Skoči na vsebino

Honda CBR 1000 RR


Ice

Priporočene objave

Ampak to je kot jaz poslušam od drugih prej redkost kot pravilo, zato je najboljš če imaš možnost jo prej pelji pa bo. pa še btw...ne glede na to, da sicer ti kupuješ, poskusi upoštevati tudi njeno mnenje, če jo misliš vozit s sabo.

Pozdravljen. Se popolnoma strinjam z zgoraj napisanim, ker zaradi moje "muhe" res ne rabi trpeti. Sva bila včeraj na ogledu, se tudi vsedala, kar seveda ni poskusna vožnja. Je pa tako. Valjda, na VFR je sedela fantastično, na CBR pa je sama rekla, da ji je všeč in da ji ni prehudo prisilna drža. Dejstvo je, da je razlika ali se pelješ ali samo sediš, pa vseeno, mislim da se da na neke stvari tudi navaditi. Tudi sam zase vem, da mi bodo na CBR veliko bolj trpele roke kot na Nakedu ali VFR. VFR pa mi žal ne pride v upoštev, je zame prestar model.... :rolleyes:

Popravljeno . Popravil Demon
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi sam zase vem, da mi bodo na CBR veliko bolj trpele roke kot na Nakedu ali VFR.

Demon, jz se velik bols pocutm zdej na Gixxerju kukr prej na 07 Hornetki. Sm jz tut mislu da me bo vse bol bolel pa to, ampak me dejansko vse mn. Roke oz. dlani pa pac rabjo par dni da se navadjo. Aja je pa tut res da nism prou velik(171cm) in je vrjetn spet drugac ce si vecji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Hej!! Danes dopoldan ob 9.00 sem položil aro za novo Fireblade! :grim Hehehe, jutri dopoldan nakažem razliko in motor mi bodo dostavili domov!! JUHUUUUUUUUUUUU!!!! :grupni:

Hehe, aja, pa še to, spodnja slikica ni moj motor, je samo fotografija modela, pravzaprav barne kombinacije. JOOOOOOJ, eksplodiral bom od sreče!!!!! Ko mi jo pripeljejo domov, jo poslikam in naložim fotke!!!! :kva2:

post-5704-1232560218_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Demon
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, Demon, čist verjamem da je veselje veliko :) Pri meni bi tudi bilo.

OnTopic: Koliko si pa odštel zadnjo? Cene se naj bi dvignile. Recimo R1 je šla na 13.300€. Za 2009 Repsol in HRC pa naj bi se cene povpele na 14.900€ :krneki:

Izgleda da tovarne računajo, da si bo motorje kupoval samo še višji sloj?! :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, Demon, čist verjamem da je veselje veliko :) Pri meni bi tudi bilo.

OnTopic: Koliko si pa odštel zadnjo? Cene se naj bi dvignile. Recimo R1 je šla na 13.300€. Za 2009 Repsol in HRC pa naj bi se cene povpele na 14.900€ :krneki:

Izgleda da tovarne računajo, da si bo motorje kupoval samo še višji sloj?! :unsure:

Ja cene novih modelov, torej 2009 bodo grozne. Jaz sem jo vzel letnik 2008, novo, torej zalogo ki je ostala. Cena je 11.190,00 Eurov. Tako da glede na to, da edina razlika med 2009 in 2008 letnikom so samo drugačne barvne palete. No, pa tako kot si napisal, opcija z ABS bo za letnik 2009. Ta bo pa stal, Repsol barva in ABS mislim da 13.990,00 Eurov, nisem pa ziher. Dejstvo je, da mene ne moti da je letnik 2008, ker je 2009 identičen, ob tem je moj cenejši, pa še barvo sem dobil takšno kot si jo želim. :whistle: Cene nove 2009, navadna barva brez ABS pa se bodo začele verjetno pri 12.600,00 Eurih. Ampak to so napovedi, dejstva pa bodo vidna, ko bodo uradni ceniki zunaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

CBR 2008 vs. 2009 naj bi imela drugačne žmigavce, 2009 ma bolj zašiljene, trikotne. Lahko da je samo od trga odvisno... Dragi tile žmigavci, haha :)

2285740674_78ed8f70d4.jpg2009_Honda_CBR1000RR_ABS_3.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi tile žmigavci, haha :)

