Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Primorska


Vale

Priporočene objave

@KLMN ... dobrodošel nazaj :D .... dej pocajtaj se hitro k mava za nrdit kak kilometrček tudi pozimi :P

@Sanda ..... ti sam sporoči če se greš kej furat proti nam ......

Upam da bo lepo vreme ker gledat mojo žvauco v garaži se mi kr smili :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz se bom šla jutr furat sam ne vem če bom v GO že ob 10h,baje bo na primorskem okol 10 stopin :OK:

Do 11.30 imaš cajt. Takrat naj bi po napovedih odrinili v Brda.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ Sanda7 ...... A si bla z dragim učeri na GW pri Kozini včeraj med 13 in 14 uro??

Včeri na obali je blo čudovito vreme za se vozkat od kozine naprej je blo pa vse mokro in slano :angry:

Popravljeno . Popravil Dr. _MAXXI_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja Maxxi sej sem ti mahala,da sem skor z motorja padla čeprav na GW po moje sploh ni možno.Je bla prijetna fura,pa še saxa sem vidla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oh pa d še kej napišem k že dolgo nism :naughty:

V gorici nism bil, je blo pa kar nekej motosvetovcev (nevem kdo, to je bla sam informacija k mi je bla posredovana) vreme je blo kar mrzlo, tko d nevem kako je zgledlo se vozit pr +3!

Js sm se pa podil po Radomljah in se vozu z Suzukitm SV650S, lep motorč, sam mi ni vče k je dvovaln, k kdr spustiš gas mal preveč na grobo te čez balanso vrže :P al pa sm jst mal prelahk! Pelje se super, je bol vodljiv kukr moja 125, žlajfe ma še kr...pospeši kukr je treba (seveda 2valno) navora ma tud lepo, vleče čez celo območje zeeeeloooo lepo enakomerno....motorin mi kar dopade sam ni to kar čem met....v glavnem 4cilindraša bom sigurno nabavu, dvo mi nekako ni.......sej razumete :)

No en motor sm že testiru, tko počasi naprej pa bo že lepa zbirka in bo lažje se odločit.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js sm se pa podil po Radomljah in se vozu z Suzukitm SV650S, lep motorč,

kaj z masko al brez...tudi jst bi rad kdaj peljal ta motorček ker mi je ta nov kr fajn všeč....pa 2 valjni je kar je redkost za tak segment......pravjo da gre kr rada prednja guma v zrak...a si probal mogoče kej štart....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TC sej ti lepo piše da je SV650S kar pomeni da je z masko,če pa nebi napisal zraven S bi bil pa naked(N).

Lahko bi men reku da bi ti ga dala mal za probat,ampak čist mal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj z masko al brez...tudi jst bi rad kdaj peljal ta motorček ker mi je ta nov kr fajn všeč....pa 2 valjni je kar je redkost za tak segment......pravjo da gre kr rada prednja guma v zrak...a si probal mogoče kej štart....

Ma prou kej preveč se nism igral z njim k je bil asvalt tak d bog pomahej.....štart ma kr ja, sam na zadnjo pa morš precej nrdit d ga spraviš, meni je ni odflikalo z asvalta....maybe d bi ga dvignu če bi se s sklopko igral, brez pa ne gre, v 2. prestavi sigurno ne, k sm ga odpru na rdeče.....pa mal sunka, pa še mal balanso dvignt, pa ni šans........s sklopko bi pa šlo ja!

Aja, S je bil, torej z masko :yea2: letnik pa je bil '99in komplet Akrapoviča titanium

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TC sej ti lepo piše da je SV650S kar pomeni da je z masko,če pa nebi napisal zraven S bi bil pa naked(N).

Lahko bi men reku da bi ti ga dala mal za probat,ampak čist mal.

čaki, a nimaš ti fazerke, in pa letalonosilke :hmm: a tudi SV-ja maš...

Maš mogoče tud kšnga suzukija GSX600R, al pa ninjo 6r, al pa CBR600F :? tisto bi pa jst rad probu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čaki, a nimaš ti fazerke, in pa letalonosilke :hmm: a tudi SV-ja maš...

Sem ga mela,pa ga nimam več ma mi ga je blo prov težko prodat,pa še zdaj ne vem kaj je bolš sv al fzs težka odločitev

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BTW a ve kdo kko je z našim Radičem, pardon, MOTOVILCEM :)

MOTOVILC pravi,da je operacija uspela in nogo že razgibava,v ponedeljek pa,da pride že domov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem ga mela,pa ga nimam več ma mi ga je blo prov težko prodat,pa še zdaj ne vem kaj je bolš sv al fzs težka odločitev

hej ho...reči tvojmu naj te po riti ko pa take pregrešne misli govoriš.... ;)

brez heca....ta nov Sv mi je kr lušn...pri ta starmu me je motila prednja maska z lučjo....sedaj je pa motorino prav privlačen....čeprav je favorit parkiran v garaži :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hej ho...reči tvojmu naj te po riti ko pa take pregrešne misli govoriš.... ;)

Ah ne bo me nič po riti če govorim o motorjih,stvar pa bi se zakomplicirala če bi blo govora o dveh nogah in tistih zadevah ki visijo vmes :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MOTOVILC pravi,da je operacija uspela in nogo že razgibava,v ponedeljek pa,da pride že domov.

EVO MENE SPET TUKAJ :D

Počasi razgibavamo, ampak doma, bomo pa vseeno še ena dva mesca :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kam so šli vsi :? res da je sonček, ampak mrzlo je pa vseeno :xx: aja razen na obali ,k sem bil prejšnji teden dol v Valdoltri je bla prava Kalifornija, ne vem zakaj vam konjički tam dol dremajo, pa še soli ni na cestah :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že res,da je sonček in da imamo primorci kaliforniske temperature .) ma sem šel uni dan en džiro do Ajdovščine,so mi hmali j....zmrznila :cry: je pa res da nimam lih neke strašne zimske opreme O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol se pavozi :cry: Sem uni dan govoril z enim k je šel rit na Lokve(kraj nad Novo Gorico,kjer je kvazi smučišče)z KTM-jem in je reku de je kar pošteno gibal namotorju,ma se je vseeno počutil kot snežak.Je napol zmrznil on in motor,so mu ledene sveče dol z njega visele.Je reku,da je prehudo :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je blo včasih lušno, ko smo enih par zim preživeli v snežniških gozdovih,vsak vikend smo rili in zmrzovali na snegu, roke greli na avspuhu, dušo pa z brkinskim horsom, kompanija prava , sam mraz pa je blo vseglih, vendar enduro užitki so odtehtali vse! :D Aja pa ovinke v ridah smo polagali do asfalta, ko smo se osmega januarja, ob osmih zvečer , pri temperaturi -8 vračali z Medvedjega brda :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma sej ni tko grozno mraz....u nedeljo sem po dveh tednih premora naredu eno mal daljso furco(160km) in razen zmrzlih prstov na rokah, mi ni blo hudga...ene dve nad niclo se mi zdi da je kazal termometer tisti dan....je pa res, da nisem srecal niti enga motorista :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je pa res, da nisem srecal niti enga motorista :hmm:

ponavadi je to zelo zgovoren znak o groznem mrazu.....drugače pa :OK: :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ben je,sej grem tud jaz na kakšeo turco :D sam o kakem užitku pri tem ravno nebi mogu govorit .)

ma duši pa paše :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!