Skoči na vsebino

KORONA virus


vandrovec
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

povezave (klik):

Priporočene objave

pred eno uro, franc pravi:

No vidiš. Za dva meseca si dober...

lp

očitno ne razumeš ;) ... ampak .. ok :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, maus pravi:

očitno ne razumeš ;) ... ampak .. ok :P

 

razume dobro, sam mi še ne vemo...no ene 6 mesecev. Vse je vezano na starost, ti pa jest nisva lih mlada. Zaščita pada zlo hitro, kot ostale zadeve :P

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, DAMI34 pravi:

razume dobro, sam mi še ne vemo...no ene 6 mesecev. Vse je vezano na starost, ti pa jest nisva lih mlada. Zaščita pada zlo hitro, kot ostale zadeve :P

 

ti tut ne razumeš .. osvežitveni odmerek se imenuje zato, ker te osveži ... razumeš ... ;) 

to je tko, ko te dva pira ne odžejata in moraš pol še tretjega ruknt ... razumeš :huh: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, maus pravi:

ti tut ne razumeš .. osvežitveni odmerek se imenuje zato, ker te osveži ... razumeš ... ;) 

to je tko, ko te dva pira ne odžejata in moraš pol še tretjega ruknt ... razumeš :huh: 

ja razumem, da si bolj trd. za 2 do 6 mesecev :P

 

https://www.youtube.com/watch?v=fYhaNlG4Fg8

 

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, DAMI34 pravi:

ja razumem, da si bolj trd. za 2 do 6 mesecev :P

ok .. razumeš :huh: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, maus pravi:

ok .. razumeš :huh: 

booster odmerek, benti, grem tut jaz, da bom mal juril spet :P

252991578_576590170281896_9030355622094184721_n.thumb.jpg.968f6f82796940ae2f30dea27e8d0bff.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se je že zaćelo:

https://www.slovenskenovice.si/novice/slovenija/kritiki-udarili-po-vodji-strokovne-skupine-mateje-logar-ona-odgovarja-takole/?utm_medium=Social&utm_source=Facebook&fbclid=IwAR3_bXlGIUgA4eCZIinet6xmMiobmdbjLgmE-Ukz8lgyKF3LgDkbT1vLo7M#Echobox=1636023531

vodja strokovne skupine, ki svetuje vladi na področju ukrepov za zajezitev novega koronavirusa, Mateja Logar, je za popolno ustavljanje javnega življenja, kot smo ga imeli marca ali aprila, vendar pa tega ukrepa vladi niso predlagali. Da je to v tem trenutku potrebno, pozivajo številni, tudi zdravniki. Zato ni nič nenavadnega, da so nekateri udarili po strokovni skupini, saj da ne predlaga ukrepov, ki so najboljši za zajezitev novega koronavirusa.

Javno se je denimo izpostavil na svojem osebnem profilu Miha Lobnik, zagovornik načela enakosti, ki je o strokovni skupini zapisal (nelektorirano): »V trenutku, ko se strokovna skupina začne prilagajati temu, kar bi ali ne bi katerakoli vlada sprejela, to ni več strokovna skupina ampak 'prilagodljiva' strokovna skupina, njena dodana vrednost v sistemu pa precej manjša, kot če bi jasno decidirala svoje neodvisno stališče.«

Za komentar na očitke smo se obrnili na vodjo strokovne skupine in jo vprašali še, ali jim okvire, znotraj katerih naj sprejmejo ukrepe, formalno ali neformalno morebiti določa vlada (vprašanje sledi iz tega, saj je Logarjeva javno povedala, da je popolno zaprtje smiseln ukrep, vendar ga vladi kljub temu niso predlagali).

»Strokovna skupina se ne odloča po navodilih vlade, vsekakor smo o možnosti lock down-a razpravljali...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Citiraj

Za 24ur Zvečer je Logarjeva dejala, da "smo v situaciji, ko 25 odstotkov tistih, ki nasprotujejo cepljenju in ukrepom, drži celotno državo v šahu". 

Več na: https://www.zurnal24.si/slovenija/logarjeva-ti-ljudje-drzijo-celotno-drzavo-v-sahu-375883 - www.zurnal24.si

Še malo, pa nas bodo postrelili kot najhujše sovražnike...:hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Tedybear pravi:

Včeraj popoldne zakuham na 39, pa glavobol.? Ker je v sluzbi kar  nekaj bolnih, ali v izolaciji ( otroci nosijo iz šol), sem naredil HAT. Negativen. ?Zjutraj mail zdravnici, naj mi odpre bolniško. Par minut nazaj dobim mail, da sem naročen na odvzem brisa danes popoldne.? Kljub temu, da sem februarja prebolel, pa julija dobil eno dozo Johance. Bomo vidli..

