Skoči na vsebino

Honda CBR 1000 RR


Ice

Priporočene objave

PS: ABS ne paše na tak motor :grrr

Hja, kaj pa vem, sam sem prepričan, da ne more škodit, ampak da lahko samo pomaga!! :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej dec probaj tu, sam kot sem videl je ful velik (pdf format velikosti 500 mb), upam da je pravi .) KLIK

Pikola!!! :headbang: Ne morem ga downloadat!!! Dovoli mi ga pregledovati, ampak preden mi ga naloži celih 500 mb traja celo večnost!! :wallbash:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pikola!!! :headbang: Ne morem ga downloadat!!! Dovoli mi ga pregledovati, ampak preden mi ga naloži celih 500 mb traja celo večnost!! :wallbash:

Hehehe, sm samo čakal, kdaj boš to ugotovu :evilgrin: Ala, kolk daš :lol1:

Evo, zate in za vse ostale:

SERVICE MANUAL HONDA CBR 1000 RR 2008

http://www.1000rr.net/forums/showthread.php?t=57865

Je pa to forum, kjer se boste mogl registrirat ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pikola!!! :headbang: Ne morem ga downloadat!!!

Ja nej bi bil pravi, ker nisi edini, ki ga potrebuje, jst ga dajal dol nisem, ker ga ne rabim, za svojega makarona sm pa že vse potrebno dobil, čeprav se na njih samo prah nabira (mislim na "manuale"), ker "grom" BP dela .) .

Hehehe, sm samo čakal, kdaj boš to ugotovu :evilgrin: Ala, kolk daš :lol1:

. . . ti škrtca . . . O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem bil u AS Trzin in gledal hrc za 14 600 eur :headbang: ,pa kva,a se jim je zmešalo,zaradi barve je dražja za 2000 eur :headbang:

Pa kaj,a se kej proda taka zadeva?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem bil u AS Trzin in gledal hrc za 14 600 eur :headbang: ,pa kva,a se jim je zmešalo,zaradi barve je dražja za 2000 eur :headbang:

Pa kaj,a se kej proda taka zadeva?

Yen jih je%b ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem bil u AS Trzin in gledal hrc za 14 600 eur :headbang: ,pa kva,a se jim je zmešalo,zaradi barve je dražja za 2000 eur :headbang:

Pa kaj,a se kej proda taka zadeva?

Se motiš. Ne samo zaradi barve. Zaradi barve je dražja 500 eur od navadne, zaradi ABS pa še dodatnih 1500 eur in evo, tukaj je tvojih 2000 eur. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se motiš. Ne samo zaradi barve. Zaradi barve je dražja 500 eur od navadne, zaradi ABS pa še dodatnih 1500 eur in evo, tukaj je tvojih 2000 eur. :whistle:

Potem pa prodajalec nima pojma :whistle: ,ker je rekel da je samo barva tolk dražja :BUA: :rolleyes:

u glavnem,drag je :naughty: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potem pa prodajalec nima pojma :whistle: ,ker je rekel da je samo barva tolk dražja :BUA: :rolleyes:

u glavnem,drag je :naughty: :whistle:

No, takšne informacije imam jaz. Lahko pa mi verjameš, da samo zaradi barve ni 2000 eur dražja. Tudi prejšnji model je imel za doplačilo za HRC ali REPSOL barvo 400 ali 500 eur.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Halo vozniki Fireblada!! Eno vprašanje imam za vse, ki vozite CBR 1000 RR od letnika 2008 naprej, torej zadnji model. "Baje" da ta nova CBR-ka pije olje. Hmmmm, kolikor vem, vsak motor z notranjim izgorevanjem porabi tudi nekaj olja. Zanima pa me, koliko ga porabi CBR-ka, aja, pa še to, kako merite s palčko nivo olja, ko je motor na tački, ali ko je pokončno??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nej ti povem da so tut za 2005 letnik pravl da pije olje pa ga men v 2 letih kolker sm ga mel ni pil.