Razliko jest vidim predvsem v močnem Yenu, kar posledično potegne velike cene japonskih izdelkov. Upam, da se vsa stvar mal normalizira, ker drgač se bomo še naprej s "tastaro" okol prevažal :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo par slikic! :whistle: Čisto nova, pravkar dostavljena na dom s kombijem hahaha!!! :evilgrin:

Ja valda? :eek: ...blagor :cry:

Popravljeno . Popravil paris2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo par slikic! :whistle: Čisto nova, pravkar dostavljena na dom s kombijem hahaha!!! :evilgrin:

Nice :OK: , sam zadeve z tablcmi bi pa mogl nekak rešit, ker ti zadnji konci so obup :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nice :OK: , sam zadeve z tablcmi bi pa mogl nekak rešit, ker ti zadnji konci so obup :yes:

Saj te zadeve lahko vsak sam reši, se ti ne zdi???

Jaz jih že!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj te zadeve lahko vsak sam reši, se ti ne zdi???

Jaz jih že!

Jaz sem tudi, samo kaj k lahko uni k jih nočeš videt kej sikajo po nepotrebnem. To bi moglo bit za moje pojme že tovarniško rešeno, drgače pa nice bajk. I tata bi :grim .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nice :OK: , sam zadeve z tablcmi bi pa mogl nekak rešit, ker ti zadnji konci so obup :yes:

Hej! Se strinjam, da nosilec tablice in tudi sama tablica, ki je vsako leto večja je obup. Ampak, ker policisti zelo komplicirajo pri vsaki spremenjeni namestitvi tablice, bom to na svojem motorju kar lepo pustil serijsko. Drugače pa ja, bi si ziher sam spremenil. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugače se pa dajo tudi dobit zadki, ki jih potem lahko tudi homologiraš!

Ja saj vem, ampak potem pa se pelješ v Avstriji preko Labamunda, te ustavi policija, zmeri kot tablice in ker je namesto dovoljenih 35 stopinj nagnjena za 37 stopinj ti napiše kazen za 25 eurov.... Mislim, da bom tablico pustil nedotaknjeno. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja saj vem, ampak potem pa se pelješ v Avstriji preko Labamunda, te ustavi policija, zmeri kot tablice in ker je namesto dovoljenih 35 stopinj nagnjena za 37 stopinj ti napiše kazen za 25 eurov.... Mislim, da bom tablico pustil nedotaknjeno. :rolleyes:

malo :topic:

kolikor sem imel jaz opravka z plavimi, niso glede aftermarket nosilca nikoli težili razen če ni kot res extremen

se pa vedno najdejo izjeme :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam sem imel do sedaj tablico pod -blatnikom,

-normalno zadaj, ampak pod ekstremnim kotom(skoraj ravno)

-normalno zadaj in zvito(precej)

-ali je nisem imel (in sem pač rekel, da se mi je odlomil nosilec)

Nikoli nisem plačal niti evra, pa tudi če bi, na original nosilcu pri meni tablice ne bodo nikoli vidli, saj so posledice precej hujše če ti vidi tablico pri nekem ekstremnem prekršku, kjer pelješ "mimo", kot pa tistih par evrov za nepravilno nameščeno tablico; pa tudi vizualno original nosilci resnično pokvarijo izgled še tako lepega motorja(oz. vsaj pri 90% motorjev).

Je pa to stvar okusa vsakega posameznika.

Se tudi sam opravičujem za off topic.

Popravljeno . Popravil EAST
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo par slikic! :whistle: Čisto nova, pravkar dostavljena na dom s kombijem hahaha!!! :evilgrin:

Lepa barva.

Vidim, da si ji v garaži pogrnil tepihe,.. :naughty:

Edina težava; nova CBR je precej kompaktnih mer, kar bo pri tvojih dveh metrih višine zahtevalo še abonament pri kiropraktiku. :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepa barva.

Vidim, da si ji v garaži pogrnil tepihe,.. :naughty:

Edina težava; nova CBR je precej kompaktnih mer, kar bo pri tvojih dveh metrih višine zahtevalo še abonament pri kiropraktiku. :ninja:

Hej! Ja, kompaktnih mer ni samo Fireblade, ampak so vsi SS motorji. :whistle: Kaj pa vem, mislim, da se bom tudi drže na Firebladu navadil, se je bom moral. Saj veš, za lepoto je včasih potrebno potrpeti. :evilgrin:

Hehe, ja tepihe pa je res dobila, da se bo počutila bolj domače! B)

Popravljeno . Popravil Demon
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!