Skoči na vsebino

BMW R1200 GS a do 2013


bambi

Priporočene objave

No danes se odloču zamenjat zadnje ploščice, malce poklical naokoli in takole original 83 evriči pa mal popusta 66 evra, euroton

trw ploščice s popustom 33 evra. Ah jih bom vn čoknu pa k sitarju nesu da vidm kaj mi ponudi. 14 euriči za ploščice made by Sinter

noro . Zdej pa gas pa bremza :grupni:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo pobrskaj po netu, nekateri imajo z nekaterimi ploščicami težave z diski. Da ne boš privarčeval na ploščicah in plačeval diske! Obvezno javi kaj ugotoviš, počasi bodo tudi moje za zamenjati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem menjal spredaj in zadaj. vgradil sem od Bremba. Mislim da je tudi original tako. Vsaj pisalo je na njih, pa mislim da sem še nekje prebral da oni delajo za njih ploščice. Za zadaj itak sintrane, druge izbire nil,ker so večje obremenitve. Zato se sčasoma začnejo pojavljati črte, vdolbine. Jaz sem jih imel že prej malo. Po 8 letih si pa res zaslužim nove.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 urami, u-r-o-s pravi:

Menjati moraš za komplet nove ročke, ker je gretje integrirano v gumo...

To ni čisto res....grelna žica je navita na plastični tulec, na ta plastični tulec z žico pa je potem nataknjen in zalepljen gumijasti ročaj (vem iz prve roke, sem že menjal ročice in imam izrabljene še vedno doma). Tako da če uspeš odlepiti in odstranii irzabljeni gumijast ročaj, potem lahko gor nataknješ preprosto nov navaden gumijast ročaj in ga zalepiš nazaj.

Samo jaz sem rajši nove nabavil in jih potem dodatno zaščitil z navadno "termoskrčko" na mestih, kjer sem stare ročice pregulil. In tako ima moj drugi set ročic sedaj za sabo ža kakih 90K km, pa ni videti kakih pretiranih znakov obrabe. Če bi imel že prve zaščitene, bi bila še sedaj gor prva vgradnja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo pa ga mam! hehe, zdej je čist malo manj verjetnosti da se izgubim. Sej zemljevid je cool, sam GPS je še bolj..lahko namest cajt k ga zapraviš za gledanje na zemljevid porabiš za gledanje naokol :P

dsc1767.jpg

Pa še ena must have zadeva...Touratechova "tamala" zaščita okvirja..da z čevlji ne rukam po okvirju. Izpade kar ok. Dosti originalen izgled. 

dsc1780.jpg

Manjka mi še izpuh :P, tko k Damiju...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fajn zadeva tale navigatorcek...mene je sicer nekaj zezal update kart prvic, potem pa je slo bp. nalozi si se iz snecerjeve strani POI radarjev Slovenije, na poiplaza pa najdes za ostale drzave. preverjeno prezivi tudi mocno dezevje in toco ;)

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 28 minutami, HyperJack pravi:

Evo pa ga mam! hehe, zdej je čist malo manj verjetnosti da se izgubim. Sej zemljevid je cool, sam GPS je še bolj..lahko namest cajt k ga zapraviš za gledanje na zemljevid porabiš za gledanje naokol :P

dsc1767.jpg

Pa še ena must have zadeva...Touratechova "tamala" zaščita okvirja..da z čevlji ne rukam po okvirju. Izpade kar ok. Dosti originalen izgled. 

dsc1780.jpg

Manjka mi še izpuh :P, tko k Damiju...

men bo vedno "manjkal" :P razn če bodo prijatelji priredili srečelov, pa inkaso podelili v dobrodelne namene za nakup izpuha :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, DAMI34 pravi:

men bo vedno "manjkal" :P razn če bodo prijatelji priredili srečelov, pa inkaso podelili v dobrodelne namene za nakup izpuha :D

Itak! Sej ga tudi ne rabiš, če se samo Wajdušna OMV Postojna furaš. Dej malo čez Lozice zapelji pa boš vidu da prou pride :P

 

Nabava auspuha??? A ti je že odpadu? :D

Popravljeno . Popravil KNNMS
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, KNNMS pravi:

Itak! Sej ga tudi ne rabiš, če se samo Wajdušna OMV Postojna furaš. Dej malo čez Lozice zapelji pa boš vidu da prou pride :P

 

Nabava auspuha??? A ti je že odpadu? :D

nope, vse drugo bo baje prej, kje so Ložice? :P ps. na črni kal si podabu.

