Skoči na vsebino

Honda CBR 1000 RR


Ice

Priporočene objave

No če si res sigurn da je letnik 05 in ne 06 kot lastnik navaja, ga bom juter mal poklicu in mu tud za letnik omenu pa bomo vidl.

ja modelno leto je sigun 05

sam je pa možno da je kupljen leta 06 in zato se prodaja pod letnikom 06

pa po zadku se dokaj hitr vidi če je kej po tleh telovadu če kej ne stoji tako k bi mogl

k cena je res dokaj ugodna

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja modelno leto je sigun 05

:grim Model 05 :yes:

@Fazer: Pa kaj pol, če je registriran šele 06. Model je model.... sej zato ga je pa cenej dobu .) Sej sm mu že jest takrat reku, pa kot zgleda nč ne pomaga. Ti kar pokliči in mal povprašaj. Pa ne pozabi kak komentarček napisat, kako je blo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja danes sem ga klicu pa je reko da je bil takoj prodan, v eni uri potem ko ga je dal na avto nek da bi mu naj model kr aro na račun nakazo. To nevem če je res uglavnem motor je prodan. Pa sem ga prašu zaka taka cena pa je reku da je to njegova stvar, reku je pa tud da motor ni bil nikoli poškodovan in da je kot nov. Po prvem pogovoru mi ni deloval nek prijazen gospodič.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK, da postavi tako ceno je res njegova stvar.. tko se je odločil, nimaš kaj. Če je bil pa "nesramen", je pa tut njegov problem. Še dobr, da ga nisi od njega kupil :) Če se jest prav spomnim, ga je tale Tadej prodajal kot KAO posrednik... ampak to so čist neuradne informacije.

Sej se bo še kak moped najdu zate ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej ubistvo se tak ne mudi, ker en motor mam ko sem ga pozim kupo, tak da za to sezono bo sam če je pa neki dnarja bi se pa dal še zment za kak ugodn nakup, ker tole se mi je zdel res ugodno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja danes sem ga klicu pa je reko da je bil takoj prodan, v eni uri potem ko ga je dal na avto nek da bi mu naj model kr aro na račun nakazo. To nevem če je res uglavnem motor je prodan. Pa sem ga prašu zaka taka cena pa je reku da je to njegova stvar, reku je pa tud da motor ni bil nikoli poškodovan in da je kot nov. Po prvem pogovoru mi ni deloval nek prijazen gospodič.

mal ze :topic:

moje mnenje če bi blo tuki vse čisto mu ne bi blo tok problem zaupat cene in pa izgovarjat da je motro biv tako na hitro prodan

Popravljeno . Popravil miha
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm gledu ta motorcek par dni nazaj..zlo fajn..pa je ze tkrt biu rezerviran...je pa l.06 - pac takrat je bil kupljen in registriran - tako, da je to l.06 ter model 05 (na avtonet-u sta itak dva okncka - letnik in model, tko da.. )

(btw: poskodovan za nekatere pomeni ze kaka praska, za druge zvite vilce, itd.. )

Popravljeno . Popravil e_boy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...je pa l.06 - pac takrat je bil kupljen in registriran - tako, da je to l.06 ter model 05 (na avtonet-u sta itak dva okncka - letnik in model, tko da.. )

:headbang: Kako lahko rečeš, da je motor letnik 06 zato, ker je bil tega leta kupljen? Če je bil narejen leta 2005, je letnik 2005 ... :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako se sedaj tretira letnike.. V homologacijo in v prometno se zapiše datum, ko je bil motor kupljen oziroma prvič registriran.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako se sedaj tretira letnike.. V homologacijo in v prometno se zapiše datum, ko je bil motor kupljen oziroma prvič registriran.

