Skoči na vsebino

KORONA virus


vandrovec
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

povezave (klik):

Priporočene objave

V cerkev tudi samo cepljeni in testirani ali to velja samo za gostilne ?
?
#samovprašam

  • Všeč mi je 2
  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, ChilliPalmer pravi:

Njim itak bog pomaga, if there is any.... 

ja sej ko puslušam majsrte od NIJZja in vlade ko klobasajo take, kdo v gostilno in kdo ne, pa kdo za 2 dni čez mejo, kdo 3..tut jest rečem:

Buh pomagi :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, schwantz pravi:

Malo tu, malo tam...

Brez potrdila o prebolevnosti!

Brez HAT!

Brez PCR!

Brez cepiva!

IMG_1051.jpg

IMG_1052.jpg

asimptomatik :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, schwantz pravi:

Malo tu, malo tam...

Brez potrdila o prebolevnosti!

Brez HAT!

Brez PCR!

Brez cepiva!

To nas kmalu čaka, trenutno imamo še odprte regije...cepljenci pa itak sodelujejo z okupatorjem :naughty:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, vandrovec pravi:

To nas kmalu čaka, trenutno imamo še odprte regije...cepljenci pa itak sodelujejo z okupatorjem :naughty:

Jop. Jaz se jim bi odreku..za vedno ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 38 minutami, maus pravi:

:huh: 

Morda je slika naslednjega: ena oseba ali več in besedilo

 

če je moj sonček sorodnik od nekoga, ki ima nepremičnino na Hrvaškem je za nekaj ur bolj varen od sončka katerega sorodnik nima nepremičnine na Hrvaškem..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

175810085_10224928845037971_978664848964689942_n.jpg.1556a8a2ceed6c40639f634d3d4af79c.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neverjetno kako Janezu uspeva. Sedaj obrača ljudi proti tistim, ki si želijo na morje. In naivneži primejo za vsako. Si nisem mislil, koliko vas je, ki vas muči foušija. Kar se tiče morja, je tisto na Jadranu top, je zdravo in je koristno.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 38 minutami, tomash pravi:

Neverjetno kako Janezu uspeva. Sedaj obrača ljudi proti tistim, ki si želijo na morje. In naivneži primejo za vsako. Si nisem mislil, koliko vas je, ki vas muči foušija. Kar se tiče morja, je tisto na Jadranu top, je zdravo in je koristno.

ma to je vedno počel, razn ko je šel Kacin bazen spucat

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobil sem že tretje vabilo za cepljenje v enem tednu, vedno z Astrazeneko. prijavil sem se samo na enem mestu ?

  • Haha 1
  • Žalosten 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, Igi Pop pravi:

dobil sem že tretje vabilo za cepljenje v enem tednu, vedno z Astrazeneko. prijavil sem se samo na enem mestu ?

jaz tudi ... mam take mišice, da bi hotl še cept :P 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 28 minutami, jama1100 pravi:

A morda veste kje se da z plavim Pfizerjem cepiti?

ne moreš izbirat ko te povabijo... na SMS-u vidiš, s čim so te nameravali nafilat ... moje starše so s Pfizerjem ... po navadi starejše pikajo s Pfizerjem in ti si starejši :P

jaz sem ceplen z AZ

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, jama1100 pravi:

A morda veste kje se da z plavim Pfizerjem cepiti?

To je za starejše ali tiste za odpis...:)

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Farmacevtski konglomerat s kazensko kartoteko:Pfizer "prevzema" trg cepiv EU-1,8 milijarde odmerkov.??????

