Skoči na vsebino

BMW R1200 GS a do 2013


bambi

Priporočene objave

Iz Alpine white gremo na light white, mi zna kdo razložit kaj je to zaena lahka bela barva motocikla?

 

po slikah sodeč ni tako izrazito bela ampak gre za bolj "umazano" belo ali temnejši odtenek bele?

Popravljeno . Popravil vandrovec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Light white po besedah osebe ki zastopa BMW izgleda bolj srebrna kot bela....evo pa je šla druga sezona u qurac*...sem bil vseeno optimist, da lahko še naročim 2015 model v beli barvi, pa sem se obrisal pod nosom. Alpine white 2015 motorja ni mogoče več naročiti...razen iz zaloge...pa še ta nima platišč na napere, pa že pol slovenije je sedelo na njemu...

 

do nadaljnega furam safr.. :mellow:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Light white po besedah osebe ki zastopa BMW izgleda bolj srebrna kot bela....evo pa je šla druga sezona u qurac*...sem bil vseeno optimist, da lahko še naročim 2015 model v beli barvi, pa sem se obrisal pod nosom. Alpine white 2015 motorja ni mogoče več naročiti...razen iz zaloge...pa še ta nima platišč na napere, pa že pol slovenije je sedelo na njemu...

 

do nadaljnega furam safr.. :mellow:

 

Boš pač zapravil par € za dve piksni spreja. Če ne upaš špricat, lahko jaz... :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Boš pač zapravil par € za dve piksni spreja. Če ne upaš špricat, lahko jaz... :smoke:

 

...pomojem bol mel drugo celo sezono čas lepo prope za čoln brusit...nč ne bomo štrihal. Za 20 jurjov € ima da je moped tak k ga sam sanjam lahk :grim ne pa da ga bom štrihu :grrr

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes zamenjal meglenko na starem ADV in po kar nekaj iskanja na spletu sem jo najceneje, začuda, našel kar na BMW servisu. 75 eurosongov stane ta špas, če jih mislite razbijati :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motor z več kot 100k km problem? ...kaj pa vem...moj je 2 leti star pa bom mel kmalu drugi servis letos....30.000km....pa ga mislim se kar met. Tako da kilometri ce je masina redno servisirana in ga pazis ni nek problem. V Garmishu sem videl GSA letnik 2006 z 320.000km pa se kar lepo vozi :)

 

Pa še to...sodelavc je kupoval BMW motor, letnik 2007, ki naj bi mel 45.000km, ko sem to preveril pri serviserju (uradnem) je bilo pri tem motorju zabelezeno leta 2010 75.000km ko je bil en vpoklic. Ze ta lastnik, ki ga prodaja je bil nategnjen in ko smo mu to povedali je bil zelo jezen in baje bo sel v tozbo z starim lastnikom. Tko da se vprasajte ali so res realni km pri GS in ostalih motorjih....ker ce preracunas potovalni enduro ali kaj podobnega v 10 letih z 50.000km...to je 5k km na leto...malo verjetno :)

Kilometre je vedno priporocljivo preveriti pri uradnem serviserju. Odvisno seveda od prejsnjih lastnikov, ce so servisirali na uradnih servisih. Kar se kilometrov tice pa ti lahko povem, da to ni nic neverjetnega: ima moja Varadera 10 let in nekaj cez 40.000 km. Pomanjkanje casa pac, pa zagotvo nisem edini tak :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kilometre je vedno priporocljivo preveriti pri uradnem serviserju. Odvisno seveda od prejsnjih lastnikov, ce so servisirali na uradnih servisih. Kar se kilometrov tice pa ti lahko povem, da to ni nic neverjetnega: ima moja Varadera 10 let in nekaj cez 40.000 km. Pomanjkanje casa pac, pa zagotvo nisem edini tak :)

 

Žal nisi edini... moj GS, letnik 2008, samo 27k kilometrov (realnih!) :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moj GS, letnik 2008, samo 27k kilometrov (realnih!) :blush:

toliko jih jaz naredim v malo več kot letu dni,

moj 2008 jih ima

post-38249-0-51056100-1439815402_thumb.jpg  

sedaj jih je že več   :huh:

Popravljeno . Popravil vandrovec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

toliko jih jaz naredim v malo več kot letu dni,

moj 2008 jih ima

attachicon.gif20150811_151514.jpg

sedaj jih je že več   :huh:

To pa je eno in drugo lepa km vsaka čast....reci kje to nabereš čez leto?

(namreč zelo malo gs-ov se v evropi prodaja s takšnimi km)

Popravljeno . Popravil royal
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To pa je eno in drugo lepa km vsaka čast....reci kje to nabereš čez leto?

(namreč zelo malo gs-ov se v evropi prodaja s takšnimi km)

saj, ko ga bom prodajal jih bo imel 40k km.  :lol1:

...vozim se skoraj vsak dan, za vikende pa tudi po sosednjih državah...jaz sem jih letos naredil nad 15k km, prejšnji lastnik jih je delal pa po več kot 20k km na leto...

Popravljeno . Popravil vandrovec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To pa je eno in drugo lepa km vsaka čast....reci kje to nabereš čez leto?

(namreč zelo malo gs-ov se v evropi prodaja s takšnimi km)

 

Prodaja se jih veliko z več kot 100kkm ali blizu 100kkm (moto.it, mobile.de).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Lepo bi prosil, če kdo ima mogoče ima spisek del, ki se posamično opravljajo na servisni interval.Se pravi.. menjava olja na vsakih 10000 km ( to edino vem), menjava svečk na  ?... menjava tekočin na...?-katerih?

 

Hvala in LP.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Pozdravljeni!

Ali je že kdo od vas preverjal motor oz. posege na njem, po VIN številki pri pooblaščencih in ali so podatke voljni dati brez kakih zvez ali poznanstev?

Hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si potreboval samo VIN? Je bila storitev brezplačna?

Ja samo vin številko in bilo je brezplačno. Naslednjič bom pa ziher za kavo dal.

Lp

Popravljeno . Popravil KNNMS
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si potreboval samo VIN? Je bila storitev brezplačna?

Ja samo vin številko in bilo je brezplačno. Naslednjič bom pa ziher za kavo dal.

Lp

Za koliko nazaj si pa izvedel zgodovino servisov? Je šlo za uvožen motor ali tu kupljen?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!