Skoči na vsebino

Honda CBR 1000 RR


Ice

Priporočene objave

Hej! Ja, kompaktnih mer ni samo Fireblade, ampak so vsi SS motorji. :whistle: Kaj pa vem, mislim, da se bom tudi drže na Firebladu navadil, se je bom moral. Saj veš, za lepoto je včasih potrebno potrpeti. :evilgrin:

Yamaha R1 je kot celota malo bolj masivna; zadnja moda, da 1000 kubikaše krčijo na 600 mi ni ravno najbolj všeč. Razen te zadnje zadeve, da so CBR 1000 tako skrčili, je meni motor špica (barve, oblika, vozne lastnosti,...). Edina alternativa je R1; njena cena je tukaj taka, da očitno ciljajo na to, da bo služila samo kot okras v dveh moto salonih v celi Sloveniji (nekdo pri zastopniku ima final fantasy sanje).

Kakšen kombinezon planiraš na to raketo??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yamaha R1 je kot celota malo bolj masivna; zadnja moda, da 1000 kubikaše krčijo na 600 mi ni ravno najbolj všeč. Razen te zadnje zadeve, da so CBR 1000 tako skrčili, je meni motor špica (barve, oblika, vozne lastnosti,...). Edina alternativa je R1; njena cena je tukaj taka, da očitno ciljajo na to, da bo služila samo kot okras v dveh moto salonih v celi Sloveniji (nekdo pri zastopniku ima final fantasy sanje).

Kakšen kombinezon planiraš na to raketo??

Ja, R1 ni bila opcija, ker na oko mi je Fireblade DALEČ najlepši in točno to barvno kombinacijo ki sem jo kupil sem si želel. Sem imel srečo, ker sta bili samo še dve ko sem kupoval, seveda pri uradnem zastopniku. Glede na to, da pa so ti SS motorji vsi tako zelo zmogljivi, pa sam vem, da mi ne more nobeden ponuditu nič več kot mi bo CBR, ker še njegovega potenciala nebom nikoli izkoristil.

Glede opreme je pa tako, zaenkrat ne razmišljam o nabavi nove, ker imam 2 leti star dvodelni kombinezon Dainese Laguna Seca. Je kot nov, ker ga redno čistim in impregniram usnje. Tudi barvno se sklada z motorjem, je črn, z rdečim Dainese znakom in belim napisom. Tako da nisem še nič gledal, če pa bi kupoval, pa bi po vsej verjetnosti spet kupil Dainese, ampak enodelnega, z odstranljivo podlogo, čeprav ne vem kaj je trenutno zanimivega v ponudbi. Čelado imam Shoei xr 1000, rokavice Berik, škornje pa Alpinestars smx-r. Mislim, da je ta oprema zelo kvalitetna in bo še kar nekaj kilometrov na meni.

Popravljeno . Popravil Demon
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, R1 ni bila opcija, ker na oko mi je Fireblade DALEČ najlepši in točno to barvno kombinacijo ki sem jo kupil sem si želel. Sem imel srečo, ker sta bili samo še dve ko sem kupoval, seveda pri uradnem zastopniku. Glede na to, da pa so ti SS motorji vsi tako zelo zmogljivi, pa sam vem, da mi ne more nobeden ponuditu nič več kot mi bo CBR, ker še njegovega potenciala nebom nikoli izkoristil.

Glede opreme je pa tako, zaenkrat ne razmišljam o nabavi nove, ker imam 2 leti star dvodelni kombinezon Dainese Laguna Seca. Je kot nov, ker ga redno čistim in impregniram usnje. Tudi barvno se sklada z motorjem, je črn, z rdečim Dainese znakom in belim napisom. Tako da nisem še nič gledal, če pa bi kupoval, pa bi po vsej verjetnosti spet kupil Dainese, ampak enodelnega, z odstranljivo podlogo, čeprav ne vem kaj je trenutno zanimivega v ponudbi. Čelado imam Shoei xr 1000, rokavice Berik, škornje pa Alpinestars smx-r. Mislim, da je ta oprema zelo kvalitetna in bo še kar nekaj kilometrov na meni.

Samo še ena zadeva ostane; slika motorja s teboj. :naughty: :rolleyes: :worship:

Izbira med R1 in CBR je stvar okusa. Oba sta špica.

Od kombinezonov je edina zanimiva zadeva enodelen Steel v novi barvno kombinaciji; bel in črn z dodano rdečo črto ob strani; izgleda super. Ostalo od letošnje kolekcije mi ni najbolj povšeči. Sicer je tvoja Laguna ravno prava zadeva, tako, da si komplet opremljen.

V novi sezoni pazi na inkasant Policaje in na druge udeležence, ki rešujejo svoje frustracije tako, da poskušajo drugega spraviti vsaj do urgence v bolnišnici.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo še ena zadeva ostane; slika motorja s teboj. :naughty: :rolleyes: :worship:

Izbira med R1 in CBR je stvar okusa. Oba sta špica.

