Skoči na vsebino

BMW R1200 GS a do 2013


bambi

Priporočene objave

V soboto sem v Poreču, na rondoju, srečal črno-črnega GS ADV predzadnje generacije (KP reg.), z zelo jasno vidljivo LED lučjo pod osnovno lučjo - ravna LED skupina, verjetno montirana na 'strehco' nad oljnim radiatorjem. Če je lastnik na forumu, ga prosim, če kaj pove o tej modifikaciji (katera LED, kako je izvedena montaža in vezava na el. inštalacijo).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tele nove barve so čist zajebale situacijo namesto alpine white, bo zdej light white, zdej pa naj si človek razlaga, kaj naj bi to pomenilo... MAtr nemci, se vidi, da nimajo občutka za stil...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam s Hyperjackom. Rdeč GSA zna biti kar všečen prav tako se mi zelo odpade GS Triple black ki je definitivno lepši kot npr. rdeč. Mislim pa da se jim zna se zelo kolcat po modri in olivni, zame definitivno najbolj primerni barvi za GSA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam s Hyperjackom. Rdeč GSA zna biti kar všečen prav tako se mi zelo odpade GS Triple black ki je definitivno lepši kot npr. rdeč. Mislim pa da se jim zna se zelo kolcat po modri in olivni, zame definitivno najbolj primerni barvi za GSA

 

TripleBlack je super, sploh meni najlubša kombinacija z minimalnimi rdečimi dodatki...a kot vsi vemo, za črno barvo živiš..to je ena iz med najbolj zahtevnih barv, vse se pozna. malo praha, pa je že spraskano. Imam Z.ja črnega in če hočm da ostane lep, po vsaki vožnji pranje + zaščitni vosek...pri GS.u tega ne mislim počet, ker to ni moped za poziranje =). Pral ga bom že, samo polirat in se sekiral za vsako prasko...ne hvala =).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh kaj se sekerate, če ti zapaše pa greš po une 3 kvadrate modre folije / prozorne in si ga prelimaš. =)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na mobile.de opažam te martin edition očitno je to nek dealer z dobrim okusom vsaj za moje pojme..

 

$T2eC16FHJF8E9nnC6LTTBQEY!jYm(w~~_27.JPG

 

$_1.JPG

 

$_1.JPG

 

$_1.JPG

 

 

 

 

 

Izbral bi belega  :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej je sam vprašanje, al dat štrihat original tank bočne plastike, al dat 3k€ za karbonske in jih štrihnit v belo :P? Pomojem bom mogu dat kr originale na belo, stranske ledvičke isto, pa upam, da se me usmilijo, pa mi obroče platišč že v fabrki dajo na črno...živeli pa videli...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto sem v Poreču, na rondoju, srečal črno-črnega GS ADV predzadnje generacije (KP reg.), z zelo jasno vidljivo LED lučjo pod osnovno lučjo - ravna LED skupina, verjetno montirana na 'strehco' nad oljnim radiatorjem. Če je lastnik na forumu, ga prosim, če kaj pove o tej modifikaciji (katera LED, kako je izvedena montaža in vezava na el. inštalacijo).

Teh dodatnih ledic je kar nekaj vrst, naredi se custom nosilček in zmontira na željeno mesto. Tudi možnosti vezave je več. Več info na PM.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej je sam vprašanje, al dat štrihat original tank bočne plastike, al dat 3k€ za karbonske in jih štrihnit v belo :P? Pomojem bom mogu dat kr originale na belo, stranske ledvičke isto, pa upam, da se me usmilijo, pa mi obroče platišč že v fabrki dajo na črno...živeli pa videli...[/quote

Folija resi zadevo v nulo. Na prejsnjem sem probal s plastidipom, pa se ni obneslo. Sivi od hlac so bili vztrajnejsi od gumijaste barve.

Pa se oridzidzi barva in nalepke ostanejo nedotaknjene, ko se ga odlocis vrnit v originalno stanje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Več jih poznam ki so z folijo rešili zadevo.

 

Ali pa še ene plastike od kakega razbitega... pa tiste barvaš kakor želiš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno vprašanje za maherje. Kateri GARMIN gre na nosilec za GPS, ki se ga dokupiti. Imam za izkoristit dobropis, pa bi nabavil GPS za motor. Original nosilec BMW mi ne diši preveč...prvotno sem razmišljal, da bi kupil nek aftermarket nosilec, zdej sem pa v dilemi. 

 

Hvala!

 

npr.

tale zadeva se mi izjemno dopade...hitra odstranite + GPS po želji..

gps07646110001.jpg

 

kolikor sem zasledil BMW navigator košta 600+ € + 272 - Predpriprava za navigacijo 195,00 EUR

 

kaj je prednost navigatorja?

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je "univerzalni" nosilec, saj vidiš, da ima več lukenj gori, na to pride še original nosilec navigacije.

Na sliki zumo600 oziroma bmw navigator IV, ki ima v nekaterih verzijah na ohišju nosilca še fizične gumbe na strani.

