Skoči na vsebino

BMW R1200 GS a do 2013


bambi

Priporočene objave

Ima morda kdo spisek kompletne dodatne opreme?

 

Kakšna je naprimer prednost platišča na napere?...ker recimo, jaz jih bom vzel samo zato ker mi lepše izgleda, je še kakšna prednost =)?

Teren...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima morda kdo spisek kompletne dodatne opreme?

 

Kakšna je naprimer prednost platišča na napere?...ker recimo, jaz jih bom vzel samo zato ker mi lepše izgleda, je še kakšna prednost =)?

Ker bos verjetno na tem motorju manj zbircen glede kvalitete cest, bo verjetnost, da bos nabasal na kaksno udarno luknjo veliko vecja. Sansa, da bos pri tem poskodoval platisce z naperami je minimalna napram litim platiscu.

In ja... Zgledajo neprimerno lepse.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker bos verjetno na tem motorju manj zbircen glede kvalitete cest, bo verjetnost, da bos nabasal na kaksno udarno luknjo veliko vecja. Sansa, da bos pri tem poskodoval platisce z naperami je minimalna napram litim platiscu.

In ja... Zgledajo neprimerno lepse.

Glih to nekako sem upal, da je temu tako...čeprav po drugi strani razmišljam, ko zapelješ v luknjo, poškoduješ tako eno kot drugo...ravnanja litih platišč mam za en čas dovolj. Upam, da pri naperah ne bo isto. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glih to nekako sem upal, da je temu tako...čeprav po drugi strani razmišljam, ko zapelješ v luknjo, poškoduješ tako eno kot drugo...ravnanja litih platišč mam za en čas dovolj. Upam, da pri naperah ne bo isto. 

Na GS -u ti napere ne bodo preveč pomagale saj pnevmatika nima notranjega šlaufa in ko jo boš udaril ti bo guma spustila,drugo je bilo na KTM(starem ) ko sem jo počil jo je odprlo kot konzervo a sem še vedno prišel domov !

Ostalo je kot ti je napisal Nearrein !

Lansko leto sem v Durmitorju nabasal udarno luknjo ,obroč je na videz nepoškodovan a se ga ne da več spravit v plajbo ,samo obroč je 500 evriča in kakor te poznam nisi ravno nek terenski voznik. Tisti makedam ki ga pa odpelješ ga boš pa prov z lahkoto z litimi platišči! 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na GS -u ti napere ne bodo preveč pomagale saj pnevmatika nima notranjega šlaufa in ko jo boš udaril ti bo guma spustila,drugo je bilo na KTM(starem ) ko sem jo počil jo je odprlo kot konzervo a sem še vedno prišel domov !

Ostalo je kot ti je napisal Nearrein !

Lansko leto sem v Durmitorju nabasal udarno luknjo ,obroč je na videz nepoškodovan a se ga ne da več spravit v plajbo ,samo obroč je 500 evriča in kakor te poznam nisi ravno nek terenski voznik. Tisti makedam ki ga pa odpelješ ga boš pa prov z lahkoto z litimi platišči! 

Kaj mi pomagajo lita platišča če se mi ne dopadejo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj mi pomagajo lita platišča če se mi ne dopadejo :D

To maš pa prov,lepoto se pa plača  :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj mi pomagajo lita platišča če se mi ne dopadejo :D

Lanskoletna Črna gora: polno naložen motor- 2 osebi + prtljaga, udarna jama zalita z vodo/luža......   šlep do doma! :blush:

post-76-0-62127400-1433929012_thumb.jpg

post-76-0-17900700-1433929023_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kva niste resil s polenom? Sicer pa lahko se vedno das zracnico.

poglej dobro...zgoraj je platišče počilo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nauk zgodbe..izogibaj se luz ker nikol ne ves kaj je spodaj

 

Se pravi, da je potem takem če potegnemo črto še najbolje kar doma ostat, pa ni problemov... :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nauk zgodbe..izogibaj se luz ker nikol ne ves kaj je spodaj

1. Zračnico moraš imet s seboj, da jo lahko zamenjaš. Feltne ni samo skrivilo, ampak je tudi počila med obema krakoma.

 

2. Biker77; po napisanem sklepam, da se po notranjosti Črne gore še nisi vozil z motorjem! :smoke:

    Lilo je kot iz škafa (zato smo oblečeni v dežjake :grim ), ta luknja, ki bi se jo ti ognil je bila skoraj neopazna, saj je voda drla čez celo cesto, poleg tega je bila še sredi zavoja.

    Prav rad bi te videl kako bi se ji ti ognil!?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

    Prav rad bi te videl kako bi se ji ti ognil!?

 

bom jaz odgovoru namesto njega  :grim ...z jezikom! :grim

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neprilagojena hitrost..kok zapnete takoj..

Nič ne zapnemo, vse skupaj je sam stvar debate =)

 

Jaz sam upam, da bom konc leta v tejle temi kej bolj "aktiven", sploh ker motor ma kar nekaj potenciala za pošraufat in nadgradit :OK:

Popravljeno . Popravil HyperJack
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na zadnji trend, ki ga opažam, si bom tudi jaz Versačija omislil! Zakaj? Ker vidim da počasi vsi lastniki Versysa postajajo po novem Fahrerji novih GS-k :kva1:

Pa ker bi jaz tudi rad imel novo GS-ko, sedaj vidim da pot do tega vodi le preko lastništva Versysa :grim

 

P.S.

Kaj pa če bi hotel imeti recimo novega SX-a.......a potem bi si moral pa prej lastiti Versys1000? :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

 

P.S.

Kaj pa če bi hotel imeti recimo novega SX-a.......a potem bi si moral pa prej lastiti Versys1000? :ninja:

Ta je pa samo za izbrance. :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah no, saj SX bo tudi.... :ninja:

je že..mam že ta drucga :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bom jaz odgovoru namesto njega  :grim ...z jezikom! :grim

telepatsko :D

Glede na zadnji trend, ki ga opažam, si bom tudi jaz Versačija omislil! Zakaj? Ker vidim da počasi vsi lastniki Versysa postajajo po novem Fahrerji novih GS-k :kva1:

Pa ker bi jaz tudi rad imel novo GS-ko, sedaj vidim da pot do tega vodi le preko lastništva Versysa :grim

 

P.S.

Kaj pa če bi hotel imeti recimo novega SX-a.......a potem bi si moral pa prej lastiti Versys1000? :ninja:

ni potrebe......dovolj je da ti GSka ne sede :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potreboval bi najvišji vizir kar obstaja za gs-a let 2012.Originalni je visok cca 35 cm.Potrebujem višine vsaj 50 cm.

 

Pomagajte prosim z linki ali nasveti ,kam se obrniti.

Popravljeno . Popravil damjandugi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce bos nasel kje tako visok vizir, brez dodatnih nosilcev, ti bo "plapolal" v vetru.

 

Se najboljsa opcija in seveda najdrazja, bi bil povisan vetrobran za GS Adventure in seveda se dodaten nosilcek od Adventure-ja.

 

Kaj bos zacel casopis raznasat, al kaj rabis tako visok vetrobran?

 

Tale pise da je 50cm visoka

http://www.bs-motoparts.com/windschutz/varioscreen-maxi-mra-bmw-r-1200-gs-04-12-klar-i674-3209-0.htm

Popravljeno . Popravil krucymucy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!