Od kombinezonov je edina zanimiva zadeva enodelen Steel v novi barvno kombinaciji; bel in črn z dodano rdečo črto ob strani; izgleda super. Ostalo od letošnje kolekcije mi ni najbolj povšeči. Sicer je tvoja Laguna ravno prava zadeva, tako, da si komplet opremljen.

V novi sezoni pazi na inkasant Policaje in na druge udeležence, ki rešujejo svoje frustracije tako, da poskušajo drugega spraviti vsaj do urgence v bolnišnici.

Absolutno se strinjam, da sta tako CBR kot R1 špica! Saj zato pa sem napisal, da sem CBR kupil, ker mi je pač lepši, seveda spet stvar okusa. Sledijo pa slikce motorja, ko pa se vreme popravi pa tudi slike motorja z menoj vv popolni "bojni" opremi! :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prejšnji model je lepši.

Za malenkost pa res :yes: , ampak tele tanove se tud ne bi hudo branila, če bi mi pršla pod roke......ma sploh ne smem vidt tega oranžnga tankerčka, k me je spet prjel menat B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za malenkost pa res :yes: , ampak tele tanove se tud ne bi hudo branila, če bi mi pršla pod roke......ma sploh ne smem vidt tega oranžnga tankerčka, k me je spet prjel menat B)

Oranžen je malo barvno prezasičem; dokler je motor v garaži še gre, ko pa se vsede gor še opremljen biker je vse skupaj kot preveč kičasta novoletna jelka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni se pa za 09 najbolj dopade ta barvna kombinacija.

Meni je lepša tvoja bordo rdeča, kot ta črna z zlatimi platami.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce mislis v tej temi smetiti z vremenom (in ostalimi nepovezanimi nebulozami) tocno ves kaj sledi.

bolj bos nesramen raje te imam. :evilgrin: :naughty:

pa lep pozdrav.

konec debate.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nas dražiš a? :naughty: :yea1:

Upam, da tvoja punca ne vozi, sicer boš to sezono presedel doma. :lol:

Kaj pa se platišča tako svetijo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nas dražiš a? :naughty: :yea1:

Upam, da tvoja punca ne vozi, sicer boš to sezono presedel doma. :lol:

Kaj pa se platišča tako svetijo?

Hehehe, malo pa vas res dražim! :evilgrin: No, moja deklica je samo sovoznica, tako da vozil bom jaz. Upam le, da ji ne bo prehudo na zadnjem sedežu, ker motor je vse prej kot udoben... Mislim, da ko se bova vozila, bom seveda vozil kolikor nežno se le da, in se bo že navadila.

Na platišča sem zalepil trakove in tekste, ki so izrezani iz odsevne folije, tako da se na sliki svetijo zaradi bliskavice. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam le, da ji ne bo prehudo na zadnjem sedežu...

ti kar upaj da ji ne bo preveč všeč zadaj, se boš lahko več solo vozil :devil:

v dvoje tale raketa nima smisla :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na platišča sem zalepil trakove in tekste, ki so izrezani iz odsevne folije, tako da se na sliki svetijo zaradi bliskavice. :naughty:

Kaj se ne olupi proč? oziroma, ko se prične lupiti, kako pobrati dol to kar se še drži?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdajle sem šel iskat na Petrol novo številko motosi-ja! In sem na 138 strani zasledil rezultate mednarodenga izbora motocikla leta 2007-2008. :yea1: IN SEVEDA TO JE HONDA CBR 1000RR FIREBLADE :yea1:

Točkovanje:

Honda CBR 1000RR Fireblade (33)

Honda CB 1000R (20)

Ducati Desmosedici RR (10)

...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdajle sem šel iskat na Petrol novo številko motosi-ja! In sem na 138 strani zasledil rezultate mednarodenga izbora motocikla leta 2007-2008. :yea1: IN SEVEDA TO JE HONDA CBR 1000RR FIREBLADE :yea1:

Točkovanje:

Honda CBR 1000RR Fireblade (33)

Honda CB 1000R (20)

Ducati Desmosedici RR (10)

...

Res extremno relavantna ocena. :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj se ne olupi proč? oziroma, ko se prične lupiti, kako pobrati dol to kar se še drži?

Ja tako je, na Hornetki sem imel te trakove gor 2 leti, pa ni niti eden odpadel, niti ko sem ga pral z vapom. Tako da upam, da bodo tudi na Firebladu tako dobro držali. Po moje bodo držali še bolje, ker CBR ima gladko lakiran rob platišča. Kako jih odstraniti pa ne vem, še nisem poskusil. Sigurno pa je, da bi nalepko moral prej s fenom dobro zagreti, ker drugače se trga po milimetrih. Lepilo, ki bi ostalo gor pa s kakim alkoholom... Ampak si s tem ne belim glave, ker bodo ostali gor! :rolleyes:

Popravljeno . Popravil Demon
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!