Skoči na vsebino

Zavore, diski, obloge, čeljusti, ploščice...


kasti

Priporočene objave

Dobre in poceni; EBD

Jaz jih uporabljam!

Če jih želiš nabaviti, povej. Lahko te skontaktiram in primerjaj cene. Kvaliteta je O.K.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja lej kratica CL pomeni 

CARBONE LORRAINE

 

dobro si izbral.....................

meni so požrle diske od takrat samo še original!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni so požrle diske od takrat samo še original!

kok pa majo kaj na elisi cene?..pač tko vprašam če veste.

Mnenje za tele? : http://www.motonet.si/e-trgovina/motorno-kolo/kawasaki/636/zx-6r-636-ninja/?good_detail=zavorne-obloge-s3-4-kosi-v-kompletu-02c5fdc026ed88b4f96928ba3d57d8fbm

in te:

http://www.motonet.si/e-trgovina/motorno-kolo/kawasaki/636/zx-6r-636-ninja/?good_detail=zavorne-obloge-s33-street-front-fe6ca695887cb5acaf4bb1a5dd46bd36m

nebi pač rad zajebu pri nakupu in ja raje tu vprašam kot pa kaj na pamet kupujem.. :)...hvala in Lp

Popravljeno . Popravil NinjaRider04
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Katere Zavorne ploščice priporočate za Kawasaki Z750 2006letnik? prednje bi rabu! ..hvala za odgovore..Lp :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni so požrle diske od takrat samo še original!

to pa komaj verjamem.Namreč pri cl brakes ne dodajajo niklja NO NI TECH za kilometražo, ta pa je ponavadi glavni za požrte diske.

 

Sam jih vozim že 2 polni sezoni tudi km kar nekaj in so diski kot so bili..le zaviranje je optimalnejše.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Osebno ne vem ampak malo preleti temo in boš lahko prebral problematiko teh ploščic oz. proizvajalca

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Osebno ne vem ampak malo preleti temo in boš lahko prebral problematiko teh ploščic oz. proizvajalca

Sm kolegu kazu ko je mehanik pa je reku da so vredu..tak da bom jih nabavu pol pa bomo videli ne ..če nebojo dolgo držale bom pa pol tiste CARBONE LORRAINE nabavu pa je to to

hvala za odgovore ...Hvala in Lp :)

Popravljeno . Popravil NinjaRider04
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Problem je v tem, da znajo žret diske. Na tujih forumih pa tudi na MS-ju je veliko napisanega o tem. Nekje sem sicer prebral da so za to krivi ponaredki, ki so preplavili tržišče. Ampak jaz na tvojem mestu nebi tvegal. Rajš izberi kako bolj priznano/poznano znamko npr. EBC

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Problem je v tem, da znajo žret diske. Na tujih forumih pa tudi na MS-ju je veliko napisanega o tem. Nekje sem sicer prebral da so za to krivi ponaredki, ki so preplavili tržišče. Ampak jaz na tvojem mestu nebi tvegal. Rajš izberi kako bolj priznano/poznano znamko npr. EBC

Ja no kolko sem gledal po tujih forumih za Golfreen S33 jih mnogi hvalijo..pa da ne žrejo diskov + da dlje časa zdržijo...saj bom še mal preštudiro pa prečekiru..namen mam konec januara oz feb naročit sam si že zdaj iščem ..pač najbolše varijante pa to...sam kolko pa so kaj cene teh EBCjovih?..

http://www.ebczavore.si/index.php/search?keyword=FA369+&limitstart=0&option=com_virtuemart&view=category...kater so za primer bolše?..in ja to je u kompletu al kok?

Popravljeno . Popravil NinjaRider04
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odvisno kaj hočeš, kak stil vožnje imaš ; organske, sintirane, karbonske...mal preglej tole temo oz. po netu.

Ploščice ponavadi pridejo v parih.

 

EBC je pomoje mal dražji od Goldfrena. Goldfren majo mal slab sloves, kot sem rekel možno da zaradi ponaredkov. Osebno jih še nisem sprobal. Drugač ploščice držijo kar nekaj kilometrov + so vitalen del zavornega sistema. Tako da če nisi kaki veliki finančni stiski je pomoje bolš kupit mal dražje pa preizkušene.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Js sm jih vozu in sicer SV serijo narejeno iz sintrane kovine,te so najboljse kar priporocajo za na cesto. Proti originalnim je pojemek mnogo boljsi in dlje casa je sorazmerno stiskanje rocice-pojemek. Ko sem zamenjal se zavorne cevi za Cobrine se je pa odprl nov svet :). Zdrzale so mi 10000km ampak sam zelo rad bremzam in to pocnem cim kasneje in mocneje, pravtako sem bil parkrat na pistah in to se pozna na zivljenski dobi. Svoje sem kupil pri eurotonu in tam so bile kar obcutno cenejse od enakih v louisu, vrjetno bi jih kje dobil se ceneje.

LP

aja pozabil sem omeniti da imam spredaj enojni disk premera 300mm in 4-batno celjust, motor pa tehta cca 180kg.

Popravljeno . Popravil matija1234
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js sm jih vozu in sicer SV serijo narejeno iz sintrane kovine,te so najboljse kar priporocajo za na cesto. Proti originalnim je pojemek mnogo boljsi in dlje casa je sorazmerno stiskanje rocice-pojemek. Ko sem zamenjal se zavorne cevi za Cobrine se je pa odprl nov svet :). Zdrzale so mi 10000km ampak sam zelo rad bremzam in to pocnem cim kasneje in mocneje, pravtako sem bil parkrat na pistah in to se pozna na zivljenski dobi. Svoje sem kupil pri eurotonu in tam so bile kar obcutno cenejse od enakih v louisu, vrjetno bi jih kje dobil se ceneje.

LP

aja pozabil sem omeniti da imam spredaj enojni disk premera 300mm in 4-batno celjust, motor pa tehta cca 180kg. žret 

ka pa disk kej požirajo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali ima morda kdo izkušnje z TRW polščicam? :)

Pri mojem avtomobilu TRW malo cvilijo in puščajo veliko rdeče (baker) svinjarije. Drugače delajo v redu, zato jih ne menjam ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ka pa disk kej požirajo?

Nisem si zabelezil koliko sem ga imel ko sem jih montiral :/ ampak zaenkrat jih ima sprednji disk 47000 in zgleda dober za vsaj se eno sezono, moram ga pa pomeriti ob priliki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Lep pozdrav

 

Kot vsakega, tudi mene zanima kje se dobijo najcenejše zavorne ploščice :).

Naj bi bile dobre EBC ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

EBC HH - u redu ...  jst lih kupujem v domžalah 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ja js jih nabavlam v Unitad-u u Domžalah.Poglej u guglna EBCzavore

sm našel hvala, 

pol maš pa več vrst ploščic, kake kaj vi vozit sintrirane že  pa verjetn ne race varjanta za cestno uporabo na cestakih ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!