Evo, eni in isti packi se okužijo. Kje je zdej tista palca. :jezik:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 28 minutami, vandrovec pravi:

Še malo, pa nas bodo postrelili kot najhujše sovražnike...:hmm:

Jah, različne ideologije ustvarjajo različne "sovražnike" (žide, črne, arabce, muslimane, slovane, komuniste in najnovejše: necepljene) .

Preusmerjanje pozornosti in nabiranje glasov (populizem) . Idiotov, ki nasedejo pa nikoli ne zmanjka ( "škoda" ko ni beguncev, bi bili še oni kaj krivi) .

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Strinjam se z načelom enakopravnosti!

Cepljenje in testiranje za vse!

Za poživitveni odmerek se uporabljajo MRN cepiva, zato sem mislila izbrati Pfizer, ampak lahko dobim tudi Moderno, dejansko mi je vseeno.

Glede tega, da nekateri od vas ne poznajo nobenega obolelega, lahko povem, da je že 2 meseca v UKC, v umetni komi prijatelj, ki bo potreboval presaditev pljuč. Umrl je drugi prijatelj, tretjega pa je danes odpeljal rešilec, ker je po 2 tednih pacanja doma, danes zjutraj padel v komo, doma. Vsi tri necepljeni in zelo zagreti antiwaxerji.

Sodelavci cepajo eden za drugim, vsi prebolevajo doma. Prijatelji in prijateljice tudi. 

Vse naštete osebe so v starostni skupini od 30 do 60 let.

To ni rekla kazala, vsi so ljudje, ki jih zelo dobro poznam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, vandrovec pravi:

Še malo, pa nas bodo postrelili kot najhujše sovražnike...:hmm:

Sam ti si res mal kriu ?

pred 37 minutami, KARMEN1 pravi:

Strinjam se z načelom enakopravnosti!

Cepljenje in testiranje za vse!

Za poživitveni odmerek se uporabljajo MRN cepiva, zato sem mislila izbrati Pfizer, ampak lahko dobim tudi Moderno, dejansko mi je vseeno.

Glede tega, da nekateri od vas ne poznajo nobenega obolelega, lahko povem, da je že 2 meseca v UKC, v umetni komi prijatelj, ki bo potreboval presaditev pljuč. Umrl je drugi prijatelj, tretjega pa je danes odpeljal rešilec, ker je po 2 tednih pacanja doma, danes zjutraj padel v komo, doma. Vsi tri necepljeni in zelo zagreti antiwaxerji.

Sodelavci cepajo eden za drugim, vsi prebolevajo doma. Prijatelji in prijateljice tudi. 

Vse naštete osebe so v starostni skupini od 30 do 60 let.

To ni rekla kazala, vsi so ljudje, ki jih zelo dobro poznam.

Slabe prijatelje maš. Zakaj jim nisi svetovala šampona? Zakaj jih nihče ni podučil o fantaszičnih prednostih cepljenja? Sami so krivi...packi

  • Haha 2
  • Zmeden 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

največji debilko, krivec za slabo precepljenost, je gladko našel izgovor:

https://mariborinfo.com/novica/politika-in-gospodarstvo/kacin-tezavo-vidi-v-necepljenih-brez-skeniranja-kode-vec-ne-bo?fbclid=IwAR0gyflFU4V1Juq936A4P1_HKSq68ikJrtGqExuuWfzvSi4VmowSybgYQPk

mi ni dalo miru in sem mu odgovoril:

Dragi moj Kaco, če se ti ne bi zajebaval na začetku s folkom, če jih ne bi postavljal pred zid, kaj bodo dobili, ti sedaj ne bi bilo potrebno palamudit in vlačit lastne riti iz dreka. Čisto sam si kriv za nastalo škodo!!!!In še nekaj, tudi necepljeni se lahko testirajo in dobijo kodo, ki ti jo lahko pomolijo pod kokainski nos!!!

