Skoči na vsebino

Yamaha FZ 6


-pero-

Priporočene objave

Mene zanima če je že kdo na fazerju odprl original izpuhi, mislim to da je demferje ven pobral, pa kakšna je kej razlika v zvoku pa to?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst poznam nekoga, ki je nekaj predelal original auspuh na fz6...če se še spominjam zvoka je bil nekje med original in kakim npr. akrapovičem....glih tapravi....ko je imel na minimum ni bil glasen preveč in ko se je zavrtel je imel zelo lep zvok...tudi sam sem imel idejo, da bi tako naredil pri moji, ker mi je bil ta zvok zelo všeč :)

Popravljeno . Popravil Ttko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj vse menjajo na servisu pri 30k km? Svečke, zračni filter sem menjal pri 20k, zanima me, kaj treba pri 30k zamenjat. Ketna je še OK, je treba mogoče nastavit ali vsaj pregledat ventile? Pa zavorne cevi se menda menja na 4 leta, ne? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a kdo mogoče ve kako se naštelajo prednje luči pr fazerci 2004....mal preveč mi visok svetjo... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a kdo mogoče ve kako se naštelajo prednje luči pr fazerci 2004....mal preveč mi visok svetjo... :rolleyes:

Nekaj iz service manuala, kar bi ti moralo pomagati... .)

post-13355-1208874609_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče kdo kej ve kje bi se dal kupit bug spojler za fz6...?

Lp Miha

Pobrskej po Bolhi za Bug-spoiler Yamah FZ 6 in našel boš pohajača, dobra izdelava imam njegovega Drugače pa pooblaščeni prodajalci Yamaha.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj vse menjajo na servisu pri 30k km? Svečke, zračni filter sem menjal pri 20k, zanima me, kaj treba pri 30k zamenjat. Ketna je še OK, je treba mogoče nastavit ali vsaj pregledat ventile? Pa zavorne cevi se menda menja na 4 leta, ne? :hmm:

vse to ti lepo piše v periodic maintanance chartu, ki ga imaš v svojem user manualu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vse to ti lepo piše v periodic maintanance chartu, ki ga imaš v svojem user manualu...

Ja, tam tud piše, da se zračni filter menja na 40k km :hmm: , pa mi je serviser rekel, da je bolje in da se ga ponavadi menja na 20k km. Sem pregledal manual, ampak sprašujem zato, da vidim, kaj vse serviserji res menjajo, proti temu, kar piše v manualu. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, tam tud piše, da se zračni filter menja na 40k km :hmm: , pa mi je serviser rekel, da je bolje in da se ga ponavadi menja na 20k km. Sem pregledal manual, ampak sprašujem zato, da vidim, kaj vse serviserji res menjajo, proti temu, kar piše v manualu. .)

Menja se vsakih 20k

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam yamaho fazer 600

zanima me pa, ce ve kdo kako se nastavi uro z RESET in SELECT gumbama, ki sta edina na armaturni ?

Tako kot je v navodilih zapisano mi zal ni uspelo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam yamaho fazer 600

zanima me pa, ce ve kdo kako se nastavi uro z RESET in SELECT gumbama, ki sta edina na armaturni ?

Tako kot je v navodilih zapisano mi zal ni uspelo.

Kako ne? Drugače je ne boš mogel nastaviti kot točno tako kot piše v navodilih. Prepričaj se, če si vse res naredil pravilno. :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z SELECT in RESET gumbama mi uspe samo,

kilometre zbijat na 0 in pa spreminjat kaj vidim na zaslonu TRIP 1 TRIP 2 REZERVA CELOTNI KM...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z SELECT in RESET gumbama mi uspe samo,

kilometre zbijat na 0 in pa spreminjat kaj vidim na zaslonu TRIP 1 TRIP 2 REZERVA CELOTNI KM...

Držiš "SELECT" in "RESET" vsaj 2 sekundi, pol z tipko "RESET" nastavljaš ure/minute, z tipko "SELECT" pa preklapljaš med ure/minute.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima, če ima slučajno doma kakšen števec za FZ6S/N. Kolega ima doma eno sesuto, pa bi nujno potreboval števec, pa še nekaj delov in sicer še prvo luč in ključavnico za tank. Če ima kdo, bi se lepo priporočal ali pa če kdo koga pozna, da ima te dele doma.

Hvala!

Lp

Johnny

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z SELECT in RESET gumbama mi uspe samo,

kilometre zbijat na 0 in pa spreminjat kaj vidim na zaslonu TRIP 1 TRIP 2 REZERVA CELOTNI KM...

ne držiš natančno istačasno oba gumba !

probaj če ti uspe preklopit med temparaturo in uro

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Hja, ko smo ravno pri rezervi...

Koliko prevozite z F-TRIPom? Seveda normalne vožnje? Nisem še sprobal, koliko rezerve dejansko je v fz6

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

220km

Lani ko smo šli v Bosno je šlo kar čez 300 km brez lučke..

Točno se ne spomnem.. Samo dokler je bila v original stanju

je bilo vedno tu nekje 220 + ali - km

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, ko smo ravno pri rezervi...

Koliko prevozite z F-TRIPom? Seveda normalne vožnje? Nisem še sprobal, koliko rezerve dejansko je v fz6

Moralo bi biti nekje dobre 3 litre rezerve. Jaz sem največ prevozil 50 km na F- tripu.. :smoke:

Ni mi zmanjkalo bencina, več kot to pa nisem poizkušal.. je neugoden občutek.. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sem še imel FZ6 sem enkrat naredil 310km nato se je prižgala lučka... je pa bila to normalna mrzla vožnja začetek oktobra.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!