Skoči na vsebino

KORONA virus


vandrovec
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

povezave (klik):

Priporočene objave

Pravkar, Snečer pravi:

želi ti kupiti h2r ne glede na tveganje, starševska ljubezen :) 

za to kripo že imam .. pa tut to mu ne morem dopovedat ;)

Hotel sem samo povedati, če srečate starejše ljudi se spomnite na svoje starše in ostale starejše, ki ne dojamejo situacije in bodite do njih obzirni kokr se da :huh: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, Snečer pravi:

Končno ena vzpodbudna novica...

debili.jpg.ca8fafb12a3d9165087d0dd937573346.jpg

novih 16 okuženih na poti v Slovenijo, juhu

pol praviš da nihče ne dela panike? :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, DAMI34 pravi:

res bi te prosil za članke, od kje ti vedenje, da živali prenašajo korono. Nadalje obstoj korone v zraku in na površinah, pogojen s temperaturo in gibanjem zračne mase. Vsaj nekaj od tega, preden začnemo streljat mačke in pse, kot morebitne prenašalce. Prosim. In potem se pravi da ni panike? Ne sam panika, drama je, cela drama.

Ti rabiš članek in strokovno ekspertizo, da je pasja dlaka ni material, na katerega bi se oprijel koronavirus? :) 

Če te že zanima, zadnjič je bilo po tv, lepo so razložili, da tudi pes prenaša, oblačilo, dlaka.... (vstavi poljuben material).

Če se pa na dlako ne prime, potem smo pa zmagali in imamo rešitev za koronavirus...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Snečer pravi:

vojska vzpostavi kontrolne točke in je nadzor

samo problem imamo, nimamo vojske... :) 

nadaljevanje dna

https://www.24ur.com/novice/tujina/skupina-slovencev-zavrnila-evakuacijski-let-s-kanarskih-otokov-na-mzz-ogorceni.html

 

ja lej, berejo MS in sedaj, če bi šli na avion bi Sneci zapisal: juhu novi okuženi, tako so bli pametni pa niso hotel na avion.

ps. jaz bi tudi ostal na Kanarskih (zaradi okolice če ne drugega)

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 minute ago, maus said:

za to kripo že imam .. pa tut to mu ne morem dopovedat ;)

Hotel sem samo povedati, če srečate starejše ljudi se spomnite na svoje starše in ostale starejše, ki ne dojamejo situacije in bodite do njih obzirni kokr se da :huh: 

 Jap! Jaz sem jih mami posteno napel. Kr dobr dene malo, glede na to kako sm jih poslusal kot mulc, ko sm traparije pocel...  ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, jvalant pravi:

 Pa kaj tebi se kar ni jasno?! Pa ne fases korone zarad sonca! Ta mamica, pa otrok, pa pes so zelo verjetno tudi doma skupaj (razen ce mislis d so se zunaj nasli) in ce gredo ven in se ne zblizujejo z drugimi sprehajalci ne razsirjajo nic.   Ti si problem: snemas, slikas, ovadbe bi pisal? Pa saj ni razlgasena TOTALNA karantena, kjer za samo ce okno odpres ujames virus... Stroka (ce ne ves, zdravniki, itd, oni ki so dnevno v s stiku z ljudmi) ne prepovedujejo sprehodov, se vec, priporocajo jih.

 Imam mamo, 85 let, se zelo cila in pametna. Pametna pogojno, ker lahko vsakemu mulcu, drevesu in kamnu kej lazje dopoves...

toliko ČEjev, da že kar peče

zato #ostanidoma

Stroka nima pojma = dokazano od izbruha naprej...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, jvalant pravi:

 

 Imam mamo, 85 let, se zelo cila in pametna. Pametna pogojno, ker lahko vsakemu mulcu, drevesu in kamnu kej lazje dopoves...

poznam situacijo :dry: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, maus pravi:

v trgovino za vse jaz hodim

nism ga ujel, ker sem delal za službo v drugi sobi in nisem slišal ... 

ne morem mu dopovedati, da drugi za jest nimajo in umirajo, on se je pa na loto spomnu ... za dnar, ki mu ga dajam se pa nikoli ne spomne (sj mi ni žal ampak ko mu zmanjka vpraša, a si mi dal denar) ... kazni bom jaz plačeval, ko ga bodo vprašali kam gre a on bo reku, da gre loto plačat :dry: 

pa sej lahko gre, nujno opravki so dovoljeni, trgovina, pošta, bencinski servis. Tist za dnar k te vpraša je pa finta, da te preveri, če se boš spomnil. Lukavi tile starci, ne mislit da ne. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, DAMI34 pravi:

pol praviš da nihče ne dela panike? :P

 

nihče

lepo jih bodo pričakali, nihče jih ne bo pregledal in takoj v šoping :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, DAMI34 pravi:

pa sej lahko gre, nujno opravki so dovoljeni, trgovina, pošta, bencinski servis. Tist za dnar k te vpraša je pa finta, da te previeri, če se boš spomnil. Lukavi tile starci, ne mislit da ne. 

Moj bo reku, da je šu loto plačat ... ne razumem, kako lahko pošta sploh nudi to ... 

škoda besed 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 minute ago, Snečer said:

Ti rabiš članek in strokovno ekspertizo, da je pasja dlaka ni material, na katerega bi se oprijel koronavirus? :) 

Če te že zanima, zadnjič je bilo po tv, lepo so razložili, da tudi pes prenaša, oblačilo, dlaka.... (vstavi poljuben material).

Če se pa na dlako ne prime, potem smo pa zmagali in imamo rešitev za koronavirus...

  Lej, prime se na VSE! Samo kolk ljudi vidis da kiha po psih? Da kihajo v smreko, al pa drugim po obleki.  Razdalja 2m, izogibanje drugim resi to zadevo...  In najvecji problem so kljuke, in podobne reci na frekventnih mestih, kot so trgovine, pumpe itd... Le tja pa vecina MORA iti, na pumpe delavci ki zdej delajo, da se ti lahko zajebavas in se gres udbo, kgb al karkoli...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, maus pravi:

za to kripo že imam .. pa tut to mu ne morem dopovedat ;)

Hotel sem samo povedati, če srečate starejše ljudi se spomnite na svoje starše in ostale starejše, ki ne dojamejo situacije in bodite do njih obzirni kokr se da :huh: 

mislim da nas je kar nekaj tukaj, ki lahko začnemo podobne zgodbe kot ti:

db (50) je lovil svojega fotra (79) katerega je žena prepiričevala (75)....

pa bi rekel, da ni mus, da ne dojamejo (lahko tudi) mal manj so panični, pa bolj se jim jebe včasih :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Citiraj

In late February 2020, Hong Kong authorities quarantined a dog after samples from the dog's nasal cavity and mouth tested "weak positive" for the virus. The dog’s owner had tested positive for COVID-19. The dog did not show signs of illness. Authorities believe it is a case of human to animal transmission but stress that it is not cause for alarm.

https://www.oregonvma.org/care-health/zoonotic-diseases/coronavirus-faq

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 minutes ago, Snečer said:

toliko ČEjev, da že kar peče

zato #ostanidoma

Stroka nima pojma = dokazano od izbruha naprej...

lej #ostanitiho  bo boljse!

  • Hvala 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, maus pravi:

Moj bo reku, da je šu loto plačat ... ne razumem, kako lahko pošta sploh nudi to ... 

škoda besed 

če ne bi pa na črpalki lahko vplačal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 minutes ago, maus said:

Moj bo reku, da je šu loto plačat ... ne razumem, kako lahko pošta sploh nudi to ... 

škoda besed 

 Sej nisi od vceraj: pare! :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Snečer pravi:

Ti rabiš članek in strokovno ekspertizo, da je pasja dlaka ni material, na katerega bi se oprijel koronavirus? :) 

Če te že zanima, zadnjič je bilo po tv, lepo so razložili, da tudi pes prenaša, oblačilo, dlaka.... (vstavi poljuben material).

Če se pa na dlako ne prime, potem smo pa zmagali in imamo rešitev za koronavirus...

par dni nazaj je prosto letel po zraku ure in ure, vemo da ni tak. Aerosol sicer gre po zraku, kaplice tudi, nima pa obstojne dobe. Na površini pa ima nekaj časa, spet vezano na temperaturo in ostalo. Pes pa ni nikakršn prenašalec razn če je zlat.

Ne boj se, ni še konca sveta. Eni celo zmage slavijo, nad korono.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Snečer pravi:

če ne bi pa na črpalki lahko vplačal

če bo šu v avto, se bo še na vrt odpelju pogledat, če raste solata in pol bodo s sosedi kakšnega spili, saj ni prometa in policije ;)

pred 2 minutami, jvalant pravi:

 Sej nisi od vceraj: pare! :(

sj vem, ampak vseeno ... sj me razumeš ... :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Snečer pravi:

nihče

lepo jih bodo pričakali, nihče jih ne bo pregledal in takoj v šoping :) 

jaz prehajam mejo, pa me tudi nihče ne preveri. Verjetno pa so jim vročino pomerili. A tebe kdo preveri, da ne trosiš virusa okrog?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, jvalant pravi:

  Lej, prime se na VSE! Samo kolk ljudi vidis da kiha po psih? Da kihajo v smreko, al pa drugim po obleki.  Razdalja 2m, izogibanje drugim resi to zadevo...  In najvecji problem so kljuke, in podobne reci na frekventnih mestih, kot so trgovine, pumpe itd... Le tja pa vecina MORA iti, na pumpe delavci ki zdej delajo, da se ti lahko zajebavas in se gres udbo, kgb al karkoli...

Koliko jih ti ne vidiš, ki kihajo na pse, jih lupčkajo, spijo z njimi in se ližejo.

Pamet v roke. Sem prepričam, da je večina tega "šopingiranja" povsem nepotrebna.

Malo potrpet, malo manj pojest in manj prek spleta naročat pa bo.

A poštar še kar nosi reklame... zaplezano

In če se prime na VSE, se prime tudi na PSA in ker imamo v Sloveniji nebroj pasjeljubcev in ker bolezen razsaja, ni treba biti preveč brihten, da je pes tudi prenašalec.

 

pred 6 minutami, jvalant pravi:

lej #ostanitiho  bo boljse!

ti pa #seumiri

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Snečer pravi:

Is my pet at risk from the COVID-19 coronavirus, or will my pet infect me?

iStock-1136222007-240.jpg

According to the World Health Organization, there is no evidence to suggest that dogs or cats have become ill with this virus or will become a source of infection of COVID-19 in other animals or humans.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 minutes ago, Snečer said:

Koliko jih ti ne vidiš, ki kihajo na pse, jih lupčkajo, spijo z njimi in se ližejo.

Pamet v roke. Sem prepričam, da je večina tega "šopingiranja" povsem nepotrebna.

Malo potrpet, malo manj pojest in manj prek spleta naročat pa bo.

A poštar še kar nosi reklame... zaplezano

In če se prime na VSE, se prime tudi na PSA in ker imamo v Sloveniji nebroj pasjeljubcev in ker bolezen razsaja, ni treba biti preveč brihten, da je pes tudi prenašalec.

 

 Dej ti pamet v roke: kolk jih vidis da ljubckajo TUJE pse, pa potepence....   Ce je pes druzinski je pac z druzino ze cel cas, tako kot zena, moz in otroci. Kaj bos resil ce bodo znaj 2m narazen, v skanfandrih, ce so pa doma skupaj....   Zato tudi zakon izvzema druzine, ljubce in ljubice ipd iz prepovedi....

6 minutes ago, maus said:

če bo šu v avto, se bo še na vrt odpelju pogledat, če raste solata in pol bodo s sosedi kakšnega spili, saj ni prometa in policije ;)

sj vem, ampak vseeno ... sj me razumeš ... :) 

Vem, ja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Znanec me je danes pobaral, da sem neodgovoren, ker še  vedno hodim delat v Italijo, da zakaj ne delam od doma. 

Zdej pa urejam izredni prevoz in avtodvigalo, da bom kose 30 metrskega stroja sestavil v četrtem nadstropju mojega 50m2 velikega stanovanja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 40 minutami, SF pravi:

Pri relativiziranju pizdarije, ki jo prinaša SARS CoV-2. gre v osnovi za človeško sebičnost, brezbrižnost,  ošabnost, napuh, trenutno pa pri velikem delu levičarjev tudi za oportunizem izhajajoč iz sle po večni oblasti...

Je rekla lisica lisici.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!