Skoči na vsebino

BMW R1200 GS a do 2013


bambi

Priporočene objave

pridem pogledat ob priliki...če so vsi paketi pomeni, da si pujske razbil?! :-)

Pujskov sem kar nekaj razbil ja..  ;)..ni blo spet tako hudo :P

Sam Versysa je prodal, pa mu je še za špricer ostalo :)

To bo to da :P...

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si dobil kovčke v dar? Sem videl, da v Cosmosu dajo popust in dodatno tudi kovčke za darilo ob nakupu motorja iz zaloge. 

Od quick shifterja na GSu ne pričakuj preveč, menjalnik je bolj trde sorte v primerjavi s štiricilindrskimi BMWji. Mogoče za kdaj pa kdaj pri športnem pospeševanju, za navzdol pa sploh ni uporaben.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res ne vem ampak tole se mi bere kot da nisi vozil GS-a z pomočnikom pri prestavljanju al pa ne znaš uporabljat! Namreč vozil 2 nova GS eden celo GSA z pomočniki pri prestavljanju,bil sem navdušen nad to novo tehniko ,sklopko sem uporabil samo za speljevanje in ustavljanje vmes pa je fizika in tehnika poskrbela za res lepo prestavljanje navzgor in še lepše navzdol,je pa keč ,da moraš pri prestavljanju navzdol povsem zaprt plin drugače grdo prestavi,samo milimeter da držiš ročko kot da odpiraš plin pa bo grdo prestavil,v nasprotnem primeru pa prestavi zelo lepo na dol in da tudi med gas med prestavljanjem skratka res se ne strinjam s tvojo tezo o neuporabnosti prestavljanja navzdol sploh pa da naj ne pričakuje preveč.

Je pa razlika seveda pri prestavljanju pri HP4 in bokserskim dvovaljnikom  toda daleč od tega kar govoriš ti .

hehe, hvala!

No sej vsi k boste enkrat v moji koži vam ne bo lahko...nabereš takšno vsoto denarja, si rečeš...imel bi "veliko" "enduro"...in pol začneš gledat kaj bi kupil...kej hitro končaš in pogruntaš, da se izbira iz dneva v dan krči...seveda odvisno od pogojev, ki si jih postaviš...

kr naj svet ve, da sem še dve leti nazaj govoril da GS.a u življenju ne mislim met...pol sem pa vidu tiste LED učke sprednje in sem se kr stopil...in evo zdej ga pa že imam...čeprav nisem star zatežen ata in štejem "le" 25 zim, je tale moped res za mojo dušco =).

Ti konjujedan, ne upam ne motorja ne žene sabo prpelat, kr vem da boš po obeh gor le

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi trije paketi, za quick shifter mi je zmanjkalo financ, ga bom dodal pri prvem servisu...

si pa zasluži malo boljše fotografiranje...še ni blo vremena =)

img20150921183018.jpg

kaj pa ima tam spodaj neki izboklini...levo-desno...  :huh:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a vetrna zaščita je ok na gsu? pa serijski sedež?

Do zdej sem tak ozek moped vozil, da ob vožnji na GS.u pozabim da se sploh na motorju...nič ne piha, heh. Na testu mi je bla šajba OK, je pa res da vozim naked, tak da nisem zahteven glede vetra, že vsaka zaščita je meni samo bonus =), zic mi je luksus. =)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepa nadgradnja, iz starega Versysa na novega GSa:) 

Kako je sedaj, a ni Versys boljši od GSa? ...po objavah na tem forumu je namreč temu tako.B)

Popravljeno . Popravil vandrovec
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa ima tam spodaj neki izboklini...levo-desno...  :huh:

Ja a ne vidiš da je slikal Guzzija s povešenimi   :boobies:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do zdej sem tak ozek moped vozil, da ob vožnji na GS.u pozabim da se sploh na motorju...nič ne piha, heh. Na testu mi je bla šajba OK, je pa res da vozim naked, tak da nisem zahteven glede vetra, že vsaka zaščita je meni samo bonus =), zic mi je luksus. =)

srečno vožnjo...težko bo zdržat do pomladi....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

srečno vožnjo...težko bo zdržat do pomladi....

