Skoči na vsebino

BMW R1200 GS a do 2013


bambi

Priporočene objave

pred 8 urami, skalaprava pravi:

Na tem dotičnem ovinku iz slike, sem že x-krat s cilindrom in oklepom po tleh potegnil - in to ko se peljem v dolino :cool:

Potem dam vsako leto sicer ličarju poštrihat ščitnik in si rečem, da zdaj bom pa bolj pazil....ja malo morgen :slap: Takole je zgledalo na začetku letošnje sezone ko sem spet krstil sveže poštiman ščitnik....

Zanimivo,  da ko se peljem skozi isti ovinek navzgor, pa še s stopalkami zelo redko potegnem po tleh, ko se peljem pa navzdol pa redno...mi je ratal že malo fetiš, ker prav namerno to naredim skoraj vsakič ko se peljem tam navzdol :kva1: 

Hyper, morava zdaj enkrat en dan enga dinamičnega usekat do Dvora, da vidim če so te nove vodno hlajene "drek pumpe" samo za pozirat al se da z njimi dejansko celo peljat :jezik: 

 

 

Vidva bi mogla kako delavnico vožnje organizirat, da se še malo manj vešči vozniki kej navadimo.

Kmet pa v komisijo!

Jaz se takoj prijavim :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, skalaprava pravi:

Na tem dotičnem ovinku iz slike, sem že x-krat s cilindrom in oklepom po tleh potegnil - in to ko se peljem v dolino :cool:

Potem dam vsako leto sicer ličarju poštrihat ščitnik in si rečem, da zdaj bom pa bolj pazil....ja malo morgen :slap: Takole je zgledalo na začetku letošnje sezone ko sem spet krstil sveže poštiman ščitnik....

..... in takole zgleda danes po letošnjih cca. 8 tisoč prevoženih kilometrih:

...in oklep....

Zanimivo,  da ko se peljem skozi isti ovinek navzgor, pa še s stopalkami zelo redko potegnem po tleh, ko se peljem pa navzdol pa redno...mi je ratal že malo fetiš, ker prav namerno to naredim skoraj vsakič ko se peljem tam navzdol :kva1: 

Hyper, morava zdaj enkrat en dan enga dinamičnega usekat do Dvora, da vidim če so te nove vodno hlajene "drek pumpe" samo za pozirat al se da z njimi dejansko celo peljat :jezik: 

 

 

Dol prehitro prideš, pol pa teža motorja ob bremzanju svoje nrdi, pa se posede, pol pa vse drge...vidš men pa desni glih ne grejo, gre v levo lepše na kolenčka, itd :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6 hours ago, HyperJack said:

Dol prehitro prideš, pol pa teža motorja ob bremzanju svoje nrdi, pa se posede, pol pa vse drge...vidš men pa desni glih ne grejo, gre v levo lepše na kolenčka, itd :P

To zato, ker imaš ti na levi kardan, on pa na desni. :)

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, HyperJack pravi:

Dol prehitro prideš, pol pa teža motorja ob bremzanju svoje nrdi, pa se posede, pol pa vse drge...vidš men pa desni glih ne grejo, gre v levo lepše na kolenčka, itd :P

Mislim da ni čisto tako, ker se s cilindrom dotaknem tal šele v drugem delu ovinka, tik preden začnem pobirati motor in pospeševati ven iz ovinka. Takrat motor ni več poseden zaradi zaviranja....mislim da je bolj štos v temu, da se tisti ovinek v drugem delu še enkrat malo dodatno zapre in takrat motor pač še dodatno nagnem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lenuhi, a se neb raj mal presedli, pa ne bi bilo več drsanja?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, DAMI34 pravi:

Lenuhi, a se neb raj mal presedli, pa ne bi bilo več drsanja?

Presedam ko sem v leder oblečen, v tekstilu pa ne kr ne zgleda lepo, haha. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se komu valja doma Puig ali tale blatnik, pa bi se bil pripravljen ločit od njega za (meni) pametno ceno?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 21. 5. 2016 at 21:58, HyperJack pravi:

Ena fotka za damija da bo vidu kok se rožce slika.:D

20160521_084838.jpg

-včeraj sem si v živo ogledal tole "kravco" in moram priznati da je Hyperđek lično zapakiral vse skupaj, moped ne deluje niti mal kravast niti kozolčast, bi rekel da celo malo športno. Men se zdi, da je celo moj večji, tak na oko, al pa zarad barve.

Hvala, ker nisi nanj obesil vsega kar premore dodatna BMW ponudba in ebay. :P

Vsi dodatki se lepo skladajo z mopedom in nič ne štrli ven, pa še barve so lušne (dovolj svetle, da deluje moped lahek). Pohvalno razen, zvok pa ni vreden pol qurtza. Moj rohni v primerjavi s tvojim.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, DAMI34 pravi:

-včeraj sem si v živo ogledal tole "kravco" in moram priznati da je Hyperđek lično zapakiral vse skupaj, moped ne deluje niti mal kravast niti kozolčast, bi rekel da celo malo športno. Men se zdi, da je celo moj večji, tak na oko, al pa zarad barve.

