Skoči na vsebino

Honda CBR 1000 RR


Ice

Priporočene objave

A se je komu že pojavu podoben primer?

Na 1000RR (06) ima kolega Kompletnega Akrapoviča in mu spodaj plastiko preveč segreva, zadnjič je bil pri meni in sva plastiko malce podložila

tako da je okol 3-4mm lufta, ampak se vseeno ko motor na mestu stoji kar mehurček nardi.

mal azbesta okol navit :whistle: ma ne zelenim povedat :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se je komu že pojavu podoben primer?

Na 1000RR (06) ima kolega Kompletnega Akrapoviča in mu spodaj plastiko preveč segreva, zadnjič je bil pri meni in sva plastiko malce podložila

tako da je okol 3-4mm lufta, ampak se vseeno ko motor na mestu stoji kar mehurček nardi.

Hja, jest mam sicer krivine original, pa poliestre gor... in se mi tut mal pregreva :grim Samo mehurčkov še ni, je pa mal rumenkasta barva ratala. Baje pomaga, če na tistem delu zaščitiš z aluminjastim lepilnim trakom

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo mogoče ve, za to lučko nastavt (REV), kako se to pri 600rr nastavi?

To tudi mene zanima, sem probal postopek ki bi naj bil za 1000rr pa ne deluje...

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se je komu že pojavu podoben primer?

Na 1000RR (06) ima kolega Kompletnega Akrapoviča in mu spodaj plastiko preveč segreva, zadnjič je bil pri meni in sva plastiko malce podložila

tako da je okol 3-4mm lufta, ampak se vseeno ko motor na mestu stoji kar mehurček nardi.

:rolleyes:

JST mam tut komplet akrapovič pa poliester spodi, pa se mi zdi da se nič posej ne pregreva :unsure:

Original plastika ima spod odprt, tko da lohk mal lukno nardiš al pa oblogo sam ni lih placa, k sm js tut mislu,

sm se na srečo na pregreva. Sm naredu mal večjo lukno spodaj ( zarad odtoka vode in peska).

A maš vse ok zmontiran avspuh in plastike ( možno da to kaj vpliva :whistle: )?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Zdravo!

Kupil sem Hondo CBR 1000RR Repsol letnik 2005 motor je bil malce predelan jaz pa bi ga rad spravil kakor se da v orginalno stanje. In že takoj na začetku sem pri pooblaščenih servisih naletel na katastrofalne cene rezervnih delov tako da bi prosil če mogoče kdo od vas ve kje se dajo dobiti kopije oziroma rabljeni deli bi bil tega zelo vesel. Rabil bi oba ogledala, pozicijsko lučko ali vsaj steklo in zadnji del blatnika kjer je reg. tablica koplet z nosilci za ta del sem dobil skico da bo bolje razvidno kaj imam v mislih.

post-20392-1213714323_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Na japonskem gre v prodajo tricolor verzija HRC.

Plastike so temno modre, ognjeno rdeče in bele, na črnem ozadju ostalih komponent.

Kdaj pride do naših trgovcev je zaenkrat še misterij.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo dons sm pa vidu kako zgleda ko ti zobnik za tretjo prestavo pr tanovi cbr-ki pošrota :headbang:

Kva se je zgodl? A ti je zobnik posnel, kok 1000 km maš ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo dons sm pa vidu kako zgleda ko ti zobnik za tretjo prestavo pr tanovi cbr-ki pošrota :headbang:

Bodi vesel, da je ostalo pri škrtanju :krneki: :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na japonskem gre v prodajo tricolor verzija HRC.

Plastike so temno modre, ognjeno rdeče in bele, na črnem ozadju ostalih komponent.

Kdaj pride do naših trgovcev je zaenkrat še misterij.

Zgledala bo pa tkole :naughty:

post-8975-1214903817.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Grdo grdo grdo :SS Kot zgleda bo treba spet mal rokava zavihat, pa eno predelat :grim mogoče že drugo leto :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je pa nora zadeva - zlate feltne so zakon (pa po mojem okusu zlata redko kam paše, k mi je kičasta)  :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preveč bele?

:grrr PREMAL :lol1:

@RenoRaines: si že kdaj vidu kombinacijo zlatih feltn in črne plastike z zlatimi detajli :wub: to ti je lepota :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče drugo leto, letos je bela 'in'. :)

Popravljeno . Popravil RenoRaines
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@RenoRaines: si že kdaj vidu kombinacijo zlatih feltn in črne plastike z zlatimi detajli :wub: to ti je lepota :yes:

Preveč črne mi ne odgovarja, ker črna požre detajle. Dej sliko ane  :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preveč črne mi ne odgovarja, ker črna požre detajle. Dej sliko ane  :rolleyes:

Emmmmm... :blush: nimam slike, jo mam pa v glavi (JBG, free artist)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!