Približno 1dl sm ga res dolil na celo sezono,to pa tut ni velik saj za mene ne.

Mel pa sm Power commander gor,k&n športne filtre,drug ispuh,tako da je mel velik več KM kot pa original.

Zato se ne sekirat za govorice,ki jih je nekdo od nekoga slišal. :slap:

Le lastne iskušnje učijo. .) .)

Za nivo olja pa gledaš ko je motor pokončno. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nej ti povem da so tut za 2005 letnik pravl da pije olje pa ga men v 2 letih kolker sm ga mel ni pil.

Približno 1dl sm ga res dolil na celo sezono,to pa tut ni velik saj za mene ne.

Mel pa sm Power commander gor,k&n športne filtre,drug ispuh,tako da je mel velik več KM kot pa original.

Zato se ne sekirat za govorice,ki jih je nekdo od nekoga slišal. :slap:

Le lastne iskušnje učijo. .) .)

Za nivo olja pa gledaš ko je motor pokončno. :grim

O hvala za odgovor. Tudi sam mislim tako kot si napisal, vsak sam najbolje vidi ali ga pije in koliko. Za govorice pa tako vsi vemo kako je....

Aha, torej palčko za olje gledam ko je motor pokonci, hvala! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha, torej palčko za olje gledam ko je motor pokonci, hvala! :worship:

Kako palčko?Sej pa je samo prozorno okence na mašini in tam vidiš nivo olja!Seveda,ko je pokonci

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako palčko?Sej pa je samo prozorno okence na mašini in tam vidiš nivo olja!Seveda,ko je pokonci

:grrr Tanova ima palčko ;)

Popravljeno . Popravil Brdaus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pardon,nisem vedel,da se še katera firma poslužuje tega sistema :whistle:

Hja, kot zgleda so ble nekatere rešitve boljše. Tako kot prejšnjo hidravljično sklopko je nadomestila zajla/pletenica :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moram priznati,da niti nisem opazil,ker me je cbr l.04 tako razočarala,da te tud gledal nisem kaj preveč!

Pol pa je ta res že ok motor! :evilgrin: no mogoče...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, kot zgleda so ble nekatere rešitve boljše. Tako kot prejšnjo hidravljično sklopko je nadomestila zajla/pletenica :yes:

vzrok zakaj so šli nazaj na pletenico je baje teža

Moram priznati,da niti nisem opazil,ker me je cbr l.04 tako razočarala,da te tud gledal nisem kaj preveč!

Pol pa je ta res že ok motor! :evilgrin: no mogoče...

kaj te je tako razočaralo na 04' modelu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moram priznati,da niti nisem opazil,ker me je cbr l.04 tako razočarala,da te tud gledal nisem kaj preveč!

No... to pa tut mene zanima, kaj te je takooo razočaral ;)

@Peter: a zarad teže? No, men je sicer bolš na zajlo, ker jo lahko vsaj štelam :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj?V primerjavi z yamaho,kawasaki isti letnik ne gre nikamor!Ampak res nikamor!Kolk pa gre pa še skriva občutek hitrosti.Kolk so rekli pa prijatelji,ko sem jim jz reko,da na sprednjem kolesu je pa dober občutek v ovinku,pa so se vsi strinjali.Po malo časa pa kleli,da brez veze in brez opozorila spusti prednje kolo!To sam ne vem!Da ne govorimo,ko daš v drugi gas in se moraš na vse pretege trudit,da dvigneš v zrak :headbang: v tretji pa lahko samo sanjaš!

V glavnem men je zelo,zelo premalo brutalen motor!Sej vem,da to ni neko merilo!Ampak navsezadje so si motorji tudi zato različni,da vsak od nas najde v enem neki kar mu ustreza oz. si želi od motorja!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V glavnem men je zelo,zelo premalo brutalen motor!

BRAVO! Prav zarad tega je bila men osebno tko pri srcu. Po domače povedan je traktor za na cesto :grim In zarad tega, ker ni bila živčna, ker jo ni metal na zadnjega (kot R1 recimo) sem jo tut vzel ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!