..ja res je...čeprav je vse v glavi..

ma imam itak cele dneve dela da se vn ne vidim, tko da zdej najprej študiram, kaj bom še kakšno malenkost gor našraufal...sploh zaščita hladilnika in zaščita žarometov...podaljšek sprednjega blatnika in zadnji blatnik...

sam res...pol morm še kufre nabavit...pa še akrapoviča...no pol pa eno leto ne bom nič vlagal (kao da res :P), ker treba šparat za ohcet ! =)

Si dobil kovčke v dar? Sem videl, da v Cosmosu dajo popust in dodatno tudi kovčke za darilo ob nakupu motorja iz zaloge. 

Od quick shifterja na GSu ne pričakuj preveč, menjalnik je bolj trde sorte v primerjavi s štiricilindrskimi BMWji. Mogoče za kdaj pa kdaj pri športnem pospeševanju, za navzdol pa sploh ni uporaben.

Nisem hotel kovčkov, bolj mi sedel popust. Kovčke bom kupil nadoknadno. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem hotel kovčkov, bolj mi sedel popust. Kovčke bom kupil nadoknadno. 

Imajo popust, plus dajo kovčke za darilo. Sklepam, da ga nisi vzel v Cosmosu. Nič ne dražim, niti ne delam reklame, GSa bi tudi sam imel, zato sem bil pozoren, ko sem se ustavil pri njih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a to si nov moped kupu ker versys ni dovolj fotogenicen, da bi bil na porocnih fotkah :P 

Seveda pa še bel je moral bit, da se bo z nevestino obleko skladal =)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Original kovčki niso ravno prikladni, predvsem top case je kr neki...niti ena čelada ne gre vanj, pa še težki so. Sam bi vsaj top case zamenjal za Givi:dry:

Dajo original stranske, top case ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imajo popust, plus dajo kovčke za darilo. Sklepam, da ga nisi vzel v Cosmosu. Nič ne dražim, niti ne delam reklame, GSa bi tudi sam imel, zato sem bil pozoren, ko sem se ustavil pri njih.

Kupil v Grosuplju. 

Original kovčki niso ravno prikladni, predvsem top case je kr neki...niti ena čelada ne gre vanj, pa še težki so. Sam bi vsaj top case zamenjal za Givi:dry:

Zanimivo, na versisu sem imel kufer za dve čeladi...samo enkrat v 20 000km sem imel čeladi v kufru. Vedno sem čelade pripel, ker je bil zadnji kufer vedno s čim naložen. Pri originalu se mi dopade, da se namestijo na original nosilce, brez tistih stranskih nosilcev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dajo original stranske, top case ne.

To je še kar OK.

Zanimivo, na versisu sem imel kufer za dve čeladi...samo enkrat v 20 000km sem imel čeladi v kufru. Vedno sem čelade pripel, ker je bil zadnji kufer vedno s čim naložen. Pri originalu se mi dopade, da se namestijo na original nosilce, brez tistih stranskih nosilcev.

Stranski, dobro. Velikokrat je prikladneje imeti na motorju samo top case in takrat je dobro, če lahko vanj pospraviš čelado, vsaj zame, ko grem na krajše relacije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupil v Grosuplju. 

Zanimivo, na versisu sem imel kufer za dve čeladi...samo enkrat v 20 000km sem imel čeladi v kufru. Vedno sem čelade pripel, ker je bil zadnji kufer vedno s čim naložen. Pri originalu se mi dopade, da se namestijo na original nosilce, brez tistih stranskih nosilcev.

No ta mali kufrček k si ga mi podturu ne gre notr sendvič ne pa dve čelade! Pa še nosilec je počen!

Drugače pa čestitam za nakup in naj ti služi !

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ta mali kufrček k si ga mi podturu ne gre notr sendvič ne pa dve čelade! Pa še nosilec je počen!

Drugače pa čestitam za nakup in naj ti služi !

 

Nosilec počen? No go.. vse je blo tipi topi. Nosilec in kovček sem dobil ob nakupu motorja in tko kot sva se zmenila, sem ti ga pustil na motorju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!