Skoči na vsebino

Serviserji motorjev - najslabši IN najboljši 2


Ice

Priporočene objave

Ve kdo za kaksen dober servis na koroskem, mam pa suzukija ... servisna knjiga potrjena,

torej bi rabil štampilj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ve kdo za kaksen dober servis na koroskem, mam pa suzukija ... servisna knjiga potrjena,

torej bi rabil štampilj

Na koroškem Suziko zastopa Odar. Če je pa dober,pa ne vem. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a to je vseeno a je servis naret pri pooblascenem servisu al je pa nareto na bilokerem servisu.ć

Drgac pa vem, da je v Vinski Gori MOTO CENTER YOGI, sam ko ni poooblascen za suzukia.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a to je vseeno a je servis naret pri pooblascenem servisu al je pa nareto na bilokerem servisu.ć

Drgac pa vem, da je v Vinski Gori MOTO CENTER YOGI, sam ko ni poooblascen za suzukia.

če maš moped še v garanciji in bi rad to garancijo obdržal pelji k pooblaščenemu serviserju..drugače pa k najboljšemu..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni vec v garanciji, bi pa rad, da ko ga bom prodajal, da lahko recem da ima potrjeno servisno knjigo.

Zdaj me pa zanima, a more bit štampilj od pooblascenega servisa, al ga lahko peljem na biloker servis, pa sam da mi da stampilj not v knjigo?

P.S. a ma kdo kaj izkusenj z MOTO YOGI CENTER?

Popravljeno . Popravil Vucko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni vec v garanciji, bi pa rad, da ko ga bom prodajal, da lahko recem da ima potrjeno servisno knjigo.

Zdaj me pa zanima, a more bit štampilj od pooblascenega servisa, al ga lahko peljem na biloker servis, pa sam da mi da stampilj not v knjigo?

P.S. a ma kdo kaj izkusenj z MOTO YOGI CENTER?

potrjena servisna knjiga niti slučajno ni avtomatično garancija za lepo in pravilno vzdrževan motocikel.

sam delam manjše servise doma, in sem 100% da naredim lepše kot na bilokerem servisu. ker si pač vzamem čas.

če bo treba kdaj kako večjo stvar zrihtat mi bo to naredil nekdo, ki mu bom lahko gledal pod prste.

drugače pa dobit štampilko uradnega servisa ni prevelik problem..v italiji je to kar nekako praksa..potem pa so v servisni vsi vpisi enaki in vse štempiljke enake

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a to je vseeno a je servis naret pri pooblascenem servisu al je pa nareto na bilokerem servisu.ć

Drgac pa vem, da je v Vinski Gori MOTO CENTER YOGI, sam ko ni poooblascen za suzukia.

Maš v Ravnah na Javorniku Igorja Slemenika. Pooblaščen je za Kawasaki,drgač pa šraufa vse japonce. Ga kar hvalijo.

Tudi na MSu ga najdeš pod nickom Yahosuka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To ze drzi, ampak nekak ljudje prej kupijo motor z potrjeno servisno knjigo, kot pa brez.

Se vedno mi ni kdo odgovoril, a mora bit štampil od uradnega servisa, al je lahko od bilokaterega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maš v Ravnah na Javorniku Igorja Slemenika. Pooblaščen je za Kawasaki,drgač pa šraufa vse japonce. Ga kar hvalijo.

Tudi na MSu ga najdeš pod nickom Yahosuka

Ja za njega sm pa ze slisal, da je baje dober mehanik.

Pa se blizu mene je :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To ze drzi, ampak nekak ljudje prej kupijo motor z potrjeno servisno knjigo, kot pa brez.

Se vedno mi ni kdo odgovoril, a mora bit štampil od uradnega servisa, al je lahko od bilokaterega.

seveda od uradnega

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koga mi priporočate iz 03 regije za menjavo batnih obročkov na eni zlo preprosti mašini (2 ventila samo, en cilindr..), da vredu naredi in čimbolj ugodno? Oz koliko lahko tako "od oka" računam da bi mu moral pustiti za tak poseg? Jaz bi pripeljal tja samo mašino in bi bilo treba samo tisto zrihtat, nič drugega :whistle:

/Nejc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh servisna knjiga ja... Na zalost se velik lazje dobi stempelj (tut za nazaj),kot bi si marsikdo lahk zamislu :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozna kdo kakšnega vredu pa ne preveč dragega serviserja za suzukije v LJ ali okolici. Ni nujno da je pooblaščen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam zelo dobre izkušnje s Primec Juretom iz industrijske cone na Viču (Dolgi most). Sicer je pooblaščeni serviser za yamaho, vendar bi po mojem zrihtal tudi suzukija.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozna kdo kakšnega vredu pa ne preveč dragega serviserja za suzukije v LJ ali okolici. Ni nujno da je pooblaščen.

čarman v medvodah. Ga kar pohvalijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima mogoče kdo informacijo o pooblaščenih KTM serviserjih v sloveniji, na ktm.com so samo trije (Axle, HMC in MotorJet), vendar ni noben od njih v 03 regiji, ve mogoče kdo če je Mario Pavlin s.p. - MotoMario pooblaščen, glede na to da prodaja nove KTM motorje.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mario Pavlin s.p. - MotoMario

Kar se tega serviserja tiče, mu dam vse pohvale :worship:

Jaz vozim tja moj motor :OK:

Glede na to, da ima Aprilia Caponord Rotax-ov motor, bi rekel, da bi lahko naredil servis tudi na KTM :)

Sicer je pa s serviviserji pooblaščenimi ali nepooblaščenimi razlika samo v garanciji in(ali) zalogi rezervnih delov za motorje :)

Pokliči ga, boš izvedel iz prve roke.

Popravljeno . Popravil CAPI
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:headbang: :headbang:

peli raje kam drugam :unsure:

Glede na mojo lokacijo res ne vem kam bi lahko, razen v LJ.

Mario Pavlin s.p. - MotoMario

Kar se tega serviserja tiče, mu dam vse pohvale :worship:

Jaz vozim tja moj motor :OK:

Glede na to, da ima Aprilia Caponord Rotax-ov motor, bi rekel, da bi lahko naredil servis tudi na KTM :)

Sicer je pa s serviviserji pooblaščenimi ali nepooblaščenimi razlika samo v garanciji in(ali) zalogi rezervnih delov za motorje :)

Pokliči ga, boš izvedel iz prve roke.

Z Mariom se poznam ze dalj časa tako da servis izven garancije ni vprašljiv kje se bo izvajal, problem je le do 4/2010 ker bi pač do takrat rad obdržal garancijo... pa eno serijsko napako lc8 ki se odpravlja pod garancijo bi se moral odpravit, tak da po moje ni druge kot da ga peljem v LJ za prvi servis, naprej bomo pa pol reševali z Mariom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj storiti, ko ti mehanik na motorju narobe namontira zadnje vpetje zavornega sistema, pri nekom drugem pozabi priviti varovalni vijak prednje akse, pri tretjemu kontra matico šponarja ketne. In to samo pri treh obiskih treh prijateljev. Saj pri zadnjih dveh ni problem, problem bi bil lahko pri zavori, čeprav je bila zadnja :headbang: . Saj razumem da se kdaj lahko zgodi kaka napaka, a da moraš pregledati vse vijake,ko pripelješ iz servisa motor, pa ni več prijetno.

In vse to govorimo o pooblaščenem serviserju Honde.

Mogoče bi morali odpreti 'črno listo šlampastih mehanikov', katerimi se omenjeno ponavlja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!