Hvala, ker nisi nanj obesil vsega kar premore dodatna BMW ponudba in ebay. :P

Vsi dodatki se lepo skladajo z mopedom in nič ne štrli ven, pa še barve so lušne (dovolj svetle, da deluje moped lahek). Pohvalno razen, zvok pa ni vreden pol qurtza. Moj rohni v primerjavi s tvojim.

Vidm, da še zdej sadjevec drži...al si šel že na novo rundo :P. Ja hvala no, čeprav skor ne verjamem, da to govori Dami...trezn Dami :P

Kwak kwak!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, HyperJack pravi:

Vidm, da še zdej sadjevec drži...al si šel že na novo rundo :P. Ja hvala no, čeprav skor ne verjamem, da to govori Dami...trezn Dami :P

Kwak kwak!

Trezn majkemi....ja včeraj je bila dilema al še 3 od žalosti zvrnit, potem se pa raj šel 1 uro plavat :P

KWak

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, DAMI34 pravi:

Pohvalno razen, zvok pa ni vreden pol qurtza. Moj rohni v primerjavi s tvojim.

Moj je vsaj lep, tvoj ni :P, ma sej je vseeno, tak ga bova oba menjala ob priliki :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, HyperJack pravi:

Vidm, da še zdej sadjevec drži...al si šel že na novo rundo :P. Ja hvala no, čeprav skor ne verjamem, da to govori Dami...trezn Dami :P

Kwak kwak!

Samo še Akrapota ali Arrow gor pa bo tudi zvok OK :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, HyperJack pravi:

Moj je vsaj lep, tvoj ni :P, ma sej je vseeno, tak ga bova oba menjala ob priliki :P

nenenenenenene ne bom :ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, poggy pravi:

Samo še Akrapota ali Arrow gor pa bo tudi zvok OK :D

Nekak tak...BODIS, Akrapo, MIVV med temi se odločam

br1200gs-028.jpg

2013-akrapovic-hp-silenc.jpg

mivvgstitaniumeditionnuo.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnja mi je najbolj lična trobenta .

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Kmet2 pravi:

Zadnja mi je najbolj lična trobenta .

Po volumnu ima pa sigurno najmanjšo prostornino in zna imet rezek zvok...tale bodis mi ne gre iz glave sploh...edini posnetek na celem svetu, drugega nisem našel. Še fotk ni...

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 24. 5. 2016 at 22:21, KNNMS pravi:

A se komu valja doma Puig ali tale blatnik, pa bi se bil pripravljen ločit od njega za (meni) pametno ceno?

Sicer se mi ne valja blatnik :smoke:, se mi pa "valja" originalni znižan sedež z GEL vložkom, uporabljen samo na eni kratki vožnji. Mislim da bi moral ustrezati za letnike od 2004 do 2012. Ugodno! Info na ZS.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KAWA paaawwa

Dami mi ni verjel da upam fotko objavit.

20160528181841.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, pravih ljubic nikol ne pozabimo :P

pred 4 urami, HyperJack pravi:

Samo opral sem ga danes :D

img-20160528-wa0001.jpg

ful dobra, zdej ko gledam, a obstaja kak belly pan, spodnji spojlerček? Tak da pokrije zavihek krivine, se mi zdi da bi lepo pasal.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, DAMI34 pravi:

ja, pravih ljubic nikol ne pozabimo :P

ful dobra, zdej ko gledam, a obstaja kak belly pan, spodnji spojlerček? Tak da pokrije zavihek krivine, se mi zdi da bi lepo pasal.

Že čakam ponudbo da plačam avans za spoiler. :);)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 28. 5. 2016 at 18:58, DAMI34 pravi:

ja, pravih ljubic nikol ne pozabimo :P

ful dobra, zdej ko gledam, a obstaja kak belly pan, spodnji spojlerček? Tak da pokrije zavihek krivine, se mi zdi da bi lepo pasal.

Čez en mesec bo šele znana cena in rok dobave...Zaenkrat zgleda optimistično. Okvirna cena je tudi sprejemljiva.

0fa2a8232266a6935d396700.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 26. 5. 2016 at 8:27, HyperJack pravi:

Po volumnu ima pa sigurno najmanjšo prostornino in zna imet rezek zvok...tale bodis mi ne gre iz glave sploh...edini posnetek na celem svetu, drugega nisem našel. Še fotk ni...

 

A to ma GS pr 2k blokado??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, HyperJack pravi:

Čez en mesec bo šele znana cena in rok dobave...Zaenkrat zgleda optimistično. Okvirna cena je tudi sprejemljiva.

0fa2a8232266a6935d396700.jpg

No saj pravim.......še malo pa bo ratal RT :jezik: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, skalaprava pravi:

No saj pravim.......še malo pa bo ratal RT :jezik: 

nepane, sam ful dobr zaščiten GS :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!