14. aprila 2021 je predsednik Evropske komisije potrdil, da se Bruselj pogaja o pogodbi s podjetjem Pfizer za proizvodnjo 1,8 milijarde odmerkov cepiva mRNA. Ta astronomska številka predstavlja 23 odstotkov svetovnega prebivalstva. To je natančno štirikrat več kot prebivalstvo 27 držav članic Evropske unije (448 milijonov, podatki za leto 2020). To je največji projekt cepiv v svetovni zgodovini, ki ga spremlja nalaganje diaboličnega "časovnega traku" ljudem Evropske unije, ki sestoji iz ponavljajočih se cepljenj mRNA v "naslednjih dveh letih in pozneje". Celoten postopek bo povezan z neusmiljeno kampanjo strahu in vgrajenim potnim listom za cepivo, ki ga je Evropski parlament odobril komaj nekaj tednov pred objavo EU. Potni list EU za digitalna cepiva, ki ga bo izdelal Pfizer BioNTech, je del razvpitega projekta ID2020, ki ga sponzorira Globalno zavezništvo za cepiva in imunizacijo (GAVI) Billa Gatesa, „ki uporablja splošno cepljenje kot platformo za digitalno identiteto“. Če bi bilo treba to pogodbo EU s podjetjem Pfizer, ki se razteza na leto 2023, izvesti po načrtih, bi bila vsaka oseba v Evropski uniji cepljena štirikrat v obdobju dveh let (2021–2023). Upoštevajte, da so bile v času pisanja Pfizerjeva mRNA (kot tudi konkurenca, vključno z Astrazeneko, Moderno in J&J) pravno kategorizirana (v ZDA) kot „neodobreni“ in „eksperimentalni izdelki“. So prepovedana zdravila. V ZDA je FDA v svoji dvoumni izjavi cepivu Pfizer-BioNTech zagotovila tako imenovano dovoljenje za nujno uporabo (EUA), in sicer "za omogočanje uporabe neodobrenega izdelka v nujnih primerih ... za aktivno imunizacijo …"

Trženje „neodobrenega izdelka“ (ne glede na vladna dovoljenja, ki se nanašajo nanj) je nedvomno nezakonito. Potrjeno s strani več priznanih odvetniških pisarn.

Več milijard dolarjev za Pfizer BioNTech

V soglasju z zgodovinsko odločitvijo EU 14. aprila 2021 je Pfizer objavil, da so ceno cepiva povišali do 23 dolarjev na odmerek.

Velik denar za Big Pharma. Projekt cepiva z 1,8 milijardami odmerkov bo stal 41 milijard dolarjev, večinoma pa ga bodo financirali upniki držav članic EU. Projekt cepiv bo s tem prispeval k spiralni krizi javnega dolga, ki je prizadela večino evropskih držav, ki jo je sprožilo zaprtje gospodarske dejavnosti in blokade v zadnjih 13 mesecih. Medtem je Pfizer razširil svoj svetovni trg v veliki meri na škodo svojih konkurentov.

Srednjeročno:

2021–2023 in „onstran“.

Ko ste cepljeni, ni vrnitve v "Novo normalnost".

V EU je predviden tako imenovani „srednjeročni“ načrt, ki se bo podaljšal do leta 2022/23. Ali ta "srednjeročni" časovni načrt pomeni četrti in peti val?

"Srednjeročni" projekt se bo izvajal v povezavi z "Velikim resetom", ki ga je predlagal Svetovni gospodarski forum. Najverjetneje ga bodo spremljali lockdown-i in drugi omejevalni ukrepi. Na vidiku ni nikjer nobene predvidljive vrnitve v »novo normalnost«

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Laboratoriji v ZDA niso našli Covid-19 niti v enem od 1500 pozitivnih testov!!! CDC LAŽE IN ZAVAJA !

Tožbe proti CDC zaradi velike goljufije: testi na 7 univerzah VSEH pregledanih ljudi so pokazali, da NISO imeli Covida, temveč le gripe A ali B - glede na statistiko EU: „Corona“ je skoraj izginila, tudi med smrtnostjo. Klinični znanstvenik in imunolog-virolog iz laboratorija v južni Kaliforniji pravi, da s sodelavci s sedmih univerz toži CDC zaradi velike goljufije. Razlog: Covida-19 ni mogel najti v nobenem izmed 1500 vzorcev ljudi, ki so bili "pozitivno testirani". Preprosto je bilo ugotovljeno, da imajo VSI gripo A in v manjši meri gripo B. To se sklada s prejšnjimi ugotovitvami drugih znanstvenikov, o katerih smo že večkrat poročali. Dr. Derek Knauss: »Ko smo z laboratorijsko ekipo 1500 domnevno pozitivnih vzorcev Covid-19 podvrgli Kochovim postulatom in jih postavili pod SEM (elektronski mikroskop), v vseh 1500 vzorcih nismo našli NOBENEGA Covid-a. Ugotovili smo, da je bilo vseh 1500 vzorcev predvsem gripe A in nekaj gripe B, ni pa Covid primerov. Nismo uporabili bull**** PCR testa.

