Skoči na vsebino

KORONA virus


vandrovec
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

povezave (klik):

Priporočene objave

pred 1 minuto, Spasku pravi:

Sem mislu samo tiste ki so raznesli okužbo naprej po štrajku

Se pravi si bil tam in si jih štel?

Še malo pa bo zmanjkalo prebivalcev, ki bi lahko še bili okuženi...

pred 2 urami, Snečer pravi:

opažam v okolici obolelosti, da...

 

A res. A bolani hodijo okoli?

Al imajo tako, kot so imeli židje, kak poseben znak na rokavu?

:dry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

9 minutes ago, Spasku said:

Sem mislu samo tiste ki so raznesli okužbo naprej po štrajku

Seveda, na tiste in njim blizu. V FVG cca 1.2M prebivalcev dnevno cca. 170 pozitivnih od tega 140 v Trstu (cca 200.000 priebivalcev) podatek za 2 dni nazaj.

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, franc said:

Italija je pa res referenca.

Nekako tako so začeli leta 1922. Me zanima kaj bodo zdaj zakurili.

"Tutto nello Stato, niente al di fuori dello Stato, nulla contro lo Stato. "

lp

Ja res huda referenca. Najprej je nekaterim Italija za zgled pri protestiranju, potem ko se to bedarijo zatre oziroma dokaze posledice, se pa tolce po Italiji. 

6 minutes ago, C eagle said:

Se pravi si bil tam in si jih štel?

Še malo pa bo zmanjkalo prebivalcev, ki bi lahko še bili okuženi...

A res. A bolani hodijo okoli?

Al imajo tako, kot so imeli židje, kak poseben znak na rokavu?

:dry:

Nevem kok jih bolnih zrd protestov.. ampak kar se tice ljudi ki jih jaz poznam in oni poznajo naprej.. je kar nekaj bolanih. Ne me sprasevat, kdo je cepljen/kdo ni ker nevem. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

8 minutes ago, franc said:

pod pretvezo epidemije

Tvoje mišljenje

8 minutes ago, franc said:

V Italiji omejujejo ljudem gibanje oz. jih izganjajo iz mest (divji zahod ali fašizem? ) .

Ne omejujejo vsem, ampak tistim ki sejejo strah.

Sem ti že prej napisal. Tako se je začel pohod fašizma (ne z izganjanjem protestnikov, ampak s protestniki, ki jim ni jasno kaj je demokracija).

Morda so se naučili iz zgodovije in jim ne pustijo istega scenarija.

10 minutes ago, C eagle said:

Še malo pa bo zmanjkalo prebivalcev, ki bi lahko še bili okuženi...

ne bo. Prebolelniki so samo 6 mesecev, potem spet od začetka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 hours ago, ftp said:

Saj ščiti pred okužbo, pa še bolj pred hudim potekom bolezni. Škodo so pa naredili bebci, ki ne razumejo, čeprav se kitijo s sposobnostjo " misli s svojo glavo "

Hmmm, kako je definirana okužba? Po mojem mneju s trenutkom konpride virus v telo. Očitno drugi definirajo kot "ščiti pred okužbo", če telo premaga virus že v inkubacijski dobi. Ker cepivo deluje znotraj telesa, torej učinkovitost vidimo šele ko smo izpostavljeni virusu. Če je nekdo zaradi cepljenja asimptomatski in prebli v 3 dneh je cepivo odlično opravilo svoje delo ker je dobro pripravilo imunski sistem. Do okužbe je še vedno prišlo ampak ni bila očitna. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 minutes ago, smasher said:

Hmmm, kako je definirana okužba? Po mojem mneju s trenutkom konpride virus v telo. Očitno drugi definirajo kot "ščiti pred okužbo", če telo premaga virus že v inkubacijski dobi. Ker cepivo deluje znotraj telesa, torej učinkovitost vidimo šele ko smo izpostavljeni virusu. Če je nekdo zaradi cepljenja asimptomatski in prebli v 3 dneh je cepivo odlično opravilo svoje delo ker je dobro pripravilo imunski sistem. Do okužbe je še vedno prišlo ampak ni bila očitna. 