Na sliki bi rekel, da je to od SW motecha Quick Lock GPS mount.

The hole pattern of the base plate fits all TOMTOM Rider models and Garmin Zumo 500 + 550 and many more. As well for all RAM Applications and our GPS-Cases

gps0864610000bquick-lock.jpg

gps0864610000bzusatz10.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno vprašanje za maherje. Kateri GARMIN gre na nosilec za GPS, ki se ga dokupiti. Imam za izkoristit dobropis, pa bi nabavil GPS za motor. Original nosilec BMW mi ne diši preveč...prvotno sem razmišljal, da bi kupil nek aftermarket nosilec, zdej sem pa v dilemi. 

 

Hvala!

 

npr.

tale zadeva se mi izjemno dopade...hitra odstranite + GPS po želji..

gps07646110001.jpgEna odprednosti jeda ga lahko zakleneš

 

kolikor sem zasledil BMW navigator košta 600+ € + 272 - Predpriprava za navigacijo 195,00 EUR

 

kaj je prednost navigatorja?

Da ga lahko zakleneš in naložene imaš servise ki ti jih kaže ob ruti :-D :-D
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno vprašanje bi imel, morda malce čudno, ampak sem šele sedaj opazil, čeprav vozim ta motor že eno leto in sicer, 

...dam zjutraj kontakt ali pred vožnjo, mi kaže temperaturo, uro in vse druge parametre na displeju, potem, ko se ustavim pa dam znova kontakt, kaže pa le črtice, dokler ne zaženem motor. Je to normalno? Me malo skrbi, da nisem sedaj kakšne kable poškodoval, ko sem premikal celotni rezervoar za gorivo pri menjavi amortizerjev...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno vprašanje bi imel, morda malce čudno, ampak sem šele sedaj opazil, čeprav vozim ta motor že eno leto in sicer, 

...dam zjutraj kontakt ali pred vožnjo, mi kaže temperaturo, uro in vse druge parametre na displeju, potem, ko se ustavim pa dam znova kontakt, kaže pa le črtice, dokler ne zaženem motor. Je to normalno? Me malo skrbi, da nisem sedaj kakšne kable poškodoval, ko sem premikal celotni rezervoar za gorivo pri menjavi amortizerjev...

A ti se voziš pol kr z ugasnjenim motorjem kot si tule povedal da ko se ustaviš daš spet kontakt al kwa?Tazga BMWflna bi tudjst meu!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Morda sem se nerodno izrazil...se ustavim bilokje, na črpalki restavraciji...za par minut ali eno uro je motor na miru, ugasnjen in potem so ob naslednjem kontaktu na displayu le črtice.

Zjutraj ali pred začetkom vožnje, pri prvem kontaktu kaže temp., uro,..., potem ob naslednjih kontaktih tisti dan pa ne več ampak šele po zagonu motorja...je to normalno?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Morda sem se nerodno izrazil...se ustavim bilokje, na črpalki restavraciji...za par minut ali eno uro je motor na miru, ugasnjen in potem so ob naslednjem kontaktu na displayu le črtice.

Zjutraj ali pred začetkom vožnje, pri prvem kontaktu kaže temp., uro,..., potem ob naslednjih kontaktih tisti dan pa ne več ampak šele po zagonu motorja...je to normalno?

Normalno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poskusi s čepki! Odkar sem jih poskusil, se brez sploh več ne maram voziti. Uporabljam glasno in zračno čelado Arai RX7XX, brez čepkov bi počasi oglušel.

 

Čepki so pomagali, hvala. Nova čelada tudi - Givi crossover je absolutno preveč skuterska oz. ni namenjena za večje hitrosti. Nova čelada + čepki = fantastique :ninja::yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala!  ...čuden sistem :huh:

Sej če si opazu tud TPMS kaže sam črtice,ko pa spelješ pokaže vrednosti .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej če si opazu tud TPMS kaže sam črtice,ko pa spelješ pokaže vrednosti .

 

Olje kaže črtice pa TPMS tudi, ali ne kaže zunanje temparature vedno, uro tudi, povprečno hitrost se mi zdi da tudi.? Zakaj bi bil "prvi" kontakt drugačen od ostalih?

 

Še jaz:

Z bypassom sem potem naredil še dolg ovinek (seveda brez problemov) do doma, vendar  bi imel bypass za rezervo, kontroler pa bi kupil nov. Še nekaj moram preverit (ker crknjeni kontroler ne izgleda nič korodiran ali karkoli v zvezi z vodo), ali kdo ve kolikšno napajanje dobiva kontroler od računalnika? Dobil sem nasvet naj ga kupim pri zastopniku, ker dobim nekaj garancije, ki je sicer ne bi. Razlika okoli 30-40€

 

Sedaj imam že blizu 100tisoč km, kaj mislite, moram začet razmišljat tudi o pumpi? Jo je že kdo menjal? Sam?

Popravljeno . Popravil Davorin
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!