Na 7 univerzah COVID ni bil zaznan niti enkrat Ko smo preostanek vzorcev poslali na Stanford, Cornel in nekaj laboratorijev na Kalifornijski univerzi, so prišli do enakega rezultata: NOBENEGA COVIDA. Našli so gripi A in B. Nato smo vsi zaprosili CDC za izvedljive vzorce Covida. CDC je dejal, da jim jih ne morejo dati, ker teh vzorcev nimajo. ' Tako smo skozi vsa naša raziskovalna in laboratorijska dela prišli do trdega zaključka, da je bil Covid-19 namišljen in izmišljen. Gripa se je zgolj preimenovala v "Covid" in večina od 225.000 smrtnih primerov je bila posledica sočasnih bolezni, kot so bolezni srca, rak, diabetes, pljučni emfizem itd. Dobili so gripo, ki je še dodatno oslabila njihov imunski sistem, in umrli. "

TA VIRUS JE IZMIŠLJEN !!

Še vedno moram najti en izvedljiv vzorec s Covid-19, s katerim bi delal. Mi, ki smo laboratorijski test izvedli s temi 1500 vzorci na 7 univerzah, zdaj tožimo CDC zaradi goljufije Covid-19. CDC nam še vedno ni poslal vitalnega, izoliranega in prečiščenega vzorca Covid-19. Če ne morejo poslati ali ga ne bodo, potem pravim in trdim,da Covida-19 ni. JE IZMIŠLJEN !. '

'Štirje raziskovalni prispevki, ki opisujejo izvlečke genoma virusa Covid-19, nikoli niso uspeli izolirati in prečistiti vzorcev. Vsi štirje prispevki opisujejo le majhne koščke RNA, ki so dolgi le 37 do 40 baznih parov. To NI VIRUS. Virusni genom ima običajno 30.000 do 40.000 osnovnih parov. '

Zdaj, ko je Covid-19 menda povsod tako oslabel, kako to, da noben laboratorij na svetu ni popolnoma izoliral in prečistil tega virusa? To je zato, ker virusa nikoli niso našli. Vse, kar so kdaj odkrili, so bili majhni koščki RNA, ki jih itak niso identificirali kot virus. Torej je to, s čimer imamo opravka, le še en sev gripe, tako kot vsako leto. Covid-19 ne obstaja in je izmišljen. '

"Verjamem, da so Kitajska in globalisti to prevaro s Covidom (gripo, prikrito kot nov virus) vzpostavili za vzpostavitev globalne tiranije in totalitarne policijske države. Ta spletka je vključevala (tudi) veliko volilno prevaro, da bi strmoglavili Trumpa. '

Vir : Great Reject

https://greatreject.org/laboratories-cant-find-covid-19-in-positive-tests/

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veste, še vedno kritiziram vse sranje okrog korone. Ampak veste, če se boste testirali, jim boste naklonili še več penezov, kot če se cepite. In ja se strinjam: celjenje (razen cepljencu) ne pomaga prav veliko.

Moram pa biti pošten, ker sem že izdajauc baje. (cepljens s prvim odmerkom AZ razloge sem že zapisal)

Ne živim prav zdravo (pijem, kadim, žrem vse, diujam z motorjem) vsaj v tem pogledu ne smem filozofirat, kok je samo celjenje nevarno. Pa si vseeno dovolim izreči:

Cepljenje je nevarno, v kolikor živiš zdravo življenje, je nevarno v kolikor ne poznamo dolgoročnih posledic in je nevarno v koliko serjemo da bo rešilo vs problem. Drgač pa ni...starostnike je vsaj mal rešilo, nas (starejše občestvo) da bomo lahko potovali.

Problema pa ne bo rešilo. DEJSTVO

Bo pa zafukalo marsikoga, ki kasira pri provizijah, dodatkih itd..seveda si bodo hoteli podaljšati dobičke, zato bodo:

novi sevi (fullnevarni)

maske (provizije)

pocenit hitri testi za vse (2,2 mio dodanes) ko pade v žep posrednika dobra provizija.

Bi reku: zjebamo jih, če se vsi cepimo. Ampak vem, da jih ne bomo!!!! Izgovore za nadaljevanje agonije bodo že našli/iznašli. IN TO ME SKRBI.

 

ps. kdor se noče cepit ni obvezen, ga bodo pa jebal povsod, kamor se bo premaknil. Ter obstaja dokaj idealna opcija, da se korona umiri in vse sprosti. Sam počakat je treba, če se vam da.

 

 

 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!