Skoči na vsebino

Aprilia Tuareg 660


celjan89

Priporočene objave

pred 2 urami, Pohorc na Italijanu pravi:

In kaj je prevagalo za T7? Ker jaz ne vidim ene resne prednosti na Tenerejki… razen strahu pred Italijanom pa servisi

.

... odvisno od tega, kaj pričakuješ od mopeda :eek:

... jest, pri mojih letih imam sedaj že kar dosti povdarka na asfaltu ... nekaj makadama, nekaj gozdnih poti, kakšna lužca ... in to je to ... tko da ... prav nekih hudih offroad referenc niti ne iščem ... 

... razen tega ... pričakujem od mopeda, da se samo vsedem gor in peljem ... max, kar se mi še ljubi počet, je mazanje ketne ... ne ljubi se mi pa več razmišljat o tem, a bo kaj delalo, ali bo crknlo ... in na T7 res ne rabiš tuhtat, da bo šlo kaj v maline

... razen tega ... je meni osebno Yamaha pač bolj všeč kot Aprilia .... ampak, kot rečeno ... stvar posameznika :dry:

 

 

 

ps.

.... in, ko sem bil mlad, sem bil tudi jaz ponosni lastnik alfe, sedaj je pa pač nočem več :D

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

9 hours ago, pik1 said:

.

... odvisno od tega, kaj pričakuješ od mopeda :eek:

... jest, pri mojih letih imam sedaj že kar dosti povdarka na asfaltu ... nekaj makadama, nekaj gozdnih poti, kakšna lužca ... in to je to ... tko da ... prav nekih hudih offroad referenc niti ne iščem ... 

... razen tega ... pričakujem od mopeda, da se samo vsedem gor in peljem ... max, kar se mi še ljubi počet, je mazanje ketne ... ne ljubi se mi pa več razmišljat o tem, a bo kaj delalo, ali bo crknlo ... in na T7 res ne rabiš tuhtat, da bo šlo kaj v maline

... razen tega ... je meni osebno Yamaha pač bolj všeč kot Aprilia .... ampak, kot rečeno ... stvar posameznika :dry:

 

 

 

ps.

.... in, ko sem bil mlad, sem bil tudi jaz ponosni lastnik alfe, sedaj je pa pač nočem več :D

Ah… saj jaz tudi nisem neki ‘die hard’ obozevalec italijanov, ampak Tuareg me je pa preprical

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za moje pojme je Tuareg v vseh pogledih boljši motor z izjemo izgleda, ki pa je subjektivna kategorija.

 

@pik1:

Meni se pa iz prebranega zdi, da ti Tuarega sploh nisi preizkusil...

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 51 minutami, Joker pravi:

Za moje pojme je Tuareg v vseh pogledih boljši motor z izjemo izgleda, ki pa je subjektivna kategorija.

 

@pik1:

Meni se pa iz prebranega zdi, da ti Tuarega sploh nisi preizkusil...

 

.

... ne, nisem ga preizkusil ... ker novega pač že po difoltu ne bi šel kupit ... da bi se šel pa samo vozit gor pa dol kar z enim mopedom, ki ga itak ne bi kupil, se mi zdi pa mal brez veze ... minili so moji časi, ko sem še "spat hodil" z dvokolesniki :D

... jaz kupim pač kakšen moped kdaj bolj za gušt ... koliko in kam se pa pol vozim, je pa zelo odvisno od navdiha, časa, volje ... in kaj še vem od česa :dry:

 

 

ps.

.... aja, edin bimerja sem pa prov zavestno kupil, zato da imam daljšga :lol1:

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

Na mojemu Tuaregu že od novega nepravilno zmontiran termostat, ki se je zataknil in ni nikoli dejansko zaprl. Sem ga zamenjal sam, ker kekecom na uradnem servisu nisem zaupal menjave.

Druga zadeva - ko se je zagrel sem mislil da imam kavni mlinček in sem mislil da bo vse narazen padlo.

Tretja - težava s šponarjem verige odmične gredi. Ko si vročega vžgal po nekaj 10min si ob vžigu mislil da je agregat fertik :D

Za peljat pa dosedaj nisem imel boljšega motorja (beri v lasti sem ji imel preko 30).

Bi ga kupil še enkrat - verjetno ne, ker servisnega intervala ne moraš sam resetirat (zaenkrat) - Veliko stvari je sestavljenih zelo površno. Dobava rezervnih delov pa je dolga kljub temu da smo sosedi z Italijani. Kontrola ventilov je na 20k km kar je tudi minus - ampak na forumih berem da tudi po 40k km ni potrebe po nastavljanju.

Če mi takrat nebi ponudili praktično brezobrestenga financiranja bi vzel Tenerejko brez pomisleka.

 No pa še to Aprilia je prodana - prodati jo je pa težje kot star kmečki voz.

Novo registriranih po podatkih Financ je bilo letos 6. Verjamem da so to samo številke testne flote.

 

 

Popravljeno . Popravil Kawl
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!