Skoči na vsebino

Luči, žarnice...


samobb

Priporočene objave

In v čem je razlika med H7 žarnicami za avto in motor? Recimo med Phillips X-treme power in pa Night breaker + ? Ni je.

Lahko menjam med sabo al raj ne? Lahko, sam drug odtenk boš mel v eni in drugi luči, če ne menjaš v paru in nič drugega, če te to ne moti.

tnx

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Žarnice test H4 in H7: Link :eek:

ps.: Jst sem ravno danes montiral Phillips X-treme Power oz. nov model: X-treme Vision

Morm še probat, ni pa to tko k xenon, ki sem ga imel na hornetki, žal žarnica je le žarnica...

Si jih testiral? Je kakšna razlika? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Ma kdo xenon H7 4300K oz. 6000K pa proda za normalno ceno oz. menja za H7 8000K (NOVA!!!) nikoli uporabljena ker sem dobil dve v kompletu in samo eno uporabljal!!!)

Popravljeno . Popravil Ervin93
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 8 mesecev pozneje...

A je to že dovoljeno :ninja: , če se že gremo akcije Viden motorist :closedeyes:

 

post-38230-0-41402600-1396004811_thumb.jpg

post-38230-0-99287300-1396004824_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako preko ekrana je bolj težko odgovoriti  :grim . Bo treba v živo videti  :evilgrin: .

... to sta meni dve LEDici ostali... pa jih je še on namontiral....

 

...jest jih imam 3x več gor...   :evilgrin:

 

...no, pa da še tu, v tapravo temo, nalepim slikce mojih dnevnih lučk...

 

Tu se ne vidi "realno stanje" , ker se na sliki mnogo bolj blešči, kot v resnici

post-26622-0-19112400-1396009962_thumb.jpg

 

...pa tudi tko modre niso....  so bele.

post-26622-0-89248000-1396009982_thumb.jpg

 

post-26622-0-31624700-1396009998_thumb.jpg

 

Popravljeno . Popravil Zivnorc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako preko ekrana je bolj težko odgovoriti  :grim . Bo treba v živo videti  :evilgrin: .

:blush:  Ja jih bom pa ugasnu takrat. Pa sej niso modre, da bi kdo mislu da sem policaj :ninja: , pa vsaj vidl me bodo drugi zdej v ogledalu da me navjo prveč zadaj puščal :glare:

 

 

... to sta meni dve LEDici ostali... pa jih je še on namontiral....

 

...jest jih imam 3x več gor...   :evilgrin:

Pa se še zmer tok ne vidjo ko moje dve, aja pa dve mam na rezervi če ti kaka crkne :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni problema. Prilepiš na obroč.

Težavneje pa je is statičnega dela motorja na vrteče se kolo pripeljati elektriko.

 

dodaš še dinamo ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa BMWjaši, dvomim da imajo vsi GSji tam na bokih seriosko une lučke nastauljene, pa zdej jih ma skor usak gor se mi zdi in svetijo v 3 krase.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Tudi jaz bi rabil nekaj takega.Ne razumem pa točno kako deluje ta zatemnitev.Google prevede tako kot da bi svetile z zmanjšano močjo ko imaš prižgane zasenčene luči,pri meni pa le ta stalno gori.Verjetno je zmanjšana moč uporabna kot za dnevne luči,pri polni moči pa tudi za osvetljevanje vozišča.Nič tudi ne piše o porabi,tistih 110w je verjetno samo primerjava s halogenskimi.Ali kaj podobnega že kdo uporablja,kako je s homologacijo takih zadev?

 

LP

Popravljeno . Popravil Toni
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ma kdo viška za prodat, te ta male ledice?

 

Bi za začetek dal kr to gor, če pravte da služijo namenu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poglej tule:

http://www.ebay.com/itm/2x-9W-LED-DRL-Eagle-Eye-Car-Fog-Daytime-Reverse-Backup-Parking-Signal-Lamp-Light-/331067144099?pt=Motors_Car_Truck_Parts_Accessories&hash=item4d1523b7a3&vxp=mtr

 

...imam dve na rezervi... lahko pa še naročim....

 

BTW... niso tko majhne LEDice ... premer aluminijastega črnega ohišja je 18mm, leča pa ima premer 12mm

Popravljeno . Popravil Zivnorc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma kar tako dodajat luči v naši državi ni ravno pametno delo. vsak drekec pekec, ki ga navesič na moped al avto more bit homologirat. če hoče dodatne luče, če hočeš bar za na đipa vse to je treba homologirat. če ne prej je to treba dat nujno dol prej k se gre na tehnični.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A sej to pa ni tako svoh, ce je 9w!

Ce se jima odreces jih vzamem :)

..piše, da je 9W...ampak sem pomeril , da kurijo cca 0,12A, kar pomeni dober watt in pol...ampak svetijo pa dobro...

Ne vem, kako to merijo kitajci....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..piše, da je 9W...ampak sem pomeril , da kurijo cca 0,12A, kar pomeni dober watt in pol...ampak svetijo pa dobro...

Ne vem, kako to merijo kitajci....

Pa je treba vmes kaj vezat kakšen upor ali kaj podobnega ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa je treba vmes kaj vezat kakšen upor ali kaj podobnega ?

Ne, sem jih vezal direkt na prednjo parking luč. V bistvu z Norčkom čakava še e-bay paketek on/off stikala za na balanco ker zdej skoz svetijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma kar tako dodajat luči v naši državi ni ravno pametno delo. vsak drekec pekec, ki ga navesič na moped al avto more bit homologirat. če hoče dodatne luče, če hočeš bar za na đipa vse to je treba homologirat. če ne prej je to treba dat nujno dol prej k se gre na tehnični.

 

Tvoj glas je odnesla burja. Te ne "šmirglajo tri posto". 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!