Res je, da se v prometno vpiše datum prve registracije, ne moreš pa potem trditi, da je motor letnik 2006, če je bil takrat prvič registriran. Se pa strinjam, da je tu nastala prava zmeda in to s pridom izkoriščajo pri prodaji vozila, še posebej, če gre za uvoženo vozilo. Tam je v prometni namreč zabeležen datum 1. registracije v Sloveniji. Zato se letnik izdelave preverja striktno po številki šasije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se ne motim se tudi v homologacijo pod letnik vpiše leto ko je bilo vozilo prodano. Homologacija je pa dokument na podlagi katere se zapiše letnik tudi na kupoprodajni pogodbi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim, da eni mešajo pojme letnik izdelave in modelno leto. V večini primerov (vsaj pri avtomobilih) je tako, da se modelno leto zamenja že nekje meseca junija/julija tekočega leta. To pomeni, da vozilo izdelano v mesecu junij/julij 2007 že nosi oznako modelno leto 2008.

....za vse hondaše, da bodo vedeli katero modelno leto je njihov konjiček....številka oz. črka v petem stolpcu razkriva prav to. Če je 1 je modelno leto 2001, če 2 je 2002 itd. .)

post-2583-1203673142_thumb.jpg
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kaj so ugotovili? Kateri je boljši? :D

Na žalost se (še) nisem dokopal do izvoda - težko jo dobiš pri nas.

Je pa v novem Motorradu (datum 15. 2. 2008) krajši primerjalni test CBR 1000 RR, ZX-10R, GSX-R 1000 in YZF-R1, kjer je podana končna ocena za

ocene na pisti "TRACK TEST":

1. Kawasaki; 2. Honda; 3. Yamaha; 4. Suzuki

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem vido 2008 blejda pa mi je res dobra v živo. Sploh zadaj se mi dopade, brez blinkerjev in repa za tablico je noro dobra. Spredaj pa tudi ni neke krize.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ta mašina laufa če nimaš števca prkloplenga

NE :slap: Sicer pa probaj .) Ko boš dal kontakt, it "ainšpric" ne zalaufa ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se komu po garaži valja tale plastika :whistle:

ali pa ma idejo kako popravim manka en delček plastike ki ga na žalost ni

post-539-1204739785_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

A je že kdo probal montirat antihoping sklopko na 06/07 model, če je, bi prosil za kak resen odgovor, morda cena, kje se da dobit, kako realno deluje....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je že kdo probal montirat antihoping sklopko na 06/07 model, če je, bi prosil za kak resen odgovor, morda cena, kje se da dobit, kako realno deluje....

Kaj ni serijsko že gor......... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Včeraj videna v živo, izredno lepa. Ko pa sem jo gledal na slikah se mi je zdela pa totalno grda.

Ima zelo zanimiv koncept auspuha saj v minimumu uporablja samo manjšo luknjo z obrati pa se odpira še ventil večje luknje in to tehniko se lepo vidi, ko pogledaš auspuh od radaj :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnič šaril po armaturki (nastavil uro). Zdej mi pa lučka HISS uripa (prej mi ni). Gledal sem v manual, pa o tem nič ne piše. Ima mogoče kdo kako skripto, link na kak forum, kjer je to podrobno predstavljeno.

S Čačo sva govorila po telefonu in mi je reku, da se lahko tut meja blokade prestavlja. To me tut zanima, kako se dela :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnič šaril po armaturki (nastavil uro). Zdej mi pa lučka HISS uripa (prej mi ni). Gledal sem v manual, pa o tem nič ne piše. Ima mogoče kdo kako skripto, link na kak forum, kjer je to podrobno predstavljeno.

S Čačo sva govorila po telefonu in mi je reku, da se lahko tut meja blokade prestavlja. To me tut zanima, kako se dela :hmm:

MIslm da ta lučka HISS utripa 1dan potem pa sama ugasne... če umes ne uklopiš motorja... ker pri nas ugaraži use skos utripa :P

sem pa slišal da se tut nastavlja nekej to... sam nevem kako, ker sta samo 2 tipki :unsure: :unsure: :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!