Popravljeno . Popravil DAMI34
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 hours ago, HyperJack said:

Evo pa ga mam! hehe, zdej je čist malo manj verjetnosti da se izgubim. Sej zemljevid je cool, sam GPS je še bolj..lahko namest cajt k ga zapraviš za gledanje na zemljevid porabiš za gledanje naokol :P

dsc1767.jpg

 

Malo si priredi nastavitve! Jaz imam desno spodaj (kjer imaš smer gibanja) trenutno hitrost, tako jo vidim v vsakem času tudi ,ko imam na tej razpredelnici. Povprečna hitrost (to imaš nad smerjo gibanja) je dokaj brez veze, tam jaz na turi, kjer peljem proti cilju nastavim na km do cilja ali čas prihoda. Podobno z največjo hitrostjo. Ta se v kakem tunelu zmeša in zna kazati tudi kakih 500km/h. Skratka funkcija nima neke uporabne vrednosti. Merilnik razdalje 1 je pri meni vedno za tankanje. 2 je za dnevne km in več dnevne ture, "A" pa itak sam resetira, ko si parkiran dlje časa. Porabo 1 resetiram pri tankanju, porabo 2 pri začetku neke vožnje. 

Napetost imaš nekaj nizko, to je nekako 30% baterije.  Koliko ti kaže med in po vožnji?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 minutami, motolover pravi:

Malo si priredi nastavitve! Jaz imam desno spodaj (kjer imaš smer gibanja) trenutno hitrost, tako jo vidim v vsakem času tudi ,ko imam na tej razpredelnici. Povprečna hitrost (to imaš nad smerjo gibanja) je dokaj brez veze, tam jaz na turi, kjer peljem proti cilju nastavim na km do cilja ali čas prihoda. Podobno z največjo hitrostjo. Ta se v kakem tunelu zmeša in zna kazati tudi kakih 500km/h. Skratka funkcija nima neke uporabne vrednosti. Merilnik razdalje 1 je pri meni vedno za tankanje. 2 je za dnevne km in več dnevne ture, "A" pa itak sam resetira, ko si parkiran dlje časa. Porabo 1 resetiram pri tankanju, porabo 2 pri začetku neke vožnje. 

Napetost imaš nekaj nizko, to je nekako 30% baterije.  Koliko ti kaže med in po vožnji?

Motor stoji že 2 tedna? moram ga dat na vzdrževalec. GPS pa je bil nameščen in je delal pod kontaktom 2 min. Nisem se še vozil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 13. 6. 2016 at 9:55 AM, HyperJack said:

Evo pa ga mam! hehe, zdej je čist malo manj verjetnosti da se izgubim. Sej zemljevid je cool, sam GPS je še bolj..lahko namest cajt k ga zapraviš za gledanje na zemljevid porabiš za gledanje naokol :P

dsc1767.jpg

Pa še ena must have zadeva...Touratechova "tamala" zaščita okvirja..da z čevlji ne rukam po okvirju. Izpade kar ok. Dosti originalen izgled. 

dsc1780.jpg

Manjka mi še izpuh :P, tko k Damiju...

Pa čepi za pokrit luknje :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 9. 6. 2016 at 22:04, KyoKon pravi:

Jaz sem menjal spredaj in zadaj. vgradil sem od Bremba. Mislim da je tudi original tako. Vsaj pisalo je na njih, pa mislim da sem še nekje prebral da oni delajo za njih ploščice. Za zadaj itak sintrane, druge izbire nil,ker so večje obremenitve. Zato se sčasoma začnejo pojavljati črte, vdolbine. Jaz sem jih imel že prej malo. Po 8 letih si pa res zaslužim nove.

Čepi so že nameščeni, tam mi pa res še en manjka, hehe hvala za opozorilo, sem že malo pozabil, da moram luknjo zaprt =)

img20160514170631.jpg

img20160514170946.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, motolover pravi:

Te luknje morajo ostati odprte, notri se drugače nabira vlaga. 

So mogoče te čepi in vlaga že kdaj poškodovali oz kako drugače škodovali motorju ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, motolover pravi:

Te luknje morajo ostati odprte, notri se drugače nabira vlaga. 

Se mi zdi, da je slabše, če so odprti...pereš motor, ali se voziš v dežju, potem pa notri ostaja večja količina vode (edino če res ne spihaš s kompresorjem vode, že obrisat v nulo je težko), kolikor je lahko sploh vlage. Mislim, da ni toliko temperaturnih razlik, da bi se pojavila kondenzacija, sicer pa se lahko naredi 1mm luknjica in potem zadeva spet "diha"

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Snecer pravi:

po nepotrebnem straši, na prejšnjem si tudi imel čepe

Jaz sem jih imel , zato pa sem vprašal , ker se mi zdi da je spet nekaj v tri dni , še sreča da ni odprl nove teme :lol1:

"Pozor vlaga" 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Kmet2 pravi:

Jaz sem jih imel , zato pa sem vprašal , ker se mi zdi da je spet nekaj v tri dni , še sreča da ni odprl nove teme :lol1:

"Pozor vlaga" 

Pa sej ... vlaga je dobra :P

A ni :whistle:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!