Skoči na vsebino

Klub Firestarter


Priporočene objave

28.9.2004 od 18:00 dalje BULGHARIAN party.......z MENTA DRINKOM(omejena količina) in informacijami za tiste, ki bi se radi odpravili na dopust, izlet,... v Bolgarijo, Romunijo, ob Črno morje,....

Posebnega programa ne bo - tisti ki ga zanima naj povpraša kakšnega FIRESTARTERJA in postrežen bo z željenimi informacijami!

X4E

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Torek 21. 09. Firestarters nektar Party

Dokler ne zmanjka! :P

A rogljički bodo tud? Al se bo "kuharca" posvečala študiju? :naughty:

No ja, saj jaz prletim tud mal kasnej ... študijske obveznosti .... :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D ....mi boš povcedala o čem govori tist o podjetništvu pa bomo vidl.......ti pa rolado!

emm ej ne vem kako je naslov teme mam pa cez dobrih 14 dni,vem da je ena podtema mednarodno trzenje...ej bom jutr prasala sosolko k mave skupi :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

emm ej ne vem kako je naslov teme ..vem da je ena podtema mednarodno trzenje...

Naslov teme je pol lahko "Kokice, lizaljke, arasidi, samo jos danas u vasem gradu, navali narode, jos malo pa nestalo"

:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naslov teme je pol lahko "Kokice, lizaljke, arasidi, samo jos danas u vasem gradu, navali narode, jos malo pa nestalo"

:P

hehehe ej shargo ti si car,ej vedno nasmejis folk :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnjič je bila pred Clubhouse Firestarters taaaaka gneča, da nihče ne ve kako bo prihodnjič.

[B]Ja no, nekaj je bilo tudi motorjev, ane :hmm: ! Drgač pa Shargo vsaka čast, z Sharkom sta bila pridna, gobice izgledajo prekrasne! Se priporočam kdaj! :OK: Drgač se pa itak vidimo dons! PA PA :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Torek 21. 09. Firestarters nektar Party

Dokler ne zmanjka! :P

a dobavitelj Nektarja kaj ve o tem ? .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MA ne ne gre za Bosanski Nekztar ....ampka za Firestarters Nektar......v bistvu gre za pivo coctail by Shargo ampak ne bom sedaj o tem naj bo presenečenje.....če se pa bojiš da se ti bo bosanksi Nektar pokvaru, pa ulet in prnes zalogo......torek je dan za Clubhouse Firestarter:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Karmi, dej no nehi no, sedaj je druga sezona :( , in seveda čas za druge rogljičke :naughty: , sej ne gremo na zimsko :zzz:

Jaz bi pa čili , Fire si za :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej Teyci si že zamesila za rolado? :rolleyes:

ej karmi jaz sm cist solsko,zmeri pridm dam nardim kao eno stvar npr,seminarsko ze mislm da mam eno stvar mn,ja in kr naenkrat dej no teja nared se eno seminarsko :( prov bedni so...k da res mormo to delat :( se dodatno pr tem kar ze mamo :D

ampak k se mi umiri vse tole pa res bom prnesla rolado obljubim :P,npr med prvimi pocitnicam, k se ne vem kdaj so :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej karmi jaz sm cist solsko,zmeri pridm dam nardim kao eno stvar npr,seminarsko ze mislm da mam eno stvar mn,ja in kr naenkrat dej no teja nared se eno seminarsko :( prov bedni so...k da res mormo to delat :( se dodatno pr tem kar ze mamo :D

ampak k se mi umiri vse tole pa res bom prnesla rolado obljubim :P,npr med prvimi pocitnicam, k se ne vem kdaj so :D

Izgovori, izgovori,... :zzz:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:devil: Jest bi ga tudi, ampak sem v sluzbi. Se bomo dons zmenili kje in kdaj

bo chili time. Ne vsega likerja popit delam do sedmih pol pa :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:devil: Jest bi ga tudi, ampak sem v sluzbi. Se bomo dons zmenili kje in kdaj

bo chili time. Ne vsega likerja popit delam do sedmih pol pa :yea2:

en kozarček bo zihr zate pršparan :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izgovori, izgovori,... :zzz:

ej ma dobr cim bom mela cajt nardim rolado sam zdej mam res full seminarskih in jutr kr pisem tko da mogoce dons pridem za pol urce pogledat k vam...papa :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bosansko pivo NEKTAR je na žalost ostalo nedotaknjeno(vsaj do takrat ko sem šel) zato bo naslednji teden cca. 18 steklenic za probat pa ene 2 litra menta drinka na temo BOLGARIJA!

Sam se bo res treba hitr za kakšn futr žur odločiti....kostanj, kostanj.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bosansko pivo NEKTAR je na žalost ostalo nedotaknjeno(vsaj do takrat ko sem šel) ...Sam se bo res treba hitr za kakšn futr žur odločiti....kostanj, kostanj.......

Jah, Firestarter nektar je povsem potolkel, bosanskega :P

Futr, futr :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!