 

253075091_10219583446793386_632244190647097832_n.jpg.55cffc9f16ed3c38490220fd4c971221.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še zadnje napovedi Krekuga Milančka

Slovenska tiskarska agencija sporoča, da so iz NIJZ(Nacionalni Inštitut za Jebanje u Zdravmozak) podali nove napovedi glede virusa. Predsednik NIJZ-a Filan Crack je rekel, da če bo šlo tako naprej, bo do spomladi 2022 zaradi virusa zbolelo 8,7 milijonov slovenskih državljanov in, da bo smrtnost več kot 30%, kar pomeni, da bo umrlo približno 2,6 milijonov državljanov od skupno 2 milijona. Na vprašanje našega novinarja kako je to možno, pa odgovarja:"Vse je možno, če mi rečemo, da je možno. Tokrat, ne samo, da bodo umrli tisti, ki še niso umrli nikoli prej, ampak bo 600.000 državljanov moralo umret dvakrat, da zapolnimo statistiko, kar zna bit zelo neugodno za smrtnike in neekonomično, saj zdravstveno zavarovanje krije samo eno smrt na eno osebo. Na koncu koncev je tudi nefer, sa bodo morali nekateri umret dvakrat, drugi pa samo enkrat, zato bodo lahko samo tisti, ki bodo dva krat umrli upravičeni do pokopa, ostali, pa naj se znajdejo na drug način. Vladi bomo svetovali uvedbo novih ukrepv, ki prepovedujejo druženje tistih, ki so samo enkrat umrli s tistimi, ki so umrli dva krat."

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, DAMI34 pravi:

Sam ti si res mal kriu ?

Slabe prijatelje maš. Zakaj jim nisi svetovala šampona? Zakaj jih nihče ni podučil o fantaszičnih prednostih cepljenja? Sami so krivi...packi

Nikomur nič ne vsiljujejm.

Tudi moja mama se noče cepiti, vsak je sam odgovoren za svoje zdravje.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, KARMEN1 pravi:

Nikomur nič ne vsiljujejm.

Tudi moja mama se noče cepiti, vsak je sam odgovoren za svoje zdravje.

Tvoja mama (moja žena-testirana vsakih 48 ur, moj sin) so nevarni okolju, širijo okužbo in bla bla bla...tako to gre :D zaradi njih imamo spet rekorde okužb, kolaps zdravstva in bla bla bla

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, Snečer pravi:

 

Za dodatke fali sedaj že 35 mio...

ja ma zdej padejo spet novi a ne :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, KARMEN1 pravi:

Strinjam se z načelom enakopravnosti!

Cepljenje in testiranje za vse!

Za poživitveni odmerek se uporabljajo MRN cepiva, zato sem mislila izbrati Pfizer, ampak lahko dobim tudi Moderno, dejansko mi je vseeno.

Glede tega, da nekateri od vas ne poznajo nobenega obolelega, lahko povem, da je že 2 meseca v UKC, v umetni komi prijatelj, ki bo potreboval presaditev pljuč. Umrl je drugi prijatelj, tretjega pa je danes odpeljal rešilec, ker je po 2 tednih pacanja doma, danes zjutraj padel v komo, doma. Vsi tri necepljeni in zelo zagreti antiwaxerji.

Sodelavci cepajo eden za drugim, vsi prebolevajo doma. Prijatelji in prijateljice tudi. 

Vse naštete osebe so v starostni skupini od 30 do 60 let.

To ni rekla kazala, vsi so ljudje, ki jih zelo dobro poznam.

Zanimivo ti poznaš same ljudi ki takoj, ko dobijo korono umrejo, Snečer ne pozna nobenga, ki ima stranski učinek po cepljenju. A ni zanimivo, da statistično 99,6 % ljudi spelje. Na kermu planetu sta to vidva?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, John2005 pravi:

Zanimivo ti poznaš same ljudi ki takoj, ko dobijo korono umrejo, Snečer ne pozna nobenga, ki ima stranski učinek po cepljenju. A ni zanimivo, da statistično 99,6 % ljudi spelje. Na kermu planetu sta to vidva?

Za eno sem slišal, starejšo gospo, da je po pikecu Jansena dobila vročina in bila en dan opazovana.

Ti pa poznaš samo Katjo a ne?

Ostali tisoči, ki s umrli so tudi imeli imeli in svojce ... morda bila tudi kakšna Katja, Katarina med njimi.

Zanimivo je, na katerem planetu si ti?

Kje so ti ljudje s hudimi stranskimi učinki :) ...

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, Snečer pravi:

Za eno sem slišal, starejšo gospo, da je po pikecu Jansena dobila vročina in bila en dan opazovana.

Ti pa poznaš samo Katjo a ne?

Ostali tisoči, ki s umrli so tudi imeli imeli in svojce ... morda bila tudi kakšna Katja, Katarina med njimi.

Zanimivo je, na katerem planetu si ti?

Kje so ti ljudje s hudimi stranskimi učinki :) ...

 

Če na hitro pomislim poznam 4 s stranskimi učinki (mogoče še koga samo zdaj se že kar dolgo cepi). Dva srce, eden zaoteku je bil sprejet na UKC, soseda dobila strdek , prjatlca neko nevrološko zadevo. Priznam pa, da jih poznam precej več ko jim po cepljenju ni popolnoma nič. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!