Skoči na vsebino

Honda CBR 1000 RR


Ice

Priporočene objave

sem pa slišal da se tut nastavlja nekej to... sam nevem kako, ker sta samo 2 tipki :unsure: :unsure: :unsure:

Tnx... bom pogledal, če še utriplje.

No, če bo kdo kaj vedel, kako se meja REV prestavlja, naj sporoči ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako vklopiti ali izklopiti hiss pri mojem motorju:

1. vstaviš ključ ter ga obrneš v poziciji ON

2. za cca 2 sekundi držiš tipko "sel"

to je to!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako vklopiti ali izklopiti hiss pri mojem motorju:

1. vstaviš ključ ter ga obrneš v poziciji ON

2. za cca 2 sekundi držiš tipko "sel"

to je to!

Sej po mojem sm jest to naredil... nenamerno :blush: OK, tnx, se grem mal še pozabavat :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej po mojem sm jest to naredil... nenamerno :blush: OK, tnx, se grem mal še pozabavat :)

Jap pri nas na 1000 in 600rr je enako, sam da držiš tipko sel :whistle: :whistle:

:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ No, če bo kdo kaj vedel, kako se meja REV prestavlja, naj sporoči @

Nastavlja se lahko med 4000 in 11650 rpm:

Pritisni in drži SEL gumb in obrni ključ v ON. SEL drži toliko časa, da se začetni zaslon izbriše. Kazalec obratov skoči na nastavljeno vrednost.

Vsakič, ko pritisneš gumb RESET, se kazalec dvigne za 250 rpm (pri 11500 se premakne za 150, na 11650). Če gumb RESET tiščiš dlje kot 1 sec. se kazalec premika s korakom 1000 rpm.

Po končani nastavitvi pritisni gumb SEL in nadaljuj z nastavitvijo načina za prikaz s pritiskanjem gumba RESET (9 načinov: lučka močno sveti -> lučka srednje sveti -> lučka sveti najmanj svetlo -> lučka utripa počasi z močno svetilnostjo -> utripa počasi s srednjo svetilnostjo -> utripa počasi z majhno svetilnostjo -> utripa hitro z močno svetilnostjo -> utripa hitro s srednjo svetilnostjo -> utripa hitro z majho svetilnostjo -> lučka močno sveti ->...). Ko izbereš željeno nastavitev pritisni gumb SEL. Če med nastavljanjem obrneš ključ v OFF se ohrani zadnja v celoti nastavljena nastavitev.

LP

Luiggi

Popravljeno . Popravil Luiggi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Luiggi... tole je pa vredno pira, če ga piješ :grim Upam, da se kje srečamo, častim. Pa najlepša hvala za tele informacije. TNX

pomojm tega nastavljanja lučke za obrate ta nova hornetka nima, ali pač?

Za probat je .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kera lučka pa utripa?

in a je tovarniško to že nastavljeno de kje gori al ni nič?

Tovarniško je menda nastavljena na rdeče polje. Če imaš to opcijo na tvoji Hondi, je v navodilih napisano (tam kjer so nastavitve multifunkcijskega prikazovlanika)...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v navodilih nč ne piše...tko de vrjetno ni te opcije na hornetki

eh, sej ta stvar je itaq brez veze :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v navodilih nč ne piše...tko de vrjetno ni te opcije na hornetki

eh, sej ta stvar je itaq brez veze :cry:

A si probal? V manualu za 1000ko tut nič ne piše, pa vidim, da se vseeno da .) Mal se pozabavaj s števcem :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm probal ja lih zdej...sm prtisnil sel tipko in jo držal, vmes pa obrnil ključ na ON, tipko zatem držal še cca 10 sekund, pa ni blo nič. Probal sem tud držat manj ali več...ni ni :(

Tud lučke nima nobene de bi mi utripala ko bi blo treba menjat, razen če utripa tista od hiss-a al pa rečmo una za premajhn pritisk olja, kar pa dvomim.

Eh, sej sm že prej povedu, to de ti utripa lučka pr določenih obratih je za SOFTIČE :evilgrin: (pa tko rad bi to mel, tko de naslednje leto kupm kr rr-ko)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si probal? V manualu za 1000ko tut nič ne piše, pa vidim, da se vseeno da .) Mal se pozabavaj s števcem :yes:

No, piva glih ne bom, sploh če se z motorjem srečava, bo pa kakšen sok ali kava ok .) ...

