Skoči na vsebino

Honda CBR 1000 RR


Ice

Priporočene objave

Tko k je Erik reku ...... v živo bo treba vidt z zamenjanim rorom ....... sicer težko priznam, sam na slikah mi ne potegne prou fejst ............

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ps: ali kdo kupi 07' letnik HRC barve :whistle:

Sigurno prej kot pa tole novo :P

Morem priznat da so me zelo razocarali. Mi je bil ta style honde zelo vsec. Ta ostrina, ki je izrazala nekaksno agresivnost, moc, itd., zdaj so pa vse "pokvarli"

Bo pa treba videt v zivo ja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BELO ČRNAAAAAAA :kva2:

repsol bo po mojih očeh ostala letošnja lepša, ampak ta belo črna kombinacija pa zmaga..

leše kombinacije (skoraj) nebi mogli trofit, črna tud ni slaba, ampak obe rdeči sta pa mimo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Honda, agresivna, našpičena, čisti dirkalnik.

S tem modelom lahko te lastnosti zavržete na celi črti. Izgleda kot kanta za smeti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislm... babe poznajo samo 2 motorja: Ninđo in Repsolko :evilgrin: :evilgrin:

A res al kaj? Kam pa pol jst spadam?? :?

Men se pa zelo dopade ta nova honda...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S tem motociklom se je svet dizajna superšportnikov razdelil.

Na eni strani je Yamaha s Tech Avantgarde design. Pri R6,R1 se prehodi konveksno konkavnih površin in formacijske protruzije združujejo v biotech organizem.

Na drugi strani sta Ducati in Honda; 1098, CBR1-08. Oba sta Statement of Fashion in kot taka se seveda ne podata vsaki osebi. (ne glede koliko je slednji motor povšeči)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S tem motociklom se je svet dizajna superšportnikov razdelil.

Na eni strani je Yamaha s Tech Avantgarde design. Pri R6,R1 se prehodi konveksno konkavnih površin in formacijske protruzije združujejo v biotech organizem.

Na drugi strani sta Ducati in Honda; 1098, CBR1-08. Oba sta Statement of Fashion in kot taka se seveda ne podata vsaki osebi. (ne glede koliko je slednji motor povšeči)

tko da sam še suzuki ostane kot pravi motor :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S tem motociklom se je svet dizajna superšportnikov razdelil.

Na eni strani je Yamaha s Tech Avantgarde design. Pri R6,R1 se prehodi konveksno konkavnih površin in formacijske protruzije združujejo v biotech organizem.

Na drugi strani sta Ducati in Honda; 1098, CBR1-08. Oba sta Statement of Fashion in kot taka se seveda ne podata vsaki osebi. (ne glede koliko je slednji motor povšeči)

SVAKA TI ČAST :worship: KAMOR PRIDEŠ VEŠ VSE-CELO VEČ KOT V KNJIGI PIŠE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A res al kaj? Kam pa pol jst spadam?? :?

Men se pa zelo dopade ta nova honda...

:hmm: Ti spadaš v kategorijo prijetnih motoristk... zadovoljena?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

končno so naredili armaturko kot se zagre :OK:

kar se pa oblike tiče, še 5krat jo bom pogledal pa mi bo všeč.

no ja, vsaj dokler ne bom spet zagledal svoje. agresivne linije se mi zaenkrat vseeno bolj dopadejo (armaturka na tastarih je pa oblikovno za kozlat napram novi)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po pravici povedano so vsi novi športniki (meni osebno) tako lepi, da sem skoraj vesel da nimam finančnih možnosti za njih, in sem se tako izognil izbiranju med njimi :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Repsolček dol v garaži definitivno bolš zgleda :OK: , k tale tanova je kt bi jo čez šipo futral :lol1: . Je pa res, da mi je ena stvarca vseen všeč.....to, da so končn nardil neki z žmigavci, k na tastarem modelu zgledajo kt, da so z Zetorja sneti :slap: . Aja, pa slipper clutch :worship: , sam da bo dejansko delal, da ne bo več žabjih poskokov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!