:?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

14 minutes ago, ftp said:

Seveda, na tiste in njim blizu. V FVG cca 1.2M prebivalcev dnevno cca. 170 pozitivnih od tega 140 v Trstu (cca 200.000 priebivalcev) podatek za 2 dni nazaj.

 

 

Če imaš tako rad številke

2021-11-04_105623.thumb.jpg.662ccaad742afaa73a97551ea2a9185c.jpg

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

15 minutes ago, ftp said:

:?

Čemu se čudiš, razen enega Nja namesto. Cepiva oziroma vakcinacije so dokaj nova stvar. Že samo ime izhaja iz imena za kravo "vacca" ki se prebere vakka... 

Malo manj sloTV in več dokumentarcev... 

Najkrajši možen video na temo... 

 

Popravljeno . Popravil smasher
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5 hours ago, mladench said:

aja, če imaš pa pravo potrdilo o cepljenu je pa OK? Dovolj sprenevedajna in testeranje za vse! 

Ja je OK ker če ne bi bilo teh antiwax in še raznih drugih bi sedaj imeli pol manj mrtvih tako je večina ujetnik  teh norcev.  Cepivo ne ščiti pred  okužbo 100% ščiti pa da se virus ne prenaša tako lahko z osebe na osebo in lažjo obiliko bolezni.Ko se bodo norci cepli potem bom se še jaz testiral.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5 hours ago, mladench said:

Dovolj sprenevedajna in testeranje za vse! 

Takoj ZA.

Testiranje  in cepljenje za VSE !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 urami, John2005 pravi:

Kakšna beovička, trampuž boljše ve

 

ko sem slišal: "vakcina če bit još dugo efikasna" sem samo ugasnil in začel tulit Bergamo, Bergamo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, C eagle pravi:

Se pravi si bil tam in si jih štel?

Še malo pa bo zmanjkalo prebivalcev, ki bi lahko še bili okuženi...

A res. A bolani hodijo okoli?

Al imajo tako, kot so imeli židje, kak poseben znak na rokavu?

:dry:

Bolane opaziš takoj, so posebni, da.

Bolni iz okolice pa jokajo po fb itd.

Imaš pa tudi bolano bolne.

pred 25 minutami, ftp pravi:

Takoj ZA.

Testiranje  in cepljenje za VSE !!!

Seveda, zakaj delati razlike.

Vse cepit in vsi se testiramo...

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 urami, bosa pravi:

Meni je prijatelj zadnjič pojamral, da je na tem forumu ogromno enih laži in zavajanj, pri tem naj bi prednjačili moderatorji. Ne vem zakaj bi mi prijatelj lagal. Pa pubec ni cepljen (kar tukaj nekaj  šteje)...

Aja, verjamem tvoji prijateljici, da : " je bila notri takšna gužva"...čeprav: "v cerkev pa ni vstopila". Seveda ji verjamem tudi vse ostalo, kar je povedala.

Res je, seveda nisem bil v vseh cerkvah, v tisti , v katero  hodim, pa redno striktno preverjajo PCT. Ne le da vprašajo po njem, ampak ga striktno poskenirajo, na vhodu razkužilo, noter varnostna razdalja s fizičnimi preprekami..., skratka tudi zavest in disciplina ljudi najboljša, kar kjerkoli vidim. Seveda pišem iz lastnih izkušenj in ne po pripovedovanju znancev, prijateljev... , in dejstva , da tja prihajamo z neko dobronamerjenostjo, pozitivnostjo, spoštljivostjo...

P.S.

Ker sem ljubitelj rabe slovenskega jezika, predlagam, da prevečkrat uporabljeno tujko "gužva", nadomestimo z lepo  slovensko besedo- gneča.

da, moderatorji samo lažejo na tem forumu :P . Meni je pa en prijatelj rekel, da so v cerkvah sami pedofili. Zdej si pa misli, kar si misliš. 

