Skoči na vsebino

KORONA virus


vandrovec
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

povezave (klik):

Priporočene objave

 Očitno so dobili navdih po naših:alko: mitingaših V najbolj demokratični državi na svetu grobo teptajo človekove pravice.V Trstu isto so prepovedali štrajke in izgnali vodjo tržaških štrajkačev iz Rima prepoved za 1 leto ne sme v Rim.BTW Trst ima prek 100 okuženih štrajkačev.

Mesto New York je v ponedeljek na neplačan dopust poslalo 9000 uslužbencev, od gasilcev, policistov do smetarjev in drugih, ki se še vedno nočejo cepiti proti covidu-19, čeprav je to po novem obvezno za vse zaposlene v mestni upravi in drugih mestnih organih.

Popravljeno . Popravil Spasku
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

29 minutes ago, ukica said:

Po dveh odmerkih AZ, grem po tretjega… Moderna :) 

 

7 minutes ago, KARMEN1 said:

Jaz verjetno po Pfizer ?

Zakaj mešat a ni bolj primerno isto v mojem primeru moderna

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za kovidom zbolijo tudi cepljeni. Seveda lahko. Saj kaj nasprotnega nihče nikoli niti ni trdil.Če naokrog motoviliš z lažnimi potrdili si le sejalec bolezni in smrti. Nič drugega. Kar spoznaš šele, ko huje zboliš sam ali so prizadeti tvoji.Pa še takrat so po tvoje krivi vsi drugi.Še kaj več kot butci bodo, ko bodo krivi, da bodo kot zanikovalci virusa, ukrepov in cepljenja okužili tiste, ki imajo že tako in tako slabši imunski sistem, ali tiste, ki so starejši ali bolehajo za kakšnimi kroničnimi boleznimi.Ne le da so anticepilci čisto navadni butci. Soljudje s pomanjkljivo empatijo, ki ne premorejo kaj dosti ljubezni.Kajti Oni se ne bodo ničemur odpovedali. Njim to pripada.

 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ravno to je problem, ker so naši govorci in politiki govorili da cepivo ščiti pred okužbo in s tem naredili samo škodo. Včasih se vprašam če so tistina NIJZ pogledali vsaj tiste risanke o človeškem telesu, ker take buče streljajo da medicine sigurno niso študirali. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, Spasku pravi:

Če naokrog motoviliš z lažnimi potrdili si le sejalec bolezni in smrti. Nič drugega. 

 

 

 

aja, če imaš pa pravo potrdilo o cepljenu je pa OK? Dovolj sprenevedajna in testeranje za vse! 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, bosa pravi:

Meni je prijatelj zadnjič pojamral, da je na tem forumu ogromno enih laži in zavajanj, pri tem naj bi prednjačili moderatorji. Ne vem zakaj bi mi prijatelj lagal. Pa pubec ni cepljen (kar tukaj nekaj  šteje)...

Aja, verjamem tvoji prijateljici, da : " je bila notri takšna gužva"...čeprav: "v cerkev pa ni vstopila". Seveda ji verjamem tudi vse ostalo, kar je povedala.

Res je, seveda nisem bil v vseh cerkvah, v tisti , v katero  hodim, pa redno striktno preverjajo PCT. Ne le da vprašajo po njem, ampak ga striktno poskenirajo, na vhodu razkužilo, noter varnostna razdalja s fizičnimi preprekami..., skratka tudi zavest in disciplina ljudi najboljša, kar kjerkoli vidim. Seveda pišem iz lastnih izkušenj in ne po pripovedovanju znancev, prijateljev... , in dejstva , da tja prihajamo z neko dobronamerjenostjo, pozitivnostjo, spoštljivostjo...

P.S.

Ker sem ljubitelj rabe slovenskega jezika, predlagam, da prevečkrat uporabljeno tujko "gužva", nadomestimo z lepo  slovensko besedo- gneča.

To ti je prijatelj v cerkvi potožil čez Motosvet?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Po drugi strani smo v situaciji, ko 25 odstotkov tistih, ki nasprotujejo cepljenju in ukrepom, drži celotno državo v šahu. Tudi ti se morajo zavedati, da je odgovornost za trenutno situacijo na njihovi strani. Neupoštevanje ukrepov je definitivno prispevalo k temu, da smo v tej situaciji," je povedala. Prav tako se na tem mestu postavlja vprašanje, kako bomo dosegli, da se bodo te osebe ukrepov držale v lockdownu. 