Je pa navodilo prepisano iz manual-a :naughty: : slovenska verzija stran 17, angleška stran 31 do 33; pa še takšni lepi sončki v treh vrsticah so narisani (prikaz utripanja lučke).

LP

Luiggi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm... na mojem z neta ni nič... so pa slike mašinke. Ker poglavje pa gledaš?

Ker je pri men razdeljeno na 23 poglavij :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno imata različne letnike mopedov in navodil :D

Letnik 08 ima navodila kot je napisal @Luiggi

Popravljeno . Popravil Tomba
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm probal ja lih zdej...sm prtisnil sel tipko in jo držal, vmes pa obrnil ključ na ON, tipko zatem držal še cca 10 sekund, pa ni blo nič. Probal sem tud držat manj ali več...ni ni :(

Tud lučke nima nobene de bi mi utripala ko bi blo treba menjat, razen če utripa tista od hiss-a al pa rečmo una za premajhn pritisk olja, kar pa dvomim.

Eh, sej sm že prej povedu, to de ti utripa lučka pr določenih obratih je za SOFTIČE :evilgrin: (pa tko rad bi to mel, tko de naslednje leto kupm kr rr-ko)

glej, če nimaš na armaturki ene lučke (ponavadi zraven nje nič ne piše in ni simbola na njej, v nasprotju z tistimi za žmigavce, dolgo luč, rezervo,.... ), potem verjetno nimaš tega....je pa že tovarniško po navadi ta lučka naštimana na ON, tako da enkrat ko boš mel motor ogret ga navij do blokade, če bo kaj posvetilo potem je, če pa ne pa pač nimaš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno imata različne letnike mopedov in navodil :D

Letnik 08 ima navodila kot je napisal @Luiggi

Ja, jest mam modelno leto 05 :yes: No pa sej ni važn... sm probal in stvar je res cortkana :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Yes, me again.

Sm se spet mal pozabaval s števcem... in ko držiš tipko RESET in daš kontakt. začnejo skupni km utripat. Ampak naprej nism mogu nič izbrat (sm mislu, da lahko med km in miljami) A ma kdo kako stran iz manuala preskeniran, da si mal preberem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yes, me again.

Sm se spet mal pozabaval s števcem... in ko držiš tipko RESET in daš kontakt. začnejo skupni km utripat. Ampak naprej nism mogu nič izbrat (sm mislu, da lahko med km in miljami) A ma kdo kako stran iz manuala preskeniran, da si mal preberem?

:rolleyes:

Pomeni, da ima tvoj motor manj kot 100.000 km prevoženih...

Če je prevoženo več kot 99.999 km, lahko skupne kilometre pogledaš na naslednji način:

Drži pritisnjen RESET gumb in obrni ključ v ON.

Gumb za brisanje drži toliko časa, da izgine začetni zaslon.

Število kilometrov se pokaže izmenično (najprej prva številka in nato ostalih pet; pri 123.456 prevoženih kilometrih najprej "1" nato "23456")

in to se izmenjuje 10 sekund.

Po 10 sekundah se zaslon vrne v normalno stanje.

LP

Luiggi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Kolega ubodu in si nism mogu kej da neb sliku! :krneki:

Novo direkt iz štacune! :worship:

post-15759-1211536006_thumb.jpg

post-15759-1211536022_thumb.jpg

post-15759-1211536030_thumb.jpg

post-15759-1211536037_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil paris2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej folk kok mate kj porabo na 100km :hmm: , kok nardite z enim tankom najmanj-največ :hmm:

Lansko leto k sm kupu sm mel na začetku 7l, zdj mi rata tut čez 10l spravt :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KOt zgleda si se jo mal navadu. Jest v povprečju naredim 200-220 km na kestl, potem grem tankat. Kolk dejansko porabi, pa nebi vedu točno.

Sm zdele neki na hitrco računal... 6l.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se je komu že pojavu podoben primer?

Na 1000RR (06) ima kolega Kompletnega Akrapoviča in mu spodaj plastiko preveč segreva, zadnjič je bil pri meni in sva plastiko malce podložila

tako da je okol 3-4mm lufta, ampak se vseeno ko motor na mestu stoji kar mehurček nardi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!