S 15.9. je bilo naloženo preverjanje PCTja pred vstopom v cerkev. A povsod preverjajo, pa ne bi vedel, ker ne grem v vse cerkve.

https://katoliska-cerkev.si/vprasanja-in-odgovori-ob-razlagi-vladnega-odloka-o-izpolnjevanju-pct-pogojev-za-opravljanje-verske-dejavnosti

pred 13 urami, ukica pravi:

Po dveh odmerkih AZ, grem po tretjega… Moderna :) 

jaz pa po zimske gume :P

 

pred 14 urami, Spasku pravi:

Ste se cepili in ste še vedno živi? Kriva je napaka pri aktiviranju čipa, ki ste ga dobili:alko:

ste se cepili, pa ležite v bolnici s korono? Statistika vas je zajebala :P

 

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, Snečer pravi:

To ti je prijatelj v cerkvi potožil čez Motosvet?

pri spovedi :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj popoldne zakuham na 39, pa glavobol.? Ker je v sluzbi kar  nekaj bolnih, ali v izolaciji ( otroci nosijo iz šol), sem naredil HAT. Negativen. ?Zjutraj mail zdravnici, naj mi odpre bolniško. Par minut nazaj dobim mail, da sem naročen na odvzem brisa danes popoldne.? Kljub temu, da sem februarja prebolel, pa julija dobil eno dozo Johance. Bomo vidli..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, Snečer pravi:

 

Tu smo zaradi neodgovornega in malomarnega obnašanja.

 

ampak samo necepljenih. Ker cepljeni smo čisti vzor, pa prava potrdila imamo :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Spasku pravi:

Sem mislu samo tiste ki so raznesli okužbo naprej po štrajku

kdo je pa v Avstriji raznesel okužbo? Pa v Nemčiji? Irska? A majo tut kolesarje, pa štrajkače?

pred 2 urami, C eagle pravi:

Se pravi si bil tam in si jih štel?

Še malo pa bo zmanjkalo prebivalcev, ki bi lahko še bili okuženi...

A res. A bolani hodijo okoli?

Al imajo tako, kot so imeli židje, kak poseben znak na rokavu?

:dry:

a nisi prebral, nevarne anticepilce, ki nosijo okužbo okrog se prepozna po ponarejenih pct potrdilih :P

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 50 minutami, Spasku pravi:

Ja je OK ker če ne bi bilo teh antiwax in še raznih drugih bi sedaj imeli pol manj mrtvih tako je večina ujetnik  teh norcev.  Cepivo ne ščiti pred  okužbo 100% ščiti pa da se virus ne prenaša tako lahko z osebe na osebo in lažjo obiliko bolezni.Ko se bodo norci cepli potem bom se še jaz testiral.

sam ti nimaš dveh čistih. Poglej koliko je v bolnišnici cepljenih. Link do NIJZja je na vrhu. Podatki so javni.

Zato ker lahko zboliš bi se že zdavnaj moral testirat, tako kot jaz, ki sem cepljen. Zakaj: ker se še vedno lahko okužimo. simpl.

 

pred 14 minutami, Tedybear pravi:

Včeraj popoldne zakuham na 39, pa glavobol.? Ker je v sluzbi kar  nekaj bolnih, ali v izolaciji ( otroci nosijo iz šol), sem naredil HAT. Negativen. ?Zjutraj mail zdravnici, naj mi odpre bolniško. Par minut nazaj dobim mail, da sem naročen na odvzem brisa danes popoldne.? Kljub temu, da sem februarja prebolel, pa julija dobil eno dozo Johance. Bomo vidli..

mogoče pa je samo gripa, sam ne tega na glas okrog govort.

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, maus pravi:

Ker ne zaupam AstraZeneci in njihovim zvarkom, sem ta dva odmerka povozu s Pfizerjem .. tako, :ras: 

Ko jih jebe .. sem slišal, da Pfizer raztopi antene in razne sledilne naprave, ki se nahajajo v AstraZeneci :dry: 

No vidiš. Za dva meseca si dober...

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, franc pravi:

No vidiš. Za dva meseca si dober...

lp

uradno, je tut brez fajzerja varen. Vsaj tako trdi Beovička za mene. Dokler velja potrdilo sem varen. Astra iz Zenice opravlja svoje delo. :P

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!