"Pogledati se moramo v ogledalo in si naliti čistega vina. Tisti, ki upoštevajo ukrepe, bodo z lockdownom ponovno kaznovani, tisti, ki bi morali biti kaznovani, pa se bodo zabavali na domačih zabavah. Lockdown tako ne bo prinesel želenih rezultatov."

Tako pravi Logarjeva in ima prav

Tu smo zaradi neodgovornega in malomarnega obnašanja.

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

8 hours ago, Spasku said:

BTW Trst ima prek 100 okuženih štrajkačev.

Dnevno!

V zadnjem tednu skupaj skoraj 1000 (velja samo za Trst)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, smasher said:

Ja ravno to je problem, ker so naši govorci in politiki govorili da cepivo ščiti pred okužbo in s tem naredili samo škodo.

Saj ščiti pred okužbo, pa še bolj pred hudim potekom bolezni. Škodo so pa naredili bebci, ki ne razumejo, čeprav se kitijo s sposobnostjo " misli s svojo glavo "

So pa tudi taki, ki se ne cepijo ker so proti vsemu, če bi pa vlada prepovedala cepljenje bi se pa na skrivaj cepili. :?

Saj se tudi tu hvalijo da ne verjamejo cepivom, verjamejo pa zdravilom ki pridejo iz Indije od neznanega pošiljatelja. :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od kje take številke? Opažate ostali v svoji okolici visok porast obolelih, kar jaz poznam je vse normalno? Za nekaj prehladnih obolenj vem v tem času ampak to ni covid. So ljudje tako prestrašeni da ob vsakem kašlju kličejo zdravnika in potem na lažen pcr?

pred 10 minutami, ftp pravi:

 

Saj se tudi tu hvalijo da ne verjamejo cepivom, verjamejo pa zdravilom ki pridejo iz Indije od neznanega pošiljatelja. :headbang:

Corona je nateg in vsemu v zvezi s tem ne verjamem. Ostala zdravila in cepiva so OK. ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, vandrovec pravi:

Od kje take številke? Opažate ostali v svoji okolici visok porast obolelih, kar jaz poznam je vse normalno? Za nekaj prehladnih obolenj vem v tem času ampak to ni covid. So ljudje tako prestrašeni da ob vsakem kašlju kličejo zdravnika in potem na lažen pcr?

Corona je nateg in vsemu v zvezi s tem ne verjamem. Ostala zdravila in cepiva so OK. ?

opažam v okolici obolelosti, da...

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri bo moja draga šla po tretjo dozo Astre, in jaz se ji bom pridružil po tretjo dozo Fajzerja, vendar moram še preveriti, če je od druge doze že preteklo dovolj časa.   :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 minutes ago, vandrovec said:

Opažate ostali v svoji okolici visok porast obolelih, kar jaz poznam je vse normalno?

Ja, precej jih poznam.

5 minutes ago, vandrovec said:

Corona je nateg in vsemu v zvezi s tem ne verjamem. Ostala zdravila in cepiva so OK

Rezultat razmišljanja s svojo glavo :slap:

  • Žalosten 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6 minutes ago, vandrovec said:

Kdo normalen bi verjel nepreverjenim cepivom? ?

Vsak! Tako kot vsak normalen, ne kupuje zdravil preko interneta (mačka v žaklju) iz tujine. 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

38 minutes ago, vandrovec said:

Od kje take številke? Opažate ostali v svoji okolici visok porast obolelih, kar jaz poznam je vse normalno? Za nekaj prehladnih obolenj vem v tem času ampak to ni covid. So ljudje tako prestrašeni da ob vsakem kašlju kličejo zdravnika in potem na lažen pcr?

Corona je nateg in vsemu v zvezi s tem ne verjamem. Ostala zdravila in cepiva so OK. ?

Ja. Testirati te poslje osebni zdravnik ko ga poklices  za odprtje bolniske.

33 minutes ago, RobiRoberto said:

Jutri bo moja draga šla po tretjo dozo Astre, in jaz se ji bom pridružil po tretjo dozo Fajzerja, vendar moram še preveriti, če je od druge doze že preteklo dovolj časa.   :hmm:

Kolikor jaz vem, je pozivitveni mozen samo s pfizerjem/moderno.

 

9 hours ago, Spasku said:

 

Zakaj mešat a ni bolj primerno isto v mojem primeru moderna

Moderna je “mocnejsa”, obstojnejsa. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, Spasku pravi:

 Očitno so dobili navdih po naših:alko: mitingaših V najbolj demokratični državi na svetu grobo teptajo človekove pravice.V Trstu isto so prepovedali štrajke in izgnali vodjo tržaških štrajkačev iz Rima prepoved za 1 leto ne sme v Rim.BTW Trst ima prek 100 okuženih štrajkačev.

Mesto New York je v ponedeljek na neplačan dopust poslalo 9000 uslužbencev, od gasilcev, policistov do smetarjev in drugih, ki se še vedno nočejo cepiti proti covidu-19, čeprav je to po novem obvezno za vse zaposlene v mestni upravi in drugih mestnih organih.

Italija je pa res referenca.

Nekako tako so začeli leta 1922. Me zanima kaj bodo zdaj zakurili.

"Tutto nello Stato, niente al di fuori dello Stato, nulla contro lo Stato. "

lp

Popravljeno . Popravil franc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

17 minutes ago, franc said:

Nekako tako so začeli leta 1922.

Niti približno oz. prej obratno. Leta 1922 so črnosrajčniki prišli v Rim protestirat proti Kralju naj odstopi sicer bodo silo uporabili. Vodil pa jih je Benito.

Vsaka podobnost z anti sceno je (morda ni) zgolj naklučje.

 

V obeh primerih Bedaki vodijo bedke.

Zgodovino menda poznante? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, ftp pravi:

Niti približno oz. prej obratno. Leta 1922 so črnosrajčniki prišli v Rim protestirat proti Kralju naj odstopi sicer bodo silo uporabili. Vodil pa jih je Benito.

Vsaka podobnost z anti sceno je (morda ni) zgolj naklučje.

 

V obeh primerih Bedaki vodijo bedke.

Zgodovino menda poznante? 

Ja.

Onemogočiti vse drugače misleče (po potrebi s silo) . Uničiti sindikate (oz. jih podrediti) ...

Kaj je danes drugače ?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 minutes ago, franc said:

Ja.

Onemogočiti vse drugače misleče (po potrebi s silo) . Uničiti sindikate (oz. jih podrediti) ...

Kaj je danes drugače ?

lp

Precej drugače.

Imamo (naj bi imeli) demokracijo in zato igrajmopo teh pravilih. Imamo vzvode kako se tega lotiti, pa se vseeno lotimo napačno. Se ve kako to gre. Kar se sedaj na silo, pač ni demokratično. Zaradi vsega (na obeh straneh, da ne bo pomote) prehajamo v anarhijo.

Kot sem že napisal, bedaki vodijo in "novačijo" bedake, za svoje interese.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 hours ago, ftp said:

Dnevno!

V zadnjem tednu skupaj skoraj 1000 (velja samo za Trst)

Sem mislu samo tiste ki so raznesli okužbo naprej po štrajku

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 58 minutami, ftp pravi:

Precej drugače.

Imamo (naj bi imeli) demokracijo in zato igrajmopo teh pravilih. Imamo vzvode kako se tega lotiti, pa se vseeno lotimo napačno. Se ve kako to gre. Kar se sedaj na silo, pač ni demokratično. Zaradi vsega (na obeh straneh, da ne bo pomote) prehajamo v anarhijo.

Kot sem že napisal, bedaki vodijo in "novačijo" bedake, za svoje interese.

Kaj je drugače?

Policija strelja na demonstrante, razganja s solzilcem mirne protestnike, pod pretvezo epidemije prepoveduje zbiranje.

V Italiji omejujejo ljudem gibanje oz. jih izganjajo iz mest (divji zahod ali fašizem? ) .

Od demokracije ni ostal niti d.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!