljudi ne bo cepljenih NIKOLI,torej....pa upam,da nouš spet zdej to narobe razumu,da sm te hotu kej napadat....

cepim se točno tolikokrat, kot se hočem :P ti še ni potegnilo.

Sprostijo jadranko, Dami ne bo prejel niti drugega odmerka. Nikol nisem testiran, povsod se gibljem in delam celo korono v kontaktu s strankami.

Vse ostalo, vključno tvoj zapis je "glas vpijočega v puščavi". Če boš hotel kam mrdnit boš plačeval teste, al pa se cepil, če se kaj ne bo spremenilo.

Dokler ne zahtevajo da si daš strup v telo, si ga ni treba. Pa se strinjam, da je strup, ali vsaj nekoliko nevarno. Umreš pa ne ravno zarad tega.

Razumeš kje je poanta??

Debil je tisti, ki poziva ljudi na celjenje, da se bo rešu svet..ma debil je tisti, ki bi vsem ostalim prepovedal cepljenje, da bi rešu cvet.

Brihtni nas pa samo fino okrog prenašajo, pa čeprav so cepljenji pred kamero.

Veš, men so pojmi prekleto jasni. Dokler ni obvezno, ne jokat. Imamo izbiro, je pa glupost poudarjanje kako zadeva rešuje. Vendar pripomore. Če si mene bral v tej temi sem že zdavnaj pisal o cepljenju ranljive populacije.

Meni osebno moteče je, izsiljevanje neranljive populcaije s cepljenjem, testiranje ali karkol drugem, da se mu dovoli potovanje pod pretvezo, da je varn. Je moj kurac varn.- JAZ NISEM NIČ BOLJ VAREN OD NECEPLJENEGA

ALI

TESTIRANEGA

ALI

PREBOLELEGA

ALI

NIČ OD TEGA.

 

Ko bo vsem potegnilo da je bistvo varnosti samo in zgolj naše obnašanje predvsem v zaprtih prostorih, bo marsikaj samo po sebi izzvenelo.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, skalar36 pravi:

Sej to. Eni pravjo, da so bolnice prazne, eni pa da polne. In kje so novinarji s kamerami?

Je pa tud tko. ko je pri nas gužva in mal več dela, delavci takoj jamrajo kok je težko, ko so navajeni zimskih razmer, ko skoraj ni strank.

a je bistvo kake so bolnice? Če so take kot v Indiji bo groza, če so mal boljše bo mal manj groze. (če maš 100covid postelj je problem, če jih maš 10000 je problem minoren, vse je samo v prikazu številk)

Dejstva pa so in to lahko povejo preboleli, da večina korono normalno preživi, drugi z mal posledic, tretji  s fajn posledicami, četrti komaj komaj in nekateri umrejo. Vem za vse. Se ne gre za višjo znanost, tut men je sorodnica umrla, pa od stranke mama je umrla..korona je pač korona. Se bi dalo normalno živet in normalno umirat.

Predvsem pa ne uničit še vsega zraven. Vključno z zdravjem, ki ni povezano s korono a so se čakalne vrste podaljšale)

Jaz v celi kolobociji ne vidim višjih ciljev fantastične svetovne zarote (pa četudi bi bila), je čisto dovolj domačih pritlehnih zaslužkarjev, ki jim kriza hudo finančno koristi. In taki bodo napihovali dramo do konca. Dnar je dnar.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

31 minutes ago, skalar36 said:

Sej to. Eni pravjo, da so bolnice prazne, eni pa da polne. In kje so novinarji s kamerami?

Je pa tud tko. ko je pri nas gužva in mal več dela, delavci takoj jamrajo kok je težko, ko so navajeni zimskih razmer, ko skoraj ni strank.

Oboje drži. Ortopedija je prazna, dohtarje za dodatke štempla varnostnik. Infekcijska pa je nabita, in novinarjams kamero ne bodo spustili. Tudi obeh staršev z otorkom niso spustili. Tudi moža do hospitalizirane žene niso. 
 

@DAMI34 ja, bistvo je kaksne so bolnice. Osebja je, kolikor ga je. Ze v normalnih casih je bilo na knap. Za 100 postelj rabis pac xy USPOSOBLJENIH ljudi.  Za 100 dodatnih postelj rabis DODATNIH xy. Zato stvari odpadajo. Ker covid19 odžre (cloveske, materialne, financne in prostorske) vire ostalim “manj pomembnim” oddelkom. Za generacijo sms ali vms pac rabis 4 leta. Ne fantazirat de se jih bo iz srbije uvazalo za kusur.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 urami, DAMI34 pravi:

Spet.....če uporabiš malo osnovne računice.....

Ludilu i bezumlju nema kraja.
Indija ima nešto manje od 1.4 milijarde stanovnika i 3 milijuna zaraženih, odnosno aktivnih slučajeva, što bi u postotku iznosilo 0,222%. Dakle 0,222% populacije Indije je zaraženo. Ili, 99.78% populacije Indija nije zaraženo virusom. Toliko o tome koliko je Indijski soj zarazan, i toliko o pandemiji.
Na ovom linku možete naći službene podatke za svaku zemlju, a vezano uz koronu:
A na ovom linku možete izračunati na jednostavan način postotak:
 
E, sad, obradimo prvo Panikhauerove brojke. Kaže, eksplozija - 314.835 novozaraženih u jednom danu - svjetski rekord! Zbilja zvuči impresivno. Ali Indija ima 1,4 milijarde stanovnika. To znači 225 novozaraženih na milijun stanovnika. Hrvatska je u istom danu imala 2.885 novozaraženih, to je 721 na milijun stanovnika. Znači, Hrvatska ima 3,2 puta više novozaraženih na mil.st. od Indije.
Idemo dalje, broj umrlih? U Indiji je 22. travnja umrlo 2.256 ljudi s covidom, a u Hrvatskoj 46. Na milijun stanovnika, to je u Indiji 1,6, a u Hrvatskoj 11,5. Hrvatska ima 7,2 puta više umrlih s koronom od Indije.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 urami, DAMI34 pravi:

Ko bo vsem potegnilo da je bistvo varnosti samo in zgolj naše obnašanje predvsem v zaprtih prostorih, bo marsikaj samo po sebi izzvenelo.

Nerad se spuščam v tele debate, kjer prepričani prepričuje prepričanega.

Pa vseeno. Letos januarja sem bil v Braziliji, Fortalezza (korono sem že pred tem prebolel).

Tam je stalna temperatura ponoči cca 22°c, čez dan 27-30°c. Veter piha stalno, enakomerno, pač ekvator. Vse hiše so brez stekla v oknih, ker tega pač ne potrebujejo. Takrat sem bil prepričan, da tam pa res korona ne more udarit, ker nima pogojev.

Ljudje se ves čas zadržujejo zunaj, tudi če so v hiši, so praktično zunaj. Pa vendar. Sem ostal v stiku z nekaj domačini. Pred enim mesecem full jeba, vsi bolani, bolnice zaprte za vse, razen kovid,...

Point: ne vem kako, ampak tudi zunaj dela! Preverjeno.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Alla pravi:

Spet.....če uporabiš malo osnovne računice.....

 
Indija ima

Indija. Mene boli, ko se hinavščina brez primere dela po poročilih. Senzacionalne novice, koliko mrtvih in obolelih za kovid.

Da pa otroci živijo pod mostom že cele generacije, da imajo kastni sistem, ki je grozovit, da kmetje celo leto delajo za par vreč koruze, da ogromno ljudi umre zaradi lakote...ja seveda, pri vseh naštetih je težko delat dobičke. Z cepivi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Marko P. pravi:

Nerad se spuščam v tele debate, kjer prepričani prepričuje prepričanega.

Pa vseeno. Letos januarja sem bil v Braziliji, Fortalezza (korono sem že pred tem prebolel).

Tam je stalna temperatura ponoči cca 22°c, čez dan 27-30°c. Veter piha stalno, enakomerno, pač ekvator. Vse hiše so brez stekla v oknih, ker tega pač ne potrebujejo. Takrat sem bil prepričan, da tam pa res korona ne more udarit, ker nima pogojev.

Ljudje se ves čas zadržujejo zunaj, tudi če so v hiši, so praktično zunaj. Pa vendar. Sem ostal v stiku z nekaj domačini. Pred enim mesecem full jeba, vsi bolani, bolnice zaprte za vse, razen kovid,...

Point: ne vem kako, ampak tudi zunaj dela! Preverjeno.

Dela. Ma mnogo manj od zaprtih prostorov. Sicer pa tudi zunaj lahko imaš rizičen kontakt. Prenos je zgolj kapljičen in aerosolen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V indiji je cigu migu že brez korone.

Revni miljonar dobro pokaže. Al pa kak dokumentarec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, Alla pravi:

Morda je slika naslednjega: ena oseba ali več, people sitting, ljudje stojijo, na prostem in besedilo

Točno ja sori. Sm videl zadnjič novico ja, pa je nisem pripel sem, ker nima smisla. Puščanje plina v tovarni LG, po ponovnem zagonu, po koronski pavzi. NE moreš prepričanega prepričat. Tiste, ki pa vemo, da pri vsej stvari nekj precej smrdi, pa ni potrebno prepričevat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, skalar36 pravi:

Tiste, ki pa vemo, da pri vsej stvari nekj precej smrdi, pa ni potrebno prepričevat.

Lepo si povedal, nekaj smrdi pri tej zadevi...in zato, ker je smrdljivo, se je najbolje čim bolj distancirat od celotne zadeve. Dobro, maske smo na začetku sprejeli, čeprav se že kažejo posledice v nosu od nošenja mask, testiran sem bil samo enkrat, cepljen pa upam, da ne bom ... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, vandrovec pravi:

Lepo si povedal, nekaj smrdi pri tej zadevi..

Jaz mislim, da so korono izkoristili bančniki in ostali manipulatorji(bolezni korone ne zanikam, zanikam, da je toliko smrtonosna in nevarna kot se hoče prikazati), da so prikrili, da so centralne banke skoraj bankrotirale oziroma so. Z tiskanjem denarja so ves ta sistem, ki nima svetle prihodnosti, začasno obdržale pred potopom. Ampak tiskanje denarja ne prinese želenih učinkov. Dolgoročno se pozna na izdelkih, ki se dražijo. Inflacija, ki je že vidna. Tako da nas čaka še kar precj epizod korone, preden se konča. Sicer pa bolje, da hara korona, to je kamenček na vrhu Triglava v primerjavi, če se se sesuje monetarni sistem. To ne bo finančna kriza, ampak depresija, hujša kot 1929.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko se ugiba, kaj vse je v ozadju, meni zadostuje, da se vidi neresnico v tem, kar nam hočejo prikazati. Pa cenzura, nobenih analiz, širših znanstvenih razprav...samo vojaški ukrepi za nevedne ovce, utišanje, discipliniranje...nekateri pa vse to verjamejo in jim celo paše. 

Popravljeno . Popravil vandrovec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bom takole zapisal: vsa korona preplah je samo dimna zavesa. V ozadju se pripravlja Schwabov veliki reset z 90% depopulacijo. Cepiva so vedno bila zgolj uničevanje človeškega energetskega polja (živo srebro in aluminij v cepivih), z dodatki strupenih sestavin so ustvarili neplodnost (HPV cepiva). Vidimo da so prva otroška cepiva bila vbrizgana otrokom pri treh letih, danes takoj po rojstvu ko je otrokov imunski sistem še nerazvit in odvisen od matere. Cepiva trajno ostanejo v telesu in zaradi tega so otroci vso mladost bolj občutljivi na bolezni, ker se njihov imunski sistem vsled cepljenja ne odziva. In največja kriza nastaja kakšno leto po puberteti, ko se organizem poskuša postaviti v energetsko normalnost pa tega ni sposobno zaradi motilcev, ki so bila vbrizgana v telo. Od 2003 do leta 2015 je bila opravljena znanstvena analiza , ko so spremljali 2400 otrok, ki niso bili cepljeni v ZDA in UK , za kontrolno skupino so vzeli 3000 cepljenih otrok. Razlike so kratkomalo katastrofalne. Neceljeni otroci so več kot 30% manj oblevali in tudi čas okrevanja je polovico krajši od cepljenih. Mentalno so necepljeni otroci ravno tako za več kot 25% presegali cepljene otroke. In presenetljivo za znanstvenike je bilo, ko so opazili izvenčutne zaznave pri necepljenih otrocih.  Ta zadnji stavek mi je dal misliti čemu nas poskušajo obdržati na nizkih frekvencah. Edino na takšen način nas lahko obvladujejo in zato je tako "malo" ozaveščenih in prebujenih, ki ne razumejo kaj se dejansko dogaja. Očitna je katastrofalna distrofija uma in otopelost človekovega duha, ki se sicer odzove in reagira na zaznano ogrožanje biti človeška.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@kaizerverjetno poznaš teorijo, da smo odsluženi, da je na vrsti nov hibrid. Ampak to je za v drugo temo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, skalar36 pravi:

@kaizerverjetno poznaš teorijo, da smo odsluženi, da je na vrsti nov hibrid. Ampak to je za v drugo temo.

Ja.   Ponastavitev na osnovni model brez "dodatne opreme"... Delovni voli, ki opravijo kar hibrid ne zmore.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vedno bolj se nam